Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 10, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 094
statystyki szczegółowe
Mistrzem Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2012/2013
został zespół
FARMERZY
M | Pkt. | Zw | Re | Po | Br.zd | Br.str. | R | ||
1 | Farmerzy | 22 | 48 | 15 | 3 | 4 | 117 | 62 | 55 |
2 | Calesa | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 102 | 55 | 47 |
3 | Orły | 22 | 39 | 13 | 0 | 9 | 114 | 88 | 26 |
4 | UM Lubsko | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 96 | 92 | 4 |
5 | Malinowski Team | 13 | 37 | 12 | 1 | 0 | 77 | 32 | 45 |
6 | Błękitni Zabłocie | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 65 | 39 | 26 |
7 | Trophy Łabędzia | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 76 | 93 | -17 |
8 | Błękitni Zabłocie II | 13 | 27 | 9 | 0 | 4 | 74 | 43 | 31 |
9 | Sparta Mierków | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 93 | 107 | -14 |
10 | Magnolia | 22 | 20 | 5 | 2 | 15 | 77 | 125 | -48 |
11 | FC Lubsko | 22 | 19 | 5 | 4 | 13 | 82 | 119 | -37 |
12 | Calesa II | 13 | 15 | 5 | 0 | 8 | 38 | 55 | -17 |
13 | Do 3 X | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 79 | 133 | -54 |
14 | Stara Woda | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 82 | 129 | -47 |
Malinowski Team, Calesa II, Błękitni Zabłocie I i II - wycofały się z rozgrywek po 13 kolejkach.
Newsy z Halowej Ligi Piłki Nożnej - kliknij tutaj
Wyniki XXI - kolejki LAHLPN 28.03.2013
Farmerzy - UM Lubsko 5-6
Magnolia - FC Lubsko 5-4
Do 3 X - Trophy Łabędzia 4-6
Orły - Sparta Mierków 4-6
Calesa - Stara Woda 3-1
Wyniki XX - kolejki LAHLPN 21.03.2013
Trophy Łabędzia - Orły 3-6
Sparta Mierków - Calesa 2-3
FC Lubsko - Do 3 X 2-2
UM Lubsko - Magnolia 4-2
Star Woda - Farmerzy 2-10
Wyniki XIX - kolejki LAHLPN 19.03.2013
Sparta Mierków - Stara Woda 10-3
Calesa - Trophy Łabędzia 1-2
Orły - FC Lubsko 6-2
Do 3 X - UM Lubsko 6-9
Magnolia - Farmerzy 5-5
Wyniki XIX - kolejki LAHLPN 14.03.2013
Farmerzy - Do 3 X 7-3
UM Lubsko - Orły 5-7
FC Lubsko - Calesa 3-3
Stara Woda - Magnolia 5-4
Trophy Łabędzia - Sparta Mierków 5-2
Wyniki XVIII - kolejki LAHLPN 12.03.2013
Magnolia - Orły 6-4
Farmerzy - Calesa 2-6
Stara Woda - Do 3 X 4-5
UM Lubsko - Sparta Mierków 5-2
FC Lubsko - Trophy Łabędzia 2-3
Wyniki XVII - kolejki LAHLPN 07.03.2013
Trophy Łabędzia - UM Lubsko 3-5
FC Lubsko - Stara Woda 7-7
Sparta Mierków - Farmerzy 4-7
Calesa - Magnolia 6-5
Orły - Do 3 X 0-3 walkower
Wyniki XVI - kolejki LAHLPN 05.03.2013
Sparta Mierków - Magnolia 5-1
Do 3 X - Calesa 1-9
Orły - Stara Woda 4-6
Farmerzy - Trophy Łabędzia 7-2
UM Lubsko - FC Lubsko 3-5
Wyniki XV - kolejki LAHLPN 28.02.2013
Calesa - Orły 5-1
FC Lubsko - Farmerzy 7-10
Trophy Łabędzia - Magnolia 4-4
Sparta Mierków - Do 3 X 8-8
UM Lubsko - Stara Woda 6-2
Wyniki XIV - kolejki LAHLPN 26.02.2013
Trophy Łabędzia - Stara Woda 4-3
Sparta Mierków - FC Lubsko 3-4
Calesa - UM Lubsko 2-2
Orły - Farmerzy 5-4
Do 3X - Magnolia 5-10
Wyniki XIII - kolejki LAHLPN 21.02.2013
Farmerzy - FC Lubsko 5-1
Calesa II - Calesa 0-3
Do 3 X - Sparta Mierków 6-8
Magnolia - Trophy Łabędzia 7-3
Orły - Malinowski Team 2-4
Błękitni Z.II - Błękitni Z. 3-4
Stara Woda - UM Lubsko 3-8
Wyniki XII - kolejki LAHLPN 19.02.2013
FC Lubsko - Magnolia 3-0 vo
UM Lubsko - Błękitni Z.II 1-7
Błękitni Z. - Farmerzy 3-2
Stara Woda - Malinowski Team 3-6
Trophy Łabędzia - Do 3 X 6-1
Sparta Mierków - Calesa II 4-3
Calesa - Orły 3-4
Wyniki XI - kolejki LAHLPN 14.02.2013
Calesa - Malinowski Team 4-5
Orły - Sparta Mierków 5-6
Calesa II - Trophy Łabędzia 3-2
Do 3 X - FC Lubsko 4-7
Magnolia - Błękitni Z. 4-7
UM Lubsko - Farmerzy 1-1
Błękitni Z.II - Stara Woda 3-2
Wyniki X - kolejki LAHLPN 31.01.2013
UM Lubsko - Magnolia 6-1
Stara Woda - Farmerzy 0-6
Błękitni Z.II - Malinowski T. 2-7
Błękitni Z. - Do 3 X 8-4
FC Lubsko - Calesa II 2-5
Trophy - Orły 2-5
Sparta - Calesa 1-7
Wyniki IX - kolejki LAHLPN 24.01.2013
Calesa - Trophy Łabędzia 3-3
Sparta Mierków - Malinowski Team 3-4
Orły - FC Lubsko 14-2
Farmerzy - Błękitni Z. II 2-1
Calesa II - Błękitni Z. 3-4
Do 3 X - UM Lubsko 4-6
Stara Woda - Magnolia 8-4
Wyniki VIII- kolejki LAHLPN 17.01.2013
Trophy Łabędzia - Sparta Mierków 5-4
Błękitni Zabłocie II - Magnolia 8-3
Stara Woda - Do 3 X 3-7
UM Lubsko - Calesa II 3-4
Błękitni Zabłocie - Orły 5-6
FC Lubsko - Calesa 4-4
Farmerzy - Malinowski Team 2-2
Wyniki VII- kolejki LAHLPN 10.01.2013
Do 3 X - Błękitni Z.II 1-5
Sparta Mierków - FC Lubsko 8-5
Calesa - Błękitni Z. 2-1
Orły - UM Lubsko 9-2
Calesa II - Stara Woda 6-4
Trophy Łabędzia - Malinowski Team 1-7
Magnolia - Farmerzy 0-9
Wyniki VI- kolejki LAHLPN 03.01.2013
UM Lubsko - Calesa 2-8
Farmerzy - Do 3 X 7-5
Błękitni Z. II - Calesa II 5-1
Stara Woda - Orły 4-5
Magnolia - Malinowski Team 3-12
Błękitni Z. - Sparta Mierków 5-0
FC Lubsko - Trophy Łabędzia 4-6
Wyniki V- kolejki LAHLPN 27.12.2012
Calesa - Stara Woda 7-4
Trophy Łabędzia - Błękitni Zabłocie 2-4
Sparta Mierków - UM Lubsko 1-5
FC Lubsko - Malinowski Team 1-4
Orły - Błękitni II Zabłocie 9-8
Calesa II - Farmerzy 7-1
Do 3 X - Magnolia 0-3 walkower
Wyniki IV- kolejki LAHLPN 20.12.2012
Magnolia - Calesa II 5-3
Do 3 X - Malinowski Team 3-11
Farmerzy - Orły 5-1
Błękitni Z.II - Calesa 6-3
Stara Woda - Sparta Mierków 7-5
UM Lubsko - Trophy Łabędzia 4-3
Błękitni Z. - FC Lubsko 5-3
Wyniki III- kolejki LAHLPN 13.12.2012
Trophy Łabędzia - Stara Woda 5-4
FC Lubsko - UM Lubsko 4-7
Błękitni Zabłocie - Malinowski Team 3-5
Sparta Mierków - Błękitni II Zabłocie 2-7
Calesa - Farmerzy 2-3
Orły - Magnolia 9-1
Calesa II - Do 3 X 4-3
Wyniki II- kolejki LAHLPN 06.12.2012
Do 3 X - Orły 3-0 walkower
Calesa II - Malinowski Team 2-6
Magnolia - Calesa 2-9
Farmerzy - Sparta Mierków 7-3
Błękitni Z.II - Trophy Łabędzia 10-4
Stara Woda - FC Lubsko 5-6
UM Lubsko - Błękitni Z. 3-9
Wyniki I - kolejki LAHLPN 29.11.2012
UM Lubsko - Malinowski T. 3-4
Błękitni Z. - Stara Woda 7-2
FC Lubsko - Błękitni Z.II 4-9
Trophy Łab. - Farmerzy 2-3
Sparta M. - Magnolia 6-2
Calesa - Do 3 X 10-1
Orły - Calesa II 7-3
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |