Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Podsumowanie 1/2 Finału Pucharu LALPN...

• autor: S.S., 2014-05-27 14:09

Kapryśna aura pokrzyżowała plany ligowe i nie rozegrano piątkowych spotkań. Wczoraj rozegrano tylko jeden mecz półfinałowy Pucharu LALPN, drugi został przełożony.(kliknij więcej...)

We wspomnianym meczu stanęły naprzeciw siebie FC Żary i Calesa. Po remisie w pierwszym meczu sprawa awansu wydawała się być otwarta. W rzeczywistości było tak tylko przez kilka pierwszych minut. Potem żarska drużyna przycisnęła i raz po raz stwarzała zagrożenie bramki rywala. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już do przerwy FC miały wyraźną przewagę – 3:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. FC bez problemu przedostawało się na przedpole rywali i punktowało bezsilnego rywala. Wynik 8:0 mówi sam za siebie. Na boisku niepodzielnie rządzili żarscy gracze, a wynik mógł być nawet jeszcze wyższy. Calesa była wręcz bezsilna. W całym meczu miała ledwie dwie dogodne sytuacje do strzelenia gola, ale choć żarski bramkarz nie był rozgrzany, to efektownie zażegnał niebezpieczeństwo. Efektownie też grali pozostali gracze z Żar, bo przynajmniej połowa bramek była warta telewizyjnych powtórek.

Wszystko wskazuje więc na to, że w finale spotkają się dwie najlepsze drużyny rozgrywek. Bez Nazwy co prawda nie rozegrało jeszcze rewanżowego meczu, ale spora przewaga  z pierwszego meczu pozwala przypuszczać, że to właśnie ta ekipa będzie rywalem FC w decydującej potyczce.