Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Bez nazwy Mistrzem LALPN 2016/2017

• autor: admin, 2017-06-21 09:32

Poznaliśmy mistrza LALPN . Została nim ekipa Bez Nazwy , która w decydującym meczu pokonała drużynę Błękitnych 5:3.

Mecz stał na wysokim poziomie i był godnym zwieńczeniem całego sezonu. Początek meczu to zdecydowana przewaga Błękitnych, którzy już w 4 minucie prowadzili 2:0. Ekipa Bez Nazwy przeżywała ciężkie chwile, gdyż na ich bramkę sunęły kolejne ataki i tylko brak skuteczności napastników wicelidera uchronił ich przed utratą kolejnych bramek. I gdy wydawało się , że pierwsza połowa zakończy się dwubramkową przewagą po zamieszaniu pod bramką Błękitnych padła bramka kontaktowa. Druga połowa to diametralnie inny obraz , do głosu doszli zawodnicy lidera. Stwarzali coraz więcej groźnych sytuacji pod bramką Błękitnych. Kluczowy moment spotkania to druga żółta kartka ,a w konsekwencji czerwona kartka dla obrońcy Błękitnych. Drużyna Bez nazwy doprowadziła do remisu, wicelider poderwał się jeszcze do walki i po strzale Damiana Dworczaka objął prowadzenie , ale to było wszystko tego wieczoru na co było stać Błękitnych, następne bramki to trzy trafienia drużyny Bez Nazwy i wygrana 5:3 i tytuł Mistrza LALPN stał się faktem.
We wcześniejszym spotkaniu , który decydował o trzecim miejscu ekipa Caleg pokonała drużynę MMalu 6:2, zapewniając sobie trzecie miejsce.