Zapowiedź ostatniej kolejki LALPN...

• autor: S.S., 2014-11-12 19:53

Po przerwie świątecznej (dla niektórych) powracamy do końcówki rywalizacji w rundzie jesiennej LALPN. Dziś zaplanowane były trzy spotkania, ale ostatecznie odbędą się dwa – Calesa II oddaje swój mecz walkowerem.(kliknij więcej...)

AC Żarski Team – Bez Nazwy

AC nie może ustabilizować formy. Lepsze mecze przeplata słabszymi, notuje zaskakujące wyniki – zarówno w jedną, jak i w drugą stronę. Po przegranej z Orłami nadszedł ledwo uratowany remis w starciu z Calesą. Był on o tyle ważny, że toczy się zaciekła walka o czołową szóstkę.  I o ile do końca daleko, to punkty trzeba zbierać cały czas. Również w starciach z bezpośrednio zainteresowanymi awansem do rundy finałowej.

W ekipie Bez Nazwy wreszcie zatrybiło i ekipa spisuje się zgodnie z oczekiwaniami. Po początkowym marazmie teraz jest dobrze i zespół wyciągnął się a otchłani ligowej stawki i zameldował się w czołówce. Ostatnie wyniki napawają optymizmem, ale trzeba utrzymać koncentrację do końca. Żarski zespół nie należy do najłatwiejszych, ale zawodnicy Mistrza niejednokrotni udowodnili, że nie przez przypadek są w czołówce.

Zapowiada się całkiem ciekawe spotkanie. Biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję to raczej Bez Nazwy jest faworytem, ale Żarski Team nie jednemu już pokrzyżował szyki. Niespodzianka wcale nie wykluczona.

Błękitni – Orły

Błękitni zmierzali po tytuł Mistrza Jesieni, ale teraz już nie wszystko zależy tylko od nich. Remis w starciu przeciwko Calesie był na pewno niemiła niespodzianką. Co prawda rywal również należy do faworytów do miejsc na podium, ale wydawało się, że Błękitni sobie poradzą. Na zakończenie ligowej jesieni równie ciężki, o ile nie trudniejszy rywal. Trzeba będzie porządnie się spocić, by wypunktować rywala.

Na zakończenie swojej jesiennej walki Orły stają przeciwko jednemu z głównych faworytów do końcowego sukcesu. Ale doświadczona ekipa w tym sezonie nie boi się nikogo i zaskakuje pozytywnie. Zespół już ma pokaźne konto punktowe, a przecież w starciu przeciwko Błękitnym nie jest bez szans. Zwycięstwo Orłów nie jest wykluczone, bo drużyna potrafi grać z najlepszymi.

Błękitni są faworytem, ale… Każdy inny wynik jest jak najbardziej możliwy, a końcowe rozstrzygnięcie może zależeć od różnych niuansów. Emocji nie powinno zabraknąć!