Halówka 2014/2015

• autor: S.S., 2014-12-05 09:49
VIII - kolejka LAHLPN

W ósmej kolce spotkań Lubskiej Halówki, lider rozgrywek Trophy Łabędzia pewnie pokonała Start Biedrzychowice 11-3, AC Żarki Team nie bez problemów zwyciężył Starą Wodę 3-0, FC Błękitni rozgromili FC Magnolię 13-3, Roboty Ziemne rozprawiły się z Orłami 9-4 a Bez nazwy po zaciętym pojedynku pokonało Chłopców 5-4.  W derbach Calesy po raz kolejny padł remis tym razem 5-5.

[Tabela, wyniki - kliknij tutaj...]

Zapraszam na IX serie spotkań 19 lutego od godziny 19.00 do Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Bohaterów.

Opóźnienia aktualizacją strony wynikają z braku informacji o wynikach wszystkich pojedynków.

VII - kolejka LAHLPN

W siódmej kolejce LAHLPN obyło się bez niespodzianek. Czołówka solidarnie wygrała swoje mecze. Tabela pozostała bez zmian. Liderem pozostaje zespół Trophy Łabędzia.

Wyniki VII kolejki spotkań:

Calesa II - Trophy Łabędzia 1-3, Chłopcy - AC Żarski team 3-10, Orły - Calesa 3-6, FC Błękitni - Stara Woda 10-4, Bez nazwy - FC Magnolia 13-6, Roboty Ziemne Duczmal - Start Biedrzychowice 15-8.

Jednocześnie chciałbym przypomnieć, że ORGANIZATOREM lubskiej halówki jest OSiR w Lubsku, a nie Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej ! Jakiekolwiek pretensje odnośnie braków wyników należy kierować do OSiR w Lubsku, a nie do ORGANIZATORA LALPN !

[Tabela, wyniki - kliknij tutaj...]

Zapraszam na VIII serie spotkań 5 lutego od godziny 19.00 do Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Bohaterów.

VI - kolejka LAHLPN

W szóstej kolejce LAHLPN doszło do sporej niespodzianki zespół Stara Woda pokonał ubiegłorocznego mistrza Bez nazwy 7-5. W drugim bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie pojedynku, dotychczasowy lider rozgrywek AC Żarski Team uległ FC Błękitni 6-8, a Trophy Łabędzia dzięki wygranej nad Orłami 8-5 został nowym liderem rozgrywek z dorobkiem 15 pkt.

W pozostałych pojedynkach Calesa zwyciężyła osłabioną Magnolię 19-0,  Roboty Ziemne Duczmal rozprawiły się z Chłopcami 15-7, a Start Biedrzychowice pokonał Calesę II 3-1.

V - kolejka LAHLPN

W piątej kolejce LAHLPN doszło do dwóch ciekawych spotkań pomiędzy zespołami AC Żarki Team - Orły i Bez nazwy - FC Błękitni.

AC pokonało Orły 7-2. Mecze obu tych zespołów zawsze są nerwowe i emocjonujące, nie inaczej było i tym razem.

Po raz pierwszy w tych rozgrywkach porażki doświadczyli zawodnicy Bez nazwy, którzy zdecydowanie ulegli FC Błękitni 0-3. W pozostałych pojedynkach obyło się bez niespodzianek.

Wyniki V kolejki spotkań:

Start Biedrzychowice - Calesa 1-6, Chłopcy - Trophy Łabędzia 6-8, Stara Woda - Calesa II 3-5, Orły - AC Żarski Team 2-7, Bez nazwy - FC Błękitni 0-3, Roboty Ziemne - FC Magnolia 9-6.

Po wczorajszej kolejce samodzielnym liderem pozostał zespół AC Żarski Team, który jako jedyny nie przegrał jeszcze meczu.

[Tabela, wyniki - kliknij tutaj...]

Zapraszam na VI serie spotkań 22 stycznia od godziny 19.00 do Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Bohaterów.

IV - kolejka LAHLPN

Po Świątecznej przerwie wznowiły rozgrywki Lubskiej Halówki, niezbyt dobrze Nowy Rok zaczęli zawodnicy FC Magnolia przegrywając ze Startem Biedrzychowice 3-28 !!! Jedno z najlepszych spotkań w tej kolejce to niewątpliwie spotkanie pomiędzy Robotami Ziemnymi a Bez nazwy, które zakończyło się wynikiem 3-4.

Wyniki IV kolejki spotkań:

Roboty Z. - Bez nazwy 3-4, FC Błękitni - Trophy 4-8, Stara Woda - Orły 4-11, FC Magnolia - Start B. 3-28, Chłopcy - CalesaII 4-9, Calesa - AC Żarski T. 5-11.

Liderem rozgrywek została drużyna AC Żarski Team.

[Tabela, wyniki - kliknij tutaj...]

Zapraszam na V serie spotkań 15 stycznia od godziny 19.00 do Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Bohaterów.

III - kolejka LAHLPN

W meczach III kolejki LAHLPN, doszło do meczu na szczycie tabeli pomiędzy zespołami Bez nazwy a AC Żarski Team. Wynik meczu ustalił zespół Bez nazwy w ostatniej akcji spotkania na 6-6. W pozostałych pojedynkach na uwagę zasługuje porażka FC Błękitnych z Robotami 7-11 oraz remis Orłów w meczu ze Startem 4-4.

Wyniki III kolejki spotkań:

Bez nazwy - AC Żarski Team 6-6, FC Błękitni - Roboty Ziemne 7-11, Stara Woda - Trophy Łabędzia 3-6, FC Magnolia - Calesa II 0-4, Chłopcy - Calesa 5-7, Start Biedrzychowcie - Orły 4-4.

[Tabela, wyniki - kliknij tutaj...]

Rozkład IV kolejki (08.01.2015) HLALPN znajduje się w prawym górnym rogu strony.

II - kolejka LAHLPN

W II kolejce "HALÓWKI" zawodnicy strzelili aż 63 bramki  ! Co dało nam bardzo wysoką średnią  10,50 bramki na mecz. Średnią tą podniosły dwa zespoły, Bez nazwy i Trophy Łabędzia, którzy zaaplikowali swoim przeciwnikom wynik dwucyfrowy.

Wyniki wczorajszych spotkań:

AC Żarski Team - Srat 9-2, Orły - Chłopcy 5-3, Calesa II - Bez nazwy 1-11, Calesa - FC Błękitni 3-5, Trophy - FC Magnolia 11-1, Roboty - Stara Woda 8-4.

Na czele tabeli Bez nazwy przed AC Żarski TeamFC Błękitni i Orłami, których wyprzedza lepszym bilansem bramek.

[Tabela, wyniki - kliknij tutaj...]

Rozkład III kolejki (18.12.2013) HLALPN znajduje się w prawym górnym rogu strony.

I - kolejka Halówki

W dniu wczorajszym zainaugurowała rozgrywki Lubska Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej. Po wynikach pierwszej kolejki możemy mniej więcej zobaczyć, które z zespołów będą walczyły o czołowe lokaty. Chociaż to dopiero początek to tak naprawę sytuacja w tabeli może się zmieniać z kolejki na kolejkę.

A oto wyniki spotkań:

Roboty Ziemne Duczmal - AC Żarski Team 4-12, Bez nazwy - Trophy Łabędzia 12-2, FC Błękitni - Calesa II 12-6, Stara Woda - Calesa 3-10, FC Magnolia - Orły 2-7, Chłopcy - Start Biedrzychowice 4-8.

Liderem po pierwszej kolejce został zespół Bez nazwy.

[Tabela, wyniki - kliknij tutaj...]

Wszystko na temat Halowych rozgrywek znajduje się w MENU GŁÓWNYM w zakładce HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ - Sezon 2014/2015.

* organizatorem Lubskiej Halowej Ligi Piłki Nożne jest OSiR w Lubsku.