Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Ostatnia kolejka LALPN...

• autor: S.S., 2015-11-10 09:44

Wczoraj rozpoczęliśmy XI ostatnią kolejkę LALPN, w której padło aż 18 bramek. Sędziowie pokazali jedną żółtą i jedną czerwoną kartkę.

W pierwszym pojedynku Magnolia-Wafle rozgromiła Hertz Systems 11-1. Mecz od samego początku prowadziły Wafle, które do przerwy strzeliły 4 bramki. Sytuacja Hertza skomplikowała jeszcze bardziej, gdy jeden z obrońców wybił piłkę ręką zmierzającą do bramki. Za to zagranie zawodnik otrzymał czerwoną kartką, co umożliwiło Magnolii na całkowicie zepchnięcie przeciwnika do obrony.

Hertz Systems - Magnolie-Wafle  1 - 11 (1-4)

(Krasowski 22' - Mużyłowski 5',19', Jasik M.10',32', Magryn 29',54',60', Domański 41', Wójtowicz T.52', Szklarek 59',60')

ż.k:  Pownar (Hertz Systems), cz.k: Kacieja (Hertz Systems)

W drugim zdecydowanie ciekawszym pojedynku Calesa II pokonała Policję 5-1. Pierwsza część spotkania była wyrównana, lecz z minuty na minutę coraz bardziej było widać brak środkowego obrońcy "mundurowych", który pauzował za żółte kartki. Calesa dobrze ten brak wykorzystała aplikując przeciwnikom aż pięć bramek. Dzięki tej wygranej Calesa II zbliżyła się do walki o pierwszą szóstkę.

Policja - Calesa II  1 - 5 (0-2)
(Żukowski 42' - Kurzydło S.26', Zubowicz 27',57', Stompor 46', Durko 54')