Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Puchar LALPN...

• autor: S.S., 2015-10-27 07:06

W dniu wczorajszym rozegrano ostatnie spotkania w II rundzie Pucharu LALPN w którym zmierzyły się zespoły: Policja - Do 3 oraz Magnolia-Wafle - AC Żarski Team.

W pierwszym pojedynku Policja zwyciężyła Do 3 X 5-2. Spotkanie przez dłuższy okres czasu prowadzili "pomarańczowi", którzy jeszcze do 49 minuty wygrywali 2-1. Ostanie jednak słowo należało do "mundurowych", którzy zachowali zimną krew aplikując przeciwnikowi w 11 minut aż 4 bramki.

Policja - Do 3 X   5 - 2 (1-2)
(Kozakiewicz B.21', Hajdul 49', Kozakiewicz P.53',60', Niemczycki 59' - Ryba 17', Lech 20')

W drugim meczu Magnolia-Wafle bez problemów pokonała AC Żarski Team 5-2. Zwycięstwo Wafli ani przez moment nie było zagrożone.

Magnolia-Wafle - AC Żarski Team   5 - 2 (4-0)
(Wójtowicz J.4', Mużyłowski 15', Nazaruk 18',34', Domański 29' - Szkudlarek 37',42')