100 000 odwiedzin naszej strony !!!

• autor: S.S., 2011-12-29 10:23

Dzisiejszej nocy naszej stronie "stuknęło" 100 000 odsłon! To dla nas wielkie święto i dowód na to, że to co robimy ma sens. Dziękujemy Wam wszystkim za to, że zaglądacie na naszą stronę, za pomoc w redagowaniu tekstów oraz za przesyłanie informacji.

Strona lalpn.futbolowo.pl powstała w grudniu 2009 roku. Po około 730 dniach, przekroczyliśmy 100 000 odsłon. Daje to średnią 137 odsłon na dobę. W tym czasie napisaliśmy 260 newsów.

Zdajemy sobie sprawę, iż nie zawsze nasz serwis działa tak jak sobie wyobrażacie, tym bardziej jest nam miło, że wracacie na naszą stronę.

Na koniec jeszcze raz dziękujemy Wam za czynne uczestnictwo w życiu naszego serwisu.

Jeżeli macie jakieś sugestie, uwagi co do działania strony to zostawiajcie propozycje na naszym e-mailu (lalpn@op.pl). Będziemy się starać i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ten oficjalny portal był jak najlepszą wizytówką naszej ligi.

Stanisław Słobodzian - LALPN

autor: ~m 2011-12-29 13:22:55

avatar A to wszystko tylko i wyłącznie dzięki świetnemu prowadzeniu stronki, i szybkim aktualizowaniu zaraz po wydarzeniach sportowych. Nie to co gdzie indziej trzeba czekać 4, czy 5 dni na odświeżenie wyników. No i dużo ciekawych artykułów z waszej strony ;) Podziękowania to tylko i wyłącznie dla prowadzących ową stronkę. Dzięki wam, aż chce się tu zaglądać. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy ;)