Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Deszczowa środa...

• autor: S.S., 2013-05-30 22:15

W bardzo złych warunkach atmosfererycznych przyszło nam grać we wczorajszych meczach XIX kolejki LALPN. Pomimo złej aury wszytkie trzy zaplanowane spotkania zostały rozegrane.

Najgorsze warunki tego dnia spotkały zespoły Błękitnych Grupa Rybacka i Do 3 X. Oberwanie chmury, które przeszło nad Lubskiem miało miejsce właśnie w tym spotkaniu. Przez 60 minut padał bez przerwy deszcz. W pierwszej połowie gry mecz był wyrównany i pomimo bardzo ciężkich warunków piłkarze obywdu zespołów konstruowali składne i  ładne akcje. Włąśnie po jednej z takich akcji Do 3 X zdobyło pierwszą bramkę. Kilka minut później mieliśmy już remis 1-1. W drugiej części gry ze względu na dużą ilość wody na boisku było już mniej dokładnych zagrań. Po przerwie "pomarańczowi" wyszli na prowadzanie i wydawało się, że pójdą za ciosem i zdobędą kolejną bramkę. Nic takiego się nie stało bo do głosu doszli "rybacy", którzy w ciągu dwóch minut zdobyli dwie bramki. Po tych trafieniach mecz troszeczkę zwolnił tempo. Przed zakończeniem Błękitni dołożyli czwartego gola, a Do 3 X zdobyło trzecią bramkę ustalając wynik tego spotkania. 4-3 dla Błękitnych GR.

W drugim mniej ciekawym spotkaniu AZ Klinkier pewnie pokonał Orłów 7-2. Praktycznie zwycięstwo AZ przez całe 60 minut nie było zagrożone. Gra lidera wyglądała bardzo dobrze. Ładne składne akcje, konsekwentna gra w obronie oraz dobre rozegranie piłki, pozwliły na zaakplikowanie przeciwnikom trzech bramek w pierwszej połowie oraz czterech w drugiej. Orły odpowiedziały dwiema bramkami.

W trzecim pojedynku Calesa wygrała z Meble Zieliński 10-3. Był to mecz "przyjaźni", tylko jeden faul w całym spotkaniu ! Meble wystąpiły w tym spotkaniu w siedmioosobowym składzie, Calesa w ośmioosobowym. Obydwa zespoły w aktualnym sezonie grają na całkiem innych biegunach co było widać na boisku. Mecz mógł się zakończyć jeszcze wyższym zwycięstwem Calesy, ale obrona Mebli dzielnie broniła swojej bramki.