Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Puchar Ligi I - runda

• autor: S.S., 2010-10-28 06:59

Znamy już wszystkie wyniki I - rundy Pucharu Ligi. Jak widać po wynikach rewanże zapowiadają się bardzo ciekawie. Pewny awansu do następnej rundy jest tylko zespół Policji. (kliknij więcej...)

10 października 2010r. zostały rozegrane awansem mecze pomiędzy zespołami Calesa - Do trzech razy oraz Policja - Czarni.

W pierwszym meczu Calesa przegrała z Do trzech razy 4-5 kibice, którzy przybyli na stadion OSiR w Lubsku zgodnie stwierdzili, że był to jak do tej pory najlepszy mecz w tym sezonie. Rewanż pomiędzy tymi zespołami będzie na pewno bardzo zacięty.

W drugim pojedynku Policja pokonała Czarnych 9-0 do przerwy tylko 1-0, jak widać worek z bramki rozwiązał się po przerwie. W pierwszej połowie Czarni walczyli z Policją jak równy z równym.

Następne dwa mecze zostały rozegrane 24 i 26 października 2010r. pomiędzy zespołami Karmann - Orły oraz Meble Zieliński.

Karmann po zaciętym spotkanie przegrał z Orłami 3-4 i zachował szansę na awans w rewanżu.

Meble Zieliński faworycie tego spotkania nieoczekiwanie  przegrali z Błękitnymi ZK  0-1 rewanż zapowiada się także bardzo ciekawie.

Mecze rewanżowe zostaną rozegrane w rundzie wiosennej.