Do 3 X liderem po I kolejce

• autor: S.S., 2012-08-24 22:21

Dziś została dokończona I - kolejka Lubskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. "Liderem" rozgrywek został zespół Do 3 X.

W pierwszy dzisiejszym spotkaniu Policja przegrała z solidnym zespołem Do 3 X 1-3. W drugiej połowie Do 3 X pokazało doskonałą grę która przyniosła zasłużone zwycięstwo i prowadzenie w tabeli LALPN na początku rozrywek.

W drugim spotkaniu Valmet przegrał z Orłami 3-4. Jak widać najstarszy zespół w lidze podtrzymał formę z poprzedniego sezonu i zainkasował trzy punkty. Zespół Orłów na pewno będzie się liczył w tym sezonie.

W ostatnim spotkaniu Malinowski Team pokonał drugiego "beniaminka" zespół Calesa II 4-3. Mecz był wyrównany. Calesie II zabrakło jednak odrobiny szczęścia, które tym razem uśmiechnęło się do Malinowski Team.

Wkrótce podsumowanie I - kolejki LALPN, które przygotuje kolega Mirek Matrunonek.

A już w środę (29.08.2012) II - kolejka LALPN w której dojdzie do dwóch "DERBOWYCH" pojedynków pomiędzy żarskimi zespołami AZ Klinkier - FC Żary (środa, g.20.50) i Calesa - Calesa II (piątek, g.20.50). Ciekawie zapowiada się również spotkanie Meble Zieliński - Policja (piątek, g.18.30).

Wszystkich zawodników, sympatyków i kibiców zapraszam na stadion OSiR w Lubsku.

autor: ~kibic 2012-08-25 13:56:27

avatar bardzo podobał mi się ostatni mecz Calesa II i Malinowski. Kulturalne spotkanie momentami naprawde fajna gra chłopaki szczególnie z Calesy2 podeszli tak jak zapowiadali dosyć zabawowo ale super. I rzeczywiście zabrakło im trochę szczęścia. W pierwszej połowie lepsi ale nie zdecydowanie byli Malinowski a w drugiej juz Calesa, która powinna pomyśleć nad zmianą bramkarza. Ale chłopaki powtarzają, że wynik nie jest ważny ale zabawa i dobra atmosfera więc :) to będzie chyba mój ulubiony zespół

autor: ~anonim 2012-08-25 19:18:33

avatar ciekawe czy tak samo zabawowo podejda do meczu derbowego. cos mi sie wydaje ze OSiR bedzie musial pomyslec nad wymiana murawy bo moze byc po tym meczu wygryziona do golej ziemi. ale niestety po ich pierwszym meczu nie wrożę im sukcesu. za slabe zgranie zespolu i brak lawki przewazy szale zwyciestwa na korzysc Calesy.

autor: ~artysta 2012-08-25 19:51:32

avatar zabawa i jeszcze zabawa,fajnie jest osądzac kogoś z boku,żeby zagrac w tym meczu trzeba było się zerwac z drugiej zmiany.A błędy zdarzają się każdemu.Co do "Derby" to może byc bardzo ciekawie.Jeszcze raz dobra zabawa i szacun dla przeciwnika.

autor: ~dyzio12 2012-08-26 08:59:46

avatar anonim, jak sie gra ze soba pierwszy raz to chyba jest logiczne, ze nie ma jeszcze zgrania miedzy zawodnikami i ono przychodzi z czasem!. nie ma co ukrywac, ze druzyna Calesy jest zdecydowanym faworytem w meczu z Calesa II. jezeli uda nam sie zdobyc chocby 1 punkcik w tym meczu to bedzie on dla nas zwyciestwem ale niestety dla Calesy, ktora mierzy wysoko w naszej lidze gorzka porazka. gramy samymi pracownikami Calesy, wiec wielki szacunek dla chlopakow, ze chca przyjsc, pograc sobie w pileczke i milo spedzic czas :).

autor: ~MB2C 2012-08-26 14:13:16

avatar Derby to derby może być różnie.

autor: ~Kibol 2012-08-26 20:39:52

avatar Dyzio powiedz mi KOGO obchodzi kim Wy gracie??? Gracie albo nie gracie w lidze więc po co te Twoje usprawiedliwienia. Dostaniecie albo wygracie. Więc nie rozumiem Twojej paplaniny. Poza tym nikt nikomu nie zabraniał grać w okresie przygotowawczym. Trzeba było się zebrać i pograć a nie teraz pisać bzdury o zgraniu.

autor: ~Kibol 2012-08-26 20:44:51

avatar Popieram wpis - MB2C - Derby to Derby żądzą się swoimi prawami.

autor: ~dyzio12 2012-08-26 21:13:40

avatar kibol, a moze sam wyjdziesz na boisko i pokazesz na co ciebie stac? czy raczej siedzisz przed kompem i sie tam dowartosciowujesz ?!. widze, ze ciagle niektorzy sa mocni ale tylko za klawiatura bo niestety na nic wiecej ich nie stac :). czy w jakis sposob sie usprawidliwiam ?. przegralismy i jest ok, bo nikt nie ma do nikog pretensji. wiec, ogolnie to napisalem ale jak masz klopoty ze zrozumiem to juz nie moj klopot.

autor: ~Kibol 2012-08-26 21:21:33

avatar Dyzio jesteś naprawdę ŻAŁOSNY do inteligentnych to Ty nigdy nie należałeś ani na boisku ani poza nim więc jakakolwiek dyskusja z Tobą mija się z celem.
P.S. Zobaczymy co Ty pokażesz na boisku bo jakoś od sezonu nie masz formy i tylko latasz po tym boisku jak marionetka. W sumie to Twoje odejście z Calesy to było naprawdę mocne wzmocnienie dla tego zespołu. Nie przepadałem za nimi ale chyba ze względu na to , że Ciebie tam niema zacznę im troszkę dopingować :).

autor: ~dyzio12 2012-08-26 21:51:25

avatar widzisz jaka zrobilem dla ciebie mila niespodzianke swoim odejsciem :))). ciesze sie, ze mamy kolejnego genialnego znawce pilki noznej :)

autor: ~Piota14 2012-08-28 08:51:44

avatar w koncu sie doczekalem. Kibol bedzie dopingowal nasz zespol. dzieki Dyzio ze zmieniles barwy.a tak na poważnie czytajac te wpisy to raczej żalosny wydaje sie byc Kibol. nie sztuka jest obrażanie kogos anonimowo gdybys mial to co prawdziwy mezczyzna powinien miec to bys sie nam przedstawil a tak
" jakakolwiek dyskusja z Tobą mija się z celem."