Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Grana środa w LALPN...

• autor: S.S., 2015-09-24 12:02

Wczoraj rozpoczęliśmy IV serię spotkań LALPN w trzech meczach strzelono 18 bramek (średnia na mecz 6) a sędziowie pokazali 2 żółte kartki.

Kolejkę zaczęliśmy od mocnego uderzenie, gdyż naprzeciw siebie stanęły zespoły Błękitni - Do 3 X, które w tym sezonie mają jasno sprecyzowane cele, walka o Mistrzostwo LALPN. Mecz zakończył się wynikiem 4-4. Bramkę ustalającą wynik spotkania Błękitni zdobyli na minutę przed gwizdkiem sędziego. Z przebiegu meczu więcej sytuacji mieli zawodnicy w błękitnych trykotach, którzy w dogodnych sytuacjach pudłowali. Pomarańczowi wykorzystali natomiast swoje sytuację w 100%.

W drugim pojedynku rozpędzona Policja rozgromiła Hertz Systems 6-2. Spotkanie było wyrównane tylko w pierwszych 30 minutach.

W Żarskich "DERBACH" podział punktów. AC Żarski Team - MMalu Żary 1-1. MMalu bardzo szybko zdobyło prowadzenie i wydawało się, że jednobramkową przewagę dowiozą do końca. Lecz nic z tych rzeczy ambitnie grający przeciwnicy zdobyli bramkę w ostatnich minutach spotkania. Sprawiedliwy podział punktów, który nie satysfakcjonuje żadnej z ekip.