Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

VIII kolejka LALPN...

• autor: S.S., 2012-10-17 23:19

W dzisiejszych meczach  VIII kolejki LALPN, padło 18 bramek.

W pierwszym meczu Błękitni Grupa Rybacka pokonała Do 3 X 5-0. Do przerwy wynik bezbramkowy. W tej części gry nie można było wskazać zespołu, który był lepszy. Druga połowa zdecydowanie należała do Błękitnych, którzy grali szybko, składnie i skutecznie zdobywając przy tym pięć bramek ! Zasłużone zwycięstwo Grupy Rybackiej.

W drugim pojedynku Calesa pokonała Meble Zieliński 3-2. Pierwsze 30 minut wskazywało na wysokie zwycięstwo Calesy, która do przerwy zdobyła trzy bramki. Nic bardziej mylnego zespół Mebli w drugiej połowie pokazał się z bardzo dobrej strony i z minuty na minutę był coraz bardziej groźniejszy. Po kilku takich akcjach zdobył dwie bramki i wynik remisowy wisiał w powietrzu. Do końca nic się nie zmieniło i vice lider zainkasował  3 punkty. Po tak dobrej grze Zielińskich należy się spodziewać marszu w górę tabeli.

W trzecim najbardziej emocjonującym i nerwowym spotkaniu AZ Klinkier pokonał Orły 7-1. Mecz mógł się podobać. Najstarszy zespół ligi dzielnie walczył z szybkimi i siłowo grającym zawodnikami lidera. Do przerwy 2-0. W drugiej części spotkania Orły zdobyły gola kontaktowego i przez piętnaście kolejnych minut na boisku wrzało. Zawodnicy AZ zaczęli komentować decyzje sędziego co wprowadziło niepotrzebne nerwy w końcówce spotkania. Gdy gra się uspokoiła Klinkier zdobył bramkę na 3-1 i worek się rozwiązał.