Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Koncertowa gra Calesy...

• autor: S.S., 2012-10-03 22:18

W pierwszych trzech meczach VI kolejki LALPN padło 19 goli, sędzia pokazał tylko jedną żółtą kartkę.

W pierwszym spotkaniu Orły pokonały Meble Zieliński 3-2. Pod koniec pierwszej połowy jeden z najstarszych zawodników ligi popisał się wspaniałym uderzeniem, które dało prowadzenie Orłom. Zaraz po zmianie stron Orły zdobyły bramkę na 2-0. Meble odpowiedzieli natychmiastowo bramką kontaktową. Po raz drugi w tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się najskuteczniejszy strzelec ligi 3-1. Pięć minut później Meble ustaliły wynik tego spotkania.

W drugim pojedynku Calesa pewnie pokonała Do 3 X 6-1. W Pierwszych 30 minutach zdecydowanie lepszym zespołem była Calesa, która w tej części zdobyła tylko jedną bramkę ale jej akcje rozprowadzane w bardzo szybkim tempie mogły się naprawdę podobać. Do 3 X bardzo groźnie kontratakowali i gdyby nie bramkarz Calesy wynik mógłby być inny. Po przerwie Calesa zagrała koncertowo i w ciągu pięciu minut zdobyła kolejne trzy bramki, które całkowicie podłamały przeciwnika. Do 3 X odpowiedziało tylko jednym trafieniem, Calesa dodała kolejne dwa. Mecz pomimo wysokiej rangi był rozegrany w miłej i przyjaznej atmosferze.

W trzecim meczu Błękitni Grupa Rybacka pokonała Calesa II 5-2. Wynik spotkania otworzyła bardzo ładna zdobyta bramka przez napastnika Błękitnych. Do przerwy 3-1. Po przerwie Calesa II poprawiła swoją grę ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkową.