Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

XVI kolejka LALPN

• autor: S.S., 2013-04-25 06:57

Z zaplanowanych dwóch wczorajszych spotkań XVI kolejki LALPN, odbyło się tylko jedno. Valmet z powodu kadrowych nie zjawił się na boisku przy ul. 22-go Lipca i oddał mecz walkowerem.

W jedynym środowym meczu Calesa pokonała Łabędzią 4-2. Pierwsze piętnaście minut to wyrównana gra z obu stron. Po tym okresie przewagę zaczął mieć zespół Calesy, który udokumentował to zdobyciem bramki strzałem z dystansu. Po upływie kolejnych pięciu minut padła druga bramka dla Calesy. Gdy wydawało się, że wynik do przerwy już się nie zmieni, Łabędzia zdobyła bramkę kontaktową po błędzie stopera drużyny przeciwnej. Kropkę nad "i" w tej częsći gry postawiła Calesa, zdobywając trzecią bramkę po ładnej akcji całego zepołu. Do przerwy 3-1. W drugiej połowie zobaczyliśmy jeszcze dwie bramki. Zaraz po wznowieniu gry Calesa zdobyła bramę z rzutu karnego. Wynik spotkania w ostatnich minutach meczu ustalił zawodnik Łabędziej.