Podsumowanie VII kolejki LALPN...cz.1

• autor: S.S., 2014-10-17 06:46

W środowych spotkaniach wygrywały ekipy wyżej plasujące się tabeli.

Błękitni bez większych problemów uporali się z drugą drużyna Calesy. Takiego rozstrzygnięcia można się było spodziewać, aczkolwiek można było mieć nadzieję na bardziej wyrównaną walkę. Skończyło się na wysokiej wygranej, dzięki której Błękitni wdrapali się na fotel lidera. Mimo drobnych potknięć teraz zespół prezentuje się dobrze i póki co wyprzedził konkurentów. Calesa II ma tylko przebłyski dobrej gry. Dyspozycja jest słabsza, niż w poprzednim sezonie, co jednoznacznie odbija się na osiąganych wynikach.

W drugim meczu spotkały się drużyny sąsiadujące bezpośrednio ze sobą w tabeli. Spokojną wygraną zapisał na swe konto aktualny Mistrz. Hertz po początkowych dobrych wynikach, złapał sporą zadyszkę i coraz bardzie osuwa się w tabeli. Wynik tego meczu był o tyle ważny, że obie ekipy ścigają czołową szóstkę. Co prawda do końca jeszcze bardzo daleko, ale mniejsza strata punktowa to większa szansa na doścignięcie czołówki. Bez Nazwy zalicza kolejną wygraną z rzędu. Ekipa złapała dobry rytm i po kilku niepowodzeniach z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej.

autor: ~Koła z czoła 2014-10-17 09:32:18

avatar Przyczajony tygrys, ukryty smok,
przebudzenie mistrza już o krok?