Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Calesa - Czarni 4-2 (dodano opis z meczu)

55 % do 45 % stawiają internauci na zespół Calesa.

Wynik z boiska: 4-2 dla Calesy. (kliknij więcej...)

Calesa – Czarni 4-2

Pierwsze spotkanie drużyn Calesa i Czarnych w LALPN stało na przyzwoitym poziomie piłkarskim.

Pierwsze minuty spotkania to badanie przeciwnika przez oba zespoły. Czarni zaczęli bardzo dobrze z ataku na atak byli coraz groźniejsi. Pierwsza bramka padła dla Czarnych ze stałego fragmentu gry. Mocnym strzałem w światło bramki popisał się zawodnik Czarnych. Jeszcze przed przerwą Calesa wyrównała 1-1.

W drugiej części spotkania gra nie uległa zmianie zawodnicy obu zespołów walczyli o każdy metr boiska. Po kolejnej składnej akcji zespołu Calesa zawodnik umieszcza piłkę w siatce i 2-1 dla Calesy. Kilka minut później było już 3-1. Bramka kontaktowa dla Czarnych wpadła na 10 minut przed zakończeniem spotkania. Wynik był już na styku. Pięć minut później wynik meczu na 4-2 dla Calesy ustala zawodnik po kolejnej dobrej akcji.

- Obserwator -

• Komentarzy [12]
  • czytano: [1479]

autor: ~Bolo 2010-10-15 08:37:05

avatar Stawiam na zespół Calesa. Mój Typ to: 7-1

autor: ~maniek 2010-10-15 11:53:37

avatar Myślę że Calesa wygra typowany wynik 4-0 2SŁOBODZIAN 1FEDOR 1JASIK Pozdr.Budowlaniec;))))))))))

autor: ~Zły_ON 2010-10-15 12:22:14

avatar Jeśli CZARNI ustawią się dobrze to mogą pokusić się o remis, tzn. wszyscy chcemy wierzyć w zwycięski remis CZARNYCH ;)) Byłby remis, byłoby ciekawiej;)

autor: ~kibol 2010-10-15 14:14:42

avatar Calesa dopiero zaczyna grę z silniejszymi druzynami,terminarz byl tak ustalony,ze jak narazie Calesa grala tylko z leszczami ligowymi i prawdziwe rozgrywki dla nich dopiero sie zaczynają,nie bedzie wiec to łatwy mecz dla Calesy.Stawiam na remis.

autor: ~maniek 2010-10-15 22:38:07

avatar Byłem blisko Calesa-CZARNI 4:2 Gratulejszyn:)))))))))

autor: ~Obserwator 2010-10-16 12:22:23

avatar Dobry mecz Czarnych, łatwo się nie dali ograć walka do końca BRAWO !!! Myślę, że Czarni wyrwą punkty nie jednemu silnemu zespołowi. Calesa znowu wygrywa Gratulacje tak dalej.

autor: ~anonim 2010-10-16 15:50:19

avatar do kibol. masz racje ze Calesa nie grala jak na razie z silnymi druzynami ale to jest zespol ktory na najleprzych potrafi sie sprezyc i zagrac najlepiej jak potrafi a wtedy jest bardzo trudny do pokonania, a ze ma najwiekszy potencjal z calej ligi chyba nikogo nie trzeba przekonywac.I moim zdaniem to ciagle glowny faworyt do wygrania ligi.

autor: ~kibol 2010-10-16 17:04:03

avatar nie twierdze,że brak im potencjału ale moim zdaniem nie jest to najwiekszy potencjał w lidze jak twierdzisz i moim zdaniem głównym kandydatem do wygrania ligi jest Policja,ale kazdy ma prawo do swojego zdania.pozdrawiam.

autor: ~Zły_ON 2010-10-16 20:02:03

avatar Dokładnie..Policja główny kandydat do zwycięstwa, ale nie zapominajmy o Do Trzech Razy i Błękitnych bo te dwie drużyny mają równie wielki potencjał jak Policja i Calesa. Pozdrawiam.

autor: ~dyzio 2010-10-16 21:09:08

avatar a ja was nie rozumiem. co sie tak uparliscie na ta calese ???. przeciez pilka nozna to gra bledow, kto ich mnie zrobi to wygrywa mecz. moze zamiast nastawiac sie na calese trzeba zaczac w konuc grac w pilke. z kazdym mozna wygrac i z kazdym mozna przegrac

autor: ~kibol 2010-10-17 12:58:36

avatar człowieku to ty twierdzisz ze sie uparlismy na calese,jesli pijesz do mnie to uparlem sie na policje,wypowiadam swoje zdanie na temat faworyta ligi i takie zdanie ma wiekszosc rozmowcow jak i ludzi ktorzy glosują na forum,to ze calesa idzie ma najwiekszy potencjal i jest najwiekszym kandydatem na mistrza do chyba zdanie tylko zawodnikow calesy,moja subiektywna opinia jest taka a nie inna...policja

autor: ~kibol 2010-10-17 13:00:26

avatar cd... policja jest głownym kandydatem na mistrza w tym sezonie i tyle a calesa oby byla na podium bo jest jeszcze kulka druzyn ktore stac na pierwsza trojke.