Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Super Piątek w LALPN

• autor: S.S., 2012-11-02 22:47

W pierwszych spotkaniach X kolejki LALPN bramek mieliśmy jak na lekarstwo bo "aż 8", sędzia pokazał za to 5 żółtych kartek.

W pierwszym spotkaniu Łabędzia pokonała Orły 2-1. Łabędzia po ostatnim zwycięstwie nad Malinowskim nie zwalnia tempa i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Młody zespół Łabędziej już w pierwszych  30 minutach objął prowadzanie 2-0. Po zmianie stron Orły odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Mecz był wyrównanym widowiskiem. (kliknij więcej...)

W drugim pojedynku Policja pokonała Calesa II 2-1. W tym meczu nie można było wskazać jednoznacznie, który zespół był lepszy. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy napastnik mundurowych wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Zaraz po zmianie stron padła druga bramka dla Policji. Po niefortunnym wybiciu obrońcy Calesy piłka wpadła do bramki. Ten gol zdecydowanie obudził beniaminka, który po niespełna trzech minutach zdobył bramkę kontaktową. Calesa mogła nawet wygrać to spotkanie, gdyby celowniki ich napastników były lepiej nastawione.

W ostatnim najciekawszych pojedynku Calesa zremisowała z Błękitnymi Grupą Rybacką 1-1. To był prawdziwy mecz walki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem. W drugiej połowie tempo akcji zostało zwiększone, dzięki temu mogliśmy oglądać coraz więcej sytuacji podbramkowych. Doskonałe spotkanie rozegrał bramkarz Błękitnych, który wychodził obronną ręką z sytuacji praktycznie nie do obrony. Po jednej z akcji Calesy bramkarz przeciwnika został wreszcie pokonany. Błękitni po kilku minutach odpowiedzieli ładnym uderzeniem, które ustaliło wynik tego spotkania. Mecz był wyrównany i mógł się podobać.

A już w najbliższy poniedziałek zapraszam na GRANY PONIEDZIAŁEK, w którym rozegrane zostaną zaległe mecze.

• Komentarzy [19]
  • czytano: [1151]

autor: ~Piota14 2012-11-02 23:35:23

avatar gratulacje i podziekowania dla Blekitnych za super mecz. powodzenia w ostatniej kolejce.

autor: ~olo 2012-11-02 23:46:58

avatar Muszę przyznać, że sędzia dał radę (poza kilkoma błędami było ok.)

autor: ~kibol 2012-11-03 17:04:05

avatar Bardzo ciekawy mecz i niestety bez obrazy "porażka" Calesy.
Gratulacje dla Błękitnych - to jedyny zespół który może powalczyć z AZ.

autor: ~MB2C 2012-11-03 20:29:14

avatar Myślę że po 22 kolejce na pierwszym miejscu będzie ktoś z dwójki Calesa, Błękitni warunek wygrana błękitnych w kolejnym meczu

autor: ~łoś super ktoś 2012-11-03 22:58:19

avatar do kibol...cztery razy po dwa razy osiem razy raz po raz...do3X początek ligi w czubie, od meczu z Calesą stopniowy marsz w stronę środka tabeli(oj boli, ciuś ciuś ciuś). niech Błękitni walczą, ale jak na razie to Calesa ma 3 pkt przewagi nad Błękitnymi i jest najbliżej AZ!!! szacunek, szalom i inne ukłony w Twoją stronę Ty nasz Jedyny, Nieomylny wiosenny proroku Ligi. ps. szkoda, że nie ma II ligi w tych rozgrywkach, bo byście musieli walczyć o utrzymanie;)))a co!nie tylko kibol może się bawić w proroka;) ps2. Calesa=drużyna solidnych zawodników ligi AMATORSKIEJ oraz "nieomylnych" gwiazd niekoniecznie amatorskich. nie przepadam za nimi, ale napinka pewnych osób na tą drużynę wytrąca mnie z równowagi.....grrr. i znowu pozdrowienia dla wszystkich zakochanych w skórze i gumkach w getrach;)))

autor: ~do olo 2012-11-03 23:59:10

avatar a ja myślę(ewentualnie odpowiadając na ripostę dotyczącą mojego myślenia), UWAŻAM, że właśnie nie dał rady. sędzia daje radę jak popełnia jeden błąd w meczu. no dobra ewentualnie dwa, z tym że jeden z korzyścią dla gospodarzy, drugi dla gości. a w tym przypadku...hmmmm sam nie wiem bo meczu nie widziałem, ale z obserwacji wiem, że nie trzeba być świadkiem by komentować...pozdrawiam kibol;)

autor: ~kibol do łosia 2012-11-04 13:52:58

avatar Hee:) Bardzo przepraszam jak Cię uraziłem.

autor: ~Piota14 2012-11-05 17:19:10

avatar runda jesienna dobiega konca i niedlugo zaczna sie rozgrywki halowe. nie wiem kto bedzie organizatorem ale mam pewna propozycje. moze by tak pomyslec aby mecze na hali rozgrywane byly na zasadach futsalu przede wszystkim mam tu na mysli wymiary bramek. bramki do recznej spowodowalyby wyrownanie meczy i wieksze urozmaicenie w rozgrywamiu akcji. co wy na to?

autor: ~egon 2012-11-05 19:41:18

avatar a jak bramki bedą wieksze to co??? zero emocji? mecze nie będą wyrównane? wyjasnij mi piota dlaczego tak myslisz?? Moim zdaniem dobra ekipa bedzie wymiatac na małych jak i na duzych bramkach. a słaba pozostanie słaba bez wzgledu na wielkość bramek,piłki czy boiska.

autor: ~Do Piota14 2012-11-05 21:17:02

avatar No tak powinno być, bo te bramki są za duże i padały kosmiczne wyniki jak na grę 30 minutową. Ale to już decyzja organizatora.

autor: ~Piota14 2012-11-06 06:42:10

avatar postaram sie Tobie wyjasnic. po pierwsze jak tu juz ktos napisal wyniki byly naprawde kosmiczne i malo meczy bylo na styku. po drugie; wiele druzyn nie posiadalo wartosciowych bramkarzy i czesto musial bronic zawodnik z pola wiec strzal z kazdego miejsca na boisku pachnial golem. po trzecie; zgodze sie z Toba ze dobra druzyna poradzi sobie w kazdych okolicznosciach wiec dajmy wiecej szans tym slabszym zeby spotkania byly bardziej wyrownane. po piate; na malych bramkach akcje musialyby byc szybsze i zlozone z wiekszej ilosci podan zeby wymanewrowac obrone. co na pewno wplynie pozytywnie na poczynania na trawiastym boisku. no i po szoste; obecnie rozgrywane sa MŚ na hali i tam tez sa male bramki. to wszystko. teraz prosze o Twoje argumenty tylko nie pisz mi bedzie padac mniej goli.

autor: ~Piota14 2012-11-06 06:43:40

avatar bo idac takim tropem myslenia mozna wstawic na hale bramki pelnowymiarowe. pozdrawiam serdecznie.

autor: ~oskar 2012-11-06 11:58:55

avatar :=)

autor: ~Andrzej 2012-11-06 17:14:24

avatar Sam jestem bramkarzem i zgadzam się z Piota14 że gdy są mniejsze bramki to naprawdę drużyna musi włożyć sporo wysiłku aby uzyskać bramkę. Na dużych bramkach wiele bramek wpada z przypadku. Popieram z małymi bramkami nawet słabsza drużyna z dobrym bramkarzem ma większe możliwość .

autor: ~anonim 2012-11-06 19:05:12

avatar A w ogóle rzucać się na hali to też nie jest przyjemne, a na małych bramkach raczej liczy się refleks, więc moim zdaniem jak najbardziej sprawa do przemyślenia.

autor: ~łoś super ktoś 2012-11-06 20:23:08

avatar witam. Piota14 pewnie będziesz musiał do dziesięciu wyliczać, i dopiero wtedy ludzie zaczną się zastanawiać, że to w stu procentach trafna propozycja. Tylko jak przetłumaczyć osobom(pracownikom)z hali, że jak tylko będzie na halę wchodzić LALPN, trzeba będzie zmienić bramki na mniejsze-przecież to tyle zachodu, nie mówiąc już o zmianie na większe. o zgrozo ileż to pracy!!!!!

autor: ~olo 2012-11-06 20:37:28

avatar Masz rację ŁOŚ, z tego co już wiem to organizator LALPN już w poprzednich sezonach proponował by zamienić bramki ale usłyszał, że to za dużo roboty. Mam tylko nadzieję, że Stasiu spróbuje jeszcze raz swoich sił by ich przekonać. Pozdrawiam wszystkich.

autor: ~szkapa 2012-11-07 12:45:12

avatar oczywiscie bramki do futsalu maja byc male
na duzych nie maja bramkaze szans poniewaz to za szybka i techniczna pilka
wiec jka ma bramkarz bronic skoro strzały padają od 2 do 5 metrow od bramki
czasami z 7-8

autor: ~szkapa 2012-11-07 12:48:59

avatar to niech wozny bierze dupe w troki i zmienia bramki !!! laski nie robią !!!
za to im placi lalpn za dzierzawe sali!!! jest klientem więc niech zapie... i zmieniaja :)
macie taka dobra lige na trawie (szacunek dla STASIA) a z halowka sobie nie poradzicie ??