Podsumowanie Pucharu i zaległego meczu.

• autor: S.S., 2014-10-01 14:02

Przedwczoraj rozegrano ostatnie spotkanie rundy wstępnej Pucharu, a wczoraj zaległy mecz 3. kolejki.  W obu zaprezentowała się drużyna AC, ale chociaż była faworytem, nie zgarnęła całej puli.(kliknij więcej...)

I - Runda Pucharu LALPN

Orły - AC Żarski Team  2 - 5(1-3)
(Lubowiecki R.1', Wolicki 40' - Karpiński 11', Lidtke 25', Danielec 27',37', Helman 35')

W poniedziałkowym meczu pucharowym dominacja Żarskiego Teamu nie podlegała dyskusji. Co prawda świetne otwarcie miały Orły, które rozpoczęły od mocnego uderzenia. AC jednak się podniósł i skutecznie punktował rywala. Ostatecznie zwyciężył spokojnie i przekonywująco potwierdzając wysokie aspiracje. Orłom porażka wstydu nie przynosi, choć jakaś tam szansa jednak była. Teraz mogą już skupić się na ligowej rywalizacji, w której otworzyła się szansa na czołową szóstkę.

III - kolejka LALPN

AC Żarski Team - Do 3 X   3 - 4 (0-2)
(Kols 33', Żebrowski 45', Nowakowski 54' - Lech 7', Jakuszewicz 17',52', Cieplak 49')

A w lidze, w jej ścisłej czołówce miał okazję zameldować się Żarski Team. Wczoraj stanął naprzeciw Do 3X w zaległym meczu z trzeciej serii spotkań. Wydawało się, że żarska ekipa, która dobrze spisywała się w meczach z faworytami, poradzi sobie z teoretycznie słabszym rywalem. Poza tym Pomarańczowi sezon zaczęli słabo i wlekli się w ogonie tabeli. Na boisku te przypuszczenia wzięły jednak w łeb. Do 3X od początku dążyło do swojego celu i osiągnęło przewagę. W drugich 30 minutach AC rzucił się do odrabiania strat, ale ostatecznie zabrakło jednej bramki. I tak mecz zakończył się jednym z ulubionych wyników naszej ligi – 4-3. Na pewno to trochę zaskakujący rezultat, a może po prostu przebudzenie Pomarańczowych.