Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

XX kolejka LALPN...

• autor: S.S., 2013-06-01 21:18

Z zaplanowanych na piątek meczy XX kolejki Lubskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, odbył się tylko jeden. Wcześniej już Calesa II przłożyła swoje spotkanie z Łabędzią, a pierwszy zespół Calesy bez narzutów sił otrzymał trzy punkty za walkower z Valmetem.

W jedynym rozegranym spotkaniu Malinowski Team zremisował z Policją 2-2. Mecz drużyn ze środka tabeli był dość ciekawym widowiskiem. Wynik otworzyła samobójcza bramka mundorowych, która dała prowadzenie Malinowskiemu. Po tej bramce mecz nabrał jeszcze szybszego tempa dzięki czemu mógł się jeszcze bardziej podobać. Pomimo kilku dogodnych sytuacji z jednej jak i drugiej strony, wynik do przerwy nie uległ  zmianie. Po przerwie bardziej zdeydowanie zaatakowali Policjanci, którzy stwarzali sobie coraz bardziej groźniejsze sytacje pod bramką przeciwnika. Po kilku takich akcjach, mudorowi zdobyli dwie kolejne bramki, które dały im prowadzenie. Gdy wydawało się już, że Policja zdobędzie komplet punktów, nastąpiła 61 minuta meczu w której zawodnik Malionwskiego zdobył bramkę wyrównującą.