Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Liga rozpoczęta...

• autor: S.S., 2014-09-04 08:04

W dniu wczorajszym rozegrane zostały trzy pierwsze mecze I kolejki LALPN sezonu 2014/2015. Łącznie strzelonych zostało tylko 7 bramek ! sędzia natomiast musiał wyciągnąć żółty kartonik aż 6 razy.

W pierwszym spotkaniu FC Magnolia pokonała Łabędzią 3-2. Mecz był wyrównanym widowiskiem, które nieoczekiwanie wygrał zespół Magnolii. Przed meczem faworytem była Łabędzia.

W drugim bardzo ciekawym i zaciętym spotkaniu Hertz Systems zremisował z Calesa II 0-0. Mecz stał na dobrym poziomie, jedna jak i druga drużyna stwarzała sobie dogodne sytuacje podbramkowe z których obronną ręką wychodzili bramkarze obu drużyn. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania Hertz miał stuprocentową sytuację. Napastnik wyszedł sam na sam, wpadł w pole karne próbując ominąć interweniującego bramkarza, przewrócił się a piłka opuściła pole gry. Wszyscy zawodnicy w czarnych koszulkach domagali się rzutu karnego jednak gwizdek sędziego milczał. Była to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjna sytuacja ze wszystkich rozegranych wczoraj szych spotkań. Mecz zakończył się  podziałem punktów.

W hicie kolejki Mistrz LALPN Bez nazwy pokonał trzeci zespół ubiegłego sezonu Policję 2-0. Ten mecz mógł się naprawdę podobać. Niejednokrotnie można było zobaczyć przemyślane i składne akcje. Do przerwy niewielką przewagę mieli Mundurowi. W drugiej odsłonie obraz gry uległ zmianie. Bez nazwy zaczęli co raz śmielej i zdecydowanie atakować co w rezultacie przłożyło się na zdobycie dwóch bardzo ładnych bramek, które zdobył jeden z najbardziej doświadczonych zawodników zespołu (szczególnie drugi gol, LOB nad bramkarzem mundurowych został wykonany po mistrzowsku).