Błękitni ZK, Calesa...odpadli z Pucharu Ligi

• autor: S.S., 2011-04-21 06:42

W rewanżowym meczu Pucharu Ligi Meble Zieliński pewnie pokonały Błękitnych ZK 8-2 i po raz trzeci z rzędu awansował do półfinału. (kliknij więcej...)

Do dużej niespodzianki doszło w drugim spotkaniu pomiędzy zespołami Do trzech razy a obrońcą Pucharu zespołem Calesa.

Początek meczu to zdecydowana przewaga Calesy, która po składnej akcji zdobyła bramkę na 1-0 i wyrównanła stan dwumeczu na 5-5. Po jednej z kontr padło wyrównanie 1-1. Do przerwy.

W drugiej połowie Do trzech razy z minuty na minutę dziurawiło obronę przeciwnika. Po niegroźnej wydawołoby się akcji bramkę po fatalnym błędzie bramkarza Calesy zdobywa napastnik drużyny przeciwnej, który skorzystał z prezentu i wpakował piłkę do pustej bramki 2-1 dla Do trzech razy. Kilka minut później w polu karnym Calesy sędzia nieoczekiwanie odgwizdał rzut karny, 3-1 dla Do trzech razy. W tym momencie wynik dwumeczu to 8-5 !!! dla Do trzech razy i wydawałoby się , że już nic nie może sie stanąć na przeszkodzie awansu do półfinału Pucharu.

Do konca spotkania pozostało 15 minut do głosu doszła Calesa, która postawiła wszystko na jedną kartę. Na efekty nie trzeba było długo czekać, prostopadłe podanie do napastnika Calesy i jest 2-3. Kilka minut później rzut karny dla Calesy na bramkę zamienia napastnik wynik 3-3. Koniec meczu  3-3.

Zasłużony awans Do trzech razy, który walką i zaangażowaniem na boisku pokazał, że może wygrać z każdym. Jak widać Puchar rządzi się własnymi prawami. Jeszcze raz Gratuluję.

W półfinale zagrają :

Meble Zieliński - Do trzech razy

Policja - Valmet/Orły

autor: ~edi 2011-04-21 20:29:55

avatar co do dominacji calesy to lekka przesada bo jak by dobrze policzyć to drużyna dtrs oddała więcej strzałów na bramke calesy

autor: ~Calesiak 10 2011-04-22 06:51:34

avatar Edi w tym tekście nie ma ani słowa o dominacji Calesy tylko o przewadze w poszczególnych momentach gry jednej lub drugiej drużyny, awansowaliście zasłużenie, mam nadzieję, że w meczu półfinałowym zagracie tak samo z zaangażowaniem i wolą zwycięstwa jak z Nami. Gratuluje i Pozdrawiam.