Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

XXI kolejka LALPN...

• autor: S.S., 2013-06-13 08:10

We wczorajszych meczach XXI kolejki LALPN, dzięki remisowi na szczycie tabeli na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu poznaliśmy Mistrza LALPN sezonu 2012/2013.

W pierwszym pojedynku Orły pewnie pokonały Łabędzią 6-1. Mecz tylko w pirewszych trzydziestu minutach był wyrównany. Druga połowa to zdecydowana przewaga Orłów, którzy przy lepszej dyspozycji swoich napastników mogli wygrać ten mecz znacznie wyżej.

W drugim meczu Pilicja pokonała drugi zespół Calesay 2-1. Beniaminek w tym meczu postawił wysoko poprzeczkę doświadczonej ekipie mundurowych do przerwy remisując 1-1. W drugiej połowie Policja sprawiała lepsze wrażenie. Klika minut po wznowieniu gry zawodnicy w białych koszulkach szybko zdobyli proawedznie, którego już do końca meczu nie oddali.

W trzecim szlagierowym pojedynku Calesa zremisowała z Błękitnimi Grupa Rybacka 3-3. Według obserwatorów było to najlepsze spotkanie w tej rundzie wiosennej. Bardzo dobrze rozpoczeli to spotkanie rybacy, którzy już na samym początku zdobyli bramkę. Kilka minut późnej mieliśmy już remis po błędzie defensywy Błękitnych. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Drugie trzydzieści minut badzo dobrze zaczęła Calesa, która miała szanse wyjść na prowadzenie po rzucie karnym. Zawodnik w niebieskiej koszulce uderzył najgorzej jak mógł w sam środek bramki przeciwnika i bramkarz Błękitnych wyszedł obronną ręką z tej sytuacji. W tej części gry lepiej prezntował się vice-lider, którego akcje mogły naprawdę  się podobać. Po jednej z takich akcji Calesa zdobyła prowadzenie. Kilka minut póżniej zobaczyliśmy filmową akcję, pięć zagrań z pierwszej piłki i napastnik Calesy pakuje piłke do bramki. Gdy wydawało się, że wynik już nie ulegnie zmianie, Błękitni rzucili się do odrabiania strat. Tego dnia bardzo skuteczną metodą do zdobycia bramki, było wrzucanie piłki z autu przez rybaków w pole karne, gdzie zawodnik Błękitnych dwukrotnie znalazł drogę do bramki po strzałach głową. Remis ucieszył na pewno AZ Klinkier, który dał im tutuł Mistrzowski.