Zestawienie - ilość przeprowadzonych spotkań

• autor: S.S., 2012-01-30 11:20

Poniżej zestawienie ilości przeprowadzonych spotkań przez sędziów w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012 LALPN:

Bielecki Krzysztof    - 35 spotkań,

Dworczak Damian - 28 spotkań,

Słobodzian Stanisław - 9 spotkań,

Stokłosa Piotr - 6 spotkań,

Krojcer Artur - 5 spotkań,

Gawrych Ryszard - 2 spotkania,

Kikoła Krzysztof - 2 spotkania.

Prawdopodobnie do w/w kolegów w rundzie wiosennej dołączy nowy sędzia.

autor: ~anonim 2012-01-30 12:01:18

avatar mam taka propozycje. aby urozmaicic nasze rozgrywki jak i strone internetowa proponuje prowadzic klasyfikacje na najlepszego sedziego. moze to byc w postaci sady. po kazdym meczu internauci beda przyznawac punkty. i jeszcze jeden pomysl. klasyfikacja najlepszych podajacych. jesli sedzia zapisuje strzelcow to moze obok wpisac kto zaliczyl asyste.

autor: ~anonim 2012-01-30 12:53:35

avatar popieram , można prowadzić klasyfikacje najlepszych asystujących. pozdrawiam

autor: ~OBESRWATOR 35 2012-01-30 19:04:35

avatar WW POMYSŁY NAPRAWDĘ SUPER. MOŻNA BY TEŻ WYBRAĆ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWEGO GRACZA LIGI NIE KONIECZNIE STRZELCA DUŻEJ ILOŚCI BRAMEK CZY SUPER BRAMKARZA ALE ZAWODNIKA NAJAKTYWNIEJSZEGO. PROPONUJĘ ABY KAPITANOWIE PO ZAKOŃCZENIU MECZU WSKAZYWALI NA PROTOKOLE JEDNEGO ZAWODNIKA Z DRUŻYNY PRZECIWNEJ ICH ZDANIEM NAJBARDZIEJ AKTYWNEGO, WARTOŚCIOWEGO PO ZAKOŃCZONYM SPOTKANIU. TAKI ZAWODNIK OTRZYMYWAŁ BY PUNKTY A TEN KTÓRY ZBIERZE ICH PRZEZ SEZON NAJWIECEJ OTRZYMA TYTUŁ NAJEFEKTYWNIEJSZEGO GRACZA LALPN. GDYBY BYŁO KILKU GRACZY Z TĄ SAMĄ ILOŚCIA PUNKTÓW TO MOŻNA ZROBIĆ WTEDY ANKIETE NA STRONIE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH GRACZY LALPN

autor: ~mirek 2012-01-31 19:20:42

avatar popieram powyższe propozycje, super pomysły, troszkę więcej pracy dla sędziego ale chyba nie powinni mieć z tym problemu. Należało by to z nimi przedyskutować?.

A MOŻE DAŁO BY SIĘ ZAMONTOWAĆ KAMERKĘ I PUBLIKOWAĆ SPOTKANIA NA YOUTUBE????
MOŻE BYŁ BY KTOŚ CHĘTNY DO NAGRYWANIA

autor: ~mirek 2012-01-31 19:25:47

avatar Może gdyby ktoś nagrywał i publikował spotkania to udało by się w jakimś stopniu wyeliminować wulgaryzmy padające często i gęsto z ust graczy i nie tylko.??

autor: ~anonim 2012-02-01 22:02:27

avatar bez przesady z tą kamerą, pozatym myślę że nie wszyscy by chcieli aby ich umieszczac w sieci... a co do wulgaryzmu to fakt ale myślę że z tym mogą sie uporać sędziowie,poprostu nie powinni na to pozwalać z tym ze w każdym meczu bez wzgledu na to jaka drużyna gra :)