Zapowiedź Pucharu i zaległego spotkania III kolejki LALPN...

• autor: S.S., 2014-09-29 13:45

Dziś i jutro mecz pucharowy i zaległy ligowy, w których zobaczymy AC Żarski Team. W poniedziałkowy wieczór naprzeciw siebie staną zespoły Orłów i AC, które między sobą wyłonią rywala dla Bez Nazwy w ćwierćfinale Pucharu.(kliknij więcej...)

Orły – AC Żarski Team  - I runda Pucharu LALPN

Orły mają na swoim koncie dwie wygrane i „planową” porażkę z FC. To na pewno całkiem przyzwoity start. W ostatniej kolejce wysoko rozgromiły Łabędzią, więc nastroje są zapewne nienajgorsze. Rywal wydaje się groźny, ale zawodnicy, którzy mają niejedno za sobą, na pewno się nie wystraszą. To tylko jeden mecz, więc jeśli potoczy się zgodnie z oczekiwaniami, może być całkiem nieźle.

AC wyrasta na nową siłę w Lidze. Zmontowano ciekawą ekipę, która już ma na swoim koncie dobre występy i nienajgorsze wyniki, więc pewnie w Pucharze chłopaki też myślą o dotarciu do wyższego szczebla. Jest o co walczyć i Żarski Team rękawice podniesie. Z jakim skutkiem, to trudno przewidzieć, ale AC chce walki z Bez Nazwy.

Jakby trochę wyżej stoją póki co akcje AC Żarskiego Teamu, ale przy łucie szczęścia może być różnie.

AC Żarski Team – Do 3X - zaległy - III kolejka LALPN

Żarski Team jeszcze w tym sezonie nie przegrał. I zapewne zawodnicy tej żarskiej drużyny chcą tę passę przedłużyć jak najdalej. Rywal ostatnio oddał walkowera, więc ciężko przypuszczać, jak będzie we wtorkowy wieczór. Dla AC mecz o tyle ważny, że w przypadku wygranej zamelduje się w ścisłej czołówce, co byłoby na pewno fajną rzeczą dla zawodników i kibiców tego zespołu.

Do 3X na razie odznacza się największą ilością przełożonych meczów, co zdecydowanie zaciemnia obraz tej ekipy. Dodatkowo ostatnio w lidze oddali walkowera, co na pewno chluby nie przynosi. Znów na początku sezonu Pomarańczowi tracą cenne punkty, które później jest ciężko odrobić. Czy tym razem nastąpi przełamanie i Do 3X zainkasuje komplet punktów?

Żarski gra mecz za meczem. Czy wpłynie to na dyspozycję zawodników? Choć to liga amatorska, to chyba jednak jest jakaś szansa dla Do 3X, by wykorzystać zmęczenie rywala.

autor: ~edi 2014-09-29 22:46:59

avatar prosze organizatora o uaktualnienie klasyfikacji kartek i fair play oraz palzy zawodnikow . ps z gory dziekuje.

autor: ~admin 2014-09-30 07:37:30

avatar Edi wszystko jest aktualne w zakładkach Fair Play , kartkach i pauzach zawodników.

autor: ~juras 2014-09-30 14:50:37

avatar Pauzy zawodników nie są aktualne. W meczu Calesa-Hertz z 24.09.2014 zawodnik Calesy dostał czerwoną kartkę. Nie ma informacji, w których meczach pauzuje.
Kiedy będzie podsumowanie meczów z 24 września?

autor: ~admin 2014-09-30 15:35:33

avatar Zawodnik Calesy otrzymał dwie żółte kartki a nie czerwoną. Pozdrawim

autor: ~Andrzej 2014-09-30 21:25:27

avatar Zawodnik calesy otrzymał czerwoną kartke pod koniec spotkania za zachowanie wobec sędziego. No chyba że po burzliwej dyskusji jaka odbyła sie po meczu zostało to zweryfikowane.

autor: ~juras 2014-10-01 07:43:13

avatar Zapis w regulaminie: "zawodnik ukarany drugą żółtą kartką jest równocześnie ukarany kartką czerwoną". Zgodnie z regulaminem zawodnik Calesy został ukarany czerwoną kartką i powinien pauzować przez dwa mecze.
Zapis w regulaminie: „W przypadku zachowań wybitnie niesportowych (np. […] znieważenie
sędziego […]) Organizator może podjąć decyzję o nałożeniu kar dyscyplinarnych w
stosunku do: […] zawodników w postaci kar finansowych, zawieszenia lub wykluczenia z rozgrywek) […]”.
Czy Organizator ma zamiar coś zrobić w tym temacie? Czy może Calesa uczestniczy w rozgrywkach na specjalnych zasadach? Czy z tego powodu do tej pory nie zostało opublikowane podsumowanie meczów z dnia 24 września?

autor: ~admin 2014-10-01 08:05:25

avatar Jeszcze raz przypomnę: zawodnik Calesy otrzymał dwie żółte kartki - czerwona kartka sygnalizuje zawodnikowi opuszczenie boiska. Jakiekolwiek wątpliwości może wyjaśnić sędziego tego spotkania. Podsumowania brak , ponieważ kolega Mirek nie nadesłał. Pozdrawiam.

autor: ~janek 2014-10-01 17:27:02

avatar do Andrzeja i Jurasa
Panowie za okazywanie niezadowolenia z decyzji sedziego zawodni zostaje napomniany zolta kartka, po pokazaniu drugiej zoltej kartki , sedzia pokazuje czerwony kartonik zeby zawodni oposcil pole gry. Zawodnik Calesy nie otrzymal czerwonej kartki tylko dwie zolte. Nie usprawiedliwiam postawy zawodnika Calesy , ale decyzja sedziego po Faulu na tym zawodniku to dopiero kompromitacja i wypaczenie wyniku

autor: ~edi 2014-10-01 22:41:19

avatar owszem moze i sedzia popelnil bledna decyzje ale zachowanie zawodnika calesy wobec sedziego zasluguje na ukaranie go przez organizatora kara dystyplinarna .