Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Dokończenie V kolejki LALPN...

• autor: S.S., 2012-09-29 08:09

W pozostałych meczach V kolejki LALPN strzelonych zostało 18 bramek, sędzia pokazał 3 żółte kartki.

Błękitni Grupa Rybacka pokonała Malinowski Team 6-3. Już po pierwszych 30 minutach Błękitni prowadzili 4-0.  W drugiej odsłonie Rybacy kontrolowali grę do dorobku dorzucając kolejne dwa trafienia. Malinowskiego w tym spotkaniu stać było tylko na odpowiedzenie przeciwnikom trzema golami. Pewne i zasłużone zwycięstwo Błękitnych.

W drugim pojedynku Meble Zieliński pokonały Calesa II 4-0. W pierwszej połowie mecz było bardzo wyrównany i nie można było jednoznacznie wskazać, który zespół był lepszy. Po zmianie stron worek z bramki został rozwiązany strzałem, który całkowicie podłamał walczący zespół Calesy II. Obrońca wybił piłkę tak niefortunnie, że ta wpadła do własnej bramki. Od tego czasu mecz toczył się już pod dyktando Mebli Zieliński.

W ostatni spotkaniu Do 3 X pokonały Orły 3-2. Szybkie i składne akcje Do 3 X w pierwszej połowie pozwoliły optymistycznie patrzeć na dalsze minuty tego zespołu. Po kilku takich akcjach wpadły dwie bramki. W ostatniej minucie pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobyły Orły. Druga część spotkania z minuty na minutę przynosiła coraz więcej emocji. Mecz mógł się podobać. Do 3 X strzeliło trzecią bramkę. Orły odpowiedziały jednym trafieniem ustalając wynik meczu.