1/4 Finału Pucharu LALPN - rewanże

• autor: S.S., 2012-03-21 07:58

Rozgrywki LALPN nabierają tempa. Coraz piękniejsza pogoda zachęca do częstszego przebywania na świeżym powietrzu, więc i chętnych do gry w piłkę i oglądania tych zmagań nie brakuje. Rozegrano już dwie kolejki ligowe, teraz nadszedł czas na rewanżowe mecze ćwierćfinałowe Pucharu LALPN. Pierwsze mecze, rozegrane jeszcze jesienią, zakończyły się takimi wynikami, że przynajmniej w trzech łatwo wskazać praktycznie stuprocentowych faworytów. Może jednak drużyny, które wysoko wygrały pierwsze spotkania, zagrają trochę luźniej i może będzie jeszcze ciekawie. Oto zestaw par:(kliknij więcej...)

Calesa – Valmet  (w pierwszym meczu 2-0)

Ta para zapowiada się najciekawiej. Tu jest najmniejsza różnica bramkowa, a i Valmet w starciach z wyżej notowanymi rywalami spisywał się całkiem nieźle. Pierwszy mecz tych ekip zakończony dwubramkowym zwycięstwem Calesy był dość wyrównany i przy odrobinie szczęścia wynik mógł być trochę inny. Więcej szans na awans ma na pewno Calesa, ale Valmet może rzucić się do dorabiania strat, a ewentualnie szybko zdobyta przez niego bramka może jeszcze dodać kolorytu tej rywalizacji.

Meble Zieliński – Heavy Metal  (w pierwszym meczu 6-2)

Meble nie prezentują jeszcze takiej formy, jakiej się po nich wymaga, ale spora zaliczka z pierwszego jesiennego spotkania powinna wystarczyć. Heavy Metal doznał zimą wzmocnienia, ale póki co nie przełożyło się to na konkretne wyniki, a wysokoa porażka w drugiej kolejce z AZ jest tego najlepszym dowodem. Sam mecz może być emocjonujący i jego wynik wydaje się być sprawą otwartą, ale zdecydowanie bliżej awansu są Meble.

AZ Klinkier – Orły (w pierwszym meczu 10-2)

Pozostaje tylko czysta formalność. Wysoka wygrana w pierwszym meczu praktycznie przesądziła o losach rywalizacji. AZ to lider rozgrywek, który pewnie zmierza do tytułu mistrzowskiego. Wiosną zanotował już dwie efektowne wygrane i zapewne wygra po raz kolejny. Orły po porażce z Calesą dostają kolejnego trudnego przeciwnika i ciężko wróżyć im sukces. Może "postawią" się w tym meczu, ale odrobienie dziesięciu bramek jest nierealne.

Policja – Do 3 Razy  (w pierwszym meczu 5-1)

Dla Policji walka w Pucharze powinna być bardzo ważna. Po utracie szans na obronę tytułu mistrzowskiego może to być jedyne trofeum. Do 3 Razy zaczęło sezon od dwóch wysokich porażek. Fakt, że z drużynami ze szczytu tabeli, ale również ćwierćfinałowy przeciwnik do takich się zalicza. Wysoka wygrana Policji w pierwszym spotkaniu chyba już przesądziła o jej awansie do kolejnej rundy.

autor: ~gracz 2012-03-21 16:12:47

avatar fajne opisy.... tak dalej !!

autor: ~krystyna 2012-03-22 21:19:51

avatar Meble do bojuu