Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

IX kolejka LALPN....

• autor: S.S., 2012-10-25 06:46

W pierwszych trzech meczach IX kolejki LALPN zostało strzelonych 18 bramek, sędzia pokazał trzy żółte kartki.

Dziękuję koledze Marcinowi za przygotowanie wideo (wszystkie bramki z pierwszego meczu oraz trzy z ostatniego).

W pierwszym spotkaniu Calesa II pewnie pokonała Łabędzią 6-1. Mecz dwóch ostatnich drużyn w tabeli zapowiadał się na wyrównane widowisko ale tak nie było.  Calesa zagrała dobrze pokazując, że "frycowe" zostało już zapłacone i czas zacząć marsz w górę tabeli. Do przerwy  2-0. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, Calesa dorzuciła do swojego dorobku kolejne cztery bramki. Łabędzia odpowiedziała jednym honorowym trafieniem. (kliknij więcej...)

W drugim pojedynku Malinowski Team pokonał Policję 3-2. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla "mundurowych", którzy już na początku spotkania objęli prowadzenie. W kolejnych minutach Policja podwyższyła na 2-0. Malinowski Team po tej bramce zdobył gola kontaktowego a na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy zdołał wyrównać. W kolejnych trzydziestu minutach jedna jak i druga drużyna próbowała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyć. Ta sztuka udała się Malinowskieku, który ustalił wynik spotkania.

W ostatnim spotkaniu Calesa pokonała Valmet 4-2. Bardzo dobrze to spotkanie rozpoczął Valmet, który już w pierwszej minucie zdobył bramkę na 1-0 przy biernej postawie obrony Calesy. Mecz był wyrównany a niemrawo grający zawodnicy vicelidera oddawali pole gry Valmetowi. Po jednej ze składnej akcji Calesa wyrównała  a kilka minut później wyszła na prowadzenie. Do przerwy 2-1. Po zmianie stron Calesa szybko zdobyła trzecią bramkę. Wynik został ustalony w ostatniej minucie spotkania.