Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Super Piątek LALPN...Patronat: Magazyn Lubski

• autor: S.S., 2015-10-17 15:24

W piątek (17.10) strzelono 23 bramki w trzech meczach lubskiej ligi amatorskiej.

W pierwszym Calesa (niebieskie stroje) zagrała z Magikami (pomarańczowe koszulki). Wczorajszy mecz na pewno nie należał do magicznych dla żarskiej drużyny ponieważ przegrali 1:9. W Calesie świetny występ zaliczył Stanisław Słobodzian, który strzelił aż 5 bramek.

W drugim pojedynku Błękitni (biało - niebieskie stroje) zagrali z Hertzem (żółte koszulki). W pierwszej połowie Błękitni "rządzili" na boisku, a hattricka zaliczył Robert Miczke. W drugiej połowie Hertz wziął się za odrabianie strat, ale animuszu starczyło tylko na parę minut i na boisku znowu dominowali Błękitni. Wynik końcowy to 7:3 dla Błękitnych.

W ostatnim meczu Policja (czarne stroje) zagrała z AC Żarski Team, w którym mundurowych też nie brakuje. Od pierwszego gwizdka obie drużyny toczyły wyrównaną walkę. Dopiero bramki Artura Samsela w pierwszej połowie i Tomka Duczmala w drugiej sprawiły, że zespół Policji mógł się cieszyć z pewnych punktów. Pod koniec meczu błąd popełnił bramkarz Policji, który zamiast wybić piłkę próbował okiwać napastnika AC Żarski Team. Jak nietrudno się domyślić golkiper Policji drybling przegrał i wkrótce wyjmował futbolówkę z własnej siatki. Po bramce kontaktowej tempo meczu jeszcze bardziej wzrosło i nie wiele zabrakło do remisu, ale ostatecznie wynik 2:1 dla Policji utrzymał się do końcowego gwizdka.