Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Znamy Finalistów Pucharu LALPN...Patronat: Magazyn Lubski

• autor: admin, 2017-06-13 07:33

W poniedziałek (12.06.) rozegrano rewanżowe mecze półfinału Pucharu Ligi LALPN.

Po wyrównanych pierwszych meczach półfinałowych, wszyscy spodziewali się zaciętych rewanży. Niestety rozczarowali się w pierwszym meczu spotkały się ekipy Błękitnych i Caleg ( pierwsze spotkanie 1:1) od początku meczu zarysowała się wyraźna przewaga Błękitnych, co chwilę na bramkę Calegu padały groźne strzały, jednak brakowało zimnej krwi i celnego oka u napastników Błękitnych. Do przerwy 3:0 dla zawodników w błękitnych strojach, co jest najniższym wymiarem kary. Po przerwie obraz gry się nie zmienił bezskuteczne ataki zespołu Caleg, na które Błękitni odpowiedzieli jeszcze dwoma bramkami., 5:0 i awans Błękitnych stał się faktem. Trzeba jednak przyznać, że choć drużyna Stanisława Słobodziana przegrała, to postawiła trudne warunki przeciwnikowi, zmuszając go do wysiłku. Błękitni jednak dziś byli nie do ugryzienia.

W drugim meczu drużyna Bez Nazwy pokonała 6:0 drużynę MMalu. Mecz bez historii, lider bez problemu pokonał drużynę MMalu, awansując do finału. Finał 23 czerwca, a mecz Błękitnych i Bez Nazwy zapowiada się bardzo ciekawie.

źródło: Magazyn Lubski