Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Super Piątek w LALPN

• autor: S.S., 2012-10-19 20:43

Do sporej sensacji doszło w dzisiejszym jedynym spotkaniu VIII kolejki LALPN, pomiędzy zespołami FC Żary a Calesa II.

Nikt z zebranych kibiców na stadionie OSiR w Lubsku nie spodziewał się, że czwarty zespół w tabeli zremisuje z dwunastą drużyną LALPN !

Pierwsza połowa należała do Calesy II, już po blisko 20 minutach prowadziła z wyżej notowanym rywalem 2-0 a sytuacji na zdobycie trzeciej bramki miała jeszcze co najmniej dwie. FC grało dobrze ale bardzo nieskutecznie. Na drodze ich strzałów stał albo dobrze broniący w tym dniu golkipier albo piłka nie trafiała w światło bramki. Warto wspomnieć także o postawie Fair Play bramkarza z Żar, który ku zdziwieniu wszystkich zebranych na boisku oraz samego sędziego spotkania przyznał, że zawodnik Calesy zdobył prawidłowo gola. Wszyscy myśleli, że piłka minęła słupek bramki a ta wpadała w światło i wyleciała przez dziurawą siatkę. Do przerwy 2-0.

W drugich trzydziestu minutach FC zagrało lepiej i skuteczniej spychając przeciwnika do głębokiej defensywy. Już na początku spotkania wpadła bramka kontaktowa. Calesa miała coraz mniej sił co było widać na boisku. Po kolejnej dobrej akcji FC padła bramka wyrównująca ustalając wynik tego spotkania.

Dobre i ciekawe widowisko, Calesa II zdobywa swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

autor: ~olo 2012-10-20 10:54:57

avatar FC przed meczem już byli pewni 3 pkt. i to się zemściło. No ale cóż taki jest sport. Brawa za dobre spotkanie dla obydwu drużyn.

autor: ~manuel 2012-10-20 12:46:50

avatar pozostaje powiedzieć żałuje że tego nie widziałem i pogratulować beniaminkowi, to jest piękne w tym sporcie że w danym dniu zespół skazywany na porażkę może sprawić niespodziankę i odebrać punkty teoretycznie silniejszej drużynie(bo nie wierzę że FC nie spodziewali się trzech)

autor: ~Andrzej 2012-10-20 13:24:39

avatar Historia lubi się powtarzać w poprzednim sezonie był podobny mecz między skazanym na porażkę zespołem Heavy Metal a Calesą i tam również calesa przegrywała 2 do 0 po pierwszej połowie. Mecz skończył się remisem. Tak to jest gdy lekceważy się przeciwnika nawet gdy zamyka on tabele. Brawo Calesa II gramy do końca panowie. Szkoda że nie mogłem zobaczyć tego meczu.

autor: ~395-15-16 2012-10-20 16:25:11

avatar Witam!!! CALESA II to świeża drużyna która powstała niedawno z ludzi pracujących tylko w firmie CALESA, co jest jej dużym atutem. Faktem jest że drużyna powstała na szybko by móc uczestniczyć w rozgrywkach piłkarskich. CALESIE II brakuje umiejętności i obycia z piłką, gdzie można to osiągnąć po przez częstą grę i treningi, by podczas spotkań grać dobrą piłkę, wiedzieć jak się zachować i podjąć dobrą decyzję co jest ważne w sytuacji pod bramką. Na tą chwilę CALESA II jest na miejscu jakim jest to widać po tabeli która nie odzwierciedla gry i zaangażowania zawodników na boisku, tylko wynik. CALESA II z biegiem czasu będzie dobrą drużyną jak nie straci zapału i zaangażowania w grę. Poprostu trzeba grać na 100% a wyniki same przyjdą z biegiem czasu. Pozdro

autor: ~395-15-16 2012-10-20 16:30:11