Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 67, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 151
statystyki szczegółowe
Mistrzem Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2013/2014
został zespół
BEZ NAZWY
M | Pkt. | Zw | Re | Po | Br.zd | Br.str. | R | ||
1 | Bez nazwy | 22 | 66 | 22 | 0 | 0 | 230 | 70 | 160 |
2 | FC Lubsko | 22 | 54 | 18 | 0 | 4 | 188 | 112 | 76 |
3 | Błękitni | 22 | 51 | 17 | 0 | 5 | 194 | 117 | 77 |
4 | Calesa | 22 | 46 | 15 | 1 | 6 | 143 | 117 | 26 |
5 | UM Lubsko | 22 | 33 | 11 | 0 | 11 | 116 | 135 | -19 |
6 | Trophy Łabędzia | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 141 | 124 | 17 |
7 | Start Biedrzychowice | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 106 | 135 | -29 |
8 | Calesa II | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 97 | 149 | -52 |
9 | Stara Woda | 22 | 21 | 5 | 3 | 14 | 118 | 157 | -39 |
10 | Orły | 22 | 21 | 6 | 3 | 14 | 110 | 157 | -47 |
11 | FC Magnolia | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 95 | 178 | -83 |
12 | Graspol | 22 | 7 | 2 | 1 | 19 | 92 | 179 | -87 |
Newsy z Halowej Ligi Piłki Nożnej - kliknij tutaj
Wyniki XXII - kolejki LAHLPN 25.03.2014
FC Lubsko - Bez nazwy 0-3 vo
Orły - UM Lubsko 2-6
Calesa - Trophy Łabędzia 8-5
FC Magnolia - Błękitni 5-11
Stara Woda - Graspol 6-5
Calesa II - Start Biedrzychowice 0-3 vo
Wyniki XXI - kolejki LAHLPN 20.03.2014
UM Lbsko - Calesa II 3-0 vo
Start Biedrzychowice - Calesa 3-0 vo
Błękitni - Stara Woda 7-5
Trophy Łabędzia - FC Lubsko 3-5
Bez nazwy - FC Magnolia 14-3
Orły - Graspol 8-8
Wyniki XX - kolejki LAHLPN 18.03.2014
Calesa II - Orły 0-3 vo
Calesa - UM Lubsko 5-8
FC Lubsko - Start Biedrzychowice 9-4
FC Magnolia - Trophy Łabędzia 9-4
Stara Woda - Bez nazwy 5-15
Błękitni - Graspol 22-3
Wyniki XIX - kolejki LAHLPN 13.03.2014
Bez nazwy - Błękitni 9-8
Trophy - Stara Woda 6-6
UM Lubsko - FC Lubsko 4-16
Start - FC Magnolia 4-5
Graspol - Calesa II 4-8
Orły - Calesa 7-8
Wyniki XVIII - kolejki LAHLPN 11.03.2014
Błękitni - Trophy 7-6
FC Lubsko - Orły 12-4
FC Magnolia - UM Lubsko 3-5
Stara Woda - Start Biedrzychowice 5-12
Calesa - Calesa II 12-1
Bez nazwy - Graspol 16-2
Wyniki XVII - kolejki LAHLPN 06.03.2014
Calesa II - FC Lubsko 4-13
Trophy Łabędzia - Bez nazwy 5-6
Orły - FC Magnolia 5-6
UM Lubsko - Stara Woda 8-5
Start Biedrzychowice - Błękitni 2-7
Graspol - Calesa 5-11
Wyniki XVI - kolejki LAHLPN 04.03.2014
Stara Woda - Orły 4-4
FC Magnolia - Calesa II 4-4
Bez nazwy - Start Biedrzychowice 8-5
Błękitni - UM Lubsko 6-4
FC Lubsko - Calesa 2-1
Trophy - Graspol 8-3
Wyniki XV - kolejki LAHLPN 27.02.2014
Calesa - FC Magnolia 7-5
Calesa II - Stara Woda 5-8
Orły - Błękitni 3-11
Start Biedrzychowice - Trophy Łabędzia 9-4
UM Lubsko - Bez nazwy 0-11
Graspol - FC Lubsko 7-8
Wyniki XIV - kolejki LAHLPN 25.02.2014
Błękitni - Calesa II 10-2
Stara Woda - Calesa 8-12
FC Magnolia - FC Lubsko 9-14
Bez nazwy - Orły 9-1
Trophy Łabędzia - UM Lubsko 12-5
Start Bierdzychowice - Graspol 7-4
Wyniki XIII - kolejki LAHLPN 20.02.2014
UM Lubsko - Start Biedrzychowice 3-6
Orły - Trophy Łabędzia 4-7
Calesa II - Bez nazwy 5-12
Calesa - Błękitni 3-8
Graspol - FC Magnola 4-9
FC Lubsko - Stara Woda 7-4
Wyniki XII - kolejki LAHLPN 18.02.2014
Start Biedrzychowice - Orły 2-4
Trophy Łabędzia - Calesa II 5-3
Błękitni - FC Lubsko 12-1
Bez nazwy - Calesa 8-3
Stara Woda - FC Magnolia 4-6
UM Lubsko - Graspol 9-7
Wyniki XI - kolejki LAHLPN 11.02.2014
FC Lubsko - Bez nazwy 2-12
Orły - UM Lubsko 8-7
Calesa - Trophy Łabędzia 5-5
FC Magnolia - Błękitni 5-8
Calesa II - Start Biedrzychowice 5-3
Wyniki X - kolejki LAHLPN 06.02.2014
UM Lubsko - Calesa II 4-8
Start Biedrzychowice - Calesa 4-6
Błękitni - Stara Woda 9-4
Trophy Łabędzia - FC Lubsko 7-12
Bez nazwy - FC Magnolia 10-1
Graspol - Orły 4-7
Wyniki IX - kolejki LAHLPN 04.02.2014
Calesa II - Orły 7-2
Calesa - UM Lubsko 9-5
FC Lubsko - Start Biedrzychowice 7-3
FC Magnolia - Trophy Łabędzia 3-10
Bez nazwy - Stara Woda 14-5
Błękitni - Graspol 12-4
Wyniki VIII - kolejki LAHLPN 30.01.2014
Bez nazwy - Błękitni 14-5
Trophy Łabędzia - Stara Woda 7-5
UM Lubsko - FC Lubsko 3-6
Start Biedrzychowice - FC Magnolia 7-3
Graspol - Calesa II 3-9
Orły - Calesa 4-8
Wyniki VII - kolejki LAHLPN 23.01.2014
Błękitni - Trophy Łabędzia 7-4
FC Lubsko - Orły 10-4
FC Magnolia - UM Lubsko 2-7
Stara Woda - Start Biedrzychowice 10-4
Calesa - Calesa II 10-6
Bez nazwy - Graspol 3-0 walkower
Wyniki VI - kolejki LAHLPN 16.01.2014
Calesa II - FC Lubsko 3-13
Trophy Łabędzia - Bez nazwy 3-9
Graspol - Calesa 0-3 walkower
UM Lubsko - Stara Woda 6-3
Start Biedrzychowice - Błękitni 6-7
Orły - FC Magnolia 8-2
Wyniki V - kolejki LAHLPN 09.01.2014
Stara Woda - Orły 8-5
FC Magnolia - Calesa II 5-11
Bez nazwy - Start Bied. 15-2
Błękitni - UM Lubsko 7-5
FC Lubsko - Calesa 12-3
Trophy - Graspol 8-5
Wyniki IV - kolejki LAHLPN 02.01.2014
Calesa - FC Magnolia 11-4
Calesa II - Stara Woda 4-4
Orły - Błękitni 8-7
Graspol - FC Lubsko 7-6
UM Lubsko - Bez nazwy 3-8
Start Bied. - Trophy 1-12
Wyniki III - kolejki LAHLPN 19.12.2013
Błękitni - Calesa II 12-6
Stara Woda - Calesa 4-6
FC Magnolia - FC Lubsko 3-14
Bez nazwy -Orły 13-6
Trophy Łabędzia - UM Lubsko / mecz przełożony
Start Bied. - Graspol 5-4
Wyniki II - kolejki LAHLPN 12.12.2013
UM Lubsko - Start Bied. 9-6
Orły - Trophy Łab. 2-10
Calesa II - Bez nazwy 1-13
Calesa -Błękitni 7-5
Graspol - FC Magnolia 9-4
FC Lubsko - Stara Woda 8-3
Wyniki XI - kolejki LAHLPN 05.12.2013 - AWANSEM
Stara Woda - Graspol 7-4
Wyniki I - kolejki LAHLPN 05.12.2013
Bez nazwy - Calesa 8-5
Trophy Łab. - Calesa II 3-5
Start Bied. - Orły 8-8
Błękitni - FC Lubsko 6-11
Stara Woda - FC Magnolia 5-3
UM Lubsko - Graspol 3-0 vo
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |