Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

POLSKA - Mistrzem EURO - LALPN 2012

• autor: S.S., 2012-05-27 20:32

Mistrzostwa EURO - LALPN 2012 już za nami. Reprezentacja POLSKI (Hydro) zdobyła tytuł mistrzowski zwyciężając w finale reprezentację NIEMIEC (Calesa) po serii rzutów karnych 5-4. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1. (kliknij więcej...)

W pierwszym meczu 1/2 Finału EURO - LALPN nie brakowało emocji i szybkich składnych akcji z obu stron. NIEMCY (Calesa) spotkali się z WŁOCHAMI (Błękitni) gdzie po 30 minutach gry padł remis 2-2. Dopiero na dwie minuty przed zakończeniem dogrywki NIEMCY przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zwycieżyli 3-2.

NIEMCY (Calesa) - WŁOCHY (Błękitni) 2-2, d.3-2                                                                  (Słobodzian x3 - Niemczycki, Kożenko)

W drugim meczu 1/2Finału POLSKA (Hydro) zmierzyła się z GRECJĄ (Czarni). Po 30 minutach gry padł remis 1-1, W dogrywce zespół POLSKI już zdecydowanie pokonał GREKÓW 4-1.

POLSKA (Hydro) - GRECJA  (Czarni) 1-1, d.4-1                                                                     (Patrzykąt x2, Krawczyk, Maciołek - Dubicki)

Mecz o III miejsce:

WŁOCHY (Błękitni) - GRECJA  (Czarni) 4-0                                                                        (Niemczycki x2, Lukas Gento Masera, Kołacki M. - )

Finał EURO - LALPN 2012

POLSKA (Hydro) - NIEMCY (Calesa) 1-1, d.1-1, k.5-4                                                            (Hass - Słobodzian)

Najlepszym bramkarzem turnieju  został Świdziński Marek (POLSKA - Hydro).

Najwartościowszym zawodnikiem turnieju został Lukas Gento Masera (WŁOCHY - Błękitni)

Najlepszym strzelcem w turnieju został Słobodzian Stanisław (NIEMCY - Calesa.)

Dziękuję wszystkim zespołom, które wzięły udział w turnieju za grę Fair Play i zapraszam na kolejny turniej z okazji Dni Lubska już za rok.