Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 137, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 221
statystyki szczegółowe
Podsumowanie sezonu 2013/2014
M | Pkt. | Zw | Re | Po | Br.zd | Br.str. | R | ||
1 | Bez nazwy | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 139 | 34 | 105 |
2 | FC Żary | 22 | 54 | 17 | 3 | 2 | 115 | 31 | 84 |
3 | Policja | 22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 90 | 45 | 45 |
4 | Błękitni | 22 | 42 | 12 | 6 | 4 | 77 | 58 | 19 |
5 | Calesa | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 77 | 62 | 15 |
6 | Do 3 X | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 67 | 79 | -12 |
7 | Calesa II | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 71 | 78 | -7 |
8 | Orły | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 51 | 82 | -31 |
9 | Łabędzia | 22 | 23 | 6 | 5 | 11 | 59 | 112 | -53 |
10 | Malinowski Team | 22 | 21 | 7 | 0 | 15 | 50 | 69 | -19 |
11 | Hertz Systems | 22 | 8 | 5 | 2 | 15 | 48 | 99 | -51 |
12 | FC Magnolia | 22 | 4 | 1 | 1 | 20 | 42 | 139 | -97 |
W sezonie 2013/2014 w LALPN zostało rozegranych łącznie 160 spotkań (143 w lidze i 17 w Pucharze Ligi). [2012/2013 -150 spotkań (17 w Pucharze, 133 w lidze)].
Strzelono 886 bramek (średnia na mecz około 6,66) [2012/2013 – 746 średnia 4,97].
Sędziowie pokazali łącznie 135 kartek (126 kartek w lidze / 123 żółtych i 3 czerwone – w Pucharze 9 kartek w lidze / 9 żółtych. [2012/2013 – rozdano 147 kartek / w lidze 138 - 132 żółte i 6 czerwone – w Pucharze ligi 9 / 7 żółtych kartek i 2 czerwone].
Bez nazwy trafiłodo „Klubu 100” i od razu pobiło rekord – 139 bramek.
Do rozgrywek zostało zgłoszonych ponad 253 zawodników, którzy reprezentowali 12 zespołów.
Najlepsza obrona: FC Żary – 31 stracone bramki.
Najlepszy atak: Bez nazwy – 139 zdobytych bramek.
Walkowery: 12 ( 10 w lidze, 2 w pucharze).
Przełożone mecze: 16 (13 w lidze, 3 w Pucharze).
Mistrz LALPN 2013/2014: Bez nazwy
Puchar LALPN: FC Żary.
Wyróżnienia:
Najlepszy bramkarz - Marek Świdziński -FC Żary
Najlepszy obrońca: Piotr Wójtowicz - Bez nazwy
Najlepszy Pomocnik: Mateusz Wójtowicz - Bez nazwy
Najlepszy napastnik: Patry Zuba - Błękitni
Król strzelców 2013/2014: Kornel Mużyłowski - Bez nazwy
MVP zawodnik sezonu 2013/2014: Mateusz Wójtowicz - Bez nazwy
Fair Play
Lp. |
Zespół |
Pkt. |
|
|
1 |
Bez nazwy |
9 |
3 |
0 |
2 |
Calesa |
17 |
4 |
0 |
3 |
FC Magnolia |
20 |
5 |
0 |
4 |
Policja |
21 |
7 |
0 |
5 |
Do 3 X |
27 |
9 |
0 |
6 |
Błękitni |
32 |
9 |
1 |
7 |
Łabędzia |
33 |
11 |
0 |
8 |
Calesa II |
33 |
11 |
0 |
9 |
FC Żary |
41 |
12 |
1 |
10 |
Malinowski Team |
42 |
14 |
0 |
11 |
Orły |
57 |
19 |
0 |
12 |
Hertz Sysytems |
58 |
10 |
1 |
Klasyfikacja otrzymanych kartek.
Lp. |
Nazwisko |
Zespół |
|
|
1 |
Cichy |
FC Magnolia |
1 |
0 |
2 |
Juszczyk |
FC Magnolia |
1 |
0 |
3 |
Bednarski |
Valmet |
2 |
0 |
4 |
Rudewicz |
Valmet |
1 |
0 |
5 |
Tomczak |
Orły |
3 |
0 |
6 |
Lubowiecki |
Orły |
1 |
0 |
7 |
Bidziński |
Hertz Systems |
2 |
0 |
8 |
Oliniak |
Łabędzia |
1 |
0 |
9 |
Bondarenko |
Błękitni |
1 |
0 |
10 |
Stróż |
Błękitni |
4 |
1 |
11 |
Kurzydło S. |
Calesa II |
2 |
0 |
12 |
Pilarczyk |
Valmet |
1 |
0 |
13 |
Nazaruk |
Policja |
1 |
0 |
14 |
Lubowiecki K. |
Policja |
1 |
0 |
15 |
Sówka |
Policja |
1 |
0 |
16 |
Cieplak |
Do 3 X |
1 |
0 |
17 |
Osiński |
Do 3 X |
3 |
0 |
18 |
Szklarek |
FC Magnolia |
1 |
0 |
19 |
Klisowski |
Maliniowski Team |
4 |
0 |
20 |
Helman |
Maliniowski Team |
1 |
0 |
21 |
Ratajczak Kaz. |
Maliniowski Team |
3 |
0 |
22 |
Kozakiewicz B. |
Policja |
1 |
0 |
23 |
Kolbiasz |
Valmet |
2 |
0 |
24 |
Surowiec |
FC Żary |
2 |
1 |
25 |
Krzak |
Orły |
3 |
0 |
26 |
Breszyk |
Błękitni |
2 |
0 |
27 |
Banaś |
Łabędzia |
2 |
0 |
28 |
Ryba |
Łabędzia |
1 |
0 |
29 |
Kulka |
Hertz Systems |
3 |
0 |
30 |
Jędrzejewski |
Hertz Systems |
2 |
0 |
31 |
Bednarz |
Hertz Systems |
0 |
1 |
32 |
Telęga |
Hertz Systems |
1 |
0 |
33 |
Bludo |
Hertz Systems |
1 |
0 |
34 |
Witkowski |
Calesa II |
1 |
0 |
35 |
Kaniowski |
Calesa II |
2 |
0 |
36 |
Dołęgiweicz P. |
Orły |
1 |
0 |
37 |
Niewiadomski |
Orły |
2 |
0 |
38 |
Gumienny |
Do 3 X |
2 |
0 |
39 |
Durko |
Calesa II |
1 |
0 |
40 |
Cienki |
Calesa II |
1 |
0 |
41 |
Kołtun |
Calesa II |
2 |
0 |
42 |
Bogucki |
FC Żary |
0 |
0 |
43 |
Kotowicz |
Valmet |
2 |
0 |
44 |
Tłuszcz K. |
Łabędzia |
1 |
0 |
45 |
Hass M. |
FC Żary |
1 |
0 |
46 |
Rupieta |
FC Żary |
1 |
0 |
47 |
Furtak |
Łabędzia |
1 |
0 |
48 |
Bielecki K. |
Calesa |
1 |
0 |
49 |
Wolicki |
Orły |
2 |
0 |
50 |
Kowalczyk |
Do 3 X |
1 |
0 |
51 |
Czygunowski M. |
Orły |
2 |
0 |
52 |
Kols |
Maliniowski Team |
1 |
0 |
53 |
Wujda |
Policja |
1 |
0 |
54 |
Hajdul |
Policja |
2 |
0 |
55 |
Wilk |
Orły |
2 |
0 |
56 |
Kuczyński |
Maliniowski Team |
2 |
0 |
57 |
Karpiński |
Maliniowski Team |
1 |
0 |
58 |
Łobodziec |
Orły |
1 |
0 |
59 |
Matrunionek K. |
FC Żary |
2 |
0 |
60 |
Dworczak |
Błękitni |
1 |
0 |
61 |
Krawczyk |
FC Żary |
2 |
0 |
62 |
Handke |
Błękitni |
1 |
0 |
63 |
Raruk |
FC Magnolia |
1 |
0 |
64 |
Wójtowicz T. |
Bez nazwy |
1 |
0 |
65 |
Ciosek |
Łabędzia |
3 |
0 |
66 |
Sachar |
Łabędzia |
1 |
0 |
67 |
Gawlak |
FC Żary |
3 |
0 |
68 |
Terlecki |
Do 3 X |
1 |
0 |
69 |
Weber |
Calesa |
2 |
0 |
70 |
Kostur |
Do 3 X |
1 |
0 |
71 |
Czygunowski I. |
Orły |
1 |
0 |
72 |
Lisowiec |
FC Magnolia |
1 |
0 |
73 |
Kurzydło B. |
Calesa II |
1 |
0 |
74 |
Łapa |
Calesa II |
1 |
0 |
75 |
Golonko |
Hertz Systems |
1 |
0 |
76 |
Matrunionek M. |
FC Żary |
1 |
0 |
77 |
Wasilewski |
Bez nazwy |
1 |
0 |
78 |
Mużyłowski |
Bez nazwy |
1 |
0 |
79 |
Gołębiewski |
FC Magnolia |
1 |
0 |
80 |
Dołęgiewicz A. |
Orły |
1 |
0 |
81 |
Gałązka |
Calesa |
1 |
0 |
82 |
Tłuszcz P. |
Łabędzia |
1 |
0 |
83 |
Chytry |
Maliniowski Team |
1 |
0 |
84 |
Pieciuch |
Maliniowski Team |
1 |
0 |
84 zawodników zostało ukaranych kartkami.[2012/2013 – 80 zawodników].
Klasyfikacja strzelców.
Lp. |
Nazwisko |
Zespół |
Bramki |
|
|
|
|
1 |
Mużyłowski |
Bez nazwy |
41 |
2 |
Wójtowicz M. |
Bez nazwy |
39 |
3 |
Hass Ł. |
FC Żary |
27 |
4 |
Stompor |
Calesa II |
26 |
5 |
Zuba |
Błękitni |
26 |
6 |
Żukowski |
Policja |
24 |
7 |
samobójcza |
|
23 |
8 |
Jasik B. |
Bez nazwy |
17 |
9 |
Bludo |
Hertz Systems |
17 |
10 |
Matrunionek K. |
FC Żary |
16 |
11 |
Witkowski |
Calesa II |
16 |
12 |
Słobodzian |
Calesa |
15 |
13 |
Gałązka |
Calesa |
15 |
14 |
Demków |
Do 3 X |
15 |
15 |
Durko |
Do 3 X |
15 |
16 |
Semczyszyn |
Łabędzia |
14 |
17 |
Ryba |
Łabędzia |
13 |
18 |
Zubowicz |
Calesa II |
13 |
19 |
Dworczak |
Błękitni |
13 |
20 |
Terlecki |
Do 3 X |
12 |
21 |
Gawlak |
FC Żary |
11 |
22 |
Kozakiewicz P. |
Policja |
11 |
23 |
Kozakiewicz B. |
Policja |
11 |
24 |
Bryjak |
Calesa |
10 |
25 |
Pawliczuk |
FC Magnolia |
10 |
26 |
Walasek |
Malinowski Team |
9 |
27 |
Kołacki M. |
Błękitni |
9 |
28 |
Wójtowicz T. |
Bez nazwy |
9 |
29 |
Lubowiecki |
Orły |
9 |
30 |
Grynienko |
Orły |
9 |
31 |
Kols |
Malinowski Team |
9 |
32 |
Bogucki |
FC Żary |
9 |
33 |
Samsel |
Policja |
9 |
34 |
Maćko |
Calesa |
8 |
35 |
Maciołek |
FC Żary |
8 |
36 |
Patrzykąt D. |
FC Żary |
8 |
37 |
Szklarek |
FC Magnolia |
8 |
38 |
Krawczyk |
FC Żary |
7 |
39 |
Lech |
Do 3 X |
7 |
40 |
Rupieta |
FC Żary |
7 |
41 |
Duczmal |
Policja |
7 |
42 |
Nalepa |
FC Magnolia |
6 |
43 |
Olender |
Bez nazwy |
6 |
44 |
Korzenko |
Błękitni |
6 |
45 |
Wujda |
Policja |
6 |
46 |
Hass M. |
FC Żary |
6 |
47 |
Tomczak |
Orły |
6 |
48 |
Łobodziac |
Orły |
6 |
49 |
Bahyrycz |
Łabędzia |
5 |
50 |
Wąsowicz |
Malinowski Team |
5 |
51 |
Horożaniecki |
Calesa |
5 |
52 |
Stróż |
Błękitni |
5 |
53 |
Niemczycki |
Policja |
5 |
54 |
Helman |
Malinowski Team |
5 |
55 |
Jasik M. |
Bez nazwy |
5 |
56 |
Domański |
Bez nazwy |
5 |
57 |
Jóźwiak |
Hertz Systems |
4 |
58 |
Wójtowicz J. |
Bez nazwy |
4 |
59 |
Pieciuch |
Malinowski Team |
4 |
60 |
Ostapowicz |
FC Magnolia |
4 |
61 |
Breszyk R. |
Błękitni |
4 |
62 |
Kloc |
Policja |
4 |
63 |
Surowiec |
FC Żary |
4 |
64 |
Dołęgiewicz A. |
Orły |
4 |
65 |
Czygunowski M. |
Orły |
4 |
66 |
Ratajczak Kaz. |
Malinowski Team |
4 |
67 |
Wójtowicz P. |
Bez nazwy |
4 |
68 |
Sachar |
Łabędzia |
4 |
69 |
Andrzejewski |
Łabędzia |
4 |
70 |
Kulka |
Hertz Systems |
3 |
71 |
Nagler |
Do 3 X |
3 |
72 |
Bednarz |
Hertz Systems |
3 |
73 |
Cichy |
FC Magnolia |
3 |
74 |
Juszczyk |
FC Magnolia |
3 |
75 |
Siemion |
Calesa |
3 |
76 |
Bednarski |
Calesa |
3 |
77 |
Szymczak |
Łabędzia |
3 |
78 |
Dołęgiewicz P. |
Orły |
3 |
79 |
Kołtun |
Calesa II |
3 |
80 |
Wolicki |
Orły |
3 |
81 |
Bielecki M. |
Calesa II |
3 |
82 |
Cienki |
Calesa II |
3 |
83 |
Cieplak |
Do 3 X |
3 |
84 |
Ficek |
Hertz Systems |
3 |
85 |
Burnecki |
Hertz Systems |
3 |
86 |
Jędrzejewski |
Hertz Systems |
3 |
87 |
Lisowiec |
FC Magnolia |
3 |
88 |
Stabiński |
Hertz Systems |
3 |
89 |
Banaś |
Łabędzia |
3 |
90 |
Korytowski |
Do 3 X |
2 |
91 |
Osiński |
Do 3 X |
2 |
92 |
Knasiak |
FC Żary |
2 |
93 |
Kowalczyk |
Do 3 X |
2 |
94 |
Koryzna |
Błękitni |
2 |
95 |
Ściebura |
Hertz Systems |
2 |
96 |
Kurzydło S. |
Calesa II |
2 |
97 |
Krzak |
Orły |
2 |
98 |
Nazaruk |
Policja |
2 |
99 |
Janik Sz. |
Do 3 X |
2 |
100 |
Rudewicz |
Calesa |
2 |
101 |
Łapa |
Calesa II |
2 |
102 |
Gołębiewski |
FC Magnolia |
2 |
103 |
Dratwiński |
Błękitni |
2 |
104 |
Golonko |
Hertz Systems |
2 |
105 |
Handke |
Błękitni |
2 |
106 |
Tłuszcz P. |
Łabędzia |
2 |
107 |
Czyżkowski |
Malinowski Team |
2 |
108 |
Wilczyński |
Policja |
2 |
109 |
Kopij |
FC Żary |
2 |
110 |
Hajdul |
Policja |
2 |
111 |
Patrzykąt T. |
FC Żary |
1 |
112 |
Telęga |
Hertz Systems |
1 |
113 |
Zapotoczny |
Orły |
1 |
114 |
Jagodziński |
Hertz Systems |
1 |
115 |
Frankowski |
Policja |
1 |
116 |
Święcicki |
Do 3 X |
1 |
117 |
Janik J. |
Do 3 X |
1 |
118 |
Rekusz |
Błękitni |
1 |
119 |
Żebrowski |
Malinowski Team |
1 |
120 |
Strawiński |
Calesa II |
1 |
121 |
Jasik |
Bez nazwy |
1 |
122 |
Lidtke |
Malinowski Team |
1 |
123 |
Bogdanowicz |
Calesa |
1 |
124 |
Graczyk |
Calesa |
1 |
125 |
Wojciechowski |
Calesa II |
1 |
126 |
Musiał |
FC Magnolia |
1 |
127 |
Kaczmarek |
FC Magnolia |
1 |
128 |
Chytry |
Malinowski Team |
1 |
129 |
Dziekleński |
Łabędzia |
1 |
130 |
Kołacki A. |
Błękitni |
1 |
131 |
Sikorski |
Malinowski Team |
1 |
132 |
Pałągiewicz |
Bez nazwy |
1 |
133 |
Dobrowolski |
Hertz Systems |
1 |
134 |
Sówka |
Policja |
1 |
135 |
Tacka |
Policja |
1 |
136 |
Bednarz |
FC Magnolia |
1 |
137 |
Papiesz |
Calesa |
1 |
138 |
Dulnik |
Łabędzia |
1 |
139 |
Miczke |
Do 3 X |
1 |
140 |
Weber |
Calesa |
1 |
141 |
Kostur |
Do 3 X |
1 |
142 |
Grynienko |
Calesa |
1 |
143 |
Adamski |
Do 3 X |
1 |
144 |
Ciosek |
Łabędzia |
1 |
145 |
Klisowski |
Malinowski Team |
1 |
146 |
Świdziński |
FC Żary |
1 |
147 |
Bugała |
Bez nazwy |
1 |
148 |
Bandiak |
Orły |
1 |
149 |
Krawczuk |
Do 3 X |
1 |
150 |
Gumienny |
Do 3 X |
1 |
151 |
Zięba |
Malinowski Team |
1 |
152 |
Jóźwiak |
Malinowski Team |
1 |
153 |
Sikorski |
Malinowski Team |
1 |
154 |
Wasilewski |
Bez nazwy |
1 |
Na listę strzelców wpisało się 154 zawodników. [2012/2013 – 134 zawodników].
Wyniki wszystkich spotkań
Zaległe
12.06.2014r.
Policja - Łabędzia 8 - 3 (6-1)
(Kozakiewicz B.7',28', Żukowski 14',25',26',41', Samsel 17', Kozakiewicz P.51' - Ciosek 4', Andrzejewski 51', Sachar 56')
Calesa - Błękitni 0- 3 walkower
( - )
9.06.2014r.
Bez nazwy - Błękitni 9 - 3 (3-1)
(Jasik M.16', Wójtowicz M.21',25',46',51', Mużyłowski 32',42', Wójtowicz P.50', Domański 59' - Zuba 22',33', Dworczak 37')
Policja - Calesa 4 - 0 (1-0)
(Kozakiewicz P.24'-k, Hajdul 50', Duczmal 54', Żukowski 55' - )
6.06.2014r.
FC Żary - Calesa 3- 0 (0-0)
(Rupieta 53', Hass Ł.55', Kopij 60' - )
Bez nazwy - Policja 3 - 3 (1-1)
(Domański 20', Wasilewski 50', Mużyłowski 59' - Kozakiewicz P.25', Żukowski 58', Wilczyński 60')
XXII - kolejka - zaległy
05.06.2014r.
Calesa II - Malinowski Team 6 - 3 (2-2)
(Zubowicz 8',33',37',46', Witkowski 27', Stompor 44' - Sikorski 20', Ratajczak Kaz.28', Jóźwiak 47')
XXIV - kolejka
04.06.2014r.
Orły - Łabędzia 2- 0 (1-0)
(Czygunowski M.22', Dołęgiewicz A.58' - )
Do 3 X - Malinowski Team 6 - 2 (1-2)
(Demków 15',49', Durko 45',58',59', Terlecki 59' - samobójcza 11', Zięba 46')
FC Magnolia - Hertz Systems 6 - 8 (3-5)
(Szklarek 20', Czyżkowski 21',50', Lisowiec 28',48', samobójcza 54' - Burnecki 4', Stabiński 10',15',24', Ficek 26', Jędrzejewski 38', samobójcza 45', Bludo 58')
XXII - kolejka - zaległy
02.06.2014r.
FC Żary - Łabędzia 16 -2 (6-2)
(Kopij 4', Gawlak 8', Surowiec 10',15',26',58', Hass Ł.22',41', Matrunionek K.35',38',49', Bogucki 37',40',50', Patrzykat D.45',46' - Ryba 11', Andrzejewski 28')
1/2 Finału Pucharu LALPN - rewanż
02.06.2014r.
Błękitni - Bez nazwy 2 -7 (0-2) AWANS: Bez nazwy
(Zuba 41', Kołacki M.59' - Wójtowicz M.16',46', Mużyłowski 17', Jasik M.36', samobójcza 52', Wójtowicz T.53', Wójtowicz J.57')
XXIII - kolejka
29.05.2014r.
Łabędzia - Calesa II 3- 7 (2-4)
(Semczyszyn 1', Andrzejewski 25', Tłuszcz P.39' - Witkowski 2',5',8',48', Zubowicz 11',35',60'+2'')
Malinowski Team - Orły 2 - 3 (2-0)
(Kols 16'k, 20', - Tomczak 31', Łobodziec 44',56')
Hertz Systems - Do 3 X 3 - 4 (2-2)
(Jędrzejewski 21', Bludo 22', samobójcza 34' - Demków 17', Durko 27', Terlecki 42', Gumienny 54')
28.05.2014r.
Policja - FC Magnolia 13 - 1 (8-0
(Kozakiewicz B.8',15',47', Wilczyński 13', Wujda 16', Kozakiewicz P.18',55', Kloc 24',30', Żukowski 25',57', Duczmal 35',40', - Szklarek 33')
Calesa - Bez nazwy 1 - 6 (0-0)
(Gałązka 55' - Mużyłowski 32',50',53', Jasik B.36', Domański 54', Wójtowicz M.59')
Błękitni - FC Żary 6 - 6 (2-5)
(Breszyk R.13', Zuba 19',33, Dworczak 45'k, 52'k, Handke 60'+3' - Rupieta 23',26', Hass M.27', Hass Ł.28', Matrunionek K.29', 57')
Puchar LALPN 1/2 Finału
26.05.2014r.
FC Żary - Calesa 8 - 0 (3-0)
(Hass Ł.7',20',59', Matrunionek K.21',52',54', Bogucki 41', Gawlak 55' - )
XXII - kolejka
21.05.2014r.
FC Magnolia - Do 3 X 2 - 10 (1-5)
(Pawliczuk 24',48' - Durko 1',3',13',40', Krawczuk 7', Demków 9',32',41', Cieplak 52', Terlecki 60')
Orły - Hertz Systems 4 - 2 (1-0)
(Tomczak 3',51',55', Bandiak 39' - Bludo 46', Golonko 55')
XXVI - kolejka
19.05.2014r.
Calesa II - Błękitni 2- 4 (1-1)
(Cienki 7', Bielecki M.58' - Zuba 6',45', Dworczak 47', Dratwiński 53')
XXI - kolejka
19.05.2014r.
Bez nazwy - Malinowski Team 6 - 0 (3-0)
(Bugała 16', Mużyłowski 20',52', Wójtowicz M.28',49', Jasik B.39' -
14.05.2014r.
FC Żary - Hertz Systems 14 - 2 (6-0)
(Matrunionek K.2', Hass Ł.6',19',34', Boguki 18',25',58', Rupieta 23', Świdziński 32', Hass M 47',57', Patrzykąt D.52',53',55' - Bludo 39', Jędrzejewski 45')
Calesa II - Do 3 X 2 - 2 (2-1)
(Stompor 7',19' - Terlecki 29',49')
FC Magnolia - Orły 2 - 5 (1-4)
(Gołębiewski 23', Ostapowicz 56' - Grynienko 3',9', Łobodziec 12',18', Wolicki 37')
Puchar LALPN 1/2 Finału
12.05.2014r.
Calesa - FC Żary 3 - 3 (0-2)
(Słobodzian 44', Gałązka 45', Siemion 53' - Kopij 23',37', Maciołek 25')
Bez nazwy - Błękitni 6 - 2 (3-1)
(Wójtowicz M.4', Wasilewski 8', Jasik B.18',57', Domański 32', Wójtowicz T.60'+1' - Breszyk 18', Dworczak 41')
XX - kolejka
09.05.2014r.
Orły - Calesa 4 - 1 (1-1)
(Łobodziac 8',40' samobójcza 50', Lubowiecki 60'+1' - samobójcza 24')
FC Żary - Bez nazwy 0 - 2 (0-0)
( - Mużyłowski 32',35'6')
FC Magnolia - Malinowski Team 2 - 5 (1-5)
(Ostapowicz 12', Szklarek 40' - Pieciuch 10',18', Helman 11', Ratajczak Kaz.17', Klisowski 20')
07.05.2014r.
Calesa II - Policja 3 - 3 (2-3)
(Stompor 19', Kołtun 20', Witkowski 42' - Żukowski 10', Kozakiewicz B.17', Niemczycki18')
Hertz Systems - Łabędzia 4 - 4 (0-3)
(Golonko 35', Burnecki 43', Bludo 45',55'' - Semczyszyn 17',29',34', Ciosek 26')
Do 3 X - Błękitni 6 - 4 (1-4)
(Lech 14',47', Durko 38',45', Terlecki 43', Demków 60'+1' - Breszyk R.1',19', Zuba 10', Korzenko 29')
Puchar LALPN - rewanż
28.04.2014r.
Błękitni - Policja 7 - 1 (1-1) - AWANS: Błękitni
(Dworczak 18', Zuba 32',43',57', Handke 39',41', Korzenko 51' - Kozakiewicz P.2')
XIX - kolejka
25.04.2014r.
Malinowski Team - Hertz Systems 3 - 0 walkower
( - )
Łabędzia - Do 3 X 2 - 2 (2-1)
(Szymczak 23', Ryba 26' - Durko 22', Adamski 39')
Błękitni - Orły 6 - 3 (3-1)
(Stróż 2', Korzenko 17', Zuba 20',51', Dworczak 31', 60'+1' - Dołęgiewicz P.21', Wolicki 39',41')
23.04.2014r.
Bez nazwy - FC Magnolia 3 - 0 walkower
( - )
Policja - FC Żary 2 - 3 (1-1)
(Żukowski ?,Samsel 32' - Hass Ł.8', Gawlak 45', Hass M.53')
Calesa - Calesa II 2 - 2 (0-1)
(Grynienko 43', Bryjak 52' - Stompor 8', Witkowski 41')
XVIII - kolejka
18.04.2014r.
Malinowski Team - FC Żary 1 - 3 (1-1)
(Kols 7' - Gawlak 8',60', Maciołek 52')
Błękitni - Policja 4 - 4 (3-4)
(Wujda 5',10', Duczmal 20', Żukowski 22' - Stróż 1',7', Zuba 14', samobójcza 52')
Hertz Systems - Calesa II 1 - 7 (1-0)
(Bludo 18' - Zubowicz 31',53', Stompor 35',60', Witkowski 38', Cienki 44', Łapa 55')
16.04.2014r.
Do 3 X - Orły 3- 1 (1-1)
(Janik Sz.14',Terlecki 34', Kostur 50' - Czygunowski M.20')
Calesa - FC Magnolia 11 - 2 (3-1)
(Gałązka 16',36', Słobodzian 18',31',40',47',59', Bryjak 19', Horożaniecki 39'-k, Rudewicz 45', Bednarski 57' - Ostapowicz 1', Gołębiewski 34')
Łabędzia - Bez nazwy 0 - 7 (0-3)
( - Wójtowicz T.3',11',41', Jasik M.27', Mużyłowski 49',50', Jasik B.58')
Puchar LALPN - rewanż
14.04.2014r.
Do 3 X - Calesa 2 - 7 (1-5) - AWANS: Calesa
(Durko 5', Jakuszewicz 60'+2' - Siemino 4', Bryjak 10', Słobodzian 12', Gałązka 25',30',33', Bednarski 60'+2')
XVII - kolejka
11.04.2014r.
Łabędzia - Calesa 1 - 7 (1-2)
(Szymczak 14' - Siemion 4',25', samobójcza 33', Weber 42', Bednarski 53',60', Słobodzian 56')
Hertz Systems - Bez nazwy 1 - 10 (1-4)
(Ficek 11' - Mużyłowski 12',32',41',45', Wójtowicz M.13',25',28', Wójtowicz J.37', wWójtowicz T.46', Wójtowicz P.57')
Orły - Calesa II 1 - 5 (0-2)
(Dołęgiewicz P.59' - Bielecki M.15',23', Stompor 41',45',60')
09.04.2014r.
Błękitni - FC Magnolia 3 - 0 (1-0)
(Dworczak 9', Zuba 36', Korzenko 38' - )
Do 3 X - FC Żary 1 - 8 (0-5)
(Terlecki 48' - Hass Ł.8',25', Gawlak 9', samobójcza 19',40', Hass M.23', Maciołek 44',58')
Malinowski Team - Policja 0 - 1 (0-1)
( - Żukowski 14')
XVI - kolejka
04.04.2014r.
Policja - Hertz Systems 3 - 0 walkower
( - )
Calesa - Malinowski Team 3 - 1 (1-0)
(Rudewicz 24', Bryjak 43', Gałązka 49' - Walasek 36')
Błękitni - Łabędzia 5 - 0 (3-0)
(Zuba 15',20',26', Korzenko 48', Dworczak 50' - )
02.04.2014r.
FC Żary - Orły 7 - 1 (2-1)
(Gawlak 2',56', Patrzykąt T.30'+1', Hass Ł.32',47',54', Bogucki 38' - Dołęgiewicz P.20')
FC Magnolia - Calesa II 3 - 5 (2-1)
(Nalepa 22',43', Pawliczuk 29' - Łapa 8', Witkowski 38', Kołtun 48', Zubowicz 53',58')
Bez nazwy - Do 3 X 14 - 2 (5-2)
(Mużyłowski 3',33',34',45', Wójtowicz M.5',20',60', Olender 7',52', Jasik B.18',35',42', Domański 55', Wójtowicz P.58' - Miczke 17', Lech 23'')
XV - kolejka
28.03.2014r.
Do 3 X - Policja 2 - 4 (0-1)
(Durko 33', 55' - Kozakiewicz B.24', Duczmal 31', Niemczycki 34', Kozakiewicz P.47')
Malinowski Team - Błękitni 1 - 4 (0-2)
(Wąsowicz 54' - Zuba 5',7', Dratwiński 56', Dworczak 58')
Calesa II - FC Żary 2 - 3 (2-2)
(Witkowski 10', Zubowicz 20' - Hass Ł.1', Matrunionek K.30'+1', Krawczyk 45')
26.03.2014r.
Hertz Systems - Calesa 0 - 3 walkower
( - )
Orły - Bez nazwy 1 - 15 (0-9)
(Dołęgiewicz A.43' - Olender 2',22',55',60'+1', Jasik M.5',47', Wójtowicz T.6', Wótowicz M.9',26',53',59', Mużyłowski 24', Jasik B.27',30',48')
Łabędzia - FC Magnolia 2 - 2 (0-1)
(Banaś 51', Sachar 60'+1' - Pawliczuk 26', Nalepa 57')
XIV - kolejka
21.03.2014r.
Łabędzia - Malinowski Team 4 - 1 (2-0)
(Szymczak 6', Ryba 24', Semczyszyn 48', Dulnik 55' - Kols 43')
Policja - Orły 5 - 0 (3-0)
(Samsel 3',7', Kozakiewicz B.29', Niemczycki 33', Żukowski 39', - )
Błękitni - Hertz Systems 3 - 0 walkower
( - )
19.03.2014r.
Bez nazwy - Calesa II 5 - 1 (3-1)
(Mużyłowski 11',32', Wójtowicz M.19',60', Jasik B.28' - Zubowicz 29')
Calesa - Do 3 X 3 - 0 (2-0)
(Bryjak 9', Gałązka 36', samobójcza 36', - )
FC Żary - FC Magnolia 13 - 0 (4-0)
(Hass Ł.4',30',30'+1', Matrunionek K.6',49',52',57', Gawlak 29',36',47',53', Rupieta 35', Patrzykąt D.50' - )
IX - kolejka - zaległy
22.11.2013r.
Calesa - Malinowski Team 2 - 1 (0-0)
(Papiesz 32', Horożaniecki 36' - samobójcza 38')
XIII - kolejka
15.11.2013r.
Do 3 X - Bez nazwy 1 - 2 (1-0)
(Demków 9' - Wójtowicz M.31', Jasik B.50')
XII - kolejka - zaległy
14.11.2013r.
Błękitni - FC Żary 3 - 3 (2-2)
(Zuba 11',21', Stróż 38' - Matrunionek K.5',55', Hass Ł.26')
VI - kolejka - zaległy
14.11.2013r.
Policja - FC Magnolia 6 - 2 (4-0)
(Nazaruk 1', Kozakiewicz B.10', Kozakiewicz P.28',29', Żukowski 34', Tacka 36' - Juszczyk 47', Bednarz 55')
XIII - kolejka
13.11.2013r.
Łabędzia - FC Magnolia 6 - 3 (-)
(Bahyrycz 7',44', Ryba 17', Semczyszyn 49', Banaś 53' - Nalepa 31',54', Szklarek 39')
XII - kolejka
08.11.2013r.
Policja - Łabędzia 7 - 1 (3-0)
(Żukowski 17',48', Kozakiewicz P.20', Wujda 29', Frankowski 41', Duczmal 57', Sówka 60' - Semczyszyn 53')
Bez nazwy - Malinowski Team 2 - 1 (0-0)
(Mużyłowski 32',45' - Kols 40')
Calesa - Błękitni 3 - 2 (2-1)
(Bryjak 10', Słobodzian 16', Horożaniecki 54' - Kołacki M.25'k, Stróż 33')
06.11.2013r.
Calesa II - Orły 6 - 2 (2-0)
(Stompor 15',54',58', Witkowski 30'+1',38', Kurzydło S.50' - Krzak 48',57')
Do 3 X - FC Żary 3 - 1 (2-0)
(Demków 22', Nagler 29', Cieplak 38' - Hass Ł.59')
VI - kolejka - zaległy
04.11.2013r.
Błękitni - Policja 1 - 1 (1-1)
(Zuba 17' - Żukowski 23')
XI - kolejka
31.10.2013r.
Orły - Malinowski Team 4 - 2 (2-1)
(samobójcza 6',47', Lubowiecki R.25',50' - Helman 20', Jóźwiak 55')
Do 3 X - Łabędzia 4 - 7 (1-1)
(Lech 23',53', Demków 33', Korytowski 57' - Bahyrycz 16',39', Ryba 41', Semczyszyn 45', Pawliczuk 52', Andrzejewski 57', Sachar 60')
Hertz Systems - FC Magnolia 7 - 2 (4-0)
(Bludo 8',58', Jagodziński 11', Ściebura 21', Kulka 25',50', - Cichy 42', Juszczyk 48')
30.10.2013r.
Bez nazwy - Valmet 3 - 0 walkower ANULOWANY
( - )
Policja - Calesa 4 - 4 (3-2)
(Samsel 5', Niemczycki 24', Żukowski 28', samobójcza 60'+2' - Słobodzian 4',30'+1', samobójcza 34', Gałązka 52')
II - runda Pucharu Ligi
FC Żary - Calesa II 6 - 0 (3-0)
(Hass M.7', Matrunionek K.18', Hass Ł.29', Krawczyk 38', Bogucki 46', Rupieta 60'+1' - )
X - kolejka
25.10.2013r.
Orły - Policja 0 - 3 (0-1)
( - Żukowski 21',56', Samsel 58')
FC Magnolia - Bez nazwy 2 - 8 (1-3)
(Szklarek 7', Cichy 54' - Wótowicz M.2',6', Jasik B.28',45', Mużyłowski 35',50', Wójtowicz P.37', Pałągiewicz 59')
FC Żary - Calesa 3 - 0 walkower
( - )
23.10.2013r.
Malinowski Team - Do 3 X 5 - 3 (3-2)
(Kols 12',59', Sikorski 30', Walasek 29',44' - Lech 3',43', Nagler 5')
Błękitni - Hertz Systems 4 - 1 (1-1)
(samobójcza 27', Zuba 42',47', Kołacki A.58' - Bludo 18')
Łabędzia - Calesa II 5 - 1 (1-1)
(Pawliczuk 24',52', Semczyszyn 35', Bahyrycz 46', Dzieklański 47' - Stompor 14')
21.10.2013r.
Valmet - Policja 0 - 10 (0-2) ANULOWANY
( - Duczmal 8',27',39',42', Frankowski 44', Potaszynski 47', Kozakiweicz P.53', Kozakiewicz B.57',58', Nazaruk 60')
VIII - kolejka
18.10.2013r.
Łabędzia - Malinowski Team 5 - 4 (2-2)
(Semczyszyn 5',21',51',52', Sachar 41' - Walasek 8', Ratajczak Kaz.25', Helman 42', Chytry 59')
IX - kolejka
18.10.2013r.
Bez nazwy - Orły 4 - 3 (3-2)
(Jasik M.8', Mużyłowski 14', Wójtowicz M.30',39' - Lubowiecki 7',49', Czygunowskki 27')
IX - kolejka
16.10.2013r.
Hertz Systems - Do 3 X 3 - 1 (0-1)
(Ficek 40', Kulka 41', Bludo 56' - Demków 27')
FC Żary - Calesa II 4 - 1 (2-0)
(Maciołek 3',56', Rupieta 21', Krawczyk 53' - Stompor 44')
Valmet - Łabędzia 3 - 0 walkower ANULOWANY
( - )
IX - kolejka - awansem
11.10.2013r.
FC Magnolia - Błękitni 1 - 5 (0-1)
(Szklarek 47' - Zuba 28', Korzenko 36', Dworczak 51', Koryzna 52', Kołacki M.59')
VIII - kolejka
11.10.2013r.
FC Żary - Bez nazwy 2 - 2 (1-0)
(Hass Ł.3', Krawczyk 57'(k) - Jasik B.44', Wójtowicz M.53')
VII - kolejka
09.10.2013r.
Policja - Hertz Sysytems 7 - 0 (3-0)
(Kloc 19', Nazaruk 21', Kozakiewicz P.29',55', Samsel 34',51', Wujda 54' - )
FC Magnolia - Orły 3 - 2 (3-2)
(Kaczmarek 8', Musiał 16', Szklarek 22' - Czygunowski 5', Grynienki 24'(k))
Valmet - Do 3 X 1 - 9 (0-4) ANULOWANY
(Bandziak 35' - Terlecki 5',28',46', Korytowski 9', Lech 19', Nagler 36',37', Demków 52',56')
II - runda Pucharu Ligi
07.10.2013r.
Policja - Błękitni 0 - 0 (0-0)
( - )
VIII - kolejka
07.10.2013r.
Calesa - Calesa II 5 - 5(1-3)
(Słobodzian 17', Horożaniecki 49', Graczyk 51', Gałązka 54', Bryjak 57' - Wojciechowski 2', Stompor 22',36', Durko 23', Witkowski 45')
VII - kolejka
04.10.2013r.
Błękitni - Łabędzia 4 - 4 (1-3)
(Korzenko 25', Kołacki M.31',35', Dworczak 59' - Ryba 10',16',23', samobójcza 44')
Calesa - Orły 1 - 6 (0-3)
(Maćko 32' - Dołągiweicz 2',60'+2', Grynienko 6',56',57', Tomczak 24')
Bez nazwy - Calesa II 11 - 4 (6-2)
(samobójcza 14', Wójtowicz M.17',53', Mużyłowski 20',24',29',38', Jasik B.28',55',58', Wójtowicz J.46' - Stompor 5',23',33',51')
02.10.2013r.
FC Żary - Hertz Systems 3 - 1 (1-0)
(Krawczyk 27', Matruninek K.55', Hass Ł.55' - Bludo 33')
Policja - Do 3 X 4 - 3 (3-0)
(Samsel 5', Niemczycki 12', Kozakiewicz P.29', Żukowski 36' - Janik Sz.32', Korytowski 44', Cieplak50')
VI - kolejka - zaległy
02.10.2013r.
FC Magnolia - Calesa 2 - 7 (1-4)
(Juszyk 28', Ostapowicz 59' - Gałązka 18',22',25',27', Horożaniecki 33', Maćko 52', Bogdanowicz 60')
II - runda Pucharu Ligi
30.09.2013r.
Calesa - Do 3 X 0 - 3 (-) walkower
( - )
VII - kolejka
30.09.2013r.
FC Magnolia - Malinowski Team 1 - 5 (-)
(Lisowiec 46' - Lidtke 18', Pieciuch 42',50', Wąsowiecz 52', Kols 53')
V - kolejka - zaległy
30.09.2013r.
Łabędzia - Orły 2 - 2 (-)
(Pawliczuk 18', Semczyszyn 50' - Grynienko 23', Zapotoczny 33')
VI - kolejka
27.09.2013r.
Łabędzia - Bez nazwy 0 - 11 (0-2)
( - Wójtowicz T.18', Wójtowicz M.22',39',47',49',50',52',57', Wójtowicz J.53',58', Domański 56'')
XI - kolejka - awansem
25.09.2013r.
Calesa II - Błękitni 3 - 3 (1-2)
(Witkowski 5', Kołtun 42', Kurzydło.S.50' - Breszyk 10', Kołacki M.22',53')
VI - kolejka
25.09.2013r.
Malinowski Team - Hertz Systems 4 - 1 (2-1)
(Helman 25',49', Walasek 27', Wąsowicz 59' - Bludo 22')
FC Żary - Valmet 12 - 0 (4-0) ANULOWANY
(Rupiet 3', Hass ł.9',50',60', Matrunionek K.14',48', Patrzykąt D.21',57, Maciołek 28',54', Bogucki 33',35' - )
23.09.2013r.
Orły - Do 3 X 2 - 1 (1-0)
(Grynienko 16',48' - Kowalczyk 45')
III - kolejka - awansem
23.09.2013r.
Calesa II - Hertz Systems 2 - 2 (1-1)
(Stompor 14',60'+1' - Bludo 17',43')
V - kolejka
20.09.2013r.
Calesa - Bez nazwy 5 - 4 (2-1)
(Maćko 15',34', Bryjak 20',54', Słobodzian 37' - Jasik 5', Mużyłowski 52',59',60')
18.09.2013r.
FC Żary - Policja 4 - 1 (1-0)
(Knasiak 13', Maciłek 38', Krawczyk 47', Matrunionek K.60'+1'k - Hajdul 39')
FC Magnolia - Calesa II 3 - 4 (2-2)
(Nalepa 15, Szklarek 22', Cichy 34' - Strawiński 27', Durko 29', Stompor 55',)
Błękitni - Do 3 X 4 - 1 (2-1)
(Zuba 2', Dworczak 11', Kołacki M.44',60'+1' - Cieplak 20')
II - kolejka
17.09.2013r.
Hertz Systems - Bez nazwy 3 - 2 (1-1)
(Jóźwiak 16',35', Bludo 50' - Wójtowicz M.24', Mużyłowski 34')
I - runda Pucharu Ligi
17.09.2013r.
Calesa II - Malinowski Team 1 - 1 (0-1) karne: 3-1 awans: Calesa II
(Stompor 54' - Pieciuch 13')
V - kolejka
16.09.2013r.
Valmet - Hertz Systems 8 - 5 (1-2) ANULOWANY
(Osiński 19',50', Zaranek 33', Rapiej 43',47', Rusin 54',60'+1',60'+3' - Kulka 7', samobójcza 22', Telęga 56', Jagodziński 57', Jóźwiak 60')
IV - kolejka
13.09.2013r.
Hertz Systems - Łabędzia 2 - 3 (0-3)
(Talęga 56', Bedbarz 60'+2' - Ryba 16',27',31')
11.09.2013r.
Calesa II - Malinowski Team 2 - 3 (2-2)
(Stompor 18', Witkowski 21', - Walasek 3',40', Wąsowicz 29')
Bez nazwy - Błękitni 6 - 0 (0-0)
(Wójtowicz T.32',34', Mużyłowski 40',42',53', Wójtowicz J.59' - Hass Ł.6', Bogucki 26', Patrzykąt D.48')
09.09.2013r.
Orły - FC Żary 0 - 3 (0-2)
( - Hass Ł.6', Bogucki 26', Patrzykąt D.48')
III - kolejka
06.09.2013r.
Orły - Valmet 7 - 0 (4-0) ANULOWANY
(Czygunowski 10',40', Wolicki 14', Janicki 20',29', Zapotoczny 44', Grynienko 52' - )
04.09.2013r.
Łabędzia - FC Żary 1 - 3 (1-1)
(Rekusz 17' - Matrunionek K.28', Hass Ł.33', Knasiak 51')
Malinowski Team - Błękitni 2 - 5 (1-3)
(Kols 25', Ratajczak Kaz.48' - samobójcza 10', Zuba 21', Koryzna 28', Dworczak 33', Handke 57')
Calesa II - Policja 0 - 6 (0-1)
( - Kloc 23', Wujda 32', Żukowski 33',55', Duczmal 37', Kozakiewicz B.57')
02.09.2013r.
Do 3 X - Calesa 4 - 2 (1-0)
(Demków 13',49', Osiński 54', Janik J.60'+1' - Gałązka 59', samobójcza 60')
I runda - Pucharu LALPN
02.09.2013r.
Orły - Bez nazwy 2 - 8 (0-3) awans: Bez nazwy
(Lubowiecki 34', samobójcza 56' - Jasik M.13',20', Domański 13', Mużyłowski 38',40',44', Jarowicz 42',53')
II - kolejka
30.08.2013r.
Calesa II - Valmet 6 - 1 (3-0) ANULOWANY
(Stompor 4',25',60'+1', Cienki 23', samobójcza 39', Witkowski 57' - Osiński 49')
Bez nazwy - Policja 7 - 1 (3-0)
(Mużyłowski 10',46', samobójcza 18', Wójtowicz M.25',52',54', Wójtowicz T.58' - Żukowski 33')
Hertz Systems - Calesa 2 - 5 (1-2)
(Ściebura 23', Jóźwiak 54' - Siemion 10', Słobodzian 25',36',46', Gałązka 54')
28.08.2013r.
AZ Klinkier - Łabędzia - mecz anulowany
( - )
Orły - Błękitni 2 - 3 (0-2)
(Tomczak 36', Lubowiecki 45' - Zuba 10',12', Kołacki M.33')
Do 3 X - FC Magnolia 4 - 3 (1-0)
(Święcicki 5', Terlecki 50',60'+1', Kowalczyk 52' - Godlewski 43', Bednarz 57', Szklarek 60')
26.08.2013r.
Malinowski Team - FC Żary 0 - 6 (0-2)
( - Krawczyk 14', Hass Ł.27',55', samobójcza 33', Bogucki 52', Hass M.60')
I runda - Pucharu LALPN
26.08.2013r.
Do 3 X - Valmet 3 - 2 (1-0) awans: Do 3 X ANULOWANY
(Korytowski 11',41', Lech 47' - Frąckowiak 34', Rudewicz 51')
I - kolejka
23.08.2013r.
Orły - Hertz Systems 3 - 5 (2-2)
(Lubowiecki 4',21',60'+1' - Bednarz 8',31',40', Kulka 17', Bludo 57')
Łabędzia - Calesa 4 - 9 (3-3)
(Pawliczuk 7',10', Ryba 20', Tłuszcz 36' - Gałązka 2',45', Słobodzian 8', Bryjak 22,57', Maćko 35',50',53'55' )
Do 3 X - Calesa II 4 - 1 (2-1)
(Demków 4',20', Terlecki 57',60'+1' - Cienki 8')
21.08.2013r.
Błękitni - Valmet 5 - 0 (1-0) ANULOWANY
(Bonarednko 12', Dworczak 37', Breszyk 39',55', Zuba 51' - )
Malinowski Team - Policja 4 - 0 (3-0)
(Walasek 2',17',26', Wąsowicz 60' - )
19.08.2013r.
FC Magnolia - FC Żary 0 - 7 (0-2)
( - Hass Ł.10',32', Krawczyk 3', Maciołek 33',52', Patrzykąt D.44', Rupieta 53')
Q - Pucharu LALPN
14.08.2013r.
FC Magnolia - Bez nazwy 1 - 8 (1-2) awans: Bez nazwy
(Nalepa 9' - Jasik M.15', Serafiński 23', Mużyłowski 33',53',54', Wójtowicz M.35',57', Wójtowicz P.51')
I runda - Pucharu LALPN
12.08.2013r.
Błękitni - Łabędzia 5 - 1 (2-1) awans: Błękitni
(Breszyk 8',59', Kołacki A.30', Handke 43', Kołacki M.56' - Bahyrycz 23')
Q1 - Pucharu LALPN
12.08.2013r.
Bez nazwy - Hertz systems 7 - 0 (3-0) awans: Bez nazwy
(Wójtowicz T.7',15', Lipiński 12',42',49', Mużyłowski 38', Wójtowicz M.60' -)
Dziękuję za udany sezon 2013/2014 oraz współpracę wszystkim zespołom, które wystąpiły w LALPN.
Jednocześnie chciałbym zaprosić do udziału w rozgrywkach w nowy sezonie LALPN 2014/2015 (zapisy do 14 sierpnia 2014r.).
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |