Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona oficjalna

Strona klubowa

Patronat Medialny

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

BANERY

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5, wczoraj: 376
ogółem: 1 250 212

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sezon 2015/2016

 

Podsumowanie sezonu 2015/2016

    M Pkt. RZ Zw Re Po Br.zd Br.str. R
1 Caleg 25 36 (48) 19 3 3 121 33 88
2 Błękitni-Kayman 25 33 (42) 16 6 3 108 55 53
3 Magnolia-Wafle 25 27 (42) 15 3 7 97 52 45
4 Do 3 X 25 25 (37) 14 1 10 86 82 4
5 MMalu Żary 25 25 (31) 12 4 9 93 47 46
6 Caleg II 25 16 (32) 10 2 13 64 91 -27

7 AC Żarski Team 20 27 (27) 8 3 9 51 49 2
8 Policja 20 20 (20) 6 2 12 41 79 -38
9 Magicy Żary 20 16 (16) 4 4 12 54 91 -37
10 Orły 20 11 (11) 3 3 14 33 72 -39
11 Hertz Systems 20 7 (7) 2 1 17 31 126 -95
 

Mistrz LALPN 2015/2015: Caleg

Puchar LALPN: Błękitni-Kayman

Wyróżnienia:

Najlepszy bramkarz - Krzysztof Kaniowski  - Caleg II

Najlepszy obrońca: Tomasz Ryba - Do 3 X

Najlepszy Pomocnik: Kornel Mużyłowski - Magnolia-Wafle

Najlepszy napastnik: Stanisław Słobodzian - Caleg

Król strzelców 2015/2016: Stanisław Słobodzian 45 trafień - Caleg

MVP zawodnik sezonu 2015/2016: Stanisław Słobodzian 45 trafień - Caleg

Co się wydarzyło w sezonie 2015/2016:

 

  1. Do rozgrywek zostało zgłoszonych ponad 233 zawodników, którzy reprezentowali 11 zespołów,
  2. W sezonie 2015/2016 w LALPN zostało rozegrane łącznie 141 spotkań (125 w lidze, 16 w Pucharze, 1 w Super Pucharze).
  3. Strzelono 779 bramek / średnia 6,2 bramki na mecz
  4. Na listę strzelców wpisało się 129 zawodników [127 zawodników]
  5. Sędziowie pokazali łącznie 131 / liga - 128 żółtych, 2 czerwone / Puchar - 14 żółtych, 1 czerwona [152 kartki / liga - 129 żółtych i 7 czerwonych / w Pucharze 16 żółtych ]
  6. Do  „Klubu  100” trafiły dwa zespoły – 121 bramek - Caleg,  108 bramek - Błękitni-Kayman.
  7. Walkowery: 6   (5 w lidze, 1 w Pucharze)
  8. Przełożone mecze: 9 (8 w lidze, 1 w Pucharze) [19 (16 w lidze, 3 w Pucharze)].
  9. Najlepsza obrona: CALEG - 33 bramki.
  10. Najlepszy atak: CALEG - 121 bramek.
  11. Naszą stronę w miesiącu Maju odwiedziła rekordowa liczba gości 26 059.

Nagroda Fair Play

Lp. Zespół Pkt.    
1 Magnolia-Wafle 15 5 0
2 Policja 17 4 0
3 AC Żarski Team 24 8 0
4 Magicy Żary 24 8 0
5 Caleg 27 9 0
6 Hertz Systems 28 6 1
7 Do 3 X 29 8 1
8 Orły 30 10 0
9 Caleg II 45 15 0
10 Błękitni-Kayman 51 16 0
11 MMalu Żary 71 22 0

Klasyfikacja otrzymanych kartek.

Lp. Nazwisko Zespół    
1 Szkudlarek Sławomir AC Żarski Team 2 0
2 Chytry Andrzej AC Żarski Team 1 0
3 Walasek Marek AC Żarski Team 1 0
4 Ratajczak Kazimierz AC Żarski Team 3 0
5 Gałach Stanisław AC Żarski Team 1 0
6 Grzebielucha Jacek Błękitni-Kayman 1 0
7 Kołacki Michał Błękitni-Kayman 1 0
8 Janicki Jerzy Błękitni-Kayman 1 0
9 Gawrych Mateusz Błękitni-Kayman 6 0
10 Miczke Robert Błękitni-Kayman 2 0
11 Stróż Grzegorz Błękitni-Kayman 2 0
12 Dworczak Damian Błękitni-Kayman 1 0
13 Teplaków Grzegorz Błękitni-Kayman 1 0
14 Bahyrycz Tomasz Błękitni-Kayman 2 0
15 Słobodzian Stanisław Caleg 1 0
16 Siemion Kamil Caleg 3 0
17 Łapa Bartek Caleg 1 0
18 Szymczak Sebastian Caleg 1 0
19 Samosionek Adam Caleg 2 0
20 Bielecki Krzysztof Caleg 1 0
21 Kuźmiak Dawid Caleg  1 0
22 Kaniowski Krzysztof Caleg II 1 0
23 Kurzydło Sebastian Caleg II 3 0
24 Stompor Robert Caleg II 1 0
25 Breszyk Robert Caleg II 3 0
26 Zubowicz Mariusz Caleg II 2 0
27 Kołtun Bogdan Caleg II 1 0
28 Czepanik Łukasz Caleg II 2 0
29 Bielecki Marcin Caleg II 1 0
30 Durko Tomasz Caleg II 1 0
31 Ryba Tomasz Do 3 X 0 1
32 Osiński Edward Do 3 X 4 0
33 Gumienny Ireneusz Do 3 X 3 0
34 Terlecki Artur Do 3 X 1 0
35 Cieplak Do 3 X 1 0
36 Krasowski Mateusz Hertz Systems 1 0
37 Downar Tadeusz Hertz Systems 2 0
38 Kacieja Karol Hertz Systems 0 1
39 Mączkowski Tomasz Hertz Systems 1 0
40 Ważny Zbigniew Hertz Systems 2 0
41 Smarzyński Tomasz Magicy 3 0
42 Małek Mirosław Magicy 1 0
43 Najdek Mariusz Magicy 2 0
44 Kądziela Stanisław Magicy  1 0
45 Paszel Konrad Magicy  1 0
46 Kędzierski Szymon Magnolia-Wafle 1 0
47 Magryn Łukasz Magnolia-Wafle 2 0
48 Szklarek Robert Magnolia-Wafle 1 0
49 Mużyłowski Kornel Magnolia-Wafle 1 0
50 Patrzykąt Dariusz MMalu Żary 1 0
51 Hass Łukasz MMalu Żary 2 0
52 Kopij Adrian MMalu Żary 3 0
53 Sałandziak Mirosław MMalu Żary 1 0
54 Krawczyk Tomasz MMalu Żary 2 0
55 Matrunionek Krzysztof MMalu Żary 6 0
56 Surowiec Piotr MMalu Żary 1 0
57 Bogucki Marcin MMalu Żary 1 0
58 Gawlak Mariusz MMalu Żary 3 0
59 Hass Marcin MMalu Żary 1 0
60 Rupieta Marek MMalu Żary 1 0
61 Wolicki Paweł Orły 2 0
62 Czygunowski Ireneusz Orły 2 0
63 Krzak Maciej Orły 3 0
64 Wilk Paweł Orły 1 0
65 Dołęgiewicz Andrzej Orły 1 0
66 Łobodziec Dawid Orły 1 0
67 Sówka Marcin Policja 3 0
68 Wilczyński Dawid Policja 1

0

 

Klasyfikacja strzelców.

Lp. Nazwisko Zespół Bramki
       
1 Słobodzian Caleg 45
2 Miczke Błękitni-Kayman 30
3 Samosionek Caleg 27
4 Mużyłowski Magnolia-Wafle 24
5 Magryn Magnolia-Wafle 22
6 Ryba Do 3 X 22
7 Hass Ł. MMalu Żary 22
8 Breszyk Caleg II 20
9 Demków Do 3 X 16
10 Nazaruk T. Magnolia-Wafle 15
11 Wójtowicz T. Magnolia-Wafle 15
12 Hirsch Caleg 15
13 Zuba Błękitni-Kayman 13
14 Janicki Błękitni-Kayman 13
15 Bludo Hertz Systems 12
16 Paszel Magicy 12
17 Kols AC Żarski Team 12
18 Durko Caleg II 12
19 Patrzykąt D. MMalu Żary 12
20 Zubowicz Caleg II 11
21 Bahyrycz Błękitni-Kayman 11
22 Kuźmiak Caleg 11
23 Matrunionek K. MMalu Żary 10
24 Gawlak MMalu Żary 10
25 Kozakieiwcz B. Policja 10
26 Łobodziec Orły 10
27 Kądziela Magicy 9
28 Duczmal Policja 9
29 Siemion Caleg 9
30 Lech Do 3 X 9
31 Walasek AC Żarski Team 8
32 Parcej Magicy 8
33 Żukowski Policja 8
34 Dworczak Błękitni-Kayman 8
35 Stompor Caleg II 7
36 Szklarek Magnolia-Wafle 7
37 Bobilewicz  Do 3 X 7
38 Krawczuk Do 3 X 7
39 Maciołek MMalu Żary 7
40 Cichocki  Caleg 6
41 Gawrych Błękitni-Kayman 6
42 Tłuszcz Do 3 X 6
43 Rodakiewicz Magicy 5
44 Danielec AC Żarski Team 5
45 Stróż Błękitni-Kayman 5
46 Nisrewicz Hertz Systems 5
47 Szkudlarek AC Żarski Team 5
48 Rupieta MMalu Żary 5
49 Hass M. MMalu Żary 5
50 Adamski  Do 3 X 4
51 Jasik M. Magnolia-Wafle 4
52 Terlecki Do 3 X 4
53 Dołęgiewicz A. Orły 4
54 Smarzyński Magicy 4
55 Świerżewski AC Żarski Team 4
56 Pocentkowski Orły 4
57 Nazaruk A. Policja 4
58 Hajdul Policja 4
59 Zajączkowski Błękitni-Kayman 4
60 Łokaj Orły 3
61 Grzebielucha Błękitni-Kayman 3
62 Kloc Policja 3
63 Grynienko D. Magnolia-Wafle 3
64 Ratajczak K. AC Żarski Team 3
65 Najdek Magicy 3
66 Pabich Hertz Systems 3
67 Dratwiński Błękitni-Kayman 3
68 Wolicki Orły 3
69 Rapiej AC Żarski Team 3
70 Borowski Magicy 3
71 Adamski  MMalu Żary 3
72 Sówka Policja 2
73 Samsel Policja 2
74 Domański Magnolia-Wafle 2
75 Kołtun Caleg II 2
76 Handke Błękitni-Kayman 2
77 Makowski Magicy 2
78 Lidtke AC Żarski Team 2
79 Czygunowski I. Orły 2
80 Badowski Hertz Systems 2
81 Tłuszcz K. Caleg II 2
82 Niemczycki Policja 2
83 Kopij MMalu Żary 2
84 Łabul Hertz Systems 2
85 Osiński Do 3 X 2
86 Kurzydło S. Caleg II 2
87 Cieplak Do 3 X 2
88 Bielecki M. Caleg II 2
89 Kasowski Caleg 2
90 Żebrowski AC Żarski Team 1
91 Krawczyk MMalu Żary 1
92 Sałandziak MMalu Żary 1
93 Kołacki A. Błękitni-Kayman 1
94 Bednarek Policja 1
95 Szaja Magicy 1
96 Januszewicz Magicy 1
97 Wujda Policja 1
98 Klinicki  Hertz Systems 1
99 Wilk Orły 1
100 Dziekleński Caleg II 1
101 Peciuch AC Żarski Team 1
102 Lisowiec Orły 1
103 Krzak Orły 1
104 Wilczyński Policja 1
105 Czygunowski M. Orły 1
106 Krasowski Hertz Systems 1
107 Kołacki M. Błękitni-Kayman 1
108 Patrzykąt T. MMalu Żary 1
109 Maracz MMalu Żary 1
110 Małek Magicy 1
111 Kozakiewicz P. Policja 1
112 Janik Sz. Do 3 X 1
113 Gumienny Do 3 X 1
114 Jóźwiak Hertz Systems 1
115 Jóźwiak AC Żarski Team 1
116 Mączkowski Hertz Systems 1
117 Bandiak Orły 1
118 Godlewski Magnolia-Wafle 1
119 Andrzejewski Do 3 X 1
120 Krupa Magicy 1
121 Kuśmierek Hertz Systems 1
122 Bilecki B. Caleg II 1
123 Wójtowicz P. Magnolia-Wafle 1
124 Łapa Caleg 1
125 Szymczak Caleg 1
126 Małachowski Caleg 1
127 Wójtowicz J. Magnolia-Wafle 1
128 Czepanik Caleg II 1
129 Wasilewski Magnolia-Wafle 1
130 samobójcza   18

 

Wyniki wszystkich spotkań

Finał Pucharu LALPN 2016

11.06.2016r.

MMalu Żary - Błekitni-Kayman  2 - 2 ; ż.k. 2-4
 


XXVII - kolejka LALPN

09.06.2016r.

MMalu Żary - Do 3 X  7 - 2 (4-1)
(Hass Ł.6',40', samobójcza 7', Rupieta 16', Hass M.29', Adamski 43', Maciołek 47' - Demków 26', Lech 59') 

ż.k: Cieplak (Do 3 X)

Błękitni-Kayman - Caleg II 3- 0 walkower

Caleg  - Magnolia-Wafle 0-1 (0-0)
( - Wasilewski 53')

ż.k: Samosionek (Caleg)


XXVI - kolejka LALPN

06.06.2016r.

Magnolia-Wafle - MMalu Żary  0 - 5 (0-0)
( - Hass Ł.35', Patrzykąt D.38',48', Maciołek 55', samobójcza 56')

ż.k: 

Błękitni-Kayman - Caleg  0 - 2 (0-0)
( - Słobodzian 55', Samosionek 60')

ż.k: 

Do 3 X - Caleg II 5-1 (3-0)
(Tłuszcz 12', Ryba 16',37', Lech 28', Krawczuk 53' - Czepanik 39')

ż.k: Osiński (Do 3 X)


XXV - kolejka LALPN

31.05.2016r.

MMalu Żary - Caleg II  4 - 1 (2-0)
(Patrzykąt D.6',59', samobójcza 12', Hass M.52' - Durko 35')

ż.k: 

Caleg - Do 3 X  8 - 3 (5-1)
(Kuźmiak 5', Samosionek 7',36', Słobodzian 12',23',42', Hirsch 13',39' - Ryba 30',46', Demków 52')

ż.k: 

Błękitni-Kayman - Magnolia-Wafle 2-1 (0-0)
(Gawrych 45', Zajączkowski 59' - Wójtowicz J.60'+3')

ż.k: Gawrych, Miczke, Bahyrycz (Błękitni-Kayman)


XXIV - kolejka LALPN

27.05.2016r.

Caleg II - Caleg  1 - 7 (0-5)
(Breszyk 46' - Samosionek 8',22' Słobodzian 14',28',53', Małachowski 17', Kasowski 47')

ż.k: 

Do 3 X - Magnolia-Wafle  4 - 3 (2-1)
(Tłuszcz P.7',56', Krawczuk 10', Ryba 54' - Wójtowicz T.9', Mużyłowski 33',47'')

ż.k: 

Błękitni-Kayman - MMalu Żary  3 - 0 walkower
( - )

ż.k: 


XXIII - kolejka LALPN

23.05.2016r.

Błękitni-Kayman - Do 3 X  7 - 3 (2-0)
(Bahyrycz 9', Miczke 22', Janicki 36',47',51', Zuba 45', Zajączkowski 52' - Cieplak 54', Bobilewicz 60')

ż.k: Gumienny, Terlecki (Do 3 X)

Magnolia-Wafle - Caleg II  6 - 2 (0-0)
(Mużyłowski 35',39',54', Wójtowicz 36', Szklarek 49, samobójcza 51' - Kurzydło 58', Bielecki M.59')

ż.k: Durko (Caleg II)

Caleg - MMalu Żary  2 - 1 (0-0)
(Słobodzian 56',57' - Hass Ł.58')

ż.k: Siemion (Caleg) ; Krawczyk (MMalu Żary)




Koniec rundy zasadniczej




XXII - kolejka LALPN

20.05.2016r.

Caleg - Do 3 X  6 - 1 (4-1)
(Słobodzian 16',18', 35', Samosionek 20',47', Łapa 21' - Osiński 24')

ż.k: 

AC Żarski Team - Orły  2 - 2 (2-1)
(Łobodziec 10', samobójcza 43' - Kols 6', Szkudlarek 21')

ż.k: Łobodziec (Orły) 

Magicy Żary - Błękitni-Kayman  4 - 9 (1-3)
(Borowski 7',41',59', Paszel 52' - Miczke 3',51',54',59', Janicki 11',13', Bahyrycz 35',60'+1', Dworczak 56')

ż.k: 


18.05.2016r.

Policja - Caleg II   3 - 5 (1-1)
(Nazaruk 29', Hajdul 47', Kozakiewicz B.55' - Stompor 18',60'+1', Breszyk 45',52', Zubowicz 49')

ż.k: Breszyk (Caleg II)

Hertz Systems - Magnolia-Wafle  1 - 4 (1-2)
(Łabul 9' - Wójtowicz T.19',27',37', Wójtowicz P.47')

ż.k: Mużyłowski (Magnolia-Wafle) 


1/2 Finału Pucharu LALPN - rewanże

16.05.2016r.

MMalu Żary - Policja   6 - 2 (3-1)
(Patrzykąt D.15', Patrzykąt T.23', samobójcza 25', Hass Ł.36',44', Maciołek 60' - Duczmal 5', Niemczycki 58')

ż.k:  

Magnolia-Wafle - Błękitni-Kaymann  3 - 6 (1-5)
(Mużyłowski 16', Domański 40', Szklarek 60' - Dworczak 1',20', Zajączkowski 17', Miczke 19', Stróż 30'+1', Janicki 40')

ż.k: Handke (Błękitni-Kaymann)


XX - kolejka LALPN - zaległy

13.05.2016r.

AC Żarski Team - Magicy Żary   2 - 0 (1-0)
(Kols 2', Rapiej 60' - )

ż.k:


XXI - kolejka LALPN

13.05.2016r.

Do 3 X - Hertz Systems   4 - 3 (2-1)
(Bobilewicz 18', Krawczuk 30',41', Ryba 52' - Nisrewicz 23', Bludo 34',56')

ż.k: 

Magnolia-Wafle - MMalu Żary  3 - 3 (1-1)
(Magryn 30'+1',60', Mużyłowski 44'k - Rupieta 2', Patrzykat D.39', Kopij 59')

ż.k: Magryn (Magnolia-Wafle) ; Rupieta (MMalu Żary)


XIX - kolejka LALPN - zaległy

12.05.2016r.

Błękitni-Kaymann - Caleg   0 - 0 (0-0)
( - )

ż.k: 


XXI - kolejka LALPN

11.05.2016r.

Błękitni-Kaymann - AC Żarski Team   4 - 2 (3-0)
(Miczke 2',6', Zuba 30', Dratwiński 31' - Rapiej 44', Świerżewski 53')

ż.k: Gawrych (Błękitni_Kaymann)

Orły - Policja  3 - 1 (1-0)
(Wolicki 26', Łobodziec 41', Rzeżawski 46' - Niemczycki 48')

ż.k: Krzak (Orły)

Caleg II - Caleg  0 - 5 (0-3)
( - Słobodzian 5',23',60', Hirsch 17', Siemion 47')

ż.k: Bielecki M., Breszyk, Kurzydło S. (Caleg II) ; Samosionek (Caleg)


XX - kolejka LALPN

09.05.2016r.

Hertz Systems - Caleg II   2 - 4 (1-1)
(Bludo 8', Nisrewicz 39' - Breszyk 12', Stompor 45', Durko 54', Bielecki B.58')

ż.k: 

Policja - Błękitni-Kaymann  0 - 4 (0-1)
( - Miczke 29',36', Zuba 35', Zajączkowski 39')

ż.k:  


04.05.2016r.

MMalu Żary - Do 3 X   2 - 3 (0-2)
(Gawlak 35', Hass Ł.41' - Bobilewicz 13',57', Krawczuk 18')

ż.k: Hass M., Matrunionek K. (MMalu Zary)

Caleg - Orły  7 - 3 (4-1)
(Słobodzian 8',24', Hirsch 30,50', Samosionek 16',59', Kasowski 32' - Łobodziec 16', Wolicki 48',54')

ż.k:  Szymczak (Caleg)

 


XIX - kolejka LALPN

29.04.2016r.

Caleg II - MMalu Żary  2 - 2 (0-0)
(Tłuszcz K.?, Zubowicz ? - Patrzykąt D.?, Maciołek ?)

ż.k:  

Do 3 X - Magnolia-Wafle   2 - 3 (1-0)
(Bobilewicz ?, Ryba ? - Mużyłowski ?, Wójtowicz T x2 ?)

ż.k: 


27.04.2016r.

Orły - Hertz Systems  2 - 3 (1-1)
(Czygunowski I.28', Łobodzien 41' - Badowski 9', Bludo 37', Kuśmierek 57')

ż.k:  

Magicy Żary - Policja   4 - 4 (1-1)
(Paszel 29',52',56', Smarzyński 41' - Żukowski 19',55', Kozakiewicz B.35', Duczmal 59')

ż.k: 

XVII - kolejka LALPN - zaległy

27.04.2016r.

Błękitni-Kaymann - MMalu Żary  3 - 2 (1-1)
(Zuba 4', Zajączkowski 41', Bahyrycz 43' - Gawlak 6',31')

ż.k: Bahyrycz, Stróż (Błękitni-Kaymann) Gawlak x2, Matrunionek K., Kopij (MMalu Żary)


XVII - kolejka LALPN - zaległy

26.04.2016r.

AC Żarski Team - Caleg  1 - 9 (0-2)
(Kols 54' - Samosionek 29',57',59', Słobodzian 30', Kuźmiak 31',56',59', Hirsch 38',55')

ż.k:  


II - Runda Pucharu LALPN - rewanże

25.04.2016r.

Błękitni-Kaymann - Magnolia-Wafle   2-1 (0-0)
(Dratwiński 34', Zuba 45' - Wójtowicz T.56')

ż.k:  Handke (Błękitni-Kaymann)

Policja - MMalu Żary  1 - 4 (0-2)
(samobójcza 53' - Hass M.12', Hass Ł.27', Maciołek 37',50')

ż.k: Sówka (Policja)


XVIII - kolejka LALPN

22.04.2016r.

Caleg - Magicy Żary  11 - 5 (4-2)
(Hirsch 9',17', samobójcza 18',37', Samosionek 20',56',57', Kuźmiak 36', Słobodzian 40',46', Siemion 50' - smarzyński 22', Krupa 28', samobójcza 43', Paszel 56',58')

ż.k:  

Hertz Systems - Błekitni-Kaymann   1 - 5 (1-3)
(Bludo 10' - Miczke 5',57', Dratwiński 16', Gawrych 20', Dworczak 60'+1')

ż.k: Ważny x2 (Hertz Systems) Teplaków (Błekitni-Kaymann)

Policja - AC Żarski Team   0 - 3 walkower


20.04.2016r.

Magnolia-Wafle - Caleg II  2 - 3 (2-0)
(Magryn 5', Wójtowicz T.12' - Breszyk 37',59', Durko 38')

ż.k:  Czepanik x2, Kurzydło S. (Caleg II)

MMalu Żary - Orły   2 - 1 (-)
(Hass Ł.32', Gawlak 48' - Łobodziec 18')

ż.k: Matrunionek K. (MMalu Żary)


II - Runda Pucharu LALPN - rewanże

18.04.2016r.

Orły - MMalu Żary   2-4 (1-1) / awans: MMalu Żary
(Pocentkowski 14', Lubowiecki 53' - Gawlak 26', Maciołek 40', Adamski 44', Matrunionek K.59')

ż.k:  

Błękitni-Kaymann - Caleg   1 - 1 (1-1); dogrywka 2-1 / awans: Błękitni-Kaymann
(Gawrych 33',68' - Siemion 22')

ż.k: Bahyrycz, Dratwiński, Gawrych (Błękitni-Kaymann), Bielecki (Caleg)


XVII - kolejka LALPN

15.04.2016r.

Caleg II - Do 3 X  0 - 5 (0-2)
( - Andrzejewski 20', Lech 22',43', Ryba 41', Krawczuk 54')

ż.k:  

Magicy Żary - Hertz Systems  3 - 3 (0-3)
(Parcej 32', Najdek 54', Paszel 59' - Pabich', Nisrewicz 19', Badowski 29')

ż.k: 


13.04.2016r.

Orły - Magnolia-Wafle  2 - 5 (1-3)
(Bandiak 29', Dołęgiewicz 59' - Wójtowicz T.20', Magryn 23',44',57', Godlewski 28')

ż.k:  Szklarek (Magnolia-Wafle)


II - Runda Pucharu LALPN - rewanże

11.04.2016r.

AC Żarski Team - Magnolia-Wafle   0 - 3 walkower / awans: Magnolia-Wafle
(Kozakiewicz B.21', Hajdul 49', Kozakiewicz P.53',60', Niemczycki 59' - Ryba 17', Lech 20')

ż.k:  

Do 3 X - Policja   8 - 7 (2-1)
(Demków 15',25',35',48',54', Bobilewicz 36', Ryba 51', Tłuszcz 60'+2' - samobójcza 1', Hajdul 34', Kozakiewicz B.37',43',44', Duczmal 38',40')

ż.k: Janik (Do 3 X)


XVI - kolejka LALPN

08.04.2016r.

Hertz Systems - AC Żarski Team  3 - 7 (1-2)
(Mączkowski 2', Pabich 43', Łabul 59' - Kols 11',38',43',48', Lidtke 15'k,53', Ratajczak 42')

ż.k:  Pownar (Hertz Systems), Ratajczak (AC Żarski Team)

Magnolia-Wafle - Błekitni-Kaymann   2 - 2 (1-2)
(Mużyłowski 8', Magryn 55' - Miczke 7',13')

ż.k: Magryn (Magnolia-Wafle), Gawrych, Dworczak (Błękitni-Kaymann)

Do 3 X - Orły  5 - 2 (2-2)
(Lech', Ryba 27',50',60', Demków 53' - Pocentkowski 13',38')

ż.k: Gumienny (Do 3 X), Czygunowski I., Lrzak (Orły)


06.04.2016r.

MMalu Żary - Magicy Żary  3 - 0 (1-0)
(Hass Ł.2', Gawlak 36', Patrzykąt 46' - )

ż.k:  Bogucki, Gawlak (MMalu Żary) ; Najdek, Paszel (Magicy Żary)

Caleg - Policja   10 - 1 (5-0)
(Słobodzian 20',23',45',51', Hirsch 22',27',35',42',48, samobójcza 29' - Kozakiewicz B.57')

ż.k: 


XIII - kolejka LALPN - zaległy

04.04.2016r.

Policja - Magnolia-Wafle  2 - 8 (1-5)
(Duczmal 25', Kozakiewicz B.58' - Magryn 6',30',57', Mużyłowski 10',15',60', Grynienko D.13', Szklarek 51')

ż.k:  


XV - kolejka LALPN

01.04.2016r.

Magicy Żary - Magnolia-Wafle  3 - 5 (1-2)
(Makowski 27', Paszel 53',55' - Wójtowicz T.10', Mużyłowski 17',31', Magryn 35',50')

ż.k:  Kądziela (Magicy Żary)

Orły - Caleg II   1 - 2 (0-2)
(łobodziec 39' - Breszyk 27', samobójcza 30')

ż.k: 


30.03.2016r.

Błękitni-Kaymann - Do 3 X  4 - 0 (2-0)
(Gawrych 15', Miczke 28', Janicki 33', Bahyrycz 59' - )

ż.k:  

Policja - Hertz Systems   2 - 4 (1-1)
(Hajdul 5', Duczmal 59' - Bludo 25'k,39', Nisrewicz 41',60'+2')

ż.k:  

AC Żarski Team - MMalu Żary  1 - 1 (0-0) walkower 0-3.
(Ratajczak K.43' - Hass Ł.57')

ż.k: Gałach (AC Żarski Team)


XIV - kolejka LALPN

25.03.2016r.

Magnolia-Wafle - AC Żarski Team  0 - 2 (0-1)
( - Kols 4', Jóźwiak 49')

ż.k:  

MMalu Żary - Policja   6 - 6 (2-2)
(Matrunionek K.11', Hass Ł.28', Patrzykąt D.35',36', Rupieta 41', Hass M.46' - Duczmal 7',8', Kozakiewicz B. 47',48', 60', Kloc 52')

ż.k:  Surowiec, Matrunionek K. (MMalu Żary)

Hertz Systems - Caleg  2 - 9 (2-3)
(Bludo 25', Jóźwiak 26', - Słobodzian 1',55', Samosionek 12',13',52', Kuźmiak 42',49', Hirsch 57', Siemion 59')

ż.k:  


23.03.2016r.

Caleg II - Błękitni-Kaymann  5 - 5 (1-2)
(Breszyk 25',31',35',36',51' - Dworczak 15', Stróż 28', Janicki 37', Handke 45', Gawrych 48' )

ż.k:  Stróż (Błękitni-Kaymann)

Do 3 X - Magicy Żary  2 - 3 (0-1)
(Osiński 51', Gumienny 53' - Parcej 18',39', Kądziela 42')

ż.k:  


XIII - kolejka LALPN

18.03.2016r.

Błękitni-Kayman - Orły  9 - 1 (1-1)
(Zuba 16',32', Bahyrycz 35', Miczke 47', Gawrych 52',58', Janicki 57', Dratwiński 60', Grzebielucha 60'+1' - Dołęgiewicz ?)

ż.k:  Gawrych, Miczke (Błękitni-Kaymann)


16.03.2016r.

Caleg - MMalu Żary  1 - 0 (1-0)
(Siemion 30'+1' - )

ż.k:  Siemion (Caleg)

Magicy Żary - Caleg II  3 - 6 (2-5)
(Bielecki M.5', Zubowicz 11',20',30', Breszyk 22', Kołtun 38'- Smarzyński 17',53', Kądziela 43')

ż.k:  Smarzyński (Magicy Żary), Zubowicz (Caleg II)

AC Żarski Team - Do 3 X  2 - 5 (2-1) walkower na korzyść Do 3 X,wynik utrzymany z boiska.
(Ratajczak 10', Szkudlarek 17' - Krawczuk 21', Ryba 42',55', Janik 51', samobójcza 52')

ż.k:  Szkudlarek (AC Żarski Team)


XII - kolejka LALPN

14.03.2016r.

Do 3 X - Policja  8 - 4 (6-1)
(Ryba 2', Lech 10', Demków 19',48', Terlecki 20', Krawczuk 24', Bobilewicz 25', Tłuszcz P.60' -  Kloc 19', Duczmal 36', Hajdul 37', Kozakiewicz P.43')

ż.k:  


11.03.2016r.

Orły - Magicy Żary  3 - 3 (0-0)
(Pocentkowski 42', Dołęgiewicz 55', 60'+2' - Makowski 34', Małek 55', Kądziela 56' )

ż.k:  

MMalu Żary - Hertz Systems  14 - 0 (7-0)
(Gawlak 8',12',47',53', Maciołek 14',58',60', Matrunionek K.21', Hass Ł.24',25',59', Maracz 30', samobójcza 42', Patrzykąt T.51' )

ż.k:  Kopij 40' (MMalu Żary), Mączkowski 21' (Hertz Systems)


09.03.2016r.

Caleg II - AC Żarski Team  1 - 2 (0-0)
(Durko 14' - Świerżewski 32', Walasek 50')

ż.k:  Walasek, Ratajczak x2 (AC Żarski Team)

Magnolia-Wafle - Caleg  5 - 1 (1-1)
(Mużyłowski 14',40', Wójtowicz 32', Jasik M.57', Magryn 60'+1' - Samosionek 13')

ż.k:  Łapa (Caleg)






XI - kolejka LALPN

12.11.2015r.

Magicy Żary - Błękitni -Kayman  2 - 11 (2-6)
(Januszewicz 14', Paszel 18' - Zuba 6',8',23', Miczke 25',39',50',53', Grzebielucha 27',35', Dratwiński 30', Kołacki M.60')

ż.k:  Gawrych (Błekitni-Kayman)


10.11.2015r.

Calesa - Do 3 X  2 - 3 (0-1)
(Słobodzian 41',45' - Adamski 30'+1', Ryba 49', Demków 60'+2')

ż.k:  

AC Żarski Team - Orły  2 - 2 (0-0)
(Danielec 40', Szkudlarek 53' - Czygunowski I.49', Łokaj 59')

ż.k:


09.11.2015r.

Hertz Systems - Magnolie-Wafle  1 - 11 (1-4)
(Krasowski 22' - Mużyłowski 5',19', Jasik M.10',32', Magryn 29',54',60', Domański 41', Wójtowicz T.52', Szklarek 59',60')

ż.k:  Pownar (Hertz Systems), cz.k: Kacieja (Hertz Systems)

Policja - Calesa II  1 - 5 (0-2)
(Żukowski 42' - Kurzydło S.26', Zubowicz 27',57', Stompor 46', Durko 54')

ż.k:  


X - kolejka LALPN

06.11.2015r.

Do 3 X - Hertz Systems   10 - 0 (5-0)
(Demków 8',25',44',54', Adamski 14', Ryba 21',23',51',56', Terlecki 37' - )

ż.k:  


05.11.2015r.

Calesa II - Calesa   3 - 6 (1-1)
(Durko 10', Breszyk 41', Stompor 50' - Słobodzian 8',43',54'k, Kuźmiak 36',45',46')

ż.k:  


04.11.2015r.

Błękitni-Kayman - AC Żarski Team   5 - 4 (2-1)
(Bahyrycz 9',57', Zuba 29', Handke 41', Dworczak 45' - Danielec 30',42', Walasek 35',36')

ż.k:  

Orły - Policja   1 - 2 (1-1)
(Łobodziec 18' - Kozakiewicz B.4', Żukowski 49')

ż.k: Sówka (Policja)

Magnolia-Wafle - MMalu Żary   3 - 0 (0-0)
(Nazaruk 37',41', Grynienko D.49' - )

ż.k: Matrunionek K. (MMalu Żary)


IX - kolejka LALPN

30.10.2015r.

Hertz Systems - Calesa II   0 - 4 (0-2)
- Kołtun 10', Durko 26',58', Tłuszcz K.60')

ż.k:  

AC Żarski Team - Magicy Żary   2 - 5 (1-3)
(Kols 12', Rapiej 50' - Rodakiewcz 9', Kądziela 17', Parcej 20',32',45')

ż.k: Chytry (AC Żarski Team)

Policja - Błękitni Kayman   5 - 2 (3-1)
(samobójcza 1', Kloc 17', Samsel 24', Żukowski 48', Duczmal 60' - Miczke 4', Bahyrycz 41')

ż.k: 


28.10.2015r.

MMalu Żary - Do 3 X   3 - 1 (1-0)
(Hass M.22', Maciołek 33', Hass Ł.50' - Bobilewicz 47')

ż.k:  Gumienny (Do 3 X)

Calesa - Orły   0 - 0 (0-0)
- )

ż.k: 


II - Runda Pucharu LALPN - pierwszy mecz

26.10.2015r.

Policja - Do 3 X   5 - 2 (1-2)
(Kozakiewicz B.21', Hajdul 49', Kozakiewicz P.53',60', Niemczycki 59' - Ryba 17', Lech 20')

ż.k:  

Magnolia-Wafle - AC Żarski Team   5 - 2 (4-0)
(Wójtowicz J.4', Mużyłowski 15', Nazaruk 18',34', Domański 29' - Szkudlarek 37',42')

ż.k:  


VIII - kolejka LALPN

23.10.2015r.

Calesa II - MMalu Żary   3 - 8 (3-4)
(Durko 28', Stompor 29', Zubowicz 30' - Gawlak 3',8', Patrzykąt D.9', Rupieta 14', Hass Ł.39',43', Matrunionek K.45',58')

ż.k:  

Do 3 X - Magnolia-Wafle   2 - 1 (1-1)
(Cieplak 19', Bobilewicz 33' - Nazaruk 25')

ż.k: Kędzierski (Magnolia-Wafle)


21.10.2015r.

Orły - Hertz Systems   2 - 1 (0-0)
(Łobodziac 35', Czygunowski M.37' - Pabich 36')

ż.k:  Dołęgiewicz A. (Orły), Krasowski (Hertz)

Magicy Żary - Policja  1 - 4 (0-3)
(Najdek 44' - Sówka 6', Kozakiewicz B.12',50', Wilczyński 29')

ż.k: Sówka (Policja)

Błękitni - Calesa  1 - 1 (0-1)
(Dworczak 53' - Słobodzian 23')

ż.k: 


II - Runda Pucharu LALPN - pierwszy mecz

19.10.2015r.

MMalu Żary - Orły   8 - 0 (3-0)
(Hass M.23', Matrunionek K.28',55', Adamski 30', Patrzykąt D.36',47',48', Hass Ł.52' - )

ż.k:  


VII - kolejka LALPN

16.10.2015r.

Calesa - Magicy Żary   9 - 1 (5-0)
(Słobodzian 6',8',35',47',53', Cichocki 7', Siemion 24',25', Kuźmiak 55' - Najdek 38' )

ż.k:  

Hertz Systems - Błękitni  3 - 7 (5-1)
(Miczke 11',12',14', Stróż 12', Janicki 25', Zuba 53',55' - Bludo 27',44',48')

ż.k: 

Policja - AC Żarski Team  2 - 1 (-)
(Samsel 27', 52' - samobójcza 48')

ż.k: 


14.10.2015r.

Magnolia-Wafle - Calesa II   7 - 4 (2-0)
(Nazrauk 6',48',50', Wójtowicz T.25', Mużyłowski 38', Magryn 41',59' - Breszyk 32',42',44',55')

ż.k:  

MMalu Żary - Orły  3 - 1 (1-0)
(Hass Ł.3',60'+1', samobójcza 37' - Łobodziec 51')

ż.k: Hass Ł. (MMalu), Krzak, Wilk (Orły)


II - Runda Pucharu LALPN - pierwszy mecz

12.10.2015r.

Calesa - Błękitni   2 - 2 (2-1)
(Łapa 9', Słobodzian 13' - Drawtwiński 6', Dworczak 50'k)

ż.k:  Ciosek (Calesa), Stróż (Błękitni)  cz.k: Dworczak (Błękitni)


VI - kolejka LALPN

09.10.2015r.

Błękitni - MMalu Żary   2 - 7 (2-3)
(Miczke 1', Stróż 21' - Matrunionek 12',19',60', Rupita 27', Hass Ł.37',50', Patrzykat D.44')

ż.k:  Janicki (Błekitni), MMalu (Krawczyk, Matrunionek K.)

AC Żarski Team - Calesa  0 - 4 (0-2)
- Samosionek 10', Słobodzian 27',60', Cichocki 38')

ż.k: 

Magicy Żary - Hertz Systems  1 - 0 do 30 minuty; zweryfikowany jako walkower 3-0 dla Magików.

*występ dwóch nieuprawnionych zawodników w drużynie Hertz Systems


07.10.2015r.

Orły - Magnolia-Wafle  2 - 11 (0-5)
(Krzak 46', Łokaj 49' - Mużyłowski 3',7',30',33', Nazaruk 6',41',47', Wójtowicz T.14',51', Magryn 42', Jasik M.57')

ż.k:  

Calesa II - Do 3 X  4 - 3 (0-2)
(Breszyk 37', Stompor 44',51', Durko 53' - Ryba 14', Demków 17', Bobilewicz 55')

ż.k: Breszyk, Zubowicz (Calesa II) Osiński (Do 3 X)


V - kolejka LALPN

02.10.2015r.

Magnolia-Wafle - Błękitni  4 - 4 (3-3)
(Mużyłowski 17',21'k, Nazaruk T.22', Domański 50' - Bahyrycz 4', Miczke 15', Dworczak 31'k, Janicki 33')

ż.k: Dworczak, Kołacki M. (Błękitni) 

Do 3 X - Orły  3 - 1 (2-1)
(Demków 14', Adamski 21', Lech 57' - Lisowiec 18')

ż.k: Osiński (Do 3 X), Czygunowski I., Wolicki (Orły)


30.09.2015r.

MMAlu Żary - Magicy Żary  2 - 3 (2-2)
(Hass Ł.10',14' - Kądziela 2',10',15')

ż.k:  

Calesa - Policja  3 - 0 (2-0)
(Cichocki 7', Samosionek 24', Słobodzian 50' - )

ż.k: Wilczyński (Policja)

Hertz Systems - AC Żarski Team  0 - 10 (0-5)
(- Danielec 4',34', Walasek 16',20', Peciuch 28', Leszczeński 30', 56', kols 48',50',55')

ż.k: 


I - Runda Pucharu LALPN

28.09.2015r.

Błękitni - Magicy Żary  2 - 2 (2-0);dogrywka: 3-3, karne: 6-5
(Dworczak 6', Stróż 19', Gawrych 70' - Szaja 32', Januszewicz 45', Kądziela 62')

ż.k: Gawrych, Miczke (Błękitni), Kądziela (Magicy Żary)


IV - kolejka LALPN

25.09.2015r.

Magicy Żary - Magnolia-Wafle  3 - 5 (0-3)
(Rodakiewicz 30', Parcej 51', Paszel 60' - Nazaruk T.12',58', Grynienko D.17', Szklarek 19',22')

ż.k: Najdek (Magicy) 

Orły - Calesa II  2 - 3 (0-2)
(Łokaj 40', Wilk 59' - Durko 9', Zubowicz 21', Dziekleński 33')

ż.k: Stompor (Calesa II)


23.09.2015r.

Błękitni - Do 3 X  4 - 4 (3-3)
(Miczke 6',19',26', Gawrych 59' - Demków 12',20', Lech 13', Bobilewicz 55')

ż.k: 

Policja - Hertz Systems  6 - 2 (3-2)
(Wujda 15', Nazaruk A.23',29',44', Duczmal 46', Hajdul 59' - Bludo 2', Klinicki 6')

ż.k: 

AC Żarski Team - MMalu Żary  1 - 1 (0-1)
(Świerżewski 58' - Matrunionek K.3')

ż.k: Szudlarek (AC Żarski Team),  Sałandziak (MMalu Żary)


III - kolejka LALPN

21.09.2015r.

Magnolia-Wafle - AC Żarski Team  3 - 0 (2-0)
(Magryn 9',22', Nazaruk T.60' - )

ż.k: 


I - Runda Pucharu LALPN

21.09.2015r.

Orły - Hertz Systems  4 - 3 (1-1)
(Czygunowski M.5',50', Krzak 49', Lisowiec 60'+1' - Bludo 25', Krasowski 31', Badowski 55')

ż.k: 


III - kolejka LALPN

18.09.2015r.

MMalu Żary - Policja  2 - 4 (0-1)
(Hass M.7', Adamski 31' - Bednarek 33', Niemczycki 51', Żukowski 54', 60'+1')

ż.k: Kopij (MMalu Żary)

Hertz Systems - Calesa  1 - 11 (0-3)
(samobójcza 29' - Siemion 4', Cichocki 18',28',55', Samosionek 33',46',52',56', Słobodzian 37',40'.49')

ż.k: Siemion (Calesa)


16.09.2015r.

Calesa II - Błękitni  2 - 6 (0-3)
(Zubowicz 39', Durko 39' - Janicki 4',17',18', Stróż 50',55', Kołacki A.60'+1')

ż.k: 

Do 3 X - Magicy Żary  6 - 5 (4-4)
(Terlecki 7', Demków 8',43', Ryba 18',24', Adamski 35' - Rodakiewicz 13',20', Szaja 19', Januszewicz 30', Parcej 32')

ż.k: Osiński (Do 3 X),  Małek, Smarzyński (Magicy)


I - Runda Pucharu LALPN

14.09.2015r.

AC Żarski Team - Calesa  2 - 2 (0-1), dogrywka 2-2, karne: 5-6
(Żebrowski 36', Szudlarek 52' - Zubowicz 7',45')

ż.k: Peciuch D.(AC Żarski Team),  Kaniowski (Calesa II)


II - kolejka LALPN

11.09.2015r.

Policja - Magnolia-Wafle  0 - 4 (0-2)
- Magryn 5', Szklarek 15', Nazaruk 36',58')

ż.k:   cz.k: 

Calesa - MMalu Żary  4 - 1 (0-1)
(Siemion 40',42', Słobodzian 48', Samosionek 55' - Hass Ł.27')

ż.k: Słobodzian (Calesa),  Patrzykat D., Hass Ł. (MMalu Żary)

Błękitni - Orły  6 - 0 (3-0)
(Miczke 6',52', Dworczak 16',50', Zuba 17', Bahyrycz 36' - )

ż.k: Grzebielucha (Błękitni),  Wolicki (Orły)


09.09.2015r.

Magicy Żary - Calesa II  2 - 1 (0-0)
(Breszyk 34', Durko 37' - Rodakiewicz 35')

ż.k:   cz.k: 

AC Żarski Team - Do 3 X  4 - 1 (2-1)
(Walasek 5',6',36', Świerżewski 50' - samobójcza 17')

ż.k:   cz.k: 


I - kolejka LALPN

08.09.2015r.

MMalu Żary - Hertz Systems  8 - 1 (2-1)
(Patrzykąt D.14', Krawczyk 23', Adamski 32', Sałandziak 34', Hass Ł.36', Kopij 41', Matrunionek 46',61' - Mączkowski 10')

ż.k:   cz.k: 


04.09.2015r.

Do 3 X - Policja  3 - 2 (3-1)
(Terlecki 4', Lech 7', Tłuszcz 9' - Sówka 13', Żukowski 40')

ż.k: Sówka (Policja)  cz.k: Ryba (Do 3 X)


02.09.2015r.

Orły - Magicy Żary  2 - 2 (2-1)
(Łobodziec 6',11' - Paszel 16', Kądziela 32')

ż.k: Smarzyński (Magicy)

Calesa II - AC Żarski Team  1 - 2 (1-1)
(Zubowicz 3' - Żebrowski 5', samobójcza 41')

ż.k: Kaniowski, kurzydło S. (Calesa II)

Magnolia-Wafle  - Calesa  0 - 2 (0-1)
- Słobodzian 27', Samosionek 35')

ż.k: Kuźmiak (Calesa )


Super Puchar LALPN 2015

28.08.2015r.

Bez nazwy - Calesa  2 - 4 (1-1)
(Domański 29', Grynienko 52' - samobójcza 13', Cichocki 46',50', Ciosek 53')

 

Dziękuję za udany sezon 2015/2016 oraz współpracę wszystkim zespołom, które wystąpiły w LALPN.

 

Jednocześnie chciałbym zaprosić do udziału w rozgrywkach w nowy sezonie LALPN 2016/2017 (zapisy do 5 sierpnia 2016r.).

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA


VI - KOLEJKA

/I-RUNDA/

DO 3 X - CALEG

/poniedziałek 15.10.2018 godz. 20.10/

AC ŻARSKI TEAM - MMalu ŻARY

/piątek 19.10.2018 godz. 19.00/

BŁĘKITNI - EUROTRANS

/piątek 19.10.2018 godz. 20.10/

SPOTKANIA ZALEGŁE

/I-RUNDA/

CALEG - EUROTRANS

/wtorek 16.10.2018 godz. 19.00/

BŁĘKITNI - DO 3 X

/środa 17.10.2018 godz. 19.30/

 

Reklama

OSTATNIE SPOTKANIA

6 kolejka /I RUNDA/

DO 3 X  - CALEG

6 -1 /2-0/

Tabela LALPN

    M Pkt.
1 Do 3 X 5 13
2 Eurotrans 4 10
3 Mmalu Żary 5 9
4 Orły 5 7
5 Błękitni 4 6
6 Magicy Żary 5 6
7 Caleg 5 4
8 AC Żarski Team 5 0

Zaległe mecze

Kontakt

 lalpn@op.pl  

Nie bądź obojętny!

Najnowsza galeria

Oto profesjonalna...amatorka
Ładowanie...