Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona oficjalna

Strona klubowa

Patronat Medialny

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

BANERY

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 496, wczoraj: 224
ogółem: 1 267 608

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sezon 2013/2014

Podsumowanie sezonu 2013/2014

 

    M Pkt. Zw Re Po Br.zd Br.str. R
1 Bez nazwy 22 56 18 2 2 139 34 105
2 FC Żary 22 54 17 3 2 115 31 84
3 Policja 22 44 13 5 4 90 45 45
4 Błękitni 22 42 12 6 4 77 58 19
5 Calesa    22 36 11 3 8 77 62 15
6 Do 3 X 22 29 9 2 11 67 79 -12
7 Calesa II 22 27 7 6 9 71 78 -7
8 Orły 22 25 8 1 13 51 82 -31
9 Łabędzia 22 23 6 5 11 59 112 -53
10 Malinowski Team 22 21 7 0 15 50 69 -19
11 Hertz Systems 22 8 5 2 15 48 99 -51
12 FC Magnolia 22 4 1 1 20 42 139 -97

W sezonie 2013/2014 w LALPN zostało rozegranych łącznie 160 spotkań (143 w lidze i 17 w Pucharze Ligi). [2012/2013 -150 spotkań (17 w Pucharze, 133 w lidze)].

 

Strzelono 886 bramek (średnia na mecz  około 6,66) [2012/2013 – 746 średnia 4,97].

 

Sędziowie pokazali łącznie 135 kartek (126 kartek w lidze / 123 żółtych i 3 czerwone –  w Pucharze 9  kartek w lidze / 9 żółtych. [2012/2013 – rozdano 147 kartek / w lidze 138 - 132 żółte i 6 czerwone – w Pucharze ligi 9 / 7 żółtych kartek i 2 czerwone].

 

Bez nazwy  trafiłodo „Klubu  100”  i od razu pobiło rekord – 139 bramek.

 

Do rozgrywek zostało zgłoszonych ponad 253 zawodników, którzy reprezentowali 12 zespołów.

 

Najlepsza obrona: FC Żary – 31 stracone bramki.

Najlepszy atak: Bez nazwy – 139 zdobytych bramek.

Walkowery: 12 ( 10 w lidze, 2 w pucharze).

 

Przełożone mecze: 16 (13 w lidze, 3 w Pucharze).

 

Mistrz LALPN 2013/2014: Bez nazwy

 

Puchar LALPN: FC Żary.

Wyróżnienia:

Najlepszy bramkarz - Marek Świdziński  -FC Żary

Najlepszy obrońca: Piotr Wójtowicz - Bez nazwy

Najlepszy Pomocnik: Mateusz Wójtowicz - Bez nazwy

Najlepszy napastnik: Patry Zuba - Błękitni

Król strzelców 2013/2014: Kornel Mużyłowski - Bez nazwy

MVP zawodnik sezonu 2013/2014: Mateusz Wójtowicz - Bez nazwy

 

Fair Play

 

Lp.

Zespół

Pkt.

 

 

1

Bez nazwy

9

3

0

2

Calesa

17

4

0

3

FC Magnolia

20

5

0

4

Policja

21

7

0

5

Do 3 X

27

9

0

6

Błękitni

32

9

1

7

Łabędzia

33

11

0

8

Calesa II

33

11

0

9

FC Żary

41

12

1

10

Malinowski Team

42

14

0

11

Orły

57

19

0

12

Hertz Sysytems

58

10

1

 

Klasyfikacja otrzymanych kartek.

 

Lp.

Nazwisko

Zespół

 

 

1

Cichy

FC Magnolia

1

0

2

Juszczyk

FC Magnolia

1

0

3

Bednarski

Valmet

2

0

4

Rudewicz

Valmet

1

0

5

Tomczak

Orły

3

0

6

Lubowiecki

Orły

1

0

7

Bidziński

Hertz Systems

2

0

8

Oliniak

Łabędzia

1

0

9

Bondarenko

Błękitni

1

0

10

Stróż

Błękitni

4

1

11

Kurzydło S.

Calesa II

2

0

12

Pilarczyk

Valmet

1

0

13

Nazaruk

Policja

1

0

14

Lubowiecki K.

Policja

1

0

15

Sówka

Policja

1

0

16

Cieplak

Do 3 X

1

0

17

Osiński

Do 3 X

3

0

18

Szklarek

FC Magnolia

1

0

19

Klisowski

Maliniowski Team

4

0

20

Helman

Maliniowski Team

1

0

21

Ratajczak Kaz.

Maliniowski Team

3

0

22

Kozakiewicz B.

Policja

1

0

23

Kolbiasz

Valmet

2

0

24

Surowiec

FC Żary

2

1

25

Krzak

Orły

3

0

26

Breszyk

Błękitni

2

0

27

Banaś

Łabędzia

2

0

28

Ryba

Łabędzia

1

0

29

Kulka

Hertz Systems

3

0

30

Jędrzejewski

Hertz Systems

2

0

31

Bednarz

Hertz Systems

0

1

32

Telęga

Hertz Systems

1

0

33

Bludo

Hertz Systems

1

0

34

Witkowski

Calesa II

1

0

35

Kaniowski

Calesa II

2

0

36

Dołęgiweicz P.

Orły

1

0

37

Niewiadomski

Orły

2

0

38

Gumienny

Do 3 X

2

0

39

Durko

Calesa II

1

0

40

Cienki

Calesa II

1

0

41

Kołtun

Calesa II

2

0

42

Bogucki

FC Żary

0

0

43

Kotowicz

Valmet

2

0

44

Tłuszcz K.

Łabędzia

1

0

45

Hass M.

FC Żary

1

0

46

Rupieta

FC Żary

1

0

47

Furtak

Łabędzia

1

0

48

Bielecki K.

Calesa 

1

0

49

Wolicki

Orły

2

0

50

Kowalczyk

Do 3 X

1

0

51

Czygunowski M.

Orły

2

0

52

Kols

Maliniowski Team

1

0

53

Wujda

Policja

1

0

54

Hajdul

Policja

2

0

55

Wilk

Orły

2

0

56

Kuczyński

Maliniowski Team

2

0

57

Karpiński

Maliniowski Team

1

0

58

Łobodziec

Orły

1

0

59

Matrunionek K.

FC Żary

2

0

60

Dworczak

Błękitni

1

0

61

Krawczyk

FC Żary

2

0

62

Handke

Błękitni

1

0

63

Raruk

FC Magnolia

1

0

64

Wójtowicz T.

Bez nazwy

1

0

65

Ciosek

Łabędzia

3

0

66

Sachar

Łabędzia

1

0

67

Gawlak

FC Żary

3

0

68

Terlecki

Do 3 X

1

0

69

Weber

Calesa

2

0

70

Kostur

Do 3 X

1

0

71

Czygunowski I.

Orły

1

0

72

Lisowiec

FC Magnolia

1

0

73

Kurzydło B.

Calesa II

1

0

74

Łapa

Calesa II

1

0

75

Golonko

Hertz Systems

1

0

76

Matrunionek M.

FC Żary

1

0

77

Wasilewski

Bez nazwy

1

0

78

Mużyłowski

Bez nazwy

1

0

79

Gołębiewski

FC Magnolia

1

0

80

Dołęgiewicz A.

Orły

1

0

81

Gałązka

Calesa

1

0

82

Tłuszcz P.

Łabędzia

1

0

83

Chytry

Maliniowski Team

1

0

84

Pieciuch

Maliniowski Team

1

0

 

84 zawodników zostało ukaranych kartkami.[2012/2013 – 80 zawodników].

 

Klasyfikacja strzelców.

 

Lp.

Nazwisko

Zespół

Bramki

 

 

 

 

1

Mużyłowski

Bez nazwy

41

2

Wójtowicz M.

Bez nazwy

39

3

Hass Ł.

FC Żary

27

4

Stompor

Calesa II

26

5

Zuba

Błękitni

26

6

Żukowski

Policja

24

7

samobójcza

 

23

8

Jasik B.

Bez nazwy

17

9

Bludo

Hertz Systems

17

10

Matrunionek K.

FC Żary

16

11

Witkowski

Calesa II

16

12

Słobodzian

Calesa

15

13

Gałązka

Calesa

15

14

Demków

Do 3 X

15

15

Durko

Do 3 X

15

16

Semczyszyn

Łabędzia

14

17

Ryba

Łabędzia

13

18

Zubowicz

Calesa II

13

19

Dworczak

Błękitni

13

20

Terlecki

Do 3 X

12

21

Gawlak

FC Żary

11

22

Kozakiewicz P.

Policja

11

23

Kozakiewicz B.

Policja

11

24

Bryjak

Calesa

10

25

Pawliczuk

FC Magnolia

10

26

Walasek

Malinowski Team

9

27

Kołacki M.

Błękitni

9

28

Wójtowicz T.

Bez nazwy

9

29

Lubowiecki

Orły

9

30

Grynienko

Orły

9

31

Kols

Malinowski Team

9

32

Bogucki

FC Żary

9

33

Samsel

Policja

9

34

Maćko

Calesa

8

35

Maciołek

FC Żary

8

36

Patrzykąt D.

FC Żary

8

37

Szklarek

FC Magnolia

8

38

Krawczyk

FC Żary

7

39

Lech

Do 3 X

7

40

Rupieta

FC Żary

7

41

Duczmal

Policja

7

42

Nalepa

FC Magnolia

6

43

Olender

Bez nazwy

6

44

Korzenko

Błękitni

6

45

Wujda

Policja

6

46

Hass M.

FC Żary

6

47

Tomczak

Orły

6

48

Łobodziac

Orły

6

49

Bahyrycz

Łabędzia

5

50

Wąsowicz

Malinowski Team

5

51

Horożaniecki

Calesa

5

52

Stróż

Błękitni

5

53

Niemczycki

Policja

5

54

Helman

Malinowski Team

5

55

Jasik M.

Bez nazwy

5

56

Domański

Bez nazwy

5

57

Jóźwiak

Hertz Systems

4

58

Wójtowicz J.

Bez nazwy

4

59

Pieciuch

Malinowski Team

4

60

Ostapowicz

FC Magnolia

4

61

Breszyk R.

Błękitni

4

62

Kloc

Policja

4

63

Surowiec

FC Żary

4

64

Dołęgiewicz A.

Orły

4

65

Czygunowski M.

Orły

4

66

Ratajczak Kaz.

Malinowski Team

4

67

Wójtowicz P.

Bez nazwy

4

68

Sachar

Łabędzia

4

69

Andrzejewski

Łabędzia

4

70

Kulka

Hertz Systems

3

71

Nagler

Do 3 X

3

72

Bednarz

Hertz Systems

3

73

Cichy

FC Magnolia

3

74

Juszczyk

FC Magnolia

3

75

Siemion

Calesa

3

76

Bednarski

Calesa

3

77

Szymczak

Łabędzia

3

78

Dołęgiewicz P.

Orły

3

79

Kołtun

Calesa II

3

80

Wolicki

Orły

3

81

Bielecki M.

Calesa II

3

82

Cienki

Calesa II

3

83

Cieplak

Do 3 X

3

84

Ficek

Hertz Systems

3

85

Burnecki

Hertz Systems

3

86

Jędrzejewski

Hertz Systems

3

87

Lisowiec

FC Magnolia

3

88

Stabiński

Hertz Systems

3

89

Banaś

Łabędzia

3

90

Korytowski

Do 3 X

2

91

Osiński

Do 3 X

2

92

Knasiak

FC Żary

2

93

Kowalczyk

Do 3 X

2

94

Koryzna

Błękitni

2

95

Ściebura

Hertz Systems

2

96

Kurzydło S.

Calesa II

2

97

Krzak

Orły

2

98

Nazaruk

Policja

2

99

Janik Sz.

Do 3 X

2

100

Rudewicz

Calesa

2

101

Łapa

Calesa II

2

102

Gołębiewski

FC Magnolia

2

103

Dratwiński

Błękitni

2

104

Golonko

Hertz Systems

2

105

Handke

Błękitni

2

106

Tłuszcz P.

Łabędzia

2

107

Czyżkowski

Malinowski Team

2

108

Wilczyński

Policja

2

109

Kopij

FC Żary

2

110

Hajdul

Policja

2

111

Patrzykąt T.

FC Żary

1

112

Telęga

Hertz Systems

1

113

Zapotoczny

Orły

1

114

Jagodziński

Hertz Systems

1

115

Frankowski

Policja

1

116

Święcicki

Do 3 X

1

117

Janik J.

Do 3 X

1

118

Rekusz

Błękitni

1

119

Żebrowski

Malinowski Team

1

120

Strawiński

Calesa II

1

121

Jasik

Bez nazwy

1

122

Lidtke

Malinowski Team

1

123

Bogdanowicz

Calesa

1

124

Graczyk

Calesa

1

125

Wojciechowski

Calesa II

1

126

Musiał

FC Magnolia

1

127

Kaczmarek

FC Magnolia

1

128

Chytry

Malinowski Team

1

129

Dziekleński

Łabędzia

1

130

Kołacki A.

Błękitni

1

131

Sikorski

Malinowski Team

1

132

Pałągiewicz

Bez nazwy

1

133

Dobrowolski

Hertz Systems

1

134

Sówka

Policja

1

135

Tacka

Policja

1

136

Bednarz

FC Magnolia

1

137

Papiesz

Calesa

1

138

Dulnik

Łabędzia

1

139

Miczke

Do 3 X

1

140

Weber

Calesa

1

141

Kostur

Do 3 X

1

142

Grynienko

Calesa

1

143

Adamski

Do 3 X

1

144

Ciosek

Łabędzia

1

145

Klisowski

Malinowski Team

1

146

Świdziński

FC Żary

1

147

Bugała

Bez nazwy

1

148

Bandiak

Orły

1

149

Krawczuk

Do 3 X

1

150

Gumienny

Do 3 X

1

151

Zięba

Malinowski Team

1

152

Jóźwiak

Malinowski Team

1

153

Sikorski

Malinowski Team

1

154

Wasilewski

Bez nazwy

1

 

Na listę strzelców wpisało się 154 zawodników. [2012/2013 – 134 zawodników].

 

 

Wyniki wszystkich spotkań

 

Zaległe

12.06.2014r.

Policja - Łabędzia  8 - 3 (6-1)
(Kozakiewicz B.7',28', Żukowski 14',25',26',41', Samsel 17', Kozakiewicz P.51' - Ciosek 4', Andrzejewski 51', Sachar 56')

Calesa - Błękitni 0- 3 walkower
( - )


9.06.2014r.

Bez nazwy - Błękitni  9 - 3 (3-1)
(Jasik M.16', Wójtowicz M.21',25',46',51', Mużyłowski 32',42', Wójtowicz P.50', Domański 59' - Zuba 22',33', Dworczak 37')

Policja - Calesa  4 - 0 (1-0)
(Kozakiewicz P.24'-k, Hajdul 50', Duczmal 54', Żukowski 55' - )


6.06.2014r.

FC Żary - Calesa   3- 0 (0-0)
(Rupieta 53', Hass Ł.55', Kopij 60'  - )

Bez nazwy - Policja  3 - 3 (1-1)
(Domański 20', Wasilewski 50', Mużyłowski 59' - Kozakiewicz P.25', Żukowski 58', Wilczyński 60')


XXII - kolejka - zaległy

05.06.2014r.

Calesa II - Malinowski Team  6 - 3 (2-2)
(Zubowicz 8',33',37',46', Witkowski 27', Stompor 44' - Sikorski 20', Ratajczak Kaz.28', Jóźwiak 47')


XXIV - kolejka

04.06.2014r.

Orły - Łabędzia   2- 0 (1-0)
(Czygunowski M.22', Dołęgiewicz A.58'  - )

Do 3 X - Malinowski Team  6 - 2 (1-2)
(Demków 15',49', Durko 45',58',59', Terlecki 59' - samobójcza 11', Zięba 46')

FC Magnolia - Hertz Systems  6 - 8 (3-5)
(Szklarek 20', Czyżkowski 21',50', Lisowiec 28',48', samobójcza 54' - Burnecki 4', Stabiński 10',15',24', Ficek 26', Jędrzejewski 38', samobójcza 45', Bludo 58')


XXII - kolejka - zaległy

02.06.2014r.

FC Żary - Łabędzia   16 -2 (6-2)
(Kopij 4', Gawlak 8', Surowiec 10',15',26',58', Hass Ł.22',41', Matrunionek K.35',38',49', Bogucki 37',40',50', Patrzykat D.45',46' - Ryba 11', Andrzejewski 28')

1/2 Finału Pucharu LALPN - rewanż

02.06.2014r.

Błękitni - Bez nazwy   2 -7 (0-2) AWANS: Bez nazwy
(Zuba 41', Kołacki M.59' - Wójtowicz M.16',46', Mużyłowski 17', Jasik M.36', samobójcza 52', Wójtowicz T.53', Wójtowicz J.57')


XXIII - kolejka

29.05.2014r.

Łabędzia - Calesa II   3- 7 (2-4)
(Semczyszyn 1', Andrzejewski 25', Tłuszcz P.39'  - Witkowski 2',5',8',48', Zubowicz 11',35',60'+2'')

Malinowski Team - Orły  2 - 3 (2-0)
(Kols 16'k, 20', - Tomczak 31', Łobodziec 44',56')

Hertz Systems - Do 3 X   3 - 4 (2-2)
(Jędrzejewski 21', Bludo 22', samobójcza 34' - Demków 17', Durko 27', Terlecki 42', Gumienny 54')

28.05.2014r.

Policja - FC Magnolia   13 - 1 (8-0
(Kozakiewicz B.8',15',47', Wilczyński 13', Wujda 16', Kozakiewicz P.18',55', Kloc 24',30', Żukowski 25',57', Duczmal 35',40',  - Szklarek 33')

Calesa - Bez nazwy  1 - 6 (0-0)
(Gałązka 55' - Mużyłowski 32',50',53', Jasik B.36', Domański 54', Wójtowicz M.59')

Błękitni - FC Żary   6 - 6 (2-5)
(Breszyk R.13', Zuba 19',33, Dworczak 45'k, 52'k, Handke 60'+3' - Rupieta 23',26', Hass M.27', Hass Ł.28', Matrunionek K.29', 57')


Puchar LALPN 1/2 Finału

26.05.2014r.

FC Żary - Calesa 8 - 0 (3-0)
(Hass Ł.7',20',59', Matrunionek K.21',52',54', Bogucki 41', Gawlak 55' - )


XXII - kolejka

21.05.2014r.

FC Magnolia - Do 3 X  2 - 10 (1-5)
(Pawliczuk 24',48' - Durko 1',3',13',40', Krawczuk 7', Demków 9',32',41', Cieplak 52', Terlecki 60')

Orły - Hertz Systems   4 - 2 (1-0)
(Tomczak 3',51',55', Bandiak 39' - Bludo 46', Golonko 55')


XXVI - kolejka

19.05.2014r.

Calesa II - Błękitni  2- 4 (1-1)
(Cienki 7', Bielecki M.58' - Zuba 6',45', Dworczak 47', Dratwiński 53')


XXI - kolejka

19.05.2014r.

Bez nazwy - Malinowski Team   6 - 0 (3-0)
(Bugała 16', Mużyłowski 20',52', Wójtowicz M.28',49', Jasik B.39' -

14.05.2014r.

FC Żary - Hertz Systems   14 - 2 (6-0)
(Matrunionek K.2', Hass Ł.6',19',34', Boguki 18',25',58', Rupieta 23', Świdziński 32', Hass M 47',57', Patrzykąt D.52',53',55' - Bludo 39', Jędrzejewski 45')

Calesa II - Do 3 X 2 - 2 (2-1)
(Stompor 7',19' - Terlecki 29',49')

FC Magnolia - Orły 2 - 5 (1-4)
(Gołębiewski 23', Ostapowicz 56' - Grynienko 3',9', Łobodziec 12',18', Wolicki 37')


Puchar LALPN 1/2 Finału

12.05.2014r.

Calesa - FC Żary 3 - 3 (0-2)
(Słobodzian 44', Gałązka 45', Siemion 53' - Kopij 23',37', Maciołek 25')

Bez nazwy - Błękitni 6 - 2 (3-1)
(Wójtowicz M.4', Wasilewski 8', Jasik B.18',57', Domański 32', Wójtowicz T.60'+1' - Breszyk 18', Dworczak 41')


XX - kolejka

09.05.2014r.

Orły - Calesa   4 - 1 (1-1)
(Łobodziac 8',40' samobójcza 50', Lubowiecki 60'+1' - samobójcza 24')

FC Żary - Bez nazwy 0 - 2 (0-0)
( - Mużyłowski 32',35'6')

FC Magnolia - Malinowski Team  2 - 5 (1-5)
(Ostapowicz 12', Szklarek 40' - Pieciuch 10',18', Helman 11', Ratajczak Kaz.17', Klisowski 20')

07.05.2014r.

Calesa II - Policja  3 - 3 (2-3)
(Stompor 19', Kołtun 20', Witkowski 42' - Żukowski 10', Kozakiewicz B.17', Niemczycki18')

Hertz Systems - Łabędzia  4 - 4 (0-3)
(Golonko 35', Burnecki 43', Bludo 45',55'' - Semczyszyn 17',29',34', Ciosek 26')

Do 3 X - Błękitni  6 - 4 (1-4)
(Lech 14',47', Durko 38',45', Terlecki 43', Demków 60'+1' - Breszyk R.1',19', Zuba 10', Korzenko 29')


Puchar LALPN - rewanż

28.04.2014r.

Błękitni - Policja 7 - 1 (1-1) - AWANS: Błękitni
(Dworczak 18', Zuba 32',43',57', Handke 39',41', Korzenko 51' - Kozakiewicz P.2')


XIX - kolejka

25.04.2014r.

Malinowski Team - Hertz Systems 3 - 0 walkower
( - )

Łabędzia - Do 3 X  2 - 2 (2-1)
(Szymczak 23', Ryba 26' - Durko 22', Adamski 39')

Błękitni - Orły  6 - 3 (3-1)
(Stróż 2', Korzenko 17', Zuba 20',51', Dworczak 31', 60'+1' - Dołęgiewicz P.21', Wolicki 39',41')

23.04.2014r.

Bez nazwy - FC Magnolia 3 - 0 walkower
( - )

Policja - FC Żary  2 - 3 (1-1)
(Żukowski ?,Samsel 32' - Hass Ł.8', Gawlak 45', Hass M.53')

Calesa -  Calesa II  2 - 2 (0-1)
(Grynienko 43', Bryjak 52' - Stompor 8', Witkowski 41')


XVIII - kolejka

18.04.2014r.

Malinowski Team - FC Żary 1 - 3 (1-1)
(Kols 7' - Gawlak 8',60', Maciołek 52')

Błękitni - Policja  4 - 4 (3-4)
(Wujda 5',10', Duczmal 20', Żukowski 22' - Stróż 1',7', Zuba 14', samobójcza 52')

Hertz Systems - Calesa II  1 - 7 (1-0)
(Bludo 18' - Zubowicz 31',53', Stompor 35',60', Witkowski 38', Cienki 44', Łapa 55')

16.04.2014r.

Do 3 X - Orły 3- 1 (1-1)
(Janik Sz.14',Terlecki 34', Kostur 50' - Czygunowski M.20')

Calesa - FC Magnolia  11 - 2 (3-1)
(Gałązka 16',36', Słobodzian 18',31',40',47',59', Bryjak 19', Horożaniecki 39'-k, Rudewicz 45', Bednarski 57' - Ostapowicz 1', Gołębiewski 34')

Łabędzia - Bez nazwy  0 - 7 (0-3)
( - Wójtowicz T.3',11',41', Jasik M.27', Mużyłowski 49',50', Jasik B.58')


Puchar LALPN - rewanż

14.04.2014r.

Do 3 X - Calesa 2 - 7 (1-5) - AWANS: Calesa
(Durko 5', Jakuszewicz 60'+2' - Siemino 4', Bryjak 10', Słobodzian 12', Gałązka 25',30',33', Bednarski 60'+2')


XVII - kolejka

11.04.2014r.

Łabędzia - Calesa 1 - 7 (1-2)
(Szymczak 14' - Siemion 4',25', samobójcza 33', Weber 42', Bednarski 53',60', Słobodzian 56')

Hertz Systems - Bez nazwy  1 - 10 (1-4)
(Ficek 11' - Mużyłowski 12',32',41',45', Wójtowicz M.13',25',28', Wójtowicz J.37', wWójtowicz T.46', Wójtowicz P.57')

Orły - Calesa II  1 - 5 (0-2)
(Dołęgiewicz P.59' - Bielecki M.15',23', Stompor 41',45',60')

09.04.2014r.

Błękitni - FC Magnolia 3 - 0 (1-0)
(Dworczak 9', Zuba 36', Korzenko 38' - )

Do 3 X - FC Żary  1 - 8 (0-5)
(Terlecki 48' - Hass Ł.8',25', Gawlak 9', samobójcza 19',40', Hass M.23', Maciołek 44',58')

Malinowski Team - Policja  0 - 1 (0-1)
( - Żukowski 14')


XVI - kolejka

04.04.2014r.

Policja - Hertz Systems 3 - 0 walkower
( - )

Calesa - Malinowski Team  3 - 1 (1-0)
(Rudewicz 24', Bryjak 43', Gałązka 49' - Walasek 36')

Błękitni - Łabędzia  5 - 0 (3-0)
(Zuba 15',20',26', Korzenko 48', Dworczak 50' - )

02.04.2014r.

FC Żary - Orły 7 - 1 (2-1)
(Gawlak 2',56', Patrzykąt T.30'+1', Hass Ł.32',47',54', Bogucki 38' - Dołęgiewicz P.20')

FC Magnolia - Calesa II  3 - 5 (2-1)
(Nalepa 22',43', Pawliczuk 29' - Łapa 8', Witkowski 38', Kołtun 48', Zubowicz 53',58')

Bez nazwy - Do 3 X  14 - 2 (5-2)
(Mużyłowski 3',33',34',45', Wójtowicz M.5',20',60', Olender 7',52', Jasik B.18',35',42', Domański 55', Wójtowicz P.58' - Miczke 17', Lech 23'')


XV - kolejka

28.03.2014r.

Do 3 X - Policja 2 - 4  (0-1)
(Durko 33', 55' - Kozakiewicz B.24', Duczmal 31', Niemczycki 34', Kozakiewicz P.47')

Malinowski Team - Błękitni  1 - 4 (0-2)
(Wąsowicz 54' - Zuba 5',7', Dratwiński 56', Dworczak 58')

Calesa II - FC Żary 2 - 3 (2-2)
(Witkowski 10', Zubowicz 20' - Hass Ł.1', Matrunionek K.30'+1', Krawczyk 45')

26.03.2014r.

Hertz Systems - Calesa  0 - 3 walkower
( - )

Orły - Bez nazwy  1 - 15 (0-9)
(Dołęgiewicz A.43' - Olender 2',22',55',60'+1', Jasik M.5',47', Wójtowicz T.6', Wótowicz M.9',26',53',59', Mużyłowski 24', Jasik B.27',30',48')

Łabędzia - FC Magnolia  2 - 2 (0-1)
(Banaś 51', Sachar 60'+1' - Pawliczuk 26', Nalepa 57')


XIV - kolejka

21.03.2014r.

Łabędzia - Malinowski Team  4 - 1 (2-0)
(Szymczak 6', Ryba 24', Semczyszyn 48', Dulnik 55' - Kols 43')

Policja - Orły  5 - 0 (3-0)
(Samsel 3',7', Kozakiewicz B.29', Niemczycki 33', Żukowski 39', - )

Błękitni - Hertz Systems  3 - 0 walkower
(  - )

19.03.2014r.

Bez nazwy - Calesa II  5 - 1 (3-1)
(Mużyłowski 11',32', Wójtowicz M.19',60', Jasik B.28' - Zubowicz 29')

Calesa - Do 3 X  3 - 0 (2-0)
(Bryjak 9', Gałązka 36', samobójcza 36', - )

FC Żary - FC Magnolia  13 - 0 (4-0)
(Hass Ł.4',30',30'+1', Matrunionek K.6',49',52',57', Gawlak 29',36',47',53', Rupieta 35', Patrzykąt D.50' - )

 



IX - kolejka - zaległy

22.11.2013r.

Calesa - Malinowski Team  2 - 1 (0-0)
(Papiesz 32', Horożaniecki 36' - samobójcza 38')


XIII - kolejka

15.11.2013r.

Do 3 X - Bez nazwy 1 - 2 (1-0)
(Demków 9' - Wójtowicz M.31', Jasik B.50')


XII - kolejka - zaległy

14.11.2013r.

Błękitni - FC Żary  3 - 3 (2-2)
(Zuba 11',21', Stróż 38' - Matrunionek K.5',55', Hass Ł.26')

VI - kolejka - zaległy

14.11.2013r.

Policja - FC Magnolia 6 - 2 (4-0)
(Nazaruk 1', Kozakiewicz B.10', Kozakiewicz P.28',29', Żukowski 34', Tacka 36' - Juszczyk 47', Bednarz 55')


XIII - kolejka

13.11.2013r.

Łabędzia - FC Magnolia  6 - 3 (-)
(Bahyrycz 7',44', Ryba 17', Semczyszyn 49', Banaś 53' - Nalepa 31',54', Szklarek 39')


XII - kolejka

08.11.2013r.

Policja - Łabędzia  7 - 1 (3-0)
(Żukowski 17',48', Kozakiewicz P.20', Wujda 29', Frankowski 41', Duczmal 57', Sówka 60' - Semczyszyn 53')

Bez nazwy - Malinowski Team  2 - 1 (0-0)
(Mużyłowski 32',45' - Kols 40')

Calesa - Błękitni  3 - 2 (2-1)
(Bryjak 10', Słobodzian 16', Horożaniecki 54' - Kołacki M.25'k, Stróż 33')

06.11.2013r.

Calesa II - Orły 6 - 2 (2-0)
(Stompor 15',54',58', Witkowski 30'+1',38', Kurzydło S.50' - Krzak 48',57')

Do 3 X - FC Żary  3 - 1 (2-0)
(Demków 22', Nagler 29', Cieplak 38' - Hass Ł.59')


VI - kolejka - zaległy

04.11.2013r.

Błękitni - Policja 1 - 1 (1-1)
(Zuba 17' - Żukowski 23')


XI - kolejka

31.10.2013r.

Orły - Malinowski Team 4 - 2 (2-1)
(samobójcza 6',47', Lubowiecki R.25',50' - Helman 20', Jóźwiak 55')

Do 3 X - Łabędzia  4 - 7 (1-1)
(Lech 23',53', Demków 33', Korytowski 57' - Bahyrycz 16',39', Ryba 41', Semczyszyn 45', Pawliczuk 52', Andrzejewski 57', Sachar 60')

Hertz Systems - FC Magnolia 7 - 2 (4-0)
(Bludo 8',58', Jagodziński 11', Ściebura 21', Kulka 25',50',  - Cichy 42', Juszczyk 48')

30.10.2013r.

Bez nazwy - Valmet  3 - 0 walkower ANULOWANY
( - )

Policja - Calesa  4 - 4 (3-2)
(Samsel 5', Niemczycki 24', Żukowski 28', samobójcza 60'+2' - Słobodzian 4',30'+1', samobójcza 34', Gałązka 52')

II - runda Pucharu Ligi

FC Żary - Calesa II  6 - 0 (3-0)
(Hass M.7', Matrunionek K.18', Hass Ł.29', Krawczyk 38', Bogucki 46', Rupieta 60'+1' - )


X - kolejka

25.10.2013r.

Orły - Policja  0 - 3 (0-1)
( - Żukowski 21',56', Samsel 58')

FC Magnolia - Bez nazwy  2 - 8 (1-3)
(Szklarek 7', Cichy 54' - Wótowicz M.2',6', Jasik B.28',45', Mużyłowski 35',50', Wójtowicz P.37', Pałągiewicz 59')

FC Żary - Calesa  3 - 0 walkower
( - )

23.10.2013r.

Malinowski Team - Do 3 X  5 - 3 (3-2)
(Kols 12',59', Sikorski 30', Walasek 29',44' - Lech 3',43', Nagler 5')

Błękitni - Hertz Systems  4 - 1 (1-1)
(samobójcza 27', Zuba 42',47', Kołacki A.58' - Bludo 18')

Łabędzia - Calesa II 5 - 1 (1-1)
(Pawliczuk 24',52', Semczyszyn 35', Bahyrycz 46', Dzieklański 47' - Stompor 14')

21.10.2013r.

Valmet - Policja  0 - 10 (0-2) ANULOWANY
( - Duczmal 8',27',39',42', Frankowski 44', Potaszynski 47', Kozakiweicz P.53', Kozakiewicz B.57',58', Nazaruk 60')

VIII - kolejka

18.10.2013r.

Łabędzia - Malinowski Team  5 - 4 (2-2)
(Semczyszyn 5',21',51',52', Sachar 41' - Walasek 8', Ratajczak Kaz.25', Helman 42', Chytry 59')


IX - kolejka

18.10.2013r.

Bez nazwy - Orły  4 - 3 (3-2)
(Jasik M.8', Mużyłowski 14', Wójtowicz M.30',39' - Lubowiecki 7',49', Czygunowskki 27')


IX - kolejka

16.10.2013r.

Hertz Systems - Do 3 X  3 - 1 (0-1)
(Ficek 40', Kulka 41', Bludo 56' - Demków 27')

FC Żary - Calesa II  4 - 1 (2-0)
(Maciołek 3',56', Rupieta 21', Krawczyk 53' - Stompor 44')

Valmet - Łabędzia 3 - 0    walkower ANULOWANY
( - )


IX - kolejka - awansem

11.10.2013r.

FC Magnolia - Błękitni 1 - 5 (0-1)
(Szklarek 47' - Zuba 28', Korzenko 36', Dworczak 51', Koryzna 52', Kołacki M.59')


VIII - kolejka

11.10.2013r.

FC Żary - Bez nazwy  2 - 2 (1-0)
(Hass Ł.3', Krawczyk 57'(k) - Jasik B.44', Wójtowicz M.53')


VII - kolejka

09.10.2013r.

Policja - Hertz Sysytems 7 - 0 (3-0)
(Kloc 19', Nazaruk 21', Kozakiewicz P.29',55', Samsel 34',51', Wujda 54' - )

FC Magnolia - Orły  3 - 2 (3-2)
(Kaczmarek 8', Musiał 16', Szklarek 22' - Czygunowski 5', Grynienki 24'(k))

Valmet - Do 3 X 1 - 9 (0-4) ANULOWANY
(Bandziak 35' - Terlecki 5',28',46', Korytowski 9', Lech 19', Nagler 36',37', Demków 52',56')


II - runda Pucharu Ligi

07.10.2013r.

Policja - Błękitni  0 - 0 (0-0)
( - )


VIII - kolejka 

07.10.2013r.

Calesa - Calesa II 5 - 5(1-3)
(Słobodzian 17', Horożaniecki 49', Graczyk 51', Gałązka 54', Bryjak 57' - Wojciechowski 2', Stompor 22',36', Durko 23', Witkowski 45')


VII - kolejka

04.10.2013r.

Błękitni - Łabędzia 4 - 4 (1-3)
(Korzenko 25', Kołacki M.31',35', Dworczak 59' - Ryba 10',16',23', samobójcza 44')

Calesa - Orły  1 - 6 (0-3)
(Maćko 32' - Dołągiweicz 2',60'+2', Grynienko 6',56',57', Tomczak 24')

Bez nazwy - Calesa II 11 - 4 (6-2)
(samobójcza 14', Wójtowicz M.17',53', Mużyłowski 20',24',29',38', Jasik B.28',55',58', Wójtowicz J.46' - Stompor 5',23',33',51')

02.10.2013r.

FC Żary - Hertz Systems 3 - 1 (1-0)
(Krawczyk 27', Matruninek K.55', Hass Ł.55' - Bludo 33')

Policja - Do 3 X 4 - 3 (3-0)
(Samsel 5', Niemczycki 12', Kozakiewicz P.29', Żukowski 36' - Janik Sz.32', Korytowski 44', Cieplak50')


VI - kolejka - zaległy

02.10.2013r.

FC Magnolia - Calesa 2 - 7 (1-4)
(Juszyk 28', Ostapowicz 59' - Gałązka 18',22',25',27', Horożaniecki 33', Maćko 52', Bogdanowicz 60')


II - runda Pucharu Ligi

30.09.2013r.

Calesa  - Do 3 X  0 - 3 (-) walkower
( - )


VII - kolejka

30.09.2013r.

FC Magnolia - Malinowski Team  1 - 5 (-)
(Lisowiec 46' - Lidtke 18', Pieciuch 42',50', Wąsowiecz 52', Kols 53')


V - kolejka - zaległy

30.09.2013r.

Łabędzia - Orły 2 - 2 (-)
(Pawliczuk 18', Semczyszyn 50' - Grynienko 23', Zapotoczny 33')


VI - kolejka

27.09.2013r.

Łabędzia - Bez nazwy  0 - 11 (0-2)
( - Wójtowicz T.18', Wójtowicz M.22',39',47',49',50',52',57', Wójtowicz J.53',58', Domański 56'')


XI - kolejka - awansem

25.09.2013r.

Calesa II - Błękitni 3 - 3 (1-2)
(Witkowski 5', Kołtun 42', Kurzydło.S.50' - Breszyk 10', Kołacki M.22',53')


VI - kolejka

25.09.2013r.

Malinowski Team - Hertz Systems 4 - 1 (2-1)
(Helman 25',49', Walasek 27', Wąsowicz 59' - Bludo 22')

FC Żary - Valmet  12 - 0 (4-0) ANULOWANY
(Rupiet 3', Hass ł.9',50',60', Matrunionek K.14',48', Patrzykąt D.21',57, Maciołek 28',54', Bogucki 33',35' - )

23.09.2013r.

Orły - Do 3 X  2 - 1 (1-0)
(Grynienko 16',48' - Kowalczyk 45')


III - kolejka - awansem

23.09.2013r.

Calesa II - Hertz Systems  2 - 2 (1-1)
(Stompor 14',60'+1' - Bludo 17',43')


V - kolejka

20.09.2013r.

Calesa - Bez nazwy  5 - 4 (2-1)
(Maćko 15',34', Bryjak 20',54', Słobodzian 37' - Jasik 5', Mużyłowski 52',59',60')

18.09.2013r.

FC Żary - Policja  4 - 1 (1-0)
(Knasiak 13', Maciłek 38', Krawczyk 47', Matrunionek K.60'+1'k - Hajdul 39')

FC Magnolia - Calesa II  3 - 4 (2-2)
(Nalepa 15, Szklarek 22', Cichy 34' - Strawiński 27', Durko 29', Stompor 55',)

Błękitni - Do 3 X 4 - 1 (2-1)
(Zuba 2', Dworczak 11', Kołacki M.44',60'+1' - Cieplak 20')


II - kolejka

17.09.2013r.

Hertz Systems - Bez nazwy  3 - 2 (1-1)
(Jóźwiak 16',35', Bludo 50' - Wójtowicz M.24', Mużyłowski 34')


I - runda Pucharu Ligi

17.09.2013r.

Calesa II - Malinowski Team 1 - 1 (0-1) karne: 3-1 awans: Calesa II
(Stompor 54' - Pieciuch 13')


V - kolejka

16.09.2013r.

Valmet - Hertz Systems  8 - 5 (1-2) ANULOWANY
(Osiński 19',50', Zaranek 33', Rapiej 43',47', Rusin 54',60'+1',60'+3' - Kulka 7', samobójcza 22', Telęga 56', Jagodziński 57', Jóźwiak 60')


IV - kolejka

13.09.2013r.

Hertz Systems - Łabędzia  2 - 3 (0-3)
(Talęga 56', Bedbarz 60'+2' - Ryba 16',27',31')

11.09.2013r.

Calesa II - Malinowski Team 2 - 3 (2-2)
(Stompor 18', Witkowski 21', - Walasek 3',40', Wąsowicz 29')

Bez nazwy - Błękitni 6 - 0 (0-0)
(Wójtowicz T.32',34', Mużyłowski 40',42',53', Wójtowicz J.59' - Hass Ł.6', Bogucki 26', Patrzykąt D.48')

09.09.2013r.

Orły - FC Żary 0 - 3 (0-2)
( - Hass Ł.6', Bogucki 26', Patrzykąt D.48')


III - kolejka

06.09.2013r.

Orły - Valmet  7 - 0 (4-0) ANULOWANY
(Czygunowski 10',40', Wolicki 14', Janicki 20',29', Zapotoczny 44', Grynienko 52' - )

04.09.2013r.

Łabędzia - FC Żary  1 - 3 (1-1)
(Rekusz 17' - Matrunionek K.28', Hass Ł.33', Knasiak 51')

Malinowski Team - Błękitni  2 - 5 (1-3)
(Kols 25', Ratajczak Kaz.48' - samobójcza 10', Zuba 21', Koryzna 28', Dworczak 33', Handke 57')

Calesa II - Policja  0 - 6 (0-1)
( - Kloc 23', Wujda 32', Żukowski 33',55', Duczmal 37', Kozakiewicz B.57')

02.09.2013r.

Do 3 X - Calesa  4 - 2 (1-0)
(Demków 13',49', Osiński 54', Janik J.60'+1' - Gałązka 59', samobójcza 60')


I runda - Pucharu LALPN

02.09.2013r.

Orły - Bez nazwy  2 - 8  (0-3)   awans: Bez nazwy
(Lubowiecki 34', samobójcza 56' - Jasik M.13',20', Domański 13', Mużyłowski 38',40',44', Jarowicz 42',53')


II - kolejka

30.08.2013r.

Calesa II - Valmet  6 - 1 (3-0) ANULOWANY
(Stompor 4',25',60'+1', Cienki 23', samobójcza 39', Witkowski 57' - Osiński 49')

Bez nazwy - Policja   7 - 1  (3-0)
(Mużyłowski 10',46', samobójcza 18', Wójtowicz M.25',52',54', Wójtowicz T.58' - Żukowski 33')

Hertz Systems - Calesa   2 - 5  (1-2)
(Ściebura 23', Jóźwiak 54' - Siemion 10', Słobodzian 25',36',46', Gałązka 54')

28.08.2013r.

AZ Klinkier - Łabędzia  - mecz anulowany
( - )

Orły - Błękitni   2 - 3  (0-2)
(Tomczak 36', Lubowiecki 45' - Zuba 10',12', Kołacki M.33')

Do 3 X - FC Magnolia   4 - 3  (1-0)
(Święcicki 5', Terlecki 50',60'+1', Kowalczyk 52' - Godlewski 43', Bednarz 57', Szklarek 60')

26.08.2013r.

Malinowski Team - FC Żary   0 - 6  (0-2)
( - Krawczyk 14', Hass Ł.27',55', samobójcza 33', Bogucki 52', Hass M.60')


I runda - Pucharu LALPN

26.08.2013r.

Do 3 X - Valmet  3 - 2  (1-0)   awans: Do 3 X ANULOWANY
(Korytowski 11',41', Lech 47' - Frąckowiak 34', Rudewicz 51')


I - kolejka

23.08.2013r.

Orły - Hertz Systems    3 - 5  (2-2)
(Lubowiecki 4',21',60'+1' - Bednarz 8',31',40', Kulka 17', Bludo 57')

Łabędzia - Calesa   4 - 9  (3-3)
(Pawliczuk 7',10', Ryba 20', Tłuszcz 36' - Gałązka 2',45', Słobodzian 8', Bryjak 22,57', Maćko 35',50',53'55' )

Do 3 X - Calesa II    4 - 1  (2-1)
(Demków 4',20', Terlecki 57',60'+1' - Cienki 8')

21.08.2013r.

Błękitni - Valmet    5 - 0  (1-0) ANULOWANY
(Bonarednko 12', Dworczak 37', Breszyk 39',55', Zuba 51' - )

Malinowski Team - Policja    4 - 0  (3-0)
(Walasek 2',17',26', Wąsowicz 60' - )

19.08.2013r.

FC Magnolia - FC Żary    0 - 7  (0-2)
( - Hass Ł.10',32', Krawczyk 3', Maciołek 33',52', Patrzykąt D.44', Rupieta 53')


Q - Pucharu LALPN

14.08.2013r.

FC Magnolia - Bez nazwy    1 - 8  (1-2)   awans: Bez nazwy
(Nalepa 9' - Jasik M.15', Serafiński 23', Mużyłowski 33',53',54', Wójtowicz M.35',57', Wójtowicz P.51')


I runda - Pucharu LALPN

12.08.2013r.

Błękitni - Łabędzia  5 - 1  (2-1)   awans: Błękitni
(Breszyk 8',59', Kołacki A.30', Handke 43', Kołacki M.56' - Bahyrycz 23')

Q1 - Pucharu LALPN

12.08.2013r.

Bez nazwy - Hertz systems    7 - 0  (3-0)   awans: Bez nazwy
(Wójtowicz T.7',15', Lipiński 12',42',49', Mużyłowski 38', Wójtowicz M.60' -)


 

Dziękuję za udany sezon 2013/2014 oraz współpracę wszystkim zespołom, które wystąpiły w LALPN.

 

Jednocześnie chciałbym zaprosić do udziału w rozgrywkach w nowy sezonie LALPN 2014/2015 (zapisy do 14 sierpnia 2014r.).

 

 

 

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA


KONIEC RUNDY

JESIENNEJ

OKNO TRANSFEROWE

OTWARTE

 

Reklama

OSTATNIE SPOTKANIA

10 kolejka /II RUNDA/

CALEG  - AC ŻARSKI TEAM

5 -2 /2-1/


IV kolejka /I RUNDA/

MECZ ZALEGŁY

BŁĘKITNI  - DO 3 X

0 -2 /0-0/


10 kolejka /II RUNDA/

DO 3 X  - MMalu ŻARY

2 -3 /1-1/

EUROTRANS NOWOGRÓD BOB.  - MAGICY ŻARY

3 -0 /wallkower/

Tabela LALPN

    M Pkt.
1 Eurotrans  Nowogród Bobrzański 10 28
2 Mmalu Żary 10 21
3 Do 3 X 10 20
4 Caleg 10 16
5 Orły 9 10
6 Błękitni 9 9
7 Magicy Żary 10 7
8 AC Żarski Team 10 3

 

Zaległe mecze

ORŁY - BŁĘKITNI

mecz z X-kolejki II RUNDA

TERMIN DO ROZEGRANIA - runda wiosenna

 

Kontakt

 lalpn@op.pl  

Nie bądź obojętny!

Najnowsza galeria

Oto profesjonalna...amatorka
Ładowanie...