Grany Poniedziałek w LALPN

• autor: S.S., 2013-05-13 21:52

W dzisiejszym granym poniedziałku odbył się zaległy mecz XVI kolejki LALPN pomiędzy zespołami Policji i FC Żary.

Był to pojedynek dwóch sąsiadów z tabeli. Lepszym zespołem dzisiejszego wieczoru okazała się drużyna Policji, która pokonała FC Żary 2-1. Doskonale w to spotkanie weszli mundurowi, którzy już w drugiej minucie meczu objęli prowadzenie po strzale swojego napastnika. Minęło niespełna 180 sekund, gdy FC wyrównaniali po ładnej akcji całego zespołu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W tej części gry nie można było wskazać, która drużyna była lepsza. Pierwszy kwadrans drugiej połowy to w dalszym ciągu ataki zarówno z jednej jak i z drugiej strony. W tym czasie lekką przewagę mieli Policjanci, ale nie potrafili tego udokumentować zdobyciem kolejnej bramki. W następnych piętnastu minutach inicjatywa była po stronie 'beniaminka', którego ataki sunęły na bramkę przeciwnika. Warto w tym momencie odnotować doskonałą okazję w jakiej znalazł się zawodnik FC Żary w polu karnym. Po jego strzale głową (szczupak) piłka trafiła w spojenie bramki z poprzeczką. W wyniku kontry wyprowadzonej po jednym z kolejnych ataków żaran, mundurowi zdobyli bramkę na 2-1. Ostatnie minuty to ciągłe ataki FC, które nie przyniosły efektu. Policja dzisiejszym spotkaniem potwierdziła bardzo wysoką formę w tej rundzie dopisując do swojego konta kolejne trzy punkty.

autor: ~kibic 2013-05-14 07:20:06

avatar a opisu z tamtego tygodnia niema bo Calesa przegrała:)

autor: ~anonim 2013-05-14 07:53:38

avatar no własnie,panie Mirku dzielmy opisy równo,to że Calesa przegrała i FC Żary "ledwo" wygrały to nie znaczy że inne drużyny nie sasługuja na jakis opis.

autor: ~Organizator 2013-05-14 08:29:39

avatar Panowie, Mirek nie robi opisów po meczach środowych i piątkowych te opisy robię ja. Ze względu na brak czasu w poprzednim tygodniu opisy te nie pojawiły się za co przepraszam. Mirek pisze PODSUMOWANIA i ZAPOWIEDZI kolejki. Pozdrawiam

autor: ~kibic 2013-05-14 09:40:23

avatar ale na wczorajszy starczyło czasu:)