Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 112, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 196
statystyki szczegółowe
Podsumowanie sezonu 2016/2017
|
Mistrz LALPN 2016/2017: BEZ NAZWY
Puchar LALPN: BEZ NAZWY
Wyróżnienia:
Najlepszy bramkarz - WIKTOR BLUDO - EUROTRANS
Król strzelców 2016/2017: Mateusz GAWRYCH – 44 trafienia - /BŁĘKITNI KAYMAN/
Co się wydarzyło w sezonie 2016/2017:
Nagroda Fair Play
Lp. | Zespół | Pkt. |
1 | Eurotrans | 9 | 3 | 0 |
Caleg II | 9 | 3 | 0 | |
3 | Bez nazwy | 11 | 2 | 1 |
4 | Magicy Żary | 14 | 3 | 1 |
5 | MMalu Żary | 18 | 6 | 0 |
6 | Do 3 X | 18 | 6 | 0 |
7 | Caleg | 18 | 6 | 0 |
8 | Orły | 23 | 6 | 1 |
9 | Błękitni-Kayman | 26 | 7 | 1 |
10 | AC Żarski Team | 46 | 12 | 2 |
Klasyfikacja otrzymanych kartek.
Lp. | Nazwisko | Zespół |
1 | Gawlak | AC Żarski Team | 4 | 1 |
2 | Matrunionek K. | AC Żarski Team | 2 | 0 |
3 | Sikorski | AC Żarski Team | 1 | 0 |
4 | Chytry | AC Żarski Team | 2 | 1 |
5 | Kols | AC Żarski Team | 1 | 1 |
6 | Ratajczak Kaz. | AC Żarski Team | 1 | 0 |
7 | Jóźwiak | AC Żarski Team | 1 | 0 |
8 | Jasik | Bez nazwy | 1 | 0 |
9 | Olender | Bez nazwy | 1 | 0 |
10 | Wilczyński | Bez nazwy | 0 | 1 |
11 | Gawrych | Błękitni-Kayman | 1 | 1 |
12 | Bahyrycz | Błękitni-Kayman | 5 | 0 |
13 | Nazaruk | Błękitni-Kayman | 1 | 0 |
14 | Janicki | Błękitni-Kayman | 3 | 0 |
15 | Stróż | Błękitni-Kayman | 1 | 0 |
16 | Sachar | Błękitni-Kayman | 1 | 0 |
17 | Słobodzian | Caleg | 1 | 0 |
18 | Szymczak | Caleg | 2 | 0 |
19 | Bryjak | Caleg | 1 | 0 |
20 | Iwanowski | Caleg | 1 | 0 |
21 | Małachowski | Caleg | 1 | 0 |
22 | Siemion | Caleg | 1 | 1 |
23 | Breszyk | Caleg II | 2 | 0 |
24 | Haściło | Caleg II | 1 | 0 |
25 | Terlecki | Do 3 X | 1 | 0 |
26 | Gumienny | Do 3 X | 3 | 0 |
27 | Andrzejewski | Do 3 X | 1 | 0 |
28 | Osiński | Do 3 X | 1 | 0 |
29 | Przychodzeń | Eurotrans | 1 | 0 |
30 | Balak | Eurotrans | 1 | 0 |
31 | Downar | Eurotrans | 1 | 0 |
32 | Łabul | Eurotrans | 1 | 0 |
33 | Małek | Magicy | 1 | 0 |
34 | Paszel | Magicy | 1 | 0 |
35 | Księżyk | Magicy | 1 | 0 |
36 | Smarzyński | Magicy | 0 | 1 |
37 | Surowiec | Mmalu | 2 | 0 |
38 | Maciołek | MMalu | 1 | 0 |
39 | Maracz | MMalu | 1 | 0 |
40 | Hass M. | Mmalu | 2 | 0 |
41 | Wilk | Orły | 2 | 0 |
42 | Łobodziec | Orły | 2 | 1 |
43 | Lewandowski | Orły | 1 | 0 |
44 | Czygunowski I. | Orły | 1 | 0 |
Klasyfikacja strzelców
Lp. | Nazwisko | Zespół | Bramki |
1 | Gawrych | Błękitni-Kayman | 44 |
2 | Hass Ł. | MMalu Żary | 41 |
3 | Samosionek | Caleg | 30 |
4 | Duczmal | Caleg | 26 |
5 | Mużyłowski | Bez nazwy | 23 |
6 | Gawlak | AC Żarski Team | 21 |
7 | Urban | Bez nazwy | 20 |
8 | Matrunionek K. | AC Żarski Team | 16 |
9 | Słobodzian | Caleg | 15 |
10 | Nazaruk | Błekitni-Kayman | 14 |
11 | Łabul | Eurotrans | 13 |
12 | Łobodziec | Orły | 12 |
13 | Magryn | Bez nazwy | 12 |
14 | Tłuszcz P. | Bez nazwy | 11 |
15 | Majorczyk | Magicy | 11 |
16 | Stróż | Błekitni-Kayman | 11 |
17 | Nistrewicz | Eurotrans | 10 |
18 | Kopij | MMalu Żary | 10 |
19 | Kulesza | Eurotrans | 10 |
20 | Durko | Caleg II | 9 |
21 | Breszyk | Caleg II | 9 |
22 | Jóźwiak | Eurotrans | 9 |
23 | Demków | Do 3 X | 8 |
24 | Krawczuk | Do 3 X | 8 |
25 | Paszel | Magicy | 7 |
26 | Ryba | Do 3 X | 7 |
27 | Hass M. | MMalu Żary | 6 |
28 | Smarzyński | Magicy | 6 |
29 | Ratajczak Kaz. | AC Żarski Team | 6 |
30 | Helman | AC Żarski Team | 6 |
31 | Szymczak | Caleg | 6 |
32 | Patrzykąt D. | MMalu Żary | 6 |
33 | Lech | Do 3 X | 6 |
34 | Miczke | Błekitni-Kayman | 6 |
35 | Dworczak | Błekitni-Kayman | 6 |
36 | Andrzejewski | Do 3 X | 5 |
37 | Dołęgiewicz | Orły | 5 |
38 | Stompor | Caleg II | 5 |
39 | Lubowicki | Do 3 X | 5 |
40 | Ciosek | Caleg | 5 |
41 | Zubowicz | Bez nazwy | 5 |
42 | Domański | Bez nazwy | 4 |
43 | Olender | Bez nazwy | 4 |
44 | Zajączkowski | Błekitni-Kayman | 4 |
45 | Ardeli | Magicy | 4 |
46 | Kroczak | Orły | 4 |
47 | Niemczycki | Caleg II | 4 |
48 | Wójtowicz J. | Bez nazwy | 4 |
49 | Najdek | Magicy | 4 |
50 | Kusek | Orły | 4 |
51 | Pabich | Eurotrans | 4 |
52 | Kurzydło S. | Caleg II | 4 |
53 | Janicki | Błekitni-Kayman | 4 |
54 | Grzebielucha | Błekitni-Kayman | 3 |
55 | Bogucki | MMalu Żary | 3 |
56 | Kołacki | Błekitni-Kayman | 3 |
57 | Kuśmierek | Eurotrans | 3 |
58 | Sadowski | Błekitni-Kayman | 3 |
59 | Badowski | Eurotrans | 3 |
60 | Żurek | MMalu Żary | 3 |
61 | Bandiak | Orły | 3 |
62 | Siemion | Caleg | 3 |
63 | Krupa | Magicy | 3 |
64 | Adamski | MMalu Żary | 3 |
65 | Adamski | MMalu Żary | 2 |
66 | Siwiński | Bez nazwy | 2 |
67 | Janusz | Bez nazwy | 2 |
68 | Adamski | Do 3 X | 2 |
69 | Szklarek | Do 3 X | 2 |
70 | Podbielski | Eurotrans | 2 |
71 | Jarosławski | Błekitni-Kayman | 2 |
72 | Maczyński | Błekitni-Kayman | 2 |
73 | Księżyk | Magicy | 2 |
74 | Rupieta | MMalu Żary | 2 |
75 | Karpiński | AC Żarski Team | 2 |
76 | Iwanowski | Caleg | 2 |
77 | Handke | Błekitni-Kayman | 2 |
78 | Osiński | Do 3 X | 2 |
79 | Bludo | Eurotrans | 2 |
80 | Wilczyński | Bez nazwy | 2 |
81 | Cieplak | Do 3 X | 2 |
82 | Cichocki | Błekitni-Kayman | 2 |
83 | Bahyrycz | Błekitni-Kayman | 2 |
84 | Maracz | MMalu Żary | 2 |
85 | Kols | AC Żarski Team | 1 |
86 | Świerżewski | AC Żarski Team | 1 |
87 | Kikoła | Błekitni-Kayman | 1 |
88 | Stabiński | Eurotrans | 1 |
89 | Bielecki | Caleg | 1 |
90 | Wilk | Orły | 1 |
91 | Ostapowicz | Bez nazwy | 1 |
92 | Jóźwiak | AC Żarski Team | 1 |
93 | Miśkiewicz | Błekitni-Kayman | 1 |
94 | Wolicki | Orły | 1 |
95 | Janik | Do 3 X | 1 |
96 | Fałek | Bez nazwy | 1 |
97 | Jasik M. | Bez nazwy | 1 |
98 | Płaczek | Do 3 X | 1 |
99 | Januszewicz | Magicy | 1 |
100 | Łapa | Caleg | 1 |
101 | Wójtowicz T. | Bez nazwy | 1 |
102 | Kozakiewicz B. | Caleg II | 1 |
103 | Bobilewicz | Do 3 X | 1 |
104 | Sikorski | AC Żarski Team | 1 |
105 | Tłuszcz K. | Caleg II | 1 |
106 | Czygunowski M. | Orły | 1 |
107 | Patrzykąt T. | MMalu Żary | 1 |
108 | Wójtowicz P. | Bez nazwy | 1 |
109 | Pachała | Eurotrans | 1 |
110 | Zarod | Magicy | 1 |
111 | Dziekleński | Caleg II | 1 |
112 | Lidtke | AC Żarski Team | 1 |
113 | Lisowski | Błekitni-Kayman | 1 |
114 | Terlecki | Do 3 X | 1 |
115 | Peciuch | AC Żarski Team | 1 |
116 | Dratwiński | Błekitni-Kayman | 1 |
117 | samobójcza | 16 |
Wyniki wszystkich spotkań
Finał Pucharu LALPN
23.06.2017r.
Bez nazwy - Błękitni-Kayman 7-2 (-)
( - )
ż.k:
XXIII - kolejka LALPN - Runda Mistrzowska
20.06.2017r.
AC Żarski Team - Eurotrans 0 - 3 walkower
( - )
ż.k:
Caleg - MMalu 6 - 2 (4-0)
(Samosionek 11',41', Ciosek 18', Duczmal 28',29',55' - Hass Ł.37',52')
ż.k:
Bez nazwy - Błękitni-Kayman 5 - 3 (1-2)
(Urban 29',60', Magryn 39', Muzowski 56', Zubowicz 59'' - Gawrych 4',18', Dworczak 46'')
Ż.k: Bahyrycz x2 (Błękitni-Kayman)
XXII - kolejka LALPN - Runda Mistrzowska
14.06.2017r.
Błękitni-Kayman - Eurotrans 10 - 2 (4-1)
(Gawrych 3',7',15',24',47',49', Janicki 39', Nazaruk 42',46', Miczke 60'+1' - Kulesza 9', Jóźwiak 33')
ż.k: Sachar (Błękitni-Kayman)
MMalu - Bez nazwy 0 - 3 walkower
( - )
ż.k:
AC Żarski Team - Caleg 2 - 3 (1-2)
(Gawlak 19', Matrunionek 59k' - Duczmal 13',14', Słobodzian 57')
cz.k: Gawlak (AC Żarski Team) , Siemion(Caleg)
1/2 - Finału Pucharu LALPN - rewnaże
12.06.2017r.
Bez nazwy - MMalu Team 6 - 0 (3-0) awans: Bez nazwy
(Urban 4',10',44',59', Wilczyński 22', Wójtowicz P.39' - )
ż.k:
Błękitni-Kayman - Caleg 5 - 0 (1-0) awans: Błękitni-Kayman
(Gawrych 19',38', Janicki 41', Miczke 52', Nazaruk 59' - )
ż.k: Szymczak (Caleg)
XXI - kolejka LALPN - Runda Mistrzowska
08.06.2017r.
Bez nazwy - AC Żarski Team 3 - 0 walkower
( -)
ż.k:
07.06.2017r.
Eurotrans - Caleg 2 - 6 (2-4)
(Kulesza 20', Jóźwiak 30' - Duczmal 6', samobójcza 11', Słobodzian 25', Samosionek 29',58',60'+1')
ż.k:
MMalu - Błękitni-Kayman 3 - 7 (1-3)
(Hass Ł. x2, Maracz - Cichocki 16',21', Bahyrycz 25',42', Gawrych 33',52', Nazaruk 45')
ż.k: Bahyrycz (Błękitni-Kayman)
XX - kolejka LALPN - Runda Mistrzowska
01.06.2017r.
Caleg - Bez nazwy 3 - 4 (1-2)
(Duczmal 10',31',36' - Urban 16',24', Zubowicz 30', Mużyłowski 39')
ż.k: Siemion (Caleg)
AC Żarski Team - Błękitni-Kayman 2 - 4 (0-0)
(Peciuch 42', Gawlak 60' - Dratwiński 36', Gawrych 38', Stróż 47',52')
ż.k:
MMalu - Eurotrans 2 - 3 (0-0)
(Hass Ł.40', Adamski 57' - Kulesza 48',50',54')
ż.k:
1/2 - Finału Pucharu LALPN
29.05.2017r.
Bez nazwy - MMalu Team 6 - 5 (2-0)
(Mużyłowski 6',45', Tłuszcz 21', Wójtowicz J.42', samobójcza 49', Zubowicz 51' - Rupieta 39', Maciołek 47', Patrzykat D.54', Hass Ł.57',62)
ż.k:
Błękitni-Kayman - Caleg 1 - 1 (1-0)
(Handke 17'' - Słobodzian 50')
XVII - kolejka LALPN
26.05.2017r.
Caleg II - Do 3 X 3 - 8 (0-3)
(Breszyk 33', Stompor 44',59' - Krawczuk 17', Ryba 26',29', Cieplak 40', Lubowiecki 48',56', Terlecki 58', samobójcza 53'
XIX - kolejka LALPN - Runda Mistrzowska
24.05.2017r.
MMalu Żary - AC Żarski Team 1 - 2 (1-2)
(Hass Ł.10' - Gawlak 13',20')
ż.k:
Błękitni-Kayman - Caleg 2 - 1 (2-1)
(Gawrych 12', Nazaruk 29' - Duczmal 25')
ż.k: Janicki (Błękitni-Kayman)
Bez nazwy - Eurotrans 2 - 1 (1-1)
(Urban 12', Magryn 48' - Kulesza 35')
ż.k:
XVIII - kolejka LALPN
19.05.2017r.
Orły - MMalu 0 - 5 (0-2)
( - Kopij 21', Hass Ł. 30',46',58', Patrzykąt D.52')
ż.k: Wilk (Orły), Surowiec (MMalu)
Do 3 X - Błękitni-Kayman 4 - 10 (-)
(Lech 40',41',Lubowiecki 41', Ryba 55' - Nazaruk 4',39',48',59',60', Lisowski 7', Janicki 29',53', Stróż 50', samobójcza 51')
ż.k:
XV - kolejka LALPN - zaległy
18.05.2017r.
Caleg II - Caleg 4 - 7 (1-5)
(samobójcza 18', Breszyk 49',58', Dziekleński 54' - Duczmal 2',7, Samosionek 5',41',42', Sobodzian 23', Szymczak 28' )
ż.k:
XVIII - kolejka LALPN
17.05.2017r.
AC Żarski Team - Caleg II 4 - 2 (1-1)
(Lidtek 25', Ratajczak Kaz.45', Helman 52',55' - Kurzydło 23', Stompor 39')
ż.k:
Caleg - Magicy 5 - 2 (2-1)
(Szymczak 16', Słobodzian 23',41', Samosionek 33', Duczmal 36' - Majorczyk 2', Paszel 59')
ż.k:
Eurotrans - Bez nazwy 8 - 2 (1-4)
(Bludo', Nisrewicz 59' - Mużyłowski 15',22',24',25', Urban 42',48',57', Wilczyński 55')
ż.k:
XVI - kolejka LALPN - zaległy
16.05.2017r.
AC Żarski Team - MMalu 1 - 2 (1-1)
(Matrunionek 20' - Hass Ł.24', Żurek 57')
ż.k: Gawlak (AC Żarski Team)
XVI - kolejka LALPN - zaległe
15.05.2017r.
Orły - Błękitni-Kayman 2 - 8 (0-6)
(Bandiak 38', Dołęgiewicz 54' - Gawrych 14',18',20',21',60', Nazaruk 29', Stróż 29')
ż.k:
Caleg - Do 3 X 10 - 4 (3-1)
(Iwanowski 23', Siemion 13',56', Samosionek 30',34',38',45', Duczmal 32', Szymczak 37', Ciosek 39 - Osiński 25', Lech 46', Ryba 50', Cieplak 58')
ż.k:
Eurotrans - Magicy 4 - 5 (-)
(Pachała 23', Kulesza 29',35' Badowski 30' - Krupa 14',47', Smarzyński 33', Majorczyk 49', Zarof 60')
ż.k:
VII - kolejka LALPN
12.05.2017r.
MMalu - Eurotrans 2 - 1 (2-1)
(Adamski 25', Hass Ł.29',38' - Kulesza 15',34', Łabul 32', Pabich 58')
ż.k:
Bez nazwy - AC Żarski team 3 - 0 / walkower
(-)
ż.k:
Caleg II - Do 3 X - (-)
(-)
ż.k:
10.05.2017r.
Magicy - Orły 3 - 4 (0-1)
(Krupa 32',38', Najdek 58' - Kusek 10',36', Łobodziec 40',51')
ż.k:
Błękitni-Kayman - Caleg 3 - 1 (2-0)
(Stróż 16',25', Nazaruk 33' - Słobodzian 51')
ż.k:
Puchar LALPN - II runda - rewnaż
08.05.2017r.
Eurotrans - Caleg 2 - 9 (1-4)
(Nisrewicz 15', samobójcza 48' - Samosinek 6',34',59', samobójcza 10', Siemion 21',45',60', Bryjak 29', Duczmal 35')
ż.k:
XIV - kolejka LALPN - zaległy
08.05.2017r.
AC Żarski Team - Błękitni-Kayman 2 - 6 (2-2)
(Matrunionek K.10', Gawlak 20' - Stróż 3', Gawrych 14',40', Nazaruk 36',55', Dworczak 50')
ż.k: Gawlak, Matrunionek K. (AC Żarski Team), Janicki x2, Stróż (Błękitni-Kayman)
cz.k: Chytry (AC Żarski Team), Gawrych (Błękitni-Kayman)
XV - kolejka LALPN - zaległy
05.05.2017r.
MMalu Żary - Bez nazwy 1 - 6 (0-3)
(Hass M.35' - Wójtowicz J.22', Mużyłowski 26',29', Magrym 52',60', Tłuszcz P.59')
ż.k: Hass M. (MMalu)
XVI - kolejka LALPN - awansem
26.04.2017r.
Bez nazwy - Caleg II 11 - 4 (3-0)
(Mużyłowski 14',59', Wójtowicz P.25',30', Urban 39',46',49', Tłuszcz P.42', Zubowicz 47' - Durko 35',55', Niemczycki 53', Kurzydło S.56')
ż.k:
XV - kolejka LALPN - zaległy
26.04.2017r.
Magicy Żary - AC Żarski Team 0 - 8 (0-3)
( - Matrunionek K.19',22', Gawlak 29',41',54',57',59',60')
ż.k:
XIV - kolejka LALPN - zaległy
26.04.2017r.
Eurotrans - Do 3 X 4 - 4 (1-1)
(Łabul 14',55', Nisrewicz 42',47' - Andrzejewski 16',33',34', Ryba 40')
ż.k: Osiński (Do 3 X)
XV - kolejka LALPN
19.04.2017r.
Błękitni-Kayman - Eurotrans 2 - 2 (2-2)
(Gawrych 16', Sadowski 30'+1' - Jóźwiak 25',30')
ż.k:
Do 3 X - Orły 5 - 4 (2-2)
(Demków 5',44', Krawczuk 19',46', Ryba 42' - Dołęgiewicz 2',7', Łobodziec 36', samobójcza 49')
ż.k: Gumienny (Do 3 X)
XIV - kolejka LALPN - zaległy
19.04.2017r.
MMalu Żary - Caleg II 6 - 1 (3-1)
(Patrzykąt D. 6', Kopij 26', Patrzykąt T.29', Hass Ł.40', Adamski 57'' - Durko 25')
ż.k:
XIV - kolejka LALPN
12.04.2017r.
Orły - Caleg 2 - 7 (1-2)
(Czygunowski M.30', Kroczak 55' - Słobodzian 20',40',47', Szymczak 29', Samosionek 35',49', Duczmal 51')
ż.k: Małachowski (Caleg), Łabul (Eurotrans)
Bez nazwy - Magicy Żary 7 - 0 (1-0)
(Urban 26',56', Mużyłowski 31',33',40', Zubowicz 52',59' - )
ż.k: Wilczyński (Bez nazwy) Sarzyński (Magicy)
II - Runda Pucharu LALPN - rewanż
10.04.2017r.
AC Żarski Team - MMalu Żary 3 -7 (0-2) awans: MMalu Żary
(Matrunionek K.38',48',58' - Kopij 21', Hass Ł.26',31',51',54', Rupieta 37', Kaiser 57')
ż.k:
XIII - kolejka LALPN
10.04.2017r.
Błękitni-Kayman - Bez nazwy 2 - 6 (0-3)
(Miczke 33', Gawrych 60'+1' - Mużyłowski 1',9',38',44', Urban 36',44')
ż.k: Nazaruk (Błękitni-Kayman)
07.04.2017r.
Caleg II - Orły 5 - 1 (2-1)
(Stompor 10',36', Durko 24', Kurzydło S.54'k, Tłuszcz K.60'+1' - Łobodziec 5')
ż.k:
Magicy Żary - MMalu Żary 2 - 3 (1-0)
(Najdek 23', Księżyk 53' - Hass Ł.33', Patrzykąt D.41', Rupieta 57')
ż.k:
Do 3 X - AC Żarski Team 2 - 6 (1-4)
(Demków 1', Osiński 58' - Matrunionek K.4',16', Sikorski 6', Karpiński 10', Ratajczak Kaz.53',60')
ż.k:
05.04.2017r.
Caleg - Eurotrans 2 - 3 (0-3)
(Ciosek 41', Samosionek 45' - Łabul 22',29', Kulesza 19')
ż.k: Szymczak (Caleg), Łabul (Eurotrans).
II - Runda Pucharu LALPN - rewanż
03.04.2017r.
Orły - Błękitni-Kayman 1 -3 (1-1) awans: Błękitni-Kayman
(Kusek 27' - Nazaruk 15', Miczke 33',35')
ż.k: Kikoła D.(Błękitni-Kayman)
XII - kolejka LALPN
31.03.2017r.
Bez nazwy - Do 3 X 5 - 1 (2-1)
(samobójcza 12', Urban 24',53', Mużyłowski 43', Tłuszcz P.48' - Bobilewicz 30'+1')
ż.k:
MMalu Żary - Błękitni-Kayman 1 - 4 (0-2)
(Hass Ł.51' - Maczyński 15', Gawrych 23', Nazaruk 32', Dworczak 39')
ż.k: Hass M.(MMalu)
Eurotrans - Orły 6 - 2 (2-2)
(Kóźwiak 21',25',48', Nisrewicz 42', Pabich 43', Łabul 52' - Kusek 12', Kroczak 28')
ż.k: Czygunowski I.(Orły)
29.03.2017r.
Magicy Żary - Caleg II 1 - 3 (1-1)
(Majorczyk 25' - Breszyk 13', Durko 40', samobójcza 49')
ż.k:
AC Żarski Team - Caleg 2 - 2 (0-1)
(Matrunionek K.47', samobójcza 58' - Ciosek 15', Samosionek 44')
ż.k: Jóźwiak (AC Żarski Team)
II - Runda Pucharu LALPN - rewanż
27.03.2017r.
Magicy Żary - Bez nazwy 7 - 8 (3-4) awans: Bez nazwy
(Smarzyński 20', Księżyk 26', Majorczyk 29', Paszel 55',58',59',60' - Mużyłowski 14',22',24',25'49', Urban 42',45',49')
ż.k:
XI - kolejka LALPN
24.03.2017r.
Błękitni-Kayman - Magicy Żary 10 - 1 (5-0)
(Jarosławski 4',32', Stróż 6', Gawrych 9',36',44'k,50'k, Handke 17', Dworczak 22', Miczke 58' - Majorczyk 40'k)
ż.k:
23.03.2017r.
Caleg II - Eurotrans 3 - 2 (2-1)
(breszyk 24', Kozakiewicz B.28', samobójcza 60'+1' - Podbielski 21', Łabul 35')
ż.k:
22.03.2017r.
Do 3 X - MMalu Żary 6 - 5 (2-2)
(Lech 10',14',57, Ryba 52', Szklarek 53',59 - Kopij 15', Hass M.30',32', Hass Ł.42',48')
ż.k:
Orły - AC Żarski team 2 - 5 (1-3)
(Łobodziec 25', samobójcza 51' - Matrunionek K.18',22',45', Gawlak 26', Ratajczak Kaz.40')
ż.k: Chytry, Ratajczak Kaz.(AC Żarski Team)
Caleg - Bez nazwy 0 - 3 (0-1)
( - Mużyłowski 10',53', Urban 47')
ż.k: Iwanowski (Caleg)
X - kolejka LALPN
16.03.2017r.
Eurotrans - AC Żarski Team 5 - 2 (1-2)
(Kuśmierek 6',50',55', Pabich 26', Łabul 39' - Gawlak 22', Matrunionek K.35')
ż.k:
Błękitni-Kayman - Caleg II 3 - 1 (3-1)
(Janicki 13', Gawrych 18',20' - Breszyk 7')
ż.k:
15.03.2017r.
Bez nazwy - Orły 9 - 2 (4-0)
(Mużyłowski 3',23',37'k, Tłuszcz P. 13', Urban 27',58', Magrzn 35', Wójtowicz T.43', samobójcza 56' - samobójcza 48', Bandiak 60')
ż.k:
MMalu - Caleg 1 - 0 (1-0)
(Hass Ł.8' - )
ż.k: Maracz (MMalu), Bryjak (Caleg)
Magicy - Do 3 X 2 - 1 (1-1)
(Majorczyk 14',35' - Demków11')
ż.k:
VIII - kolejka LALPN - zaległy
09.11.2016r.
MMalu Żary - Eurotans 4 - 2 (1-2)
(Żurek 4', Hass Ł.36',47',60' - Podbielski 15', Nisrewicz 21')
ż.k:
Bez nazwy - AC Żarski Team 4 - 2 (2-0)
(Domański 7', Wilczyński 28', Magryn 35',39' - Gawlak 56',57')
ż.k:
VI - kolejka LALPN - zaległy
07.11.2016r.
Caleg II - Caleg 2 - 9 (1-5)
(Breszyk 9', Durko 43' - Samosionek 6',24',32',43', Duczmal 25',39',55', Łapa 28', Szymczak 33')
ż.k:
IX - kolejka LALPN
04.11.2016r.
Caleg - Magicy 10 - 2 (3-0)
(Duczmal 9',15',33',34', samobójcza 29', Ciosek 36', Samosionek 43',47', Iwanowski 49', Szymczak 58' - Smarzyński 37', Januszewicz 55')
ż.k:
Do 3 X - Błękitni-Kayman 1 - 5 (1-2)
(Płaczek 9' - Gawrych 18',50',55', Miczke 20', Kołacki M.58')
ż.k:
Orły - Mmalu Żary 2 - 9 (2-2)
(Łobodziec 13', Kroczak 24' - Hass Ł.5',26',45',53', Kopij 35',36',49', Patrzykąt D.55',56')
ż.k: Łobodziec (Orły); cz.k: Łobodziec (Orły)
02.11.2016r.
AC Żarski Team - Caleg II 6 - 0 (4-0)
(Gawlak 2',33', Matrunionek K.12', Helman 13',48', Karpiński 25' - )
ż.k:
Eurotrans - Bez nazwy 0 - 4 (0-1)
( - Fałek 30', Jasik M.49', Tłuszcz 53', Domański 59')
ż.k:
VIII - kolejka LALPN
28.10.2016r.
Caleg II - Do 3 X 1 - 5 (1-4)
(Kurzydło S.20' - Lubowiecki 5',6', Demków 17', Janik 21', Adamski 39')
ż.k:
IV - kolejka LALPN - zaległy
24.10.2016r.
Magicy Żary - MMalu Żary 4 - 5 (2-3)
(Majorczyk 4',24', Paszel 54', Najdek 54' - Hass Ł.10',30',50',59', Bogucki 25')
ż.k:
II - Runda Pucharu LALPN
24.10.2016r.
Błękitni-Kayman - Orły 4 - 0 (2-0)
(Gawrych 20',51',60'+1', Zajączkowski 23' - )
ż.k:
VII - kolejka LALPN
21.10.2016r.
Orły - Błękitni-Kayman 1 - 7 (1-2)
(Łobodziec 25' - Grzebielucha 2', Miczke 26', zajączkowski 35', Gawrych 40', Miśkiewicz 44', Stróż 56', Kołacki 60')
ż.k:
Bez nazwy - Caleg II 6 - 2 (2-1)
(Wójtowicz 6', Janusz 9',41', Tłuszcz P.46',48',56' - Durko 3', Niemczycki 48')
ż.k:
Eurotrans - Magicy Żary 3 - 0 (3-0)
(Nisrewicz 6', Łabul 7', Badowski 14' - )
ż.k:
19.10.2016r.
Caleg - Do 3 X 4 - 0 (3-0)
(Duczmal 7', Samosionek 10',43', Słobodzian 15'- )
ż.k:
AC Żarski Team - MMalu Żary 1 - 1 (0-1)
(Hass Ł.13'- Ratajczak Kaz.39')
ż.k:
VI - kolejka LALPN - zaległy
18.10.2016r.
Magicy Żary - AC Żarski Team 1 - 2 (1-1)
(Majorczyk 23' - Jóźwiak 7', Helman 49')
ż.k: Kols (AC Żarski Team) cz.k: Kols (AC Żarski Team)
II - Runda Pucharu LALPN
17.10.2016r.
MMalu Żary - AC Żarski Team 3 - 0 (1-0)
(Maciołek 22', Hass .49',58' - )
ż.k: Kols (AC Żarski Team)
VI - kolejka LALPN
17.10.2016r.
Do 3 X - Orły 2 - 1 (0-0)
(Adamski 44', Demków 55'- Łobodziec 37')
ż.k: Andrzejewski (Do 3 X)
14.10.2016r.
MMalu Żary - Bez nazwy 6 - 2 (2-0)
(Hass Ł.13',57', Rupiuta 14', Żurek 48', Adamski 51',55'- Olender 36',38')
ż.k: Maciołek, Surowiec (MMalu)
12.10.2016r.
Błękitni-Kayman - Eurotrans 8 - 1 (2-1)
(Zajączkowski 21',43',60', Gawrych 31',46',53', Miczke 55', Stróż 57' - Nisrewicz 12')
ż.k: Bahyrycz (Błękitni-Kayman)
III - kolejka LALPN - zaległy
10.10.2016r.
Bez nazwy - Do 3 X 3 - 2 (2-1)
(Siwiński 20',24', Magryn 33' - Krawczuk 1',37')
ż.k:
II - Runda Pucharu LALPN
10.10.2016r.
Caleg - Eurotrans 7 - 4 (1-3)
(Słobodzian 12', Ciosek 31', Samosionek 40',42',43', Szymczak 54', Duczmal 59' - Nisrewicz 20', Kuśmirek 24', Pabich 28'')
ż.k:
V - kolejka LALPN
07.10.2016r.
Eurotrans - Do 3 X 4 - 2 (1-0)
(Łabul 5',49', Pabich 33', Badowski 37' - Andrzejewski 39', Krawczuk 52')
ż.k:
Orły - Caleg 4 - 3 (2-1)
(Łobodziec 13', samobójcza 24', Kroczak 32', Bandiak 48' - Samosionek 7',60'+2', Duczmal 60'+1')
ż.k:
05.10.2016r.
MMalu Żary - Caleg II 11 - 0 (4-0)
(Bogucki 5',46', Hass Ł.7',16',53',55', Hass M.24',44', Kopij 57',59' - )
ż.k: Haściło (Caleg II)
Bez nazwy - Magicy Żary 7 - 1 (2-0)
(Magryn 4',33',53', Olender 4', Ostapowicz 26', Wójtowicz J.42', Tłuszcz P.51' - Paszel 60')
ż.k: Olender (Bez nazwy) Paszel (Magicy)
AC Żarski Team - Błękitni-Kayman 0 - 2 (0-2)
( - Sadowski 7', Kołacki M.17')
ż.k: Chytry (AC Żarski Team) Bahyrycz (Błękitni-Kayman)
II - Runda Pucharu LALPN
03.10.2016r.
Bez nazwy - Magicy Żary 7 - 2 (3-0)
(Janusz 11',34',37', Olender 15',23', Wilczyński 39',43' - Smarzyński 38', Fiołek 49')
ż.k:
II - kolejka LALPN - zaległy
03.10.2016r.
Do 3 X - MMalu Żary 1 - 3 (1-2)
(Andrzejewski 17' - Patrzykąt D.20', Hass Ł.24', Kopij 58')
ż.k:
IV - kolejka LALPN
30.09.2016r.
Caleg II - Orły 3 - 3 (2-1)
(Breszyk 13',42', Durko 21' - Dołęgiewicz 26', Wilk 35', Łobodziec 60')
ż.k: Breszyk (Caleg)
Do 3 X - AC Żarski Team 2 - 5 (0-2)
(Demków 37', Krawczuk 43' - Matrunionek K.15', Gawlak 27',41',43', Helman 33')
ż.k:
28.09.2016r.
Błękitni-Kayman - Bez nazwy 1 - 0 (1-0)
(Grzebielucha 1' - )
ż.k: Gawrych (Błękitni-Kayman) Jasik (Bez nazwy)
Caleg - Eurotrans 3 - 6 (1-4)
(Samosionek 28', Bielecki 31', Duczmal 60' - Nisrewicz 9',30', Jóźwiak 15',18', Łabul 39', Stabiński 57')
ż.k:
II - kolejka LALPN - zaległy
26.09.2016r.
Caleg II - Eurotrans 3 - 2 (2-0)
(Durko 9', Niemczycki 28',58' - samobójcza 35', Nisrewicz 46')
ż.k: Balak (Eurotrans)
I - Runda Pucharu LALPN
26.09.2016r.
Orły - Do 3 X 2 - 1 (1-0)
(Kusek 11', Łobodziec 48' - KLrawczuk 57')
ż.k: Wilk(Orły)
III - kolejka LALPN
20.09.2016r.
Eurotrans - Orły 1 - 2 (0-1)
(Łabul 37' - Dołęgiewicz 12', Kusek 39')
ż.k: Przychodzeń (Eurotrans), Lewandowski, Łobodziec (Orły)
I - Runda Pucharu LALPN
19.09.2016r.
Caleg II - AC Żarski Team 2 - 6 (1-5)
(Breszyk 30',53' - Matrunionek K.4',6',20',52', Kols 12', Helman 18')
ż.k:
II - kolejka LALPN
16.09.2016r.
Błękitni-Kayman - Magicy Żary 7 - 3 (5-1)
(Gawrych 8',10',22',53', Dworczak 12', Kikoła 25', Maczyński 40' - Smarzyński 2', Paszel 33',37')
ż.k:
Caleg - Bez nazwy 2 - 3 (2-2)
(Samosionek 11', Słobodzian 29' - Domański 7', Tłuszcz 26', Olender 37')
ż.k:
14.09.2016r.
Orły - AC Żarski Team 0 - 2 (0-1)
( - Gawlak 10', Świerżewski 51')
ż.k: Wilk (Orły), Gawlak, Matrunionek K., Sikorski (AC Żarski Team)
SUPEPUCHAR LALPN 2016
12.09.2016r.
Caleg - Błękitni-Kayman 0 - 6 (0-2)
( - Grzebielucha 7', Bahyrycz 15', Sadowski 51',60'+1', Dratwiński 51', Handke 60'+3')
ż.k: Siemion(Caleg), Gawrych, Miśkiewicz (Błękitni-Kayman)
I - kolejka LALPN
09.09.2016r.
AC Żarski Team - Eurotrans 3 - 1 (2-1)
(Matrunionek K.17', 21', Kols 57' - Bludo 30')
ż.k:
MMalu Żary - Caleg 3 - 4 (0-3)
(Hass Ł.22',59', Hass M.39' - Słobodzian 16', Duczmal 23', Siemion 30', Samosionek 48')
ż.k: Słobodzian (Caleg)
Błękitni-Kayman - Caleg II 7 - 0 (3-0)
(samobójcza 10', Grzebielucha 12', Gawrych 17',45',55', Dworczak 52', Sadowski 56'- )
ż.k:
07.09.2016r.
Bez nazwy - Orły 3 - 1 (-)
(Domański, Magryn, Tłuszcz P. - Łobodziec)
ż.k:
Magicy Żary - Do 3 X 2 - 2 (1-2)
(Smarzyński 28', Paszel 60' - Krawczuk 9', Demków 22')
ż.k: Gumienny x2 (Do 3 X)
Dziękuję za udany sezon 2016/2017 oraz współpracę wszystkim zespołom, które wystąpiły w LALPN.
Jednocześnie chciałbym zaprosić do udziału w rozgrywkach w nowy sezonie LALPN 2017/2018
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |