Podsumowanie XXII kolejki LALPN...cz.1

• autor: S.S., 2014-05-22 12:01

Zgodnie z przewidywaniami zakończyły się wczorajsze mecze. Dwa wyżej notowane zespoły pewnie pokonały outsiderów.(kliknij więcej...)

21.05.2014r.

FC Magnolia - Do 3 X  2 - 10 (1-5)
(Pawliczuk 24',48' - Durko 1',3',13',40', Krawczuk 7', Demków 9',32',41', Cieplak 52', Terlecki 60')

Do 3X potwierdziło wysoką formę z ostatnich tygodni i wysoko pokonało Magnolię. Pomarańczowi są ostatnio na fali i w ich przypadku pewnie wypada żałować, że sezon dobiega końca. W tym meczu ich zdobycz bramkowa była dwucyfrowa, co na pewno zasługuje na szacunek. Magnolia po raz kolejny była bez najmniejszych szans na korzystny wynik i wydaje się, że najważniejszym meczem może być pojedynek z Hertzem o uniknięcie ostatniego miejsca w tabeli.

Orły - Hertz Systems   4 - 2 (1-0)
(Tomczak 3',51',55', Bandiak 39' - Bludo 46', Golonko 55')

Orły również, choć nie w aż tak imponującym stylu pokonały innego beniaminka – Hertz Systems. Również w przypadku tej doświadczonej ekipy forma pojawiła się dopiero pod koniec rozgrywek. Zespół zbliżył się do zespołów środka tabeli i jeśli utrzyma dyspozycję, może się uda jeszcze kogoś przeskoczyć. Hertz stawił opór rywalowi, ale to było jednak zbyt mało. Drużyna była skazywana na porażkę i rzeczywiście stało się zgodnie z przewidywaniami, ale była ona honorowa.