Podsumowanie V kolejki LALPN...cz.1

• autor: S.S., 2014-10-02 19:25

Wczoraj zaczęła się piąta ligowa kolejka. Odbyły się pierwsze dwa spotkania.

Orły  - Hertz Systems  3 - 1 (2-1)

(Czygunowski M.14', Dołęgiewicz 20',44' - Kulczycki 23')

cz.k: Lubowiecki, Łokaj (Orły), Bludo, Andrzejewski (Hertz Systems) - wszyscy w 37'.

W pierwszym z nich Orły poradziły sobie z Hertzem. Czy jest to niespodzianką? Znajdą się pewnie tacy, dla których tak będzie. Orły jednak sygnalizowały wzrost formy w tym sezonie, a dzięki tej wygranej zbliżyły się do absolutnej czołówki. Passa zwycięstw trwa, a doświadczona ekipa staje się pewnie postrachem niejednego faworyta. Już dawno Orły nie plasowały się tak wysoko. I choćby do końca piłkarskiej jesieni jeszcze daleko, to już teraz postawa tej ekipy zasługuje na uwagę. A Hertz chyba przestraszył się nadarzającej się okazji. Przecież przy ewentualnej wygranej mógł wskoczyć na fotel lidera. Tak się jednak nie stało, ale do czołówki strata nie jest jeszcze duża.(kliknij więcej...)

AC Żarski Team - Łabędzia  4 - 0 (1-0)

(Nowakowski 10', Peciuch 35', Ratajczak 53', Rapiej 54' - )

W drugim meczu obyło się bez niespodzianek. Zmęczeni „trzydniówką” zawodnicy AC bez fajerwerków, ale pokonali najsłabszą w tym okresie Łabędzią. Żarski Team tym samym skończył istny maraton z bilansem dwóch wygranych i porażki. Dzięki tym trzem punktom żarska drużyna doścignęła liderów i musi trzymać kciuki, by powinęła się im noga w piątek. Wygrana nie tak efektowana, jak w przypadku innych zespołów, ale zero po stronie strat. A Łabędzia nadal musi szukać formy. Czas ucieka, rywale też… Chłopaki, do roboty!

autor: ~pijący obserwator 2014-10-03 07:58:33

avatar Oj POSYPAŁY SIE CZERWONE KARTKI CIEKAWE KTO SĘDZIOWAŁ TEN ZACIĘTY MECZ CZYŻBY S.S.

autor: ~Koła z czoła 2014-10-03 09:35:39

avatar Czerwień tu czerwień tam,
i dla Pana tez coś ma ;)

autor: ~Strofy z Sofy 2014-10-03 11:47:57

avatar Mecze Orłów słyną z obfitości:
grad goli, kartek, wyzwisk, grad łamanych kości.