Zapowiedź 19 kolejki

• autor: S.S., 2012-04-19 07:37

Rozgrywki LALPN w pełni! Choć pogoda nas nie rozpieszcza, amatorzy dzielnie uczestniczą w rozgrywkach. Nadchodząca kolejka zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ będą to rewanże za niespodziewane wyniki z jesieni. Już „na papierze” zestaw par gwarantuje emocje, oby to przełożyło się na wydarzenia boiskowe! (kliknij więcej...)

Policja – Do 3 X

Policja będzie chciała się zrewanżować ekipie Do 3X za porażkę w dość dramatycznych okolicznościach. Jesienią „Pomarańczowi” zdobyli jedyną bramkę w tamtym spotkaniu w ostatnich sekundach meczu i doszło do niespodziewanego rozstrzygnięcia. Teraz Policja walczy o trzecie miejsce, więc będzie jej zależało na pełnej puli. Zwłaszcza, że po porażce z Orłami teraz już nie może sobie pozwolić na stratę punktów z drużynami niżej notowanymi. Do 3 X po słabszym początku wrócili na włąściwe tory i grają solidniej, co przełożyło się na wyniki. Ale w ostatniej kolejce doznali wysokiej porażki z Valmetem. W Pucharze padł remis, choć w tamtym spotkaniu Policja miała przewagę i będąc pewana awansu odpuściła w drugiej połowie, co rywal skwapliwie wykorzystał

Valmet – Heavy Metal

Będąca „na fali” ekipa Valmetu po raz drugi będzie chciała udowodnić swoją wyższość nad żarską ekipą Heavy Metalu. Ostatnie mecze Valmetu pokazują, że drużyna złapała wiatr w żagle i jest wymagającym przeciwnikiem dla każdej ekipy. Ostatnie efektowane zwycięstwo nad solidną ekipą do 3X jest tego najlepszym dowodem. Heavy Metal wyrwał punkt Calesie, ale w kolejnych meczach z z Błękitnymi i Meblami już nie było tak dobrze. Czyżby mała zadyszka? Odpowiedź na boisku już niebawem. Zapowiada się ciekawe widowisko, a każdy wynik jest możliwy.

Meble Zieliński – Błękitni

Jesienią Meble Zieliński dość niespodziewanie uległy Błękitnym. Teraz jeszcze walczą „o pudło”, więc muszą zwyciężyć. Zwycięstwo nad solidnym Heavy Metalem miało zwiastować zwyżkę formy, której weryfikacją będzie nadchodzące spotkanie. Jednak w ostatnim spotkaniu wymęczone zwycięstwo nad outsiderem. Błękitni potrafią się postawić. Przekonał się o tym lider, który musiał się wspiąć na wyżyny, by zainkasować komplet punktów. Ponadto 3 punkty na drugiej żarskiej ekipie też trzeba uznać za niezły wynik, więc faworyt nie będzie miał łatwo. Tu również każdy wynik jest możliwy.

Calesa – Łabędzia

Po hitowym pojedynku przeciwko AZ Calesa walczy już tylko praktycznie o utrzymanie drugiej lokaty. A że drużyny za nią solidarnie tracą punkty, nie powinna mieć z tym większych problemów. Teraz trafia się okazja, by odreagować po porażce z liderem i poprawić morale drużyny. Łabędzia w poprzedniej kolejce postawiła duże wymagania liderowi i była bliska sprawienia sensacji, brakło tylko jednej bramki. W pojedynczych spotkaniach młodzi chłopcy potrafią wspiąć się na wyżyny, ale potem znów muszą godzić się z porażką. Nauka jednak nie pójdzie w las. Kolejnym meczem na zbieranie doświadczeń będzie potyczka z Calesą. I choć nikt nie daje szans młodej ekipie, ta pewnie tanio skóry nie odda.

Czarni – Orły

Orły po kilku lepszych meczach wspięli się do środkowej części tabeli. W ostatnim meczu przeciw Policji, mimo niezbyt porywającej gry, popisały się świetną skutecznością i odnieśli efektowne zwycięstwo. Szanse na podtrzymanie dobrej passy są duże, bo jesienią z Czarnymi Orły wygrały i teraz też będą faworytem. Czarni mieli przerwę w rozgrywkach. Czy im posłuży? Zweryfikują to wydarzenia na boisku. Choć więcej szans daje sięrywalowi, pewnie będą próbować sprawić małą niespodziankę.

autor: ~Andrzej 2012-04-22 16:12:42

avatar Gratuluje drużynie Valmetu pięknego zwycięstwa, aż trudno uwierzyć że drużyna z takim potencjałem na boisku okupuje środek tabeli. Całe drużyna zagrała świetny mecz ale kolega z numerem 14 jest rewelacyjny. Gratuluje umiejętności ale i dojrzałości piłkarskiej. Myślę że z taką grą w przyszłym sezonie tyko pudło.

autor: ~Valmet 2012-04-24 01:29:49

avatar Dziękujemy za dobrą opinie , to był dobry mecz i mieliśmy dużo szczęścia że skończył się tak jak skończył . Godny rywal z ciężkim do pokonania bramkarzem , myślę że jeśli wzmocnicie atak możecie również smiało walczyć o wyzsze cele

autor: ~anonim 2012-04-24 10:31:15

avatar Myślę, że mecze w środowy wieczór to nie najlepszy pomysł. Wielu by chciało w tym czasie zobaczyć półfinał Ligii Mistrzów.