Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 58, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 142
statystyki szczegółowe
Mistrzem Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2014/2015
został zespół
AC Żarski TEAM
Lubska Halowa Liga Piłki Nożnej
M | Pkt. | Zw | Re | Po | Br.zd | Br.str. | R | ||
1 | AC Żarski Team | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 85 | 37 | 48 |
2 | FC Błękitni | 11 | 27 | 9 | 0 | 2 | 102 | 52 | 50 |
3 | Roboty Ziemne | 11 | 27 | 9 | 0 | 2 | 106 | 63 | 43 |
4 | Trophy Łabędzia | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 74 | 59 | 15 |
5 | Bez nazwy | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 79 | 47 | 32 |
6 | Calesa | 11 | 16 | 6 | 1 | 4 | 62 | 59 | 3 |
7 | Orły | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 58 | 71 | -13 |
8 | Start Biedrzychowice | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 63 | 81 | -18 |
9 | Calesa II | 11 | 10 | 3 | 1 | 6 | 40 | 69 | -29 |
10 | Stara Woda | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 58 | 70 | -12 |
11 | Chłopcy | 11 | 1 | 3 | 0 | 10 | 47 | 96 | -49 |
12 | FC Magnolia | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 33 | 126 | -93 |
Newsy z Halowej Ligi Piłki Nożnej - kliknij tutaj
XI - kolejka
05-03-2015 | Calesa II | AC Żarski Team | 2 | 9 |
05-03-2015 | FC Magnolia | Chłopcy | 5 | 6 |
05-03-2015 | Start Biedrzychowice | Star Woda | 6 | 9 |
05-03-2015 | FC Błękitni | Orły | 15 | 5 |
05-03-2015 | Calesa | Bez nazwy | 4 | 6 |
05-03-2015 | Trophy Łabędzia | Roboty Ziemne | 5 | 12 |
X - kolejka
25-02-2015 | Bez nazwy | Orły | 11 | 3 |
25-02-2015 | Roboty Ziemne | Calesa II | 10 | 4 |
25-02-2015 | FC Błękitni | Start Biedrzychowice | 11 | 4 |
25-02-2015 | Stara Woda | Chłopcy | 10 | 3 |
25-02-2015 | FC Magnolia | AC Żarski Team | 4 | 5 |
25-02-2015 | Calesa | Trophy Łabędzia | 5 | 10 |
IX - kolejka
19-02-2015 | Roboty Ziemne | Calesa | 10 | 2 |
19-02-2015 | Orły | Calesa II | 9 | 2 |
19-02-2015 | Trophy Łabędzia | AC Żarski Team | 2 | 7 |
19-02-2015 | Bez nazwy | Start Biedrzychowice | 6 | 8 |
19-02-2015 | Star Woda | FC Magnolia | 11 | 3 |
19-02-2015 | FC Błękitni | Chłopcy | 14 | 2 |
VIII - kolejka
05-02-2015 | Bez nazwy | Chłopcy | 5 | 4 |
05-02-2015 | FC Błękitni | FC Magnolia | 13 | 3 |
05-02-2015 | Roboty Ziemne | Orły | 9 | 4 |
05-02-2015 | Stara Woda | AC Żarski Team | 0 | 3 |
05-02-2015 | Start Biedrzychowice | Trophy Łabędzia | 3 | 11 |
05-02-2015 | Calesa I | Calesa II | 5 | 5 |
VII - kolejka
29-01-2015 | Calesa II | Trophy Łabędzia | 1 | 3 |
29-01-2015 | Chłopcy | AC Żarski Team | 3 | 10 |
29-01-2015 | Orły | Calesa | 3 | 6 |
29-01-2015 | FC Błękitni | Stara Woda | 10 | 4 |
29-01-2015 | Bez nazwy | FC Magnolia | 13 | 6 |
29-01-2015 | Roboty Ziemne | Start Biedrzychowice | 15 | 8 |
VI - kolejka
22-01-2015 | Bez nazwy | Stara Woda | 5 | 7 |
22-01-2015 | FC Magnolia | Calesa | 0 | 19 |
22-01-2015 | Orły | Trophy Łabędzia | 5 | 8 |
22-01-2015 | Roboty Ziemne | Chłopcy | 15 | 7 |
22-01-2015 | Start Biedrzychowice | Calesa II | 3 | 1 |
22-01-2015 | FC Błękitni | AC Żarski Team | 8 | 6 |
V - kolejka
15-01-2015 | Start Biedrzychowice | Calesa | 1 | 6 |
15-01-2015 | Chłopcy | Trophy Łabędzia | 6 | 8 |
15-01-2015 | Stara Woda | Calesa II | 3 | 5 |
15-01-2015 | Orły | AC Żarski Team | 2 | 7 |
15-01-2015 | Bez nazwy | FC Błękitni | 0 | 3 |
15-01-2015 | Roboty Ziemne | FC Magnolia | 9 | 6 |
IV - kolejka
08-01-2015 | Roboty Ziemne | Bez nazwy | 3 | 4 |
08-01-2015 | FC Błękitni | Trophy Łabędzia | 4 | 8 |
08-01-2015 | Stara Woda | Orły | 4 | 11 |
08-01-2015 | FC Magnolia | Start Biedrzychowice | 3 | 28 |
08-01-2015 | Chłopcy | Calesa II | 4 | 9 |
08-01-2015 | Calesa | AC Żarski Team | 5 | 11 |
III - kolejka
18-12-2014 | Bez nazwy | AC Żarski Team | 6 | 6 |
18-12-2014 | FC Błękitni | Roboty Ziemne | 7 | 11 |
18-12-2014 | Stara Woda | Trophy Łabędzia | 3 | 6 |
18-12-2014 | FC Magnolia | Calesa II | 0 | 4 |
18-12-2014 | Chłopcy | Calesa | 5 | 7 |
18-12-2014 | Start Biedrzychowice | Orły | 4 | 4 |
II - Kolejka
11-12-2014 | AC Żarski Team | Start Biedrzychowice | 9 | 2 |
11-12-2014 | Orły | Chłopy | 5 | 3 |
11-12-2014 | Calesa II | Bez nazwy | 1 | 11 |
11-12-2014 | Calesa | FC Błękitni | 3 | 5 |
11-12-2014 | Trophy Łabędzia | FC Magnolia | 11 | 1 |
11-12-2014 | Roboty Ziemne | Stara Woda | 8 | 4 |
I - Kolejka
04-12-2014 | Roboty Ziemne | AC Żarski Team | 4 | 12 |
04-12-2014 | Bez nazwy | Trophy Łabędzia | 12 | 2 |
04-12-2014 | FC Błękitni | Calesa II | 12 | 6 |
04-12-2014 | Stara Woda | Calesa | 3 | 10 |
04-12-2014 | FC Magnolia | Orły | 2 | 7 |
04-12-2014 | Chłopcy | Start Biedrzychowice | 4 | 8 |
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |