Orły i FC Żary w II rundzie Pucharu LALPN

• autor: S.S., 2012-09-05 23:16

Orły i FC Żary zagrają w II rundzie Pucharu LALPN.

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Orły wysoko pokonały Calese II 7-2. Zwycięstwo Orłów w tym meczu nie było zagrożone. Calesa II praktycznie z pierwszym gwizdkiem sędziego przegrała to spotkanie, ponieważ wystąpiła tylko w 7-mio osobowym składzie, co pozwoliło Orłom na rozłożenie skrzydeł.

W drugim pojedynku FC Żary pokonały Łabędzią 6-1. Mecz rozpoczął się od błędu FC po którym zimną krew zachował napastnik Łabędzi i pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki. Jak się później okazało były to "Miłe złego początki". Po tej bramce beniaminek przejął inicjatywę i szybko zdobywał kolejne gole.

Na Orłów w następnej rundzie czekał rozstawiony zespół Policji, natomiast FC Żary zagrają z rozstawionym AZ Klinkier.

A już w piątek Super Puchar LALPN 2012 w którym zagrają AZ Klinkier - Meble Zieliński (godz. 18.30 - zapraszam do ANKIETY) oraz mecz I - rundy Pucharu LALPN pomiędzy zespołami Malionowski Team - Do 3 X (godz. 19.40). Spotkanie Błękitni Grupa Rybacka - Valmet został przełożony na inny termin.