Zapowiedź II kolejki LALPN...cz.2

• autor: S.S., 2014-09-12 13:53

Już dziś dokończenie drugiej serii zmagań ligowych. Z uwagi na przełożenie jednego spotkania będziemy świadkami tylko dwóch meczów.(kliknij więcej...)

FC Magnolia – Policja

Magnolia w pierwszej rundzie dość niespodziewanie pokonała Łabędzią. Może jednak nie był to przypadek i okaże się, że drugi sezon dla tej drużyny będzie bardziej udany. Tym niemniej spotyka się z ekipą, która w pierwszym spotkaniu została pokonana. Czy i Magnolia znajdzie sposób na najbliższego rywala, który będzie faworytem?

Policja przegrała z Mistrzem z ubiegłego sezonu. Oczywiście nie przynosi to ujmy, ale apetyty były pewnie większe. W związku z tym trzeba nadrabiać stracone punkty, bo jeśli się marzy o podium, nie można tracić kontaktu z czołówką. Dzisiejszy rywal wygrał swój pierwszy mecz, więc już choćby do niego trzeba zniwelować dystans.

Faworyta należy upatrywać w Policji, ale FC podbudowane pierwszą wygraną chce pewnie iść za ciosem i sprawić kolejną niespodziankę. Może będzie kolejna?

Łabędzia – Hertz Systems

Łabędzia w pierwszym meczu dość niespodziewanie oddała komplet punktów najsłabszej ekipie poprzedniego sezonu. Ciężko powiedzieć, czy to falstart, czy po prostu Magnolia tak się poprawiła. Tym niemniej dla Łabędziej szansa na pierwsze punkty. Rywal nie zalicza się do faworytów rozgrywek, więc na pewno można z nim powalczyć.

Hertz w meczu ligowym spisał się nieźle, bo nie dał się pokonać drugiemu zespołowi Calesy. Potem przyszedł jednak katastrofalny występ w Pucharze. Co prawda porażka z Błękitnymi ujmy nie przynosi, ale już jej rozmiar nie jest powodem do dumy. Może w dzisiejszym meczu żarski zespół powetuje sobie to niepowodzenie.?

Zapowiada się wyrównany mecz. Faworyta raczej nie ma, a sprawa wyniku jest kwestią otwartą. Każdy rezultat jest w tym przypadku możliwy.