Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 61, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 145
statystyki szczegółowe
MISTRZEM HALOWEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2011/2012
został zespół
CALESA
M | Pkt. | Zw | Re | Po | Br.zd | Br.str. | R | ||
1 | Calesa | 18 | 46 | 15 | 1 | 2 | 115 | 64 | 51 |
2 | Orły | 18 | 45 | 15 | 0 | 3 | 128 | 64 | 64 |
3 | Farmerzy | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 96 | 77 | 19 |
4 | Ok-ej. Żary | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 114 | 79 | 35 |
5 | UM Lubsko | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 118 | 113 | 5 |
6 | ZSOiE | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 111 | 100 | 11 |
7 | Meble Z. | 18 | 18 | 6 | 0 | 12 | 90 | 114 | -24 |
8 | Łabędzia | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 82 | 136 | -54 |
9 | Błękitni | 15 | 11 | 3 | 3 | 9 | 54 | 92 | -38 |
10 | Dach Term | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 47 | 114 | -67 |
Wyniki XVIII - kolejki HALPN
ZSOiE - Farmerzy 3-4
Calesa - Meble Z. 3-0 vo
Dach Term - Ok-ej 0-3 vo
UM Lubsko - Błękitni 11-8
Orły - Łabędzia 9-6
Wyniki XVII - kolejki HALPN Wyniki XVI - kolejki HALPN
Calesa - ZSOiE 3-0 vo Ok-ej - Meble Z. 9-8
Dach Term - Farmerzy 3-5 Łabędzia - Calesa 4-12
UM Lubsko - Meble Z. 14-2 Orły - Dach Term 3-0 vo
Orły - Ok-ej 6-3 Błękitni - Farmerzy 4-7
Łabędzia - Błękitni 6-6 UM Lubsko - ZSOiE 15-3
Wyniki XV - kolejki HALPN Wyniki XIV - kolejki HALPN
ZSOiE - Orły 5-10 ZSOiE - Ok-ej. Żary 7-3
UM Lubsko - Łabędzia 8-5 Farmerzy - Łabędzia 8-3
Calesa - Ok-ej 2-4 Calesa - Orły 9-4
Dach Term - Błękitni 3-4 Meble Z. - Błękitni 4-2
Meble Z. - Farmerzy 3-6 Dach Term - UM Lubsko 1-8
Wyniki XIII - kolejki HALPN Wyniki XII - kolejki HALPN
ZSOiE - Meble Zieliński 11-8 ZSOiE - Błękitni nie odbył się
Farmerzy - Ok-ej. Żary 6-4 Farmerzy - UM Lubsko 7-2
Calesa - Błękitni 6-4 Meble Zieliński - Orły 3-10
Dach Term - Łabędzia 3-6 Ok-ej. Żary - Łabędzia 16-1
UM Lubsko - Orły 8-7 Calesa - Dach Term 12-3
Wyniki XI - kolejki HALPN Wyniki X - kolejki HALPN
Łabędzia - ZSOiE 5-11 Orły - Farmerzy 3-0 vo
Błękitni - Orły 3-7 Łabędzia - Meble Zieliński 6-5
Ok-ej.Żary - UM Lubsko 6-5 UM Lubsko - Calesa 3-9
Meble Zieliński - Dach Term 6-5 Dach Term - ZSOiE 6-7
Farmerzy - Calesa 2-4 Błękitni - Ok-ej. Żary 4-4
Wyniki IX - kolejki HALPN Wyniki VIII - kolejki HALPN
ZSOiE - Łabędzia 13-2 ZSOiE - Farmerzy 5-5
Błękitni - Orły 1-7 Calesa - Meble Zieliński 3-0 vo
UM Lubsko - Ok-ej. Żary 5-5 Dach Term - Ok-ej. Żary 2-13
Meble Zieliński - Dach Term 3-0 vo UM Lubsko - Błekitni 8-8
Farmerzy - Calesa 4-10 Orły - Łabędzia 8-3
Wyniki VII - kolejki HALPN Wyniki VI - kolejki HALPN
ZSOiE - Orły 0-7 ZSOiE - Meble Zieliński 4-7
Łabędzia - UM Lubsko 3-8 Farmerzy - Ok-ej. Żary 5-6
Calesa - Ok-ej. Żary 7-5 Calesa - Błękitni 5-4
Dach Term - Błekitni 0-3 vo Dach Term - Łabędzia 7-8
Meble Zieliński - Farmerzy 6-11 UM Lubsko - Orły 4-10
Wyniki V - kolejki HALPN Wyniki IV - kolejki HALPN
ZSOiE - UM Lubsko 6-7 ZSOiE - Ok-ej. Żary 3-7
Calesa - Łabędzia 4-3 Farmerzy - Łabędzia 4-3
Dach Term - Orły 3-9 Calesa - Orły 4-7
Meble Zieliński - Ok.-ej Żary 5-3 Meble Z. - Błękitni 6-7
Błękitni - Farmerzy 3-9 Dach Term - UM Lubsko nie odbył się
Wyniki III - kolejki HALPN Wyniki II - kolejki HALPN
Orły - Farmer 11-1 ZSOiE - Blękitni 14-1
Meble - Łabędzia 6-10 Farmerzy - UM Lubsko 7-2
UM Lubsko - Calesa 4-9 Meble Z. - Orły 2-4
ZSOiE - Dach Term 12-3 Ok-ej. - Łabędzia 5-4
Błękitni - Ok-ej. 3-9 Dach Term - Calesa 6-7
Wyniki I - kolejki HALPN
Calesa - ZSOiE 7-7
Farmerzy - Dach Term 5-2
Meble Z. - UM Lubsko 16-6
Ok-ej. - Orły 9-6
Błękitni - Łabędzia 3-5
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |