Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona oficjalna

Strona klubowa

Patronat Medialny

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

BANERY

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 116
ogółem: 1 221 165

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Wyniki

 FINAŁ PUCHARU LALPN

15.06.2018r.

DO 3 X X BEZ NAZWY
   

0 - 5  (0-0)

   
         
    Wójtowicz M. 34'
    Mużyłowski K. 38'
    Urban D. 45', 52'
    Jasik M. 57'
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Pachowicz A.

XXVII-KOLEJKA /3-RUNDA/

08.06.2018r.

CALEG X MAGICY ŻARY
   

3 - 2  (1-1)

   
         
Niemczycki A. 16'   Bartłomiej K. 14'
Tłuszcz K. 45'   Ścisło A. 59'
Ryba T. 55'    
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.: Tłuszcz P.
sędzia główny: Andrzejewski P.

07.06.2018r.

DO 3 X X BŁĘKITNI
   

2 - 3  (0-0)

   
         
Lech M. 18'   Hajdul J. 29'
Semczyszyn P. 43'   Nazaruk T. 31'
    Stróż G. 40'
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Miczke R.

 

06.06.2018r.

ORŁY X MMalu ŻARY
   

2 - 3  (0-0)

   
         
Lubowiecki R. 58', 61'   Hass Ł. 33', 38'
    Maciołek J. 46'
     
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.: Hass M.
sędzia główny: Kołacki M.

06.06.2018r.

EUROTRANS X BEZ NAZWY
   

1 - 5  (1-3)

   
         
Stabiński M. 4'   Mużyłowski K. 11', 12'
    Jasik M. 29'
    Wójtowicz M. 39'
    Urban D. 45'
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Kołacki M.

 


XXVI-KOLEJKA /3-RUNDA/

04.06.2018r.

BŁĘKITNI X CALEG
   

5 - 5  (5-2)

   
         
Hajdul J. 14'   Tłuszcz P. 5', 19', 56'
Kołacki A. 14'   Ryba T. 52', 53'
Gołębiowski K. 20'    
Grzebielucha J. 25'    
Stróż G. 28'        
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Słobodzian S.

04.06.2018r.

BEZ NAZWY X AC ŻARSKI TEAM
   

2 - 4  (1-0)

   
         
Grynienko D. 28'   Gawlak M. 44'
Urban D. 32'   Pajdowski M. 50', 57'
    Wojwod A. 52'
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Rafalski R.

 

30.05.2018r.

MAGICY ŻARY X ORŁY
   

1 - 2  (1-1)

   
         
Kądziela S. 28'   Łobodziec D. 20'
    Kurpias A. 41'
     
     
         
ż.k.: Kądziela S.   ż.k.: /-/
sędzia główny: Kołacki M.

30.05.2018r.

MMalu ŻARY X EUROTRANS
   

7 - 0  (5-0)

   
         
Adamski P. 5'    
Samusionek A. 9'    
Hass Ł. 27', 28'    
Rupieta M. 30'    

Kopij A. 42'

Hass M. 48'

       
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Kołacki M.

XII-KOLEJKA /3-RUNDA/

mecz zaległy

30.05.2018r.

BEZ NAZWY X DO 3 X
   

4 - 2  (2-2)

   
         
Domański I. 15'   Demków B. 25'
Wójtowicz M. 17'   Gawron G. 30'
Urban D. 40'    
Mużyłowski K. 45'    
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Kołacki M.

XXII-KOLEJKA /3-RUNDA/

mecz zaległy

30.05.2018r.

BEZ NAZWY X BŁĘKITNI
   

3 - 0  (walkower)

   
         
     
     
     
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: 

 


XXV-KOLEJKA /3-RUNDA/

28.05.2018r.

ORŁY X BŁĘKITNI
   

3 - 1  (1-0)

   
         
Kusek K. 12'   Stróż G. 37'
Durko T. 52'    
Łobodziec D. 60'    
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Miczke R.

28.05.2018r.

EUROTRANS X MAGICY ŻARY
   

2 - 7  (1-4)

   
         
Kulesza D. 33', 59'   Szkudlarek A. 3', 43'
    Ścisło A. 26'
    Księżyk T. 24'
    Bieliński A. 27'
     

Paszel K. 56'

Wietrzycki P. 61'

 
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Miczke R.

25.05.2018r.

CALEG X DO 3 X
   

3 - 6  (1-4)

   
         
Tłuszcz P. 14', 59'   Demków B. 17'
Tłuszcz K. 53'   Adamski D. 23'
    Bobilewicz M. 25'
    Krawczuk R. 30'
     

Semczyszyn P. 45'

Osiński E. 58'

 
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Andrzejewski P.

 

25.05.2018r.

AC ŻARSKI TEAM X MMalu ŻARY
   

1 - 7  (1-2)

   
         
Karpiński M. 12'   Hass Ł. 25', 36'
    Kopij A. 28'
    Samusionek  A. 43'
    Maciołek J. 48', 57'
      Patrzykąt D. 55'  
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Bielecki M./ Ściłba R.

 


XXIV-KOLEJKA /3-RUNDA/

23.05.2018r.

MAGICY ŻARY X AC ŻARSKI TEAM
   

4 - 3  (1-1)

   
         
Szkudlarek A. 18', 53'   Gawlak M. 29'
Księżyk T. 35'   Peciuch K. 59'
Smarzyński T. 60'   Helman M. 61'
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

23.05.2018r.

DO 3 X X ORŁY
   

1 - 1  (1-0)

   
         
Lech M. 9'   Durko T. 48'
     
     
     
         
ż.k.: Gawron G.   ż.k.:Krzak M., Łobodziec D.
sędzia główny: Wójtowicz P.

 


 XXII-KOLEJKA /3-RUNDA/

mecz zaległy

23.05.2018r.

CALEG X EUROTRANS
   

5 - 1  (3-1)

   
         
Tłuszcz K. 3'   Pachała R. 24'
Tłuszcz P. 6'    
Niemczycki M. 17'    
Ryba T. 48', 58'    
         
ż.k.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: Andrzejewski P.

 


XXIV-KOLEJKA /3-RUNDA/

21.05.2018r.

BŁĘKITNI X EUROTRANS
   

3 - 4  (2-0)

   
         
Kołacki A. 5', 6'   Pachała R. 32', 40'
Janicki J. 34'   Podbielski P. 44'
    Nisiewicz M. 57'
     
         
ż.k.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: Miczke R.

21.05.2018r.

MMalu ŻARY X BEZ NAZWY
   

1 - 5  (1-2)

   
         
Kopij A. 31',   Wilczyński D. 21'
    Domański I. 26'
    Mużyłowski K. 41'
    Urban D. 47', 62'
         
ż.k.: Hass M., Hass Ł.   ż.k.:/-/
sędzia główny: Słobodzian S.

 

 


XXIII-KOLEJKA /3-RUNDA/

18.05.2018r.

DO 3 X X EUROTRANS
   

7 - 2  (2-0)

   
         
Demków B. 4', 56'   Bazan H. 43', 51'
Lech M. 17'    
Adamski D. 48', 57'    
Osiński E. 49'    
Bobilewicz M. 59'        
ż.k.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: Rafalski R.

18.05.2018r.

ORŁY X CALEG
   

9 - 2  (1-1)

   
         
Wojciechowski S. 26', 58'   Tłuszcz P. 28'
Durko T. 43',46',47',49',52'   Tłuszcz K. 54'
samobójcza 46'    
Nowicka K. 47'    
         
ż.k.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: Gumienny I.

 

16.05.2018r.

AC ŻARSKI TEAM X BŁĘKITNI
   

1 - 1  (1-0)

   
         
Pajdowski M. 23'   Kołacki A. 57'
     
     
     
         
cz.k.: Matrunionek K.   ż.k.:/-/
sędzia główny: Miczke R.

 16.05.2018r.

BEZ NAZWY X MAGICY ŻARY
   

3 - 0  (walkower)

   
         
     
     
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: /-/

 


XXII-KOLEJKA /3-RUNDA/

14.05.2018r.

DO 3 X X AC ŻARSKI TEAM
   

4 - 3  (1-0)

   
         
Adamski D. 18'   Ratajczak K. 37'
Lech M. 52'   Suszka P. 48'
Semczyszyn P. 57'   Pajdowski M. 61'
Droś R. 60'    
         
żk.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: Dworczak D.

 

14.05.2018r.

MAGICY ŻARY X MMalu ŻARY
   

1 - 10  (0-2)

   
         
Kądziela S. 31'   Patrzykąt D. 8'
    Hass Ł. 23',47',57',59',60'
    Maciołek J. 40',50',55'
    Maracz B. 45'
         
żk.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: Ściłba R.

 


XIX-KOLEJKA /3-RUNDA/

mecz zaległy

10.05.2018r.

MMalu ŻARY X CALEG
   

11 - 1  (4-0)

   
         
Jankowiak B. 5'   Bielecki M. 60'
Rupieta M. 8'    
Patrzykąt D. 10', 58'    
Hass Ł. 27',42',43',53'    

Maciołek J. 44',48'

Samusionek A. 59'

       
żk.: /-/   ż.k.:/-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

 


XXI-KOLEJKA /3-RUNDA/

09.05.2018r.

AC ŻARSKI TEAM X CALEG
   

2 - 7  (1-3)

   
         
Gawlak M. 6'   Tłuszcz K. 11', 63'
Peciuch K. 52'   Ryba T. 12', 53'
    Tłuszcz P. 23', 56'
    Niemczycki M. 59'
         
żk.: /-/   ż.k.:Bielecki M., Kurzydło S.
sędzia główny: Wójtowicz P.

09.05.2018r.

BEZ NAZWY X DO 3 X
   

12 - 1  (5-0)

   
         
Wójtowicz M. 3',29',44',54'   Semczyszyn P. 38'
Mużyłowski K. 8',15',18',47',57    
Urban D. 48', 51'    
Grynienko D. 59'    
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Rafalski R.

 


XXI-KOLEJKA /3-RUNDA/

07.05.2018r.

MMalu ŻARY X BŁĘKITNI
   

8 - 0  (2-0)

   
         
Hass Ł. 19', 33', 58', 60'    
Maciołek J. 26', 39'    
Jankowiak B. 36'    
Patrzykąt D. 46'    
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Miczke R.

 

EUROTRANS X ORŁY
   

1 - 5  (1-2)

   
         
Lipiński Z. 12'   Lubowiecki R. 5', 38', 59'
    samobójcza 21'
    Nowicka K. 53'
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

 


 XX-KOLEJKA /3-RUNDA/

30.04.2018r.

CALEG X BEZ NAZWY
   

4 - 13  (1-5)

   
         
Niemczycki M. 16'   Domański I. 8', 47'
Breszyk R. 37'   Magryn Ł. 11'
Tłuszcz P. 49'   Urban D. 19', 28', 48', 54'
Tłuszcz K. 57'   Wójtowicz M. 30'
      Mużyłowski K. 34', 40', 43', 55', 56'  
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Gumienny I.

30.04.2018r.

ORŁY X AC ŻARSKI TEAM
   

1 - 9  (0-4)

   
         
Durko T. 42'   Gawlak M. 9', 16', 30', 51'
    Matrunionek K. 24'
    Pajdowski M. 33', 53', 54'
    Wojwod A. 46'
         
żk.: /-/   ż.k.: Surawiec P.
sędzia główny: Wójtowicz P.

27.04.2018r.

MMalu ŻARY X DO 3 X
   

5 - 3  (3-0)

   
         
Rupieta M. 5'   Semczyszyn P. 36', 40'
Hass Ł. 10', 28'   Bobilewicz M. 57'
Samusionek A. 47'    
Maciołek J. 53'    
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Bahyrycz T.

27.04.2018r.

BŁĘKITNI X MAGICY ŻARY
   

3 - 0  (walkower)

   
         
     
     
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny:

 


XIX-KOLEJKA /3-RUNDA/

25.04.2018r.

AC ŻARSKI TEAM X EUROTRANS
   

1 - 2  (0-1)

   
         
samobójcza 39'   Bazan H. 18'
    Nisiewicz M. 46'
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Gumienny I.

25.04.2018r.

MAGICY ŻARY X DO 3 X
   

2 - 2  (1-1)

   
         
Księżyk T. 19'   Osiński E. 13'
Paszel K. 56'   Gawron G. 44'
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Demków B.

 


XIX-KOLEJKA /3-RUNDA/

23.04.2018r.

BEZ NAZWY X ORŁY
   

8 - 1  (4-0)

   
         
Urban D. 4'   Kusek K. 57'
Wójtowicz M. 11', 35'    
Domański I. 21'    
Jasik M. 26'    
Mużyłowski K. 42', 44', 55'        
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Popaca J.

 


XV-KOLEJKA /2-RUNDA/

mecz zaległy

23.04.2018r.

MAGICY ŻARY X AC ŻARSKI TEAM
   

2 - 2  (0-1)

   
         
Kądziela S. 44'   Gawlak M. 30'
Księżyk T. 59'   Kols A. 40'
     
     
         
żk.: Najdek M.   ż.k.: Matrunionek K.
sędzia główny: Popaca J.

 


XVIII-KOLEJKA /2-RUNDA/

20.04.2018r.

EUROTRANS X BEZ NAZWY
   

3 - 3  (1-2)

   
         
Jóźwiak D. 28'   Mużyłowski K. 21'
Kulesza D. 43'   Urban D. 29', 35'
Pachała R. 55'    
     
         
żk.: /-/   ż.k.: Wilczyński D.
sędzia główny: Pachowicz A.

20.04.2018r.

CALEG X MAGICY ŻARY
   

2 - 4  (0-3)

   
         
Ryba T. 40', 52'   Góra A. 10', 17'
    Szkudlarek A. 18'
    Paszel K. A. 61'
     
         
cz.k.: Ryba T.   ż.k.: /-/
sędzia główny: Pachowicz A.

 


XVI-KOLEJKA /2-RUNDA/

mecz zaległy

20.04.2018r.

AC ŻARSKI TEAM X MMalu ŻARY
   

1 - 2  (0-0)

   
         
Ratajczak K. 40'   Maciołek J. 44'
    Patrzykąt D. 60'
     
     
         
żk.: Matrunionek K.   ż.k.: Adamski P.
sędzia główny: Pachowicz A.

 


XVIII-KOLEJKA /2-RUNDA/

18.04.2018r.

DO 3 X X BŁĘKITNI
   

3 - 6  (1-4)

   
         
Bobilewicz M. 17'   Stróż G. 4', 5'
Lech M. 52'   Kloc T. 20'
Droś R.  54'   Żukowski M.  27'
    Bahyrycz T.  32'
      Hajudl J.  56'  
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Miczke R.

18.04.2018r.

ORŁY X MMalu ŻARY
   

3 - 3  (1-0)

   
         
Łobodziec D. 8'   Samusionek A. 35'
Durko T. 41'   Maciołek J. 53'
Bandiak S.  60'   Hass Ł. 59'
     
         
żk.: /-/   ż.k.: Samusionek A.
sędzia główny: Miczke R.

 


 1/2 PUCHARU LALPN

16.04.2018r.

DO 3 X X MMalu ŻARY
   

3 - 3  (1-2)

4 - 3

rzuty karne

   
         
Gawron G. 16'   Patrzykąt D. 2'
Bobilewicz M. 36'   Samusionek A. 11'
Semczyszyn P.  44'   Żurek Ł. 60'
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Kołacki M.

 16.04.2018r.

BEZ NAZWY X BŁĘKITNI
   

3 - 0  (walkower)

   
         
     
     
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny:

 


XVII-KOLEJKA /2-RUNDA/

13.04.2018r.

BEZ NAZWY X AC ŻARSKI TEAM
   

5 - 2  (3-1)

   
         
Magryn Ł. 12'   Gawlak M. 30', 42'
Mużyłowski K. 19'    
Urban D.  26', 58', 60'    
     
         
żk.: Magryn Ł., Wójtowicz M.   ż.k.: Gawlak M.
sędzia główny: Bielecki K.

13.04.2018r.

MMalu ŻARY X EUROTRANS
   

10 - 0  (2-0)

   
         
Patrzykąt D. 6', 33', 51'    
Hass Ł. 11', 22', 45', 47'    
Samusionek A.  35', 57'    
Maciołek J. 41'    
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Dworczak D.

 


XVII-KOLEJKA /2-RUNDA/

11.04.2018r.

BŁĘKITNI X CALEG
   

5 - 4  (3-1)

   
         
Żukowski M. 7'   Breszyk R. 24', 44'
Janicki J. 11'   Tłuszcz K. 30'
Kloc T.  29'   Ryba T.  57'
Hajdul J. 45', 51'    
         
żk.: Nazaruk T.   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

11.04.2018r.

MAGICY ŻARY X ORŁY
   

4 - 3  (1-2)

   
         
Smarzyński T. 10'   Łobodziec D. 23', 60'
Góra A. 55', 58'   Kusek K. 30'
Paszel K.  61'    
     
         
żk.: /-/   ż.k.: Durko T., Wojciechowski S.
sędzia główny: Wójtowicz P.

 


XIII-KOLEJKA /2-RUNDA/

mecz zaległy

10.04.2018r.

DO 3 X X AC ŻARSKI TEAM
   

2 - 2  (1-2)

   
         
Bobilewicz M. 17'   Kols A. 20'
Lech M. 61'   Matrunionek K. 27'
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.: Matrunionek K.
sędzia główny: Wójtowicz P.

 


XVI-KOLEJKA /2-RUNDA/

09.04.2018r.

EUROTRANS X MAGICY ŻARY
   

8 - 3  (4-2)

   
         
Jóźwiak D. 4', 15', 38'   Góra A. 12', 55'
Nisrewicz M. 17', 28', 48', 56'   Paszel K. 23'
Nowak A. 52'    
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

09.04.2018r.

 

ORŁY X BŁĘKITNI
   

2 - 4  (1-0)

   
         
Dutko T. 4'   Kołacki A. 31', 37', 49'
Kusek K. 37'    
     
     
         
żk.: Czygunowski I.   ż.k.: Kołacki A.
sędzia główny: Wójtowicz P.

 


XVI-KOLEJKA /2-RUNDA/

06.04.2018r.

CALEG X DO 3 X
   

3 - 5  (1-2)

   
         
Tłuszcz P. 8'   Demków B. 16', 49'
Niemczycki M. 37'   Bobilewicz M. 30'
Breszyk R. 48'   Lech M. 39', 41'
     
         
żk.: Tłuszcz P.   ż.k.: Osiński E.
sędzia główny: Słobodzian S.

XIII-KOLEJKA /2-RUNDA/

mecz zaległy

05.04.2018r.

MAGICY ŻARY X MMalu ŻARY
   

2 - 9  (1-1)

   
         
Szkudlarek A. 13'   Samusionek A. 18', 40', 42'
Trotzer T. 42'   Hass Ł. 33', 35', 50', 57', 58'
    Rupieta M. 59'
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Kołacki M.

 


XV-KOLEJKA /2-RUNDA/

04.04.2018r.

BŁĘKITNI X EUROTRANS
    5 - 2  (1-1)    
         
Żukowski M. 7'   Kulas B. 29'
Janicki J. 34'   Bludo W. 50'
Nazaruk T. 38'    
samobójcza 55'    
Gołębiowski K. 60'      
       
         
żk.: Bahyrycz T., Nazaruk T.  

ż.k.: Downar T., 

Kulesza D., Kuśmierek M.

Sędzia główny: Osiński E.

04.04.2018r.

DO 3 X X ORŁY
   

4 - 3  (3-2)

   
         
Droś R. 5'   Łobodziec D. 30', 52'
Droś R. 8', 26', 46,   Wojciechowski S. 31'
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Kołacki M.

XV-KOLEJKA /2-RUNDA/

29.03.2018r.

MMalu ŻARY X BEZ NAZWY
   

2 - 0  (1-0)

   
         
Hass Ł. 7', 48'    
     
     
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Bielecki K.

 


XIV-KOLEJKA /2-RUNDA/

28.03.2018r.

ORŁY X CALEG
   

5 - 2  (2-0)

   
         
Kurpias A. 11'   Ryba T. 38', 40'
Kroczak S. 18'    
Wojciechowski D. 35'    
Wojciechowski S. 37', 46'    
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

 

EUROTRANS X DO 3 X
   

6 - 1  (3-0)

   
         
Pachała R. 9', 11', 40', 52'   Demków B. 31'
Kulas B. 30'    
Stabiński M. 58'    
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

 


XIV-KOLEJKA /2-RUNDA/

26.03.2018r.

AC ŻARSKI TEAM X BŁEKITNI
   

3 - 1  (1-0)

   
         
Polański M. 10'   Stróż G. 53'
Gawlak M. 57', 59'    
     
     
         
żk.: Gawlak M.   ż.k.: Stróż G.
sędzia główny: Wójtowicz P.

 26.03.2018r.

BEZ NAZWY X MAGICY ŻARY
   

7 - 4  (3-1)

   
         
Urban D. 3'   Smarzyński T. 22', 49'
Magryn Ł. 11', 47', 59'   Paszel K. 36'
Kornel K. 18', 48', 50'   Szkudlarek A. 49'
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Miczke R.

 XII-KOLEJKA /2-RUNDA/

MECZ ZALEGŁY

23.03.2018r.

 

EUROTRANS X ORŁY
   

7 - 1  (2-0)

   
         
Jóźwiak D. 5', 45', 52'   samobójcza 57'
Pachała R. 9', 55', 59'    
Tyczyński P. 35'    
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Gumienny I.

 


XIII-KOLEJKA /2-RUNDA/

21.03.2018r.

BŁĘKITNI X BEZ NAZWY
          0-3     (walkower)    
         
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny:

 

21.03.2018r.

CALEG X EUROTRANS
   

6 - 4  (3-3)

   
         
Ryba T. 14', 19', 59'   Kulesza  D. 20'
Tłuszcz P. 23'   Badowski P. 22', 53'
Haściło D. 57'   Kulas B. 26'
samobójcza 46'    
         
żk.: Tłuszcz K.   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

II-RUNDA PUCHARU LALPN 

19.03.2018r.

BŁĘKITNI X AC ŻARSKI TEAM
   

6 - 4  (3-3)

   
         
Nazaruk T. 26', 30', 49'   Pajdowski  M. 7', 52'
Bahyrycz T. 16', 36'   Ratajczak K. 9'
Handke M. 56'   Helman M. 11'
     
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

 

Mmalu ŻARY X CALEG
   

7 - 5  (3-3)

   
         
Adamski P. 5'   Semczyszyn K. 6', 52'
Hass M. 11'   Ryba T. 3', 23', 59'
Patrzykąt D. 29', 46'    
Hass Ł. 32', 36', 58'    
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

 XII-KOLEJKA /2-RUNDA/

14.03.2018r.

AC ŻARSKI TEAM X CALEG
     5 - 4  (3-3)    
         
Walasek M. 2'   Breszyk R. 20', 29'
Matrunionek K. 4', 11'   Ryba T. 27', 52'
Polański M.  60'    
Pieciuch K. 62'    
         
żk.: Wojwod A.   ż.k.: /-/
sędzia główny: Wójtowicz P.

14.03.2018r.

Mmalu ŻARY X BŁĘKITNI
    3 - 3  (3-0)    
         
Hass Ł. 13',   Nazaruk T. 32', 50'
Samusionek A. 23'   Janicki J. 34'
Patrzykąt D. 30'    
     
         
żk.: Adamski P.   ż.k.: /-/
sędzia główny: Bielecki K.

II-RUNDA PUCHARU LALPN

12.03.2018r.

BEZ NAZWY X ORŁY
    9 - 2  (4-0)    
         
Mużyłowski K. 5', 39'   Durko T. 37'
Wójtowicz T. 15', 48'   Bandiak S. 40'
Urban D. 18', 25'    
Wójtowicz M. 34'    
Kuźmiak 45'      
Grynienko D. 47'      
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/
Sędzia główny: Miczke R.

12.03.2018r.

DO 3 X X MAGICY ŻARY
     4 - 0 (1-0)  
       
Bobilewicz M. 10',    
Krawczuk R. 36'    
Lech M. 40'    
Droś R. 44'    
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

                                                     SĘDZIA GŁÓWNY: Miczke R.

 


XI-KOLEJKA   /2-RUNDA/

MECZ ZALEGŁY

09.03.2018r.

CALEG X BEZ NAZWY
     4 - 6 (2-1)  
       
Tłuszcz P. 26', 28'   Magryn Ł. 23', 60'
Semczyszyn K. 36'   Urban D. 32', 39', 41'
Stompor R. 39'   Jasik M. 58'
     
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

                                                     SĘDZIA GŁÓWNY: Osiński E.


IX-KOLEJKA   /2-RUNDA/

MECZ ZALEGŁY

22.11.2017r.

EUROTRANS X BEZ NAZWY
     5 - 6 (1-1)  
       
Łabul P. 20', 57'   Kuźmiak D. 21', 53'
Pachała R. 35', 43'   Magryn Ł. 32'
Kulesza D. 40'   Mużyłowski K. 34', 38'
    Wilczyński D. 44'
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

22.11.2017r.

DO 3 X X BŁĘKITNI
     2 - 3 (0-1)  
       
Krawczuk R. 13'   Janicki J. 22'
Samobójcza 55'   Żukowski M. 56'
    Bahyrycz T. 59'
     
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

 


XI-KOLEJKA   /2-RUNDA/

17.11.2017r.

BŁĘKITNI X MAGICY ŻARY
     7 - 3 (3-1)  
       
Stróż G. 13', 26'   Paszel K. 7'
Samobójcza 27'   Smarzyński T. 35'
Nazaruk T. 37', 50'   Najdek M. 38'
Samsel A. 52'    
Janicki J. 55'      
żk.: /-/   żk.:  Drozd P.

15.11.2017r.

ORŁY X AC ŻARSKI TEAM
     1 - 3 (0-2)  
       
Bandiak  S. 40'   Matrunionek K. 20'
    Ratajczak K. 30'
    Karpiński M. 55'
     
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

15.11.2017r.

DO 3 X X MMalu ŻARY
     1 - 2 (0-2)  
       
Semczyszyn  P. 45'   Żurek Ł. 23'
    Samusionek A. 26'
     
     
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

 


IX KOLEJKA   /2-RUNDA/

MECZ ZALEGŁY

13.11.2017r.

ORŁY X MMalu ŻARY
     2 - 8 (1-4)  
       
Wojciechowski D. 13'   Hass Ł. 6', 31', 59'
Łobodziec D. 36,   Maciołek J. 15'
    Patrzykąt D. 27'
    Kopij A. 28', 32'
      Samusionek A. 55'
żk.: /-/   żk.:  /-/

 


X-KOLEJKA   /2-RUNDA/

10.11.2017r.

AC ŻARSKI TEAM X EUROTRANS
     7 - 2 (4-1)  
       
Gawlak M. 3', 46'   Pachała R. 23'
Matrunionek K. 17', 18'   Nisrewicz M. 43'
Helman M. 22'    
Wojwod A.. 47'    
Suszka P. 54'      
żk.: Kaczmarek A.   żk.:  Bludo W.

10.11.2017r.

MAGICY ŻARY X DO 3 X
     8 - 2 (1-2)  
       
Góra A. 13', 35', 42', 44'   Demków B. 12', 26'
Najdek M. 49', 60'    
Paszel K. 53'    
Smarzyński T. 59'    
       
żk.: Dobrowolski P.   żk.:  /-/

08.11.2017r.

MMalu ŻARY X CALEG
     7 - 0 (0-0)  
       
Hass Ł. 33', 54', 56'    
Samusionek A. 40', 50'    
Żurek Ł. 40'    
Patrzykąt D. 53'    
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

08.11.2017r.

BEZ NAZWY X ORŁY
     5 - 2 (1-0)  
       
Magryn Ł. 20'   Łobodziec D. 44', 45',
Mużyłowski K. 33', 50'    
Grynienko D. 40'    
Wójtowicz P. 53'    
       
żk.: /-/   żk.:  /-/

VII-KOLEJKA   /1-RUNDA/

SPOTKANIE ZALEGŁE

02.11.2017r.

CALEG X DO 3 X
     1 - 0 (0-0)    
         
Tłuszcz P.  39'    
     
     
     
         
żk.: /-/   żk.: /-/  

V-KOLEJKA   /1-RUNDA/

SPOTKANIE ZALEGŁE

02.11.2017r.

BEZ NAZWY X MAGICY ŻARY
     3 - 0 walkower    
         
     
     
     
     
         
żk.: /-/   żk.:  /-/  

 


IX-KOLEJKA   /1-RUNDA/

30.10.2017r.

CALEG X MAGICY ŻARY
     5 - 2 (0-1)    
         
Tłuszcz P. 36'   Góra A.  29', 37',
Stompor R. 41' 51'    
Breszyk R. 42', 54'    
     
         
żk.: /-/   żk.:  /-/

VIII-KOLEJKA   /1-RUNDA/

27.10.2017r.

BEZ NAZWY X AC ŻARSKI TEAM
     7 - 2 (2-1)    
         
Wilczyński D. 15'   Matrunionek K. 29', 55',
Wójtowicz M. 19', 33', 46' 52'    
Mużyłowski K. 50', 59'    
     
         
żk.: /-/   żk.:  Chytryk A.  

27.10.2017r.

MMalu ŻARY X EUROTRANS
    7 - 2  (2-0)  
       
Adamski P. 9'   Łabul P. 43'
Samusionek A.26', 57'    
Patrzykąt D. 44'    
Hass Ł. 48', 52'    
Hass M.  51'    
       
żk.: /-/   ż.k.: /-/

25.10.2017r.

BŁĘKITNI X CALEG
    9 - 2  (5-0)  
       
Grzebielucha J. 4'   Durko T. 32', 47'
Żukowski M. 10', 37', 44'    
Nazaruk T. 15'    
Handke M. 17', 20', 55'    
Kołacki M. 45'    
       
żk.: /-/   ż.k.: /-/

25.10.2017r.

MAGICY ŻARY X ORŁY
    7 - 2  (4-1)    
         
Góra A. 6', 29', 40'   Łobodziec D. 4'
Smarzyński T. 10'   Bandiak S. 55'
Szkudlarek A. 16'    
Paszel K. 33'    
Najdek M. 39'      
         
żk.: /-/   ż.k.: /-/

 


V-KOLEJKA   /1-RUNDA/

SPOTKANIE ZALEGŁE

23.10.2017r.

EUROTRANS X DO 3 X
     6 - 2 (1-1)    
         
Lipiński Z. 19', 58'   Bobilewicz M. 7', 40',
Kulesza D. 34', 35'    
Downa T. 47'    
Jóźwiak D.  56'    
         
żk.: Lipiński Z.   żk.:  Gumienny I.  

VII-KOLEJKA   /1-RUNDA/

20.10.2017r.

EUROTRANS X MAGICY ŻARY
     3 - 4 (3-1)  
      Góra A. 6', 39'
Kogut J. 18'   Januszewicz T. 35'
Nisrewicz M 19'   Paszel K. 48'
Kulesza D. 20'    
       
żk.: /-/   ż.k.: /-/

20.10.2017r.

ORŁY X BŁĘKITNI
     0 - 6 (0-3)  
      Stróż G. 8', 22', 42'
    Hajdul J. 12'
    Nazaruk T. 33'
    Kołacki M. 59'
       
żk.: Krzak M.   ż.k.: /-/

 18.10.2017r.

AC ŻARSKI TEAM X MMalu ŻARY
     0 - 2 (0-0)  
       
    Maciołek J. 33'
    Żurek Ł. 60'
     
       
żk.:  /-/   ż.k.: /-/

 PUCHAR LALPN   /BARAŻ/

16.10.2017r.

MAGICY ŻARY X EUROTRANS
     6 - 3 (2-2)  
       
Góra A. 3', 36', 38, 52'   Pachała R. 12'
Szkudlarek A. 18'   Łabul P. 18'
Paszek K. 59'   Kulesza D. 42'
       
żk.:  /-/   ż.k.: /-/

VI-KOLEJKA   /1-RUNDA/

13.10.2017r.

DO 3 X X ORŁY
     0 - 4 (0-2)  
       
    Łobodziec D 19', 22'
    Kusek K. 42'
    Mnich M. 60'
       
żk.:  /-/   ż.k.: /-/

13.10.2017r.

MAGICY ŻARY X AC ŻARSKI TEAM
     2 - 3 (0-2)  
       
Dobrowolski P. 46'   Matrunionek K. 23'
Sławiński D. 61'   Gawlak M. 30', 38''
     
       
żk.:  Paszel K.   ż.k.: /-/
       

11.10.2017r.

Mmalu ŻARY X BEZ NAZWY
     1 - 4 (0-2)  
       
Samusionek 56'   Mużyłowski 22', 59'
    Wilczyński D. 27'
    Magryn 58'
       
żk.: /-/   ż.k.: /-/
       

11.10.2017r.

BŁĘKITNI X EUROTRANS
     4 - 3 (3-1)  
       
Hajdul 7', 56'   Kulesza 21'
Janicki 9'   Bludo 36'
Nazaruk T. 23'   Łabul 39'
       
żk.: Nazaruk T.   ż.k.: Badowski P.
       

V-KOLEJKA   /1-RUNDA/

06.10.2017r.

ORŁY X CALEG
     2 - 4 (1-3)  
       
ŁOBODZIEC 24', 36'   Durko 9'
    Breszyk 21', 50'
    Nazaruk A. 28'
       
żk.: Czygunowski I.   ż.k.: Tłuszcz P.
       

04.10.2017r.

AC ŻARSKI TEAM X BŁĘKITNI
     2 - 1 (1-1)    
         
Matrunionek 11'   Janicki 19'
Wojciechowski 39'    
     
       
żk.: Kaczmarek, Kurpiewski   cz.k.: Bachyrycz
      ż.k.: Stróż

 


I-KOLEJKA   /1-RUNDA/

SPOTKANIE ZALEGŁE

02.010.2017r.

Mmalu ŻARY X CALEG
     5 - 0 (2-0)    
         
Hass Ł. 16', 43'    
Rupieta 24'    
Adamski P. 39'    
Samusionek 60'    
         
  żk.: /-/    

 


IV-KOLEJKA   /1-RUNDA/

29.09.2017r.

MAGICY ŻARY X MMalu ŻARY
        2 - 6     (1-1)    
         
Szkudlarek  14'   Hass Ł. 15', 43', 60'
Paszel 53'   Maciołek 40'
    Samusionek 44'
      Adamski P. 53'
         
  żk.: /-/    

29.09.2017r.

DO 3 X X AC ŻARSKI TEAM
         3 - 7     (1-2)    
         
Adamski 20'   Wojciechowski 15',27',46',55'
Bobilewicz 44'   Matrunionek 39',40',42'
Cieplak 57'    
         
  żk.: /-/    

27.09.2017r.

CALEG X EUROTRANS
         2 - 1     (1-1)    
         
Durko 20'   Badowski 10'
samobójcza 59'    
     
         
żk.: Kaniowski      

27.09.2017r.

BŁĘKITNI X BEZ NAZWY
    4 - 12  (1-4)    
         
Handke 4'   Janusz 12', 23', 44', 52', 57
Hajdul 30', 35,   Mużyłowski 15', 54', 60'
Kozakiewicz A. 50'   Jasik 31', 45', 47'
      Wójtowicz T. 13'
         
  żk.: /-/    

III-KOLEJKA   /1-RUNDA/

22.09.2017r.

BEZ NAZWY X DO 3 X
        3 - 3     (1-2)    
         
Grynienko 10'   Lech 17'
Magryn 41'   Gumienny 24'
Mużyłowski 58'   Adamski 43'
         
  żk.: /-/    

22.09.2017r.

AC ŻARSKI TEAM X CALEG
        3 - 2     (2-0)    
         
Matrunionek 21', 24'   Breszyk 43', 48'
Wojciechowski 58'      
         
żk.: Matrunionek      

20.09.2017r.

EUROTRANS - ORŁY

4 - 5 (2-3)

                                                 * DOWNAR   16'                          * ŁOBODZIEC 11', 20', 27'

                                                 * NISREWICZ 17'                          * MNICH 40', 53',

                                                 * KULESZA 51'

                                                 * JÓŹWIAK 61'

                          ż.k.:  JÓŹWIAK, NISREWICZ                                                      ż.k.:  NOWICKA

20.09.2017r.

MMALU ŻARY - BŁEKITNI

3 - 2 (2-1)

                                                 * PATRZYKĄT   8'                     * GRZEBIELUCHA  23'

                                                 * SAMUSIONEK 20'                 * ŻUKOWSKI  32'

                                                 * ADAMSKI 54'

                               ż.k.:  ADAMSKI                                                                     ż.k.:  KOŁACKI

 


II-KOLEJKA   /1-RUNDA/

15.09.2017r.

BŁĘKITNI  -  MAGICY ŻARY 

5 - 4 (2-1)

                                          * HAJDUL 10', 39'                            * PASZEL 24', 53'

                                          * BAHYRYCZ 20'                             * SZKUDLAREK  46'

                                          * GRZEBIELUCHA 35'                      * NAJDEK 60'               

                                          *  GOŁĘBIOWSKI 42'                                                                                                                           ż.k.: /-/                                                  

15.09.2017r.

CALEG - BEZ NAZWY

2 - 7 (0-2)

                                             * BRESZYK  35', 60'                    * MUŻYŁOWSKI 16', 23'

                                                                                                * OSTAPOWICZ 20'

                                                                                                * GRYNIENKO 30'

                                                                                                * MAGRYN 33', 60', 61'

                                                                             ż.k.: /-/  

13.09.2017r.

DO 3 X - MMalu ŻARY 

2 - 3 (1-1)

                                   * KRAWCZUK 7'                             * PATRZYKĄT D. 30'

                                   *  BOBILEWICZ 57'                         * SAMUSIONEK  51'

                                                                                        * HASS 60'               

                     ż.k.: /-/                          

13.09.2017r.

ORŁY - AC ŻARSKI TEAM

5 - 5 (5-2)

                                     * MNICH   13', 15', 25'                    * GAWLAK 6', 46'

                                     * ŁOBODZIEC 16', 18'                    * MATRUNIONEK 21', 53', 57

      ż.k.:  CZYGUNOWSKI, NOWICKA                                                             ż.k.:  KACZMAREK 


I-KOLEJKA   /1-RUNDA/

08.09.2017r.

AC ŻARSKI TEAM - EUROTRANS 

4 - 3 (1-2)

                              * MATRUNIONEK 13'                                           * JÓŹWIAK D. 19', 26'

                              *  WOJCIECHOWSKI 31', 39'                               * ŁABUL 56'

                              * JÓŹWIAK R. 60'               

                     ż.k.: /-/                          

06.09.2017r.

BEZ NAZWY - ORŁY

3 - 1 (1-1)

                                          * MAGRYN   21', 36'                              * ŁOBODZIEC 17'

                                          * SAMOBÓJCZA 47'                 

                                                                          ż.k.: /-/     

MAGICY ŻARY - DO 3X

6 - 0 (4-0)

                                          * SZKUDLAREK - 2X                              

                                          * PASZEL- 2X

                                          * SMARZYŃSKI

                                           * DOBROWOLSKI

                                                     ż.k.: /GUMIENNY - DO 3X /      

  


 

SUPEPUCHAR LALPN 2017

04.09.2017r.

BEZ NAZWY - BŁĘKITNI 

8 - 2 (2-2)

                                          * URBAN 5', 21'                                    * NAZARUK 13'

                                          * MUŻYŁOWSKI 38', 50'                        * STRÓŻ 18'

                                          * ZUBOWICZ 39'               

                                          * JANUSZ 44'            

                                          * WÓJTOWICZ T. 47'

                                          * GRYNIENKO 59'            
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA


ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW

DO ROZGRYWEK

SEZONU 2018/2019

do 20.08.2018 r.

 

Reklama

OSTATNIE SPOTKANIA

FINAŁ PUCHARU LALPN

DO 3 X  -BEZ NAZWY

0 - 5 (0-0)

Tabela LALPN

    M Pkt.
1 Bez nazwy 24 62
2 MMalu Żary 24 62
3 Błękitni 24 39
4 AC Żarski Team 24 37
5 Caleg 24 27
6 Magicy Żary 24 26
7 Orły 24 24
8 Eurotrans 24 19
9 Do 3 X 24 19

 

 

Zaległe mecze

Kontakt

 lalpn@op.pl  

Nie bądź obojętny!

Najnowsza galeria

Oto profesjonalna...amatorka
Ładowanie...