Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 115, wczoraj: 40
ogółem: 1 723 925
statystyki szczegółowe
Podsumowanie sezonu 2017/2018
` | poprzednie miejsce | |||||||||
M | Pkt. | Zw | Re | Po | Br.zd | Br.str. | R | |||
1 | Bez nazwy | 24 | 62 | 20 | 2 | 2 | 129 | 50 | 79 | B/Z |
2 | MMalu Żary | 24 | 62 | 20 | 2 | 2 | 125 | 35 | 90 | B/Z |
3 | Błękitni | 24 | 39 | 12 | 3 | 9 | 81 | 76 | 5 | B/Z |
4 | AC Żarski Team | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 75 | 72 | 3 | B/Z |
5 | Caleg | 24 | 27 | 9 | 0 | 15 | 73 | 119 | -46 | 2 + |
6 | Magicy Żary | 24 | 26 | 8 | 2 | 14 | 73 | 95 | -22 | 1 - |
7 | Orły | 24 | 24 | 7 | 3 | 14 | 65 | 95 | -30 | 1 - |
8 | Eurotrans | 24 | 19 | 6 | 1 | 17 | 70 | 110 | -40 | B/Z |
9 | Do 3 X | 24 | 19 | 5 | 4 | 15 | 58 | 98 | -40 | B/Z |
Mistrz LALPN 2017/2018: BEZ NAZWY
Puchar LALPN: BEZ NAZWY
Wyróżnienia:
Najlepszy bramkarz - MAREK ŚWIDZIŃSKI - MMalu ŻARY
Król strzelców 2017/2018: Łukasz HASS / MMalu ŻARY/ – 47 trafień
Co się wydarzyło w sezonie 2017/2018:
NAGRODA FAIR PLAY
Lp. | Zespół | Pkt. | ||
1 | Bez nazwy | 9 | 3 | 0 |
2 | Do 3 X | 12 | 4 | 0 |
3 | MMalu Żary | 21 | 7 | 0 |
4 | Eurotrans | 24 | 8 | 0 |
5 | Caleg | 29 | 8 | 1 |
6 | Magicy Żary | 30 | 5 | 0 |
7 | Orły | 30 | 10 | 0 |
9 | Błękitni | 39 | 8 | 1 |
8 | AC Żarski Team | 45 | 15 | 0 |
Klasyfikacja otrzymanych kartek.
Lp. | Nazwisko | Zespół | ||
1 | MATRUNIONEK | AC ŻARSKI TEAM | 6 | |
2 | KACZMAREK | AC ŻARSKI TEAM | 3 | |
3 | CZYGUNOWSKI I. | ORŁY | 3 | |
4 | NAZARUK T. | BŁĘKITNI | 3 | |
5 | ADAMSKI | MMALU ŻARY | 3 | |
6 | TŁUSZCZ P. | CALEG | 3 | |
7 | BAHYRYCZ | BŁĘKITNI | 1 | 1 |
8 | KOŁACKI A. | BŁĘKITNI | 2 | |
9 | GUMIENNY | DO 3 X | 2 | |
10 | STRÓŻ | BŁĘKITNI | 2 | |
11 | NOWICKA | ORŁY | 2 | |
12 | GAWLAK M. | AC ŻARSKI TEAM | 2 | |
13 | KURZYDŁO S. | CALEG | 2 | |
14 | RYBA T. | CALEG | 0 | 1 |
15 | KRZAK M. | ORŁY | 2 | |
16 | HASS M. | MMALU ŻARY | 2 | |
17 | NISREWICZ | EUROTRANS | 1 | |
18 | KANIOWSKI | CALEG | 1 | |
19 | KURPIEWSKI | AC ŻARSKI TEAM | 1 | |
20 | JÓŹWIAK | EUROTRANS | 1 | |
21 | BADOWSKI | EUROTRANS | 1 | |
22 | PASZEL K. | MAGICY ŻARY | 1 | |
23 | LIPIŃSKI Z. | EUROTRANS | 1 | |
24 | CHYTRYK | AC ŻARSKI TEAM | 1 | |
25 | DOBROWOLSKI P. | MAGICY ŻARY | 1 | |
26 | BLUDO W. | EUROTRANS | 1 | |
27 | DROZD P. | MAGICY ŻARY | 1 | |
28 | WOJWOD A. | AC ŻARSKI TEAM | 1 | |
29 | TŁUSZCZ K. | CALEG | 1 | |
30 | DOWNAR T. | EUROTRANS | 1 | |
31 | KULESZA D. | EUROTRANS | 1 | |
32 | KUŚMIEREK M. | EUROTRANS | 1 | |
33 | OSIŃSKI E. | DO 3 X | 1 | |
34 | DURKO | ORŁY | 1 | |
35 | WOJCIECHOWSKI S. | ORŁY | 1 | |
36 | MAGRYN Ł. | BEZ NAZWY | 1 | |
37 | WÓJTOWICZ M. | BEZ NAZWY | 1 | |
38 | SAMUSIONEK A. | MMALU ŻARY | 1 | |
39 | WILCZYŃSKI D. | BEZ NAZWY | 1 | |
40 | NAJDEK M. | MAGICY ŻARY | 1 | |
41 | SURAWIEC P. | AC ŻARSKI TEAM | 1 | |
42 | BIELECKI M. | CALEG | 1 | |
43 | HASS Ł. | MMALU ŻARY | 1 | |
44 | GAWRON G. | DO 3 X | 1 | |
45 | ŁOBODZIEC D. | ORŁY | 1 | |
46 | KĄDZIELA S. | MAGICY ŻARY | 1 |
Klasyfikacja strzelców
Lp. | Nazwisko | Zespół | Bramki |
1 | HASS Ł. | Mmalu ŻARY | 47 |
2 | MUŻYŁOWSKI | BEZ NAZWY | 36 |
3 | SAMUSIONEK | MMALU ŻARY | 22 |
4 | ŁOBODZIEC | ORŁY | 21 |
5 | URBAN D. | BEZ NAZWY | 21 |
6 | MATRUNIONEK | AC ŻARSKI TEAM | 20 |
7 | GAWLAK | AC ŻARSKI TEAM | 18 |
8 | MACIOŁEK J. | Mmalu ŻARY | 17 |
9 | GÓRA A. | MAGICY ŻARY | 17 |
10 | RYBA T. | CALEG | 17 |
11 | MAGRYN | BEZ NAZWY | 16 |
12 | TŁUSZCZ P. | CALEG | 16 |
13 | PATRZYKĄT D. | Mmalu ŻARY | 15 |
14 | PASZEL | MAGICY ŻARY | 15 |
15 | BRESZYK | CALEG | 14 |
16 | PACHAŁA R. | EUROTRANS | 14 |
17 | DURKO | ORŁY | 14 |
18 | WÓJTOWICZ M. | BEZ NAZWY | 13 |
19 | SZKUDLAREK | MAGICY ŻARY | 12 |
20 | HAJDUL | BŁĘKITNI | 12 |
21 | JÓŹWIAK D. | EUROTRANS | 11 |
22 | BOBILEWICZ | DO 3 X | 10 |
23 | KULESZA D. | EUROTRANS | 10 |
24 | SEMCZYSZYN P. | DO 3 X | 10 |
25 | STRÓŻ | BŁĘKITNI | 10 |
26 | NISIEWICZ M. | EUROTRANS | 9 |
27 | DEMKÓW B. | DO 3 X | 9 |
28 | LECH | DO 3 X | 9 |
29 | NAZARUK T. | BŁĘKITNI | 9 |
30 | WOJCIECHOWSKI | AC ŻARSKI TEAM | 8 |
31 | JANICKI | BŁĘKITNI | 8 |
32 | SMARZYŃSKI | MAGICY ŻARY | 8 |
33 | ŻUKOWSKI M. | BŁĘKITNI | 8 |
34 | TŁUSZCZ K. | CALEG | 8 |
35 | KOŁACKI A. | BŁĘKITNI | 7 |
36 | PAJDOWSKI M. | AC ŻARSKI TEAM | 7 |
37 | MNICH | ORŁY | 6 |
38 | NAJDEK | MAGICY ŻARY | 5 |
39 | ADAMSKI | DO 3 X | 6 |
40 | JASIK | BEZ NAZWY | 6 |
41 | ŁABUL P. | EUROTRANS | 5 |
42 | JANUSZ | BEZ NAZWY | 5 |
43 | WOJCIECHOWSKI S. | ORŁY | 5 |
44 | KUSEK K. | ORŁY | 5 |
45 | DOMAŃSKI I. | BEZ NAZWY | 5 |
46 | ADAMSKI P. | MMALU ŻARY | 5 |
47 | KOPIJ A. | Mmalu ŻARY | 5 |
48 | RUPIETA M. | MMALU ŻARY | 5 |
49 | GRYNIENKO | BEZ NAZWY | 5 |
50 | LUBOWIECKI R. | ORŁY | 5 |
51 | NIEMCZYCKI M. | CALEG | 5 |
52 | HANDKE | BŁĘKITNI | 4 |
53 | BAHYRYCZ T. | BŁĘKITNI | 4 |
54 | WILCZYŃSKI D. | BEZ NAZWY | 4 |
55 | KSIĘŻYK T. | MAGICY ŻARY | 4 |
56 | GRZEBIELUCHA | BŁĘKITNI | 4 |
57 | ŻUREK Ł. | Mmalu ŻARY | 3 |
58 | STOMPOR R. | CALEG | 3 |
59 | BADOWSKI P. | EUROTRANS | 3 |
60 | KULAS B. | EUROTRANS | 3 |
61 | BANDIAK S. | ORŁY | 3 |
62 | LIPIŃSKI Z. | EUROTRANS | 3 |
63 | RATAJCZAK | AC ŻARSKI TEAM | 3 |
64 | DROŚ R. | DO 3 X | 3 |
65 | BAZAN H. | EUROTRANS | 3 |
66 | PECIUCH K. | AC ŻARSKI TEAM | 3 |
67 | KRAWCZUK | DO 3 X | 3 |
68 | OSIŃSKI E. | DO 3 X | 3 |
69 | HASS M. | Mmalu ŻARY | 3 |
70 | KĄDZIELA S. | MAGICY ŻARY | 3 |
71 | WOJWOD A. | AC ŻARSKI TEAM | 3 |
72 | GOŁĘBIOWSKI K. | BŁĘKITNI | 3 |
73 | KOŁACKI M. | BŁĘKITNI | 2 |
74 | KUŹMIAK D. | BEZ NAZWY | 2 |
75 | DOBROWOLSKI | MAGICY ŻARY | 2 |
76 | DOWNAR | EUROTRANS | 2 |
77 | POLAŃSKI M. | AC ŻARSKI TEAM | 2 |
78 | WOJCIECHOWSKI D. | ORŁY | 2 |
79 | BLUDO | EUROTRANS | 2 |
80 | KLOC T. | BŁĘKITNI | 2 |
81 | KOLS A. | AC ŻARSKI TEAM | 2 |
82 | JANKOWIAK B. | Mmalu ŻARY | 2 |
83 | SUSZKA | AC ŻARSKI TEAM | 2 |
84 | NOWICKA K. | ORŁY | 2 |
85 | HELMAN M. | AC ŻARSKI TEAM | 2 |
86 | KARPIŃSKI | AC ŻARSKI TEAM | 2 |
87 | GAWRON G. | DO 3 X | 2 |
88 | KURPIAS A. | ORŁY | 2 |
89 | STABIŃSKI M. | EUROTRANS | 2 |
90 | ŚCISŁO A. | MAGICY ŻARY | 2 |
91 | OSTAPOWICZ | BEZ NAZWY | 1 |
92 | WÓJTOWICZ P. | BEZ NAZWY | 1 |
93 | SAMSEL A. | BŁĘKITNI | 1 |
94 | KOZAKIEWICZ A. | BŁĘKITNI | 1 |
95 | NAZARUK A. | CALEG | 1 |
96 | SŁAWIŃSKI D. | MAGICY ŻARY | 1 |
97 | JANUSZEWICZ T. | MAGICY ŻARY | 1 |
98 | KOGUT J. | EUROTRANS | 1 |
99 | JÓŹWIAK R. | AC ŻARSKI TEAM | 1 |
100 | GUMIENNY | DO 3 X | 1 |
101 | SEMCZYSZYN K. | CALEG | 1 |
102 | WÓJTOWICZ T. | BEZ NAZWY | 1 |
103 | WALASEK M. | AC ŻARSKI TEAM | 1 |
104 | HAŚCIŁO D. | CALEG | 1 |
105 | TYCZYŃSKI P. | EUROTRANS | 1 |
106 | KROCZAK S. | ORŁY | 1 |
107 | TROTZER T. | MAGICY ŻARY | 1 |
108 | NOWAK A. | EUROTRANS | 1 |
109 | CIEPLAK | DO 3 X | 1 |
110 | ŻUKOWSKI M. | BŁĘKITNI | 1 |
111 | BIELECKI M. | CALEG | 1 |
112 | MARACZ B. | Mmalu ŻARY | 1 |
113 | PODBIELSKI P. | EUROTRANS | 1 |
114 | BIELIŃSKI A. | MAGICY ŻARY | 1 |
115 | WIETRZYCKI P. | MAGICY ŻARY | 1 |
116 | KRUPA B. | CALEG | 1 |
0 | |||
SAMOBÓJCZA | 10 |
Wyniki wszystkich spotkań
FINAŁ PUCHARU LALPN
15.06.2018r.
DO 3 X | X | BEZ NAZWY | ||
0 - 5 (0-0) |
||||
Wójtowicz M. 34' | ||||
Mużyłowski K. 38' | ||||
Urban D. 45', 52' | ||||
Jasik M. 57' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Pachowicz A. |
XXVII-KOLEJKA /3-RUNDA/
08.06.2018r.
CALEG | X | MAGICY ŻARY | ||
3 - 2 (1-1) |
||||
Niemczycki A. 16' | Bartłomiej K. 14' | |||
Tłuszcz K. 45' | Ścisło A. 59' | |||
Ryba T. 55' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: Tłuszcz P. | |||
sędzia główny: Andrzejewski P. |
07.06.2018r.
DO 3 X | X | BŁĘKITNI | ||
2 - 3 (0-0) |
||||
Lech M. 18' | Hajdul J. 29' | |||
Semczyszyn P. 43' | Nazaruk T. 31' | |||
Stróż G. 40' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
06.06.2018r.
ORŁY | X | MMalu ŻARY | ||
2 - 3 (0-0) |
||||
Lubowiecki R. 58', 61' | Hass Ł. 33', 38' | |||
Maciołek J. 46' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: Hass M. | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
06.06.2018r.
EUROTRANS | X | BEZ NAZWY | ||
1 - 5 (1-3) |
||||
Stabiński M. 4' | Mużyłowski K. 11', 12' | |||
Jasik M. 29' | ||||
Wójtowicz M. 39' | ||||
Urban D. 45' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
XXVI-KOLEJKA /3-RUNDA/
04.06.2018r.
BŁĘKITNI | X | CALEG | ||
5 - 5 (5-2) |
||||
Hajdul J. 14' | Tłuszcz P. 5', 19', 56' | |||
Kołacki A. 14' | Ryba T. 52', 53' | |||
Gołębiowski K. 20' | ||||
Grzebielucha J. 25' | ||||
Stróż G. 28' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Słobodzian S. |
04.06.2018r.
BEZ NAZWY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
2 - 4 (1-0) |
||||
Grynienko D. 28' | Gawlak M. 44' | |||
Urban D. 32' | Pajdowski M. 50', 57' | |||
Wojwod A. 52' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Rafalski R. |
30.05.2018r.
MAGICY ŻARY | X | ORŁY | ||
1 - 2 (1-1) |
||||
Kądziela S. 28' | Łobodziec D. 20' | |||
Kurpias A. 41' | ||||
ż.k.: Kądziela S. | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
30.05.2018r.
MMalu ŻARY | X | EUROTRANS | ||
7 - 0 (5-0) |
||||
Adamski P. 5' | ||||
Samusionek A. 9' | ||||
Hass Ł. 27', 28' | ||||
Rupieta M. 30' | ||||
Kopij A. 42' Hass M. 48' |
||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
XII-KOLEJKA /3-RUNDA/
mecz zaległy
30.05.2018r.
BEZ NAZWY | X | DO 3 X | ||
4 - 2 (2-2) |
||||
Domański I. 15' | Demków B. 25' | |||
Wójtowicz M. 17' | Gawron G. 30' | |||
Urban D. 40' | ||||
Mużyłowski K. 45' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
XXII-KOLEJKA /3-RUNDA/
mecz zaległy
30.05.2018r.
BEZ NAZWY | X | BŁĘKITNI | ||
3 - 0 (walkower) |
||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: |
XXV-KOLEJKA /3-RUNDA/
28.05.2018r.
ORŁY | X | BŁĘKITNI | ||
3 - 1 (1-0) |
||||
Kusek K. 12' | Stróż G. 37' | |||
Durko T. 52' | ||||
Łobodziec D. 60' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
28.05.2018r.
EUROTRANS | X | MAGICY ŻARY | ||
2 - 7 (1-4) |
||||
Kulesza D. 33', 59' | Szkudlarek A. 3', 43' | |||
Ścisło A. 26' | ||||
Księżyk T. 24' | ||||
Bieliński A. 27' | ||||
Paszel K. 56' Wietrzycki P. 61' |
||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
25.05.2018r.
CALEG | X | DO 3 X | ||
3 - 6 (1-4) |
||||
Tłuszcz P. 14', 59' | Demków B. 17' | |||
Tłuszcz K. 53' | Adamski D. 23' | |||
Bobilewicz M. 25' | ||||
Krawczuk R. 30' | ||||
Semczyszyn P. 45' Osiński E. 58' |
||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Andrzejewski P. |
25.05.2018r.
AC ŻARSKI TEAM | X | MMalu ŻARY | ||
1 - 7 (1-2) |
||||
Karpiński M. 12' | Hass Ł. 25', 36' | |||
Kopij A. 28' | ||||
Samusionek A. 43' | ||||
Maciołek J. 48', 57' | ||||
Patrzykąt D. 55' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Bielecki M./ Ściłba R. |
XXIV-KOLEJKA /3-RUNDA/
23.05.2018r.
MAGICY ŻARY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
4 - 3 (1-1) |
||||
Szkudlarek A. 18', 53' | Gawlak M. 29' | |||
Księżyk T. 35' | Peciuch K. 59' | |||
Smarzyński T. 60' | Helman M. 61' | |||
ż.k.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
23.05.2018r.
DO 3 X | X | ORŁY | ||
1 - 1 (1-0) |
||||
Lech M. 9' | Durko T. 48' | |||
ż.k.: Gawron G. | ż.k.:Krzak M., Łobodziec D. | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XXII-KOLEJKA /3-RUNDA/
mecz zaległy
23.05.2018r.
CALEG | X | EUROTRANS | ||
5 - 1 (3-1) |
||||
Tłuszcz K. 3' | Pachała R. 24' | |||
Tłuszcz P. 6' | ||||
Niemczycki M. 17' | ||||
Ryba T. 48', 58' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Andrzejewski P. |
XXIV-KOLEJKA /3-RUNDA/
21.05.2018r.
BŁĘKITNI | X | EUROTRANS | ||
3 - 4 (2-0) |
||||
Kołacki A. 5', 6' | Pachała R. 32', 40' | |||
Janicki J. 34' | Podbielski P. 44' | |||
Nisiewicz M. 57' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
21.05.2018r.
MMalu ŻARY | X | BEZ NAZWY | ||
1 - 5 (1-2) |
||||
Kopij A. 31', | Wilczyński D. 21' | |||
Domański I. 26' | ||||
Mużyłowski K. 41' | ||||
Urban D. 47', 62' | ||||
ż.k.: Hass M., Hass Ł. | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Słobodzian S. |
XXIII-KOLEJKA /3-RUNDA/
18.05.2018r.
DO 3 X | X | EUROTRANS | ||
7 - 2 (2-0) |
||||
Demków B. 4', 56' | Bazan H. 43', 51' | |||
Lech M. 17' | ||||
Adamski D. 48', 57' | ||||
Osiński E. 49' | ||||
Bobilewicz M. 59' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Rafalski R. |
18.05.2018r.
ORŁY | X | CALEG | ||
9 - 2 (1-1) |
||||
Wojciechowski S. 26', 58' | Tłuszcz P. 28' | |||
Durko T. 43',46',47',49',52' | Tłuszcz K. 54' | |||
samobójcza 46' | ||||
Nowicka K. 47' | ||||
ż.k.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Gumienny I. |
16.05.2018r.
AC ŻARSKI TEAM | X | BŁĘKITNI | ||
1 - 1 (1-0) |
||||
Pajdowski M. 23' | Kołacki A. 57' | |||
cz.k.: Matrunionek K. | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
16.05.2018r.
BEZ NAZWY | X | MAGICY ŻARY | ||
3 - 0 (walkower) |
||||
żk.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: /-/ |
XXII-KOLEJKA /3-RUNDA/
14.05.2018r.
DO 3 X | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
4 - 3 (1-0) |
||||
Adamski D. 18' | Ratajczak K. 37' | |||
Lech M. 52' | Suszka P. 48' | |||
Semczyszyn P. 57' | Pajdowski M. 61' | |||
Droś R. 60' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Dworczak D. |
14.05.2018r.
MAGICY ŻARY | X | MMalu ŻARY | ||
1 - 10 (0-2) |
||||
Kądziela S. 31' | Patrzykąt D. 8' | |||
Hass Ł. 23',47',57',59',60' | ||||
Maciołek J. 40',50',55' | ||||
Maracz B. 45' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Ściłba R. |
XIX-KOLEJKA /3-RUNDA/
mecz zaległy
10.05.2018r.
MMalu ŻARY | X | CALEG | ||
11 - 1 (4-0) |
||||
Jankowiak B. 5' | Bielecki M. 60' | |||
Rupieta M. 8' | ||||
Patrzykąt D. 10', 58' | ||||
Hass Ł. 27',42',43',53' | ||||
Maciołek J. 44',48' Samusionek A. 59' |
||||
żk.: /-/ | ż.k.:/-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XXI-KOLEJKA /3-RUNDA/
09.05.2018r.
AC ŻARSKI TEAM | X | CALEG | ||
2 - 7 (1-3) |
||||
Gawlak M. 6' | Tłuszcz K. 11', 63' | |||
Peciuch K. 52' | Ryba T. 12', 53' | |||
Tłuszcz P. 23', 56' | ||||
Niemczycki M. 59' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.:Bielecki M., Kurzydło S. | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
09.05.2018r.
BEZ NAZWY | X | DO 3 X | ||
12 - 1 (5-0) |
||||
Wójtowicz M. 3',29',44',54' | Semczyszyn P. 38' | |||
Mużyłowski K. 8',15',18',47',57 | ||||
Urban D. 48', 51' | ||||
Grynienko D. 59' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Rafalski R. |
XXI-KOLEJKA /3-RUNDA/
07.05.2018r.
MMalu ŻARY | X | BŁĘKITNI | ||
8 - 0 (2-0) |
||||
Hass Ł. 19', 33', 58', 60' | ||||
Maciołek J. 26', 39' | ||||
Jankowiak B. 36' | ||||
Patrzykąt D. 46' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
EUROTRANS | X | ORŁY | ||
1 - 5 (1-2) |
||||
Lipiński Z. 12' | Lubowiecki R. 5', 38', 59' | |||
samobójcza 21' | ||||
Nowicka K. 53' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XX-KOLEJKA /3-RUNDA/
30.04.2018r.
CALEG | X | BEZ NAZWY | ||
4 - 13 (1-5) |
||||
Niemczycki M. 16' | Domański I. 8', 47' | |||
Breszyk R. 37' | Magryn Ł. 11' | |||
Tłuszcz P. 49' | Urban D. 19', 28', 48', 54' | |||
Tłuszcz K. 57' | Wójtowicz M. 30' | |||
Mużyłowski K. 34', 40', 43', 55', 56' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Gumienny I. |
30.04.2018r.
ORŁY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
1 - 9 (0-4) |
||||
Durko T. 42' | Gawlak M. 9', 16', 30', 51' | |||
Matrunionek K. 24' | ||||
Pajdowski M. 33', 53', 54' | ||||
Wojwod A. 46' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: Surawiec P. | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
27.04.2018r.
MMalu ŻARY | X | DO 3 X | ||
5 - 3 (3-0) |
||||
Rupieta M. 5' | Semczyszyn P. 36', 40' | |||
Hass Ł. 10', 28' | Bobilewicz M. 57' | |||
Samusionek A. 47' | ||||
Maciołek J. 53' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Bahyrycz T. |
27.04.2018r.
BŁĘKITNI | X | MAGICY ŻARY | ||
3 - 0 (walkower) |
||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: |
XIX-KOLEJKA /3-RUNDA/
25.04.2018r.
AC ŻARSKI TEAM | X | EUROTRANS | ||
1 - 2 (0-1) |
||||
samobójcza 39' | Bazan H. 18' | |||
Nisiewicz M. 46' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Gumienny I. |
25.04.2018r.
MAGICY ŻARY | X | DO 3 X | ||
2 - 2 (1-1) |
||||
Księżyk T. 19' | Osiński E. 13' | |||
Paszel K. 56' | Gawron G. 44' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Demków B. |
XIX-KOLEJKA /3-RUNDA/
23.04.2018r.
BEZ NAZWY | X | ORŁY | ||
8 - 1 (4-0) |
||||
Urban D. 4' | Kusek K. 57' | |||
Wójtowicz M. 11', 35' | ||||
Domański I. 21' | ||||
Jasik M. 26' | ||||
Mużyłowski K. 42', 44', 55' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Popaca J. |
XV-KOLEJKA /2-RUNDA/
mecz zaległy
23.04.2018r.
MAGICY ŻARY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
2 - 2 (0-1) |
||||
Kądziela S. 44' | Gawlak M. 30' | |||
Księżyk T. 59' | Kols A. 40' | |||
żk.: Najdek M. | ż.k.: Matrunionek K. | |||
sędzia główny: Popaca J. |
XVIII-KOLEJKA /2-RUNDA/
20.04.2018r.
EUROTRANS | X | BEZ NAZWY | ||
3 - 3 (1-2) |
||||
Jóźwiak D. 28' | Mużyłowski K. 21' | |||
Kulesza D. 43' | Urban D. 29', 35' | |||
Pachała R. 55' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: Wilczyński D. | |||
sędzia główny: Pachowicz A. |
20.04.2018r.
CALEG | X | MAGICY ŻARY | ||
2 - 4 (0-3) |
||||
Ryba T. 40', 52' | Góra A. 10', 17' | |||
Szkudlarek A. 18' | ||||
Paszel K. A. 61' | ||||
cz.k.: Ryba T. | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Pachowicz A. |
XVI-KOLEJKA /2-RUNDA/
mecz zaległy
20.04.2018r.
AC ŻARSKI TEAM | X | MMalu ŻARY | ||
1 - 2 (0-0) |
||||
Ratajczak K. 40' | Maciołek J. 44' | |||
Patrzykąt D. 60' | ||||
żk.: Matrunionek K. | ż.k.: Adamski P. | |||
sędzia główny: Pachowicz A. |
XVIII-KOLEJKA /2-RUNDA/
18.04.2018r.
DO 3 X | X | BŁĘKITNI | ||
3 - 6 (1-4) |
||||
Bobilewicz M. 17' | Stróż G. 4', 5' | |||
Lech M. 52' | Kloc T. 20' | |||
Droś R. 54' | Żukowski M. 27' | |||
Bahyrycz T. 32' | ||||
Hajudl J. 56' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
18.04.2018r.
ORŁY | X | MMalu ŻARY | ||
3 - 3 (1-0) |
||||
Łobodziec D. 8' | Samusionek A. 35' | |||
Durko T. 41' | Maciołek J. 53' | |||
Bandiak S. 60' | Hass Ł. 59' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: Samusionek A. | |||
sędzia główny: Miczke R. |
1/2 PUCHARU LALPN
16.04.2018r.
DO 3 X | X | MMalu ŻARY | ||
3 - 3 (1-2) 4 - 3 rzuty karne |
||||
Gawron G. 16' | Patrzykąt D. 2' | |||
Bobilewicz M. 36' | Samusionek A. 11' | |||
Semczyszyn P. 44' | Żurek Ł. 60' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
16.04.2018r.
BEZ NAZWY | X | BŁĘKITNI | ||
3 - 0 (walkower) |
||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: |
XVII-KOLEJKA /2-RUNDA/
13.04.2018r.
BEZ NAZWY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
5 - 2 (3-1) |
||||
Magryn Ł. 12' | Gawlak M. 30', 42' | |||
Mużyłowski K. 19' | ||||
Urban D. 26', 58', 60' | ||||
żk.: Magryn Ł., Wójtowicz M. | ż.k.: Gawlak M. | |||
sędzia główny: Bielecki K. |
13.04.2018r.
MMalu ŻARY | X | EUROTRANS | ||
10 - 0 (2-0) |
||||
Patrzykąt D. 6', 33', 51' | ||||
Hass Ł. 11', 22', 45', 47' | ||||
Samusionek A. 35', 57' | ||||
Maciołek J. 41' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Dworczak D. |
XVII-KOLEJKA /2-RUNDA/
11.04.2018r.
BŁĘKITNI | X | CALEG | ||
5 - 4 (3-1) |
||||
Żukowski M. 7' | Breszyk R. 24', 44' | |||
Janicki J. 11' | Tłuszcz K. 30' | |||
Kloc T. 29' | Ryba T. 57' | |||
Hajdul J. 45', 51' | ||||
żk.: Nazaruk T. | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
11.04.2018r.
MAGICY ŻARY | X | ORŁY | ||
4 - 3 (1-2) |
||||
Smarzyński T. 10' | Łobodziec D. 23', 60' | |||
Góra A. 55', 58' | Kusek K. 30' | |||
Paszel K. 61' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: Durko T., Wojciechowski S. | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XIII-KOLEJKA /2-RUNDA/
mecz zaległy
10.04.2018r.
DO 3 X | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
2 - 2 (1-2) |
||||
Bobilewicz M. 17' | Kols A. 20' | |||
Lech M. 61' | Matrunionek K. 27' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: Matrunionek K. | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XVI-KOLEJKA /2-RUNDA/
09.04.2018r.
EUROTRANS | X | MAGICY ŻARY | ||
8 - 3 (4-2) |
||||
Jóźwiak D. 4', 15', 38' | Góra A. 12', 55' | |||
Nisrewicz M. 17', 28', 48', 56' | Paszel K. 23' | |||
Nowak A. 52' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
09.04.2018r.
ORŁY | X | BŁĘKITNI | ||
2 - 4 (1-0) |
||||
Dutko T. 4' | Kołacki A. 31', 37', 49' | |||
Kusek K. 37' | ||||
żk.: Czygunowski I. | ż.k.: Kołacki A. | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XVI-KOLEJKA /2-RUNDA/
06.04.2018r.
CALEG | X | DO 3 X | ||
3 - 5 (1-2) |
||||
Tłuszcz P. 8' | Demków B. 16', 49' | |||
Niemczycki M. 37' | Bobilewicz M. 30' | |||
Breszyk R. 48' | Lech M. 39', 41' | |||
żk.: Tłuszcz P. | ż.k.: Osiński E. | |||
sędzia główny: Słobodzian S. |
XIII-KOLEJKA /2-RUNDA/
mecz zaległy
05.04.2018r.
MAGICY ŻARY | X | MMalu ŻARY | ||
2 - 9 (1-1) |
||||
Szkudlarek A. 13' | Samusionek A. 18', 40', 42' | |||
Trotzer T. 42' | Hass Ł. 33', 35', 50', 57', 58' | |||
Rupieta M. 59' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
XV-KOLEJKA /2-RUNDA/
04.04.2018r.
BŁĘKITNI | X | EUROTRANS | ||
5 - 2 (1-1) | ||||
Żukowski M. 7' | Kulas B. 29' | |||
Janicki J. 34' | Bludo W. 50' | |||
Nazaruk T. 38' | ||||
samobójcza 55' | ||||
Gołębiowski K. 60' | ||||
żk.: Bahyrycz T., Nazaruk T. |
ż.k.: Downar T., Kulesza D., Kuśmierek M. |
|||
Sędzia główny: Osiński E. |
04.04.2018r.
DO 3 X | X | ORŁY | ||
4 - 3 (3-2) |
||||
Droś R. 5' | Łobodziec D. 30', 52' | |||
Droś R. 8', 26', 46, | Wojciechowski S. 31' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Kołacki M. |
XV-KOLEJKA /2-RUNDA/
29.03.2018r.
MMalu ŻARY | X | BEZ NAZWY | ||
2 - 0 (1-0) |
||||
Hass Ł. 7', 48' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Bielecki K. |
XIV-KOLEJKA /2-RUNDA/
28.03.2018r.
ORŁY | X | CALEG | ||
5 - 2 (2-0) |
||||
Kurpias A. 11' | Ryba T. 38', 40' | |||
Kroczak S. 18' | ||||
Wojciechowski D. 35' | ||||
Wojciechowski S. 37', 46' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
EUROTRANS | X | DO 3 X | ||
6 - 1 (3-0) |
||||
Pachała R. 9', 11', 40', 52' | Demków B. 31' | |||
Kulas B. 30' | ||||
Stabiński M. 58' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XIV-KOLEJKA /2-RUNDA/
26.03.2018r.
AC ŻARSKI TEAM | X | BŁEKITNI | ||
3 - 1 (1-0) |
||||
Polański M. 10' | Stróż G. 53' | |||
Gawlak M. 57', 59' | ||||
żk.: Gawlak M. | ż.k.: Stróż G. | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
26.03.2018r.
BEZ NAZWY | X | MAGICY ŻARY | ||
7 - 4 (3-1) |
||||
Urban D. 3' | Smarzyński T. 22', 49' | |||
Magryn Ł. 11', 47', 59' | Paszel K. 36' | |||
Kornel K. 18', 48', 50' | Szkudlarek A. 49' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Miczke R. |
XII-KOLEJKA /2-RUNDA/
MECZ ZALEGŁY
23.03.2018r.
EUROTRANS | X | ORŁY | ||
7 - 1 (2-0) |
||||
Jóźwiak D. 5', 45', 52' | samobójcza 57' | |||
Pachała R. 9', 55', 59' | ||||
Tyczyński P. 35' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Gumienny I. |
XIII-KOLEJKA /2-RUNDA/
21.03.2018r.
BŁĘKITNI | X | BEZ NAZWY | ||
0-3 (walkower) | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: |
21.03.2018r.
CALEG | X | EUROTRANS | ||
6 - 4 (3-3) |
||||
Ryba T. 14', 19', 59' | Kulesza D. 20' | |||
Tłuszcz P. 23' | Badowski P. 22', 53' | |||
Haściło D. 57' | Kulas B. 26' | |||
samobójcza 46' | ||||
żk.: Tłuszcz K. | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
II-RUNDA PUCHARU LALPN
19.03.2018r.
BŁĘKITNI | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
6 - 4 (3-3) |
||||
Nazaruk T. 26', 30', 49' | Pajdowski M. 7', 52' | |||
Bahyrycz T. 16', 36' | Ratajczak K. 9' | |||
Handke M. 56' | Helman M. 11' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
Mmalu ŻARY | X | CALEG | ||
7 - 5 (3-3) |
||||
Adamski P. 5' | Semczyszyn K. 6', 52' | |||
Hass M. 11' | Ryba T. 3', 23', 59' | |||
Patrzykąt D. 29', 46' | ||||
Hass Ł. 32', 36', 58' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
XII-KOLEJKA /2-RUNDA/
14.03.2018r.
AC ŻARSKI TEAM | X | CALEG | ||
5 - 4 (3-3) | ||||
Walasek M. 2' | Breszyk R. 20', 29' | |||
Matrunionek K. 4', 11' | Ryba T. 27', 52' | |||
Polański M. 60' | ||||
Pieciuch K. 62' | ||||
żk.: Wojwod A. | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Wójtowicz P. |
14.03.2018r.
Mmalu ŻARY | X | BŁĘKITNI | ||
3 - 3 (3-0) | ||||
Hass Ł. 13', | Nazaruk T. 32', 50' | |||
Samusionek A. 23' | Janicki J. 34' | |||
Patrzykąt D. 30' | ||||
żk.: Adamski P. | ż.k.: /-/ | |||
sędzia główny: Bielecki K. |
II-RUNDA PUCHARU LALPN
12.03.2018r.
BEZ NAZWY | X | ORŁY | ||
9 - 2 (4-0) | ||||
Mużyłowski K. 5', 39' | Durko T. 37' | |||
Wójtowicz T. 15', 48' | Bandiak S. 40' | |||
Urban D. 18', 25' | ||||
Wójtowicz M. 34' | ||||
Kuźmiak 45' | ||||
Grynienko D. 47' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
Sędzia główny: Miczke R. |
12.03.2018r.
DO 3 X | X | MAGICY ŻARY | ||
4 - 0 (1-0) | ||||
Bobilewicz M. 10', | ||||
Krawczuk R. 36' | ||||
Lech M. 40' | ||||
Droś R. 44' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
SĘDZIA GŁÓWNY: Miczke R.
XI-KOLEJKA /2-RUNDA/
MECZ ZALEGŁY
09.03.2018r.
CALEG | X | BEZ NAZWY | ||
4 - 6 (2-1) | ||||
Tłuszcz P. 26', 28' | Magryn Ł. 23', 60' | |||
Semczyszyn K. 36' | Urban D. 32', 39', 41' | |||
Stompor R. 39' | Jasik M. 58' | |||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
SĘDZIA GŁÓWNY: Osiński E.
IX-KOLEJKA /2-RUNDA/
MECZ ZALEGŁY
22.11.2017r.
EUROTRANS | X | BEZ NAZWY | ||
5 - 6 (1-1) | ||||
Łabul P. 20', 57' | Kuźmiak D. 21', 53' | |||
Pachała R. 35', 43' | Magryn Ł. 32' | |||
Kulesza D. 40' | Mużyłowski K. 34', 38' | |||
Wilczyński D. 44' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
22.11.2017r.
DO 3 X | X | BŁĘKITNI | ||
2 - 3 (0-1) | ||||
Krawczuk R. 13' | Janicki J. 22' | |||
Samobójcza 55' | Żukowski M. 56' | |||
Bahyrycz T. 59' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
XI-KOLEJKA /2-RUNDA/
17.11.2017r.
BŁĘKITNI | X | MAGICY ŻARY | ||
7 - 3 (3-1) | ||||
Stróż G. 13', 26' | Paszel K. 7' | |||
Samobójcza 27' | Smarzyński T. 35' | |||
Nazaruk T. 37', 50' | Najdek M. 38' | |||
Samsel A. 52' | ||||
Janicki J. 55' | ||||
żk.: /-/ | żk.: Drozd P. |
15.11.2017r.
ORŁY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
1 - 3 (0-2) | ||||
Bandiak S. 40' | Matrunionek K. 20' | |||
Ratajczak K. 30' | ||||
Karpiński M. 55' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
15.11.2017r.
DO 3 X | X | MMalu ŻARY | ||
1 - 2 (0-2) | ||||
Semczyszyn P. 45' | Żurek Ł. 23' | |||
Samusionek A. 26' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
IX KOLEJKA /2-RUNDA/
MECZ ZALEGŁY
13.11.2017r.
ORŁY | X | MMalu ŻARY | ||
2 - 8 (1-4) | ||||
Wojciechowski D. 13' | Hass Ł. 6', 31', 59' | |||
Łobodziec D. 36, | Maciołek J. 15' | |||
Patrzykąt D. 27' | ||||
Kopij A. 28', 32' | ||||
Samusionek A. 55' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
X-KOLEJKA /2-RUNDA/
10.11.2017r.
AC ŻARSKI TEAM | X | EUROTRANS | ||
7 - 2 (4-1) | ||||
Gawlak M. 3', 46' | Pachała R. 23' | |||
Matrunionek K. 17', 18' | Nisrewicz M. 43' | |||
Helman M. 22' | ||||
Wojwod A.. 47' | ||||
Suszka P. 54' | ||||
żk.: Kaczmarek A. | żk.: Bludo W. |
10.11.2017r.
MAGICY ŻARY | X | DO 3 X | ||
8 - 2 (1-2) | ||||
Góra A. 13', 35', 42', 44' | Demków B. 12', 26' | |||
Najdek M. 49', 60' | ||||
Paszel K. 53' | ||||
Smarzyński T. 59' | ||||
żk.: Dobrowolski P. | żk.: /-/ |
08.11.2017r.
MMalu ŻARY | X | CALEG | ||
7 - 0 (0-0) | ||||
Hass Ł. 33', 54', 56' | ||||
Samusionek A. 40', 50' | ||||
Żurek Ł. 40' | ||||
Patrzykąt D. 53' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
08.11.2017r.
BEZ NAZWY | X | ORŁY | ||
5 - 2 (1-0) | ||||
Magryn Ł. 20' | Łobodziec D. 44', 45', | |||
Mużyłowski K. 33', 50' | ||||
Grynienko D. 40' | ||||
Wójtowicz P. 53' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
VII-KOLEJKA /1-RUNDA/
SPOTKANIE ZALEGŁE
02.11.2017r.
CALEG | X | DO 3 X | ||
1 - 0 (0-0) | ||||
Tłuszcz P. 39' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
V-KOLEJKA /1-RUNDA/
SPOTKANIE ZALEGŁE
02.11.2017r.
BEZ NAZWY | X | MAGICY ŻARY | ||
3 - 0 walkower | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
IX-KOLEJKA /1-RUNDA/
30.10.2017r.
CALEG | X | MAGICY ŻARY | ||
5 - 2 (0-1) | ||||
Tłuszcz P. 36' | Góra A. 29', 37', | |||
Stompor R. 41' 51' | ||||
Breszyk R. 42', 54' | ||||
żk.: /-/ | żk.: /-/ |
VIII-KOLEJKA /1-RUNDA/
27.10.2017r.
BEZ NAZWY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
7 - 2 (2-1) | ||||
Wilczyński D. 15' | Matrunionek K. 29', 55', | |||
Wójtowicz M. 19', 33', 46' 52' | ||||
Mużyłowski K. 50', 59' | ||||
żk.: /-/ | żk.: Chytryk A. |
27.10.2017r.
MMalu ŻARY | X | EUROTRANS | ||
7 - 2 (2-0) | ||||
Adamski P. 9' | Łabul P. 43' | |||
Samusionek A.26', 57' | ||||
Patrzykąt D. 44' | ||||
Hass Ł. 48', 52' | ||||
Hass M. 51' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ |
25.10.2017r.
BŁĘKITNI | X | CALEG | ||
9 - 2 (5-0) | ||||
Grzebielucha J. 4' | Durko T. 32', 47' | |||
Żukowski M. 10', 37', 44' | ||||
Nazaruk T. 15' | ||||
Handke M. 17', 20', 55' | ||||
Kołacki M. 45' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ |
25.10.2017r.
MAGICY ŻARY | X | ORŁY | ||
7 - 2 (4-1) | ||||
Góra A. 6', 29', 40' | Łobodziec D. 4' | |||
Smarzyński T. 10' | Bandiak S. 55' | |||
Szkudlarek A. 16' | ||||
Paszel K. 33' | ||||
Najdek M. 39' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ |
V-KOLEJKA /1-RUNDA/
SPOTKANIE ZALEGŁE
23.10.2017r.
EUROTRANS | X | DO 3 X | ||
6 - 2 (1-1) | ||||
Lipiński Z. 19', 58' | Bobilewicz M. 7', 40', | |||
Kulesza D. 34', 35' | ||||
Downa T. 47' | ||||
Jóźwiak D. 56' | ||||
żk.: Lipiński Z. | żk.: Gumienny I. |
VII-KOLEJKA /1-RUNDA/
20.10.2017r.
EUROTRANS | X | MAGICY ŻARY | ||
3 - 4 (3-1) | ||||
Góra A. 6', 39' | ||||
Kogut J. 18' | Januszewicz T. 35' | |||
Nisrewicz M 19' | Paszel K. 48' | |||
Kulesza D. 20' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ |
20.10.2017r.
ORŁY | X | BŁĘKITNI | ||
0 - 6 (0-3) | ||||
Stróż G. 8', 22', 42' | ||||
Hajdul J. 12' | ||||
Nazaruk T. 33' | ||||
Kołacki M. 59' | ||||
żk.: Krzak M. | ż.k.: /-/ |
18.10.2017r.
AC ŻARSKI TEAM | X | MMalu ŻARY | ||
0 - 2 (0-0) | ||||
Maciołek J. 33' | ||||
Żurek Ł. 60' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ |
PUCHAR LALPN /BARAŻ/
16.10.2017r.
MAGICY ŻARY | X | EUROTRANS | ||
6 - 3 (2-2) | ||||
Góra A. 3', 36', 38, 52' | Pachała R. 12' | |||
Szkudlarek A. 18' | Łabul P. 18' | |||
Paszek K. 59' | Kulesza D. 42' | |||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ |
VI-KOLEJKA /1-RUNDA/
13.10.2017r.
DO 3 X | X | ORŁY | ||
0 - 4 (0-2) | ||||
Łobodziec D 19', 22' | ||||
Kusek K. 42' | ||||
Mnich M. 60' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ |
13.10.2017r.
MAGICY ŻARY | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
2 - 3 (0-2) | ||||
Dobrowolski P. 46' | Matrunionek K. 23' | |||
Sławiński D. 61' | Gawlak M. 30', 38'' | |||
żk.: Paszel K. | ż.k.: /-/ | |||
11.10.2017r.
Mmalu ŻARY | X | BEZ NAZWY | ||
1 - 4 (0-2) | ||||
Samusionek 56' | Mużyłowski 22', 59' | |||
Wilczyński D. 27' | ||||
Magryn 58' | ||||
żk.: /-/ | ż.k.: /-/ | |||
11.10.2017r.
BŁĘKITNI | X | EUROTRANS | ||
4 - 3 (3-1) | ||||
Hajdul 7', 56' | Kulesza 21' | |||
Janicki 9' | Bludo 36' | |||
Nazaruk T. 23' | Łabul 39' | |||
żk.: Nazaruk T. | ż.k.: Badowski P. | |||
V-KOLEJKA /1-RUNDA/
06.10.2017r.
ORŁY | X | CALEG | ||
2 - 4 (1-3) | ||||
ŁOBODZIEC 24', 36' | Durko 9' | |||
Breszyk 21', 50' | ||||
Nazaruk A. 28' | ||||
żk.: Czygunowski I. | ż.k.: Tłuszcz P. | |||
04.10.2017r.
AC ŻARSKI TEAM | X | BŁĘKITNI | ||
2 - 1 (1-1) | ||||
Matrunionek 11' | Janicki 19' | |||
Wojciechowski 39' | ||||
żk.: Kaczmarek, Kurpiewski | cz.k.: Bachyrycz | |||
ż.k.: Stróż |
I-KOLEJKA /1-RUNDA/
SPOTKANIE ZALEGŁE
02.010.2017r.
Mmalu ŻARY | X | CALEG | ||
5 - 0 (2-0) | ||||
Hass Ł. 16', 43' | ||||
Rupieta 24' | ||||
Adamski P. 39' | ||||
Samusionek 60' | ||||
żk.: /-/ |
IV-KOLEJKA /1-RUNDA/
29.09.2017r.
MAGICY ŻARY | X | MMalu ŻARY | ||
2 - 6 (1-1) | ||||
Szkudlarek 14' | Hass Ł. 15', 43', 60' | |||
Paszel 53' | Maciołek 40' | |||
Samusionek 44' | ||||
Adamski P. 53' | ||||
żk.: /-/ |
29.09.2017r.
DO 3 X | X | AC ŻARSKI TEAM | ||
3 - 7 (1-2) | ||||
Adamski 20' | Wojciechowski 15',27',46',55' | |||
Bobilewicz 44' | Matrunionek 39',40',42' | |||
Cieplak 57' | ||||
żk.: /-/ |
27.09.2017r.
CALEG | X | EUROTRANS | ||
2 - 1 (1-1) | ||||
Durko 20' | Badowski 10' | |||
samobójcza 59' | ||||
żk.: Kaniowski |
27.09.2017r.
BŁĘKITNI | X | BEZ NAZWY | ||
4 - 12 (1-4) | ||||
Handke 4' | Janusz 12', 23', 44', 52', 57 | |||
Hajdul 30', 35, | Mużyłowski 15', 54', 60' | |||
Kozakiewicz A. 50' | Jasik 31', 45', 47' | |||
Wójtowicz T. 13' | ||||
żk.: /-/ |
III-KOLEJKA /1-RUNDA/
22.09.2017r.
BEZ NAZWY | X | DO 3 X | ||
3 - 3 (1-2) | ||||
Grynienko 10' | Lech 17' | |||
Magryn 41' | Gumienny 24' | |||
Mużyłowski 58' | Adamski 43' | |||
żk.: /-/ |
22.09.2017r.
AC ŻARSKI TEAM | X | CALEG | ||
3 - 2 (2-0) | ||||
Matrunionek 21', 24' | Breszyk 43', 48' | |||
Wojciechowski 58' | ||||
żk.: Matrunionek |
20.09.2017r.
EUROTRANS - ORŁY
4 - 5 (2-3)
* DOWNAR 16' * ŁOBODZIEC 11', 20', 27'
* NISREWICZ 17' * MNICH 40', 53',
* KULESZA 51'
* JÓŹWIAK 61'
ż.k.: JÓŹWIAK, NISREWICZ ż.k.: NOWICKA
20.09.2017r.
MMALU ŻARY - BŁEKITNI
3 - 2 (2-1)
* PATRZYKĄT 8' * GRZEBIELUCHA 23'
* SAMUSIONEK 20' * ŻUKOWSKI 32'
* ADAMSKI 54'
ż.k.: ADAMSKI ż.k.: KOŁACKI
II-KOLEJKA /1-RUNDA/
15.09.2017r.
BŁĘKITNI - MAGICY ŻARY
5 - 4 (2-1)
* HAJDUL 10', 39' * PASZEL 24', 53'
* BAHYRYCZ 20' * SZKUDLAREK 46'
* GRZEBIELUCHA 35' * NAJDEK 60'
* GOŁĘBIOWSKI 42' ż.k.: /-/
15.09.2017r.
CALEG - BEZ NAZWY
2 - 7 (0-2)
* BRESZYK 35', 60' * MUŻYŁOWSKI 16', 23'
* OSTAPOWICZ 20'
* GRYNIENKO 30'
* MAGRYN 33', 60', 61'
ż.k.: /-/
13.09.2017r.
DO 3 X - MMalu ŻARY
2 - 3 (1-1)
* KRAWCZUK 7' * PATRZYKĄT D. 30'
* BOBILEWICZ 57' * SAMUSIONEK 51'
* HASS 60'
ż.k.: /-/
13.09.2017r.
ORŁY - AC ŻARSKI TEAM
5 - 5 (5-2)
* MNICH 13', 15', 25' * GAWLAK 6', 46'
* ŁOBODZIEC 16', 18' * MATRUNIONEK 21', 53', 57
ż.k.: CZYGUNOWSKI, NOWICKA ż.k.: KACZMAREK
I-KOLEJKA /1-RUNDA/
08.09.2017r.
AC ŻARSKI TEAM - EUROTRANS
4 - 3 (1-2)
* MATRUNIONEK 13' * JÓŹWIAK D. 19', 26'
* WOJCIECHOWSKI 31', 39' * ŁABUL 56'
* JÓŹWIAK R. 60'
ż.k.: /-/
06.09.2017r.
BEZ NAZWY - ORŁY
3 - 1 (1-1)
* MAGRYN 21', 36' * ŁOBODZIEC 17'
* SAMOBÓJCZA 47'
ż.k.: /-/
MAGICY ŻARY - DO 3X
6 - 0 (4-0)
* SZKUDLAREK - 2X
* PASZEL- 2X
* SMARZYŃSKI
* DOBROWOLSKI
ż.k.: /GUMIENNY - DO 3X /
SUPEPUCHAR LALPN 2017
04.09.2017r.
BEZ NAZWY - BŁĘKITNI
8 - 2 (2-2)
* URBAN 5', 21' * NAZARUK 13'
* MUŻYŁOWSKI 38', 50' * STRÓŻ 18'
* ZUBOWICZ 39'
* JANUSZ 44'
* WÓJTOWICZ T. 47'
* GRYNIENKO 59'
Dziękuję za udany sezon 2017/2018 oraz współpracę wszystkim zespołom, które wystąpiły w LALPN.
Jednocześnie chciałbym zaprosić do udziału w rozgrywkach w nowy sezonie LALPN 2018/2019
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |