Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 63, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 147
statystyki szczegółowe
Podsumowanie sezonu 2012/2013
Tabela
M | Pkt. | Zw | Re | Po | Br.zd | Br.str. | R | ||
1 | AZ Klinkier | 22 | 57 | 18 | 3 | 1 | 111 | 24 | 87 |
2 | Calesa | 22 | 49 | 15 | 4 | 3 | 76 | 36 | 40 |
3 | Błękitni Gr.Ryb. | 22 | 45 | 14 | 3 | 5 | 70 | 38 | 32 |
4 | FC Żary | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 82 | 43 | 39 |
5 | Policja | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 66 | 45 | 21 |
6 | Orły | 22 | 28 | 9 | 1 | 12 | 57 | 61 | -4 |
7 | Valmet | 22 | 28 | 9 | 1 | 12 | 62 | 74 | -12 |
8 | Malinowski Team | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 57 | 71 | -14 |
9 | Do 3 X | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 47 | 77 | -30 |
10 | Łabędzia | 22 | 18 | 6 | 0 | 16 | 37 | 94 | -57 |
11 | Calesa II | 22 | 11 | 3 | 2 | 17 | 46 | 102 | -56 |
12 | Meble Zieliński | 22 | 10 | 3 | 1 | 18 | 35 | 43 | -8 |
W sezonie 2012/2013 w LALPN zostało rozegranych łącznie 150 spotkań (133 w lidze i 17 w Pucharze Ligi). [2011/2012 -171 spotkań (17 w Pucharze, 154 w lidze)].
Strzelono 746 bramek (średnia na mecz około 4,97) [2011/2012 – 1017 średnia 5,9].
Sędziowie pokazali łącznie 147 kartek (138 kartek w lidze / 132 żółtych i 6 czerwone – w Pucharze 9 kartek w lidze / 7 żółtych i 2 czerwone ligi wszystkie żółte. [2011/2012 – rozdano 135 kartek / w lidze 125 - 121 żółte i 4 czerwone – w Pucharze ligi 10 żółtych kartek].
AZ Klinkier trafił po raz drugi do „Klubu 100” – 111 bramek.
Do rozgrywek zostało zgłoszonych ponad 245 zawodników, którzy reprezentowali 12 zespołów.
Najlepsza obrona: AZ Klinkier – 24 stracone bramki.
Najlepszy atak: AZ Klinkier – 111 zdobytych bramek.
Walkowery: 13 ( 12 w lidze, 1 w pucharze).
Przełożone mecze: 19 (17 w lidze, 2 w Pucharze).
Wyróżnienia LALPN:
Król Strzelców: Maciej Korochoda (AZ Klinkier)
Najlepszy bramkarz: Paweł Wietrzycki (AZ Klinkier)
Najlepszy zawodnik: Marcin Biczewski (Błekitni Grupa rybacka)
Mistrz LALPN 2012/2013: AZ Klinkier
Puchar LALPN: CALESA
Fair Play
Lp. |
Zespół |
Pkt. |
|
|
1 |
Policja |
18 |
6 |
0 |
2 |
Do 3 X |
18 |
6 |
0 |
3 |
Meble Zieliński |
18 |
6 |
0 |
4 |
Valmet |
26 |
7 |
1 |
5 |
Calesa II |
26 |
7 |
1 |
6 |
Calesa |
27 |
9 |
0 |
7 |
Malinowski Team |
27 |
9 |
0 |
8 |
AZ Klinkier |
36 |
12 |
0 |
9 |
Łabędzia |
41 |
12 |
1 |
10 |
FC Żary |
42 |
14 |
0 |
11 |
Błękitni Grupa Rybacka |
57 |
19 |
0 |
12 |
Orły |
69 |
18 |
3 |
Przy równej ilości punktów o kolejności końcowej decydowała ilość WALKOWERÓW.
Klasyfikacja otrzymanych kartek.
Lp. |
Nazwisko |
Zespół |
|
|
1 |
Bielecki |
Calesa |
1 |
0 |
2 |
Koszowski |
Meble Zieliński |
1 |
0 |
3 |
Zieliński P. |
Meble Zieliński |
2 |
0 |
4 |
Cieplak |
Do 3 X |
2 |
0 |
5 |
Korochoda |
AZ Klinkier |
1 |
0 |
6 |
Postróżny |
AZ Klinkier |
5 |
0 |
7 |
Sówka |
Policja |
2 |
0 |
8 |
Wysokiński |
Policja |
1 |
0 |
9 |
Korzenko |
Błękitni Grupa Rybacka |
3 |
0 |
10 |
Handke |
Błękitni Grupa Rybacka |
4 |
0 |
11 |
Stróż |
Błękitni Grupa Rybacka |
2 |
0 |
12 |
Baworowski |
Łabędzia |
1 |
0 |
13 |
Diabułek |
Łabędzia |
1 |
0 |
14 |
Bludo |
FC Żary |
1 |
0 |
15 |
Surowiec |
FC Żary |
1 |
0 |
16 |
Banaś |
Łabędzia |
4 |
1 |
17 |
Rupieta |
FC Żary |
2 |
0 |
18 |
Maćko |
Calesa |
2 |
0 |
19 |
Jóźwiak |
Malinowski Team |
1 |
0 |
20 |
Kols |
Malinowski Team |
3 |
0 |
21 |
Osiński |
Do 3 X |
1 |
0 |
22 |
Kaniowski |
Calesa II |
3 |
0 |
23 |
Zubowicz |
Calesa II |
1 |
0 |
24 |
Kurzydło B. |
Calesa II |
0 |
1 |
25 |
Pocętkowski |
Orły |
2 |
0 |
26 |
Sinicki |
Orły |
1 |
0 |
27 |
Łobodziec |
Orły |
2 |
1 |
28 |
Sachar |
Łabędzia |
3 |
0 |
29 |
Ściana |
Orły |
2 |
0 |
30 |
Trojanowski |
Malinowski Team |
2 |
0 |
31 |
Kopernicki |
AZ Klinkier |
2 |
0 |
32 |
Krzywdziński |
AZ Klinkier |
2 |
0 |
33 |
Borowy |
Meble Zieliński |
1 |
0 |
34 |
Nalepa |
Łabędzia |
1 |
0 |
35 |
Ciosek |
Łabędzia |
3 |
0 |
36 |
Matrunionek K. |
FC Żary |
7 |
0 |
37 |
Łokaj |
Orły |
3 |
1 |
38 |
Przybyła |
Do 3 X |
1 |
0 |
39 |
Żurek |
Valmet |
1 |
0 |
40 |
Rozmys |
Valmet |
2 |
0 |
41 |
Jasik |
Calesa |
1 |
0 |
42 |
Zaranek |
Valmet |
2 |
1 |
43 |
Helman |
Malinowski Team |
1 |
0 |
44 |
Hejmanowski |
AZ Klinkier |
2 |
0 |
45 |
Musiał |
Policja / Malinowski T. |
2 |
0 |
46 |
Andrzejewski |
Policja |
1 |
0 |
47 |
Wilk |
Błękitni GR / Orły |
1 |
1 |
48 |
Krzak |
Orły |
3 |
0 |
49 |
Lubowiecki |
Orły |
1 |
0 |
50 |
Biczewski |
Błękitni Grupa Rybacka |
1 |
0 |
51 |
Durko |
Meble Zieliński |
2 |
0 |
52 |
Krawczyk |
FC Żary |
1 |
0 |
53 |
Kurzydło S. |
Calesa II |
1 |
0 |
54 |
Gałązka |
Calesa |
2 |
0 |
55 |
Maciołek |
FC Żary |
1 |
0 |
56 |
Kołacki A. |
Błękitni Grupa Rybacka |
3 |
0 |
57 |
Czepanik |
Błękitni Grupa Rybacka |
2 |
0 |
58 |
Sarnecki |
Valmet |
1 |
0 |
59 |
Hass |
FC Żary |
1 |
0 |
60 |
Welke |
FC Żary |
1 |
0 |
61 |
Tomczak |
Orły |
1 |
0 |
62 |
Terlecki |
Do 3 X |
1 |
0 |
63 |
Cienki |
Calesa II |
1 |
0 |
64 |
Niewiadomski |
Orły |
2 |
0 |
65 |
Karbowski |
Malinowski Team |
1 |
0 |
66 |
Talęga |
Malinowski Team |
1 |
0 |
67 |
Fabiańczyk |
Orły |
1 |
0 |
68 |
Korolik |
FC Żary |
1 |
0 |
69 |
Kasprolewicz |
Calesa II |
1 |
0 |
70 |
Gawrych M. |
Błękitni GR |
1 |
0 |
71 |
Gumienny |
Do 3 X |
1 |
0 |
72 |
Wujda |
Policja |
1 |
0 |
73 |
Bednarski |
Valmet |
1 |
0 |
74 |
Dołągiewicz |
Orły |
2 |
0 |
75 |
Dworczak |
Błękitni Grupa Rybacka |
1 |
0 |
76 |
Słobodzian |
Calesa |
1 |
0 |
77 |
Wasilewski |
Calesa |
1 |
0 |
78 |
Bondarenko |
Błękitni GR |
1 |
0 |
79 |
Nowakowski |
AZ Klinkier |
1 |
0 |
80 |
Wójtowicz P. |
Calesa |
1 |
0 |
80 zawodników zostało ukaranych kartkami.[2011/2012 – 71 zawodników].
Klasyfikacja strzelców.
Lp. |
Nazwisko |
Zespół |
Bramki |
|
|
|
|
1 |
Korochoda |
AZ Klinkier |
34 |
2 |
Hejmanowski |
AZ Klinkier |
21 |
3 |
Lubowiecki R. |
Orły |
21 |
4 |
Matrunionek K. |
FC Żary |
20 |
5 |
Maćko |
Calesa |
19 |
6 |
Bogucki |
FC Żary |
18 |
7 |
Zubowicz |
Calesa II |
18 |
8 |
Gałązka |
Calesa |
16 |
9 |
Cichocki |
Policja |
16 |
10 |
Duczmal |
Meble Zieliński |
14 |
11 |
Mużyłowski |
Valmet |
11 |
12 |
Samsel |
Policja |
10 |
13 |
Mazurek |
Valmet |
10 |
14 |
Postróżny |
AZ Klinkier |
10 |
15 |
Mariasz |
AZ Klinkier |
10 |
16 |
Kołacki A. |
Błękitni Grupa Rybacka |
10 |
17 |
Korolik |
FC Żary |
9 |
18 |
Semczyszyn |
Łabędzia |
9 |
19 |
Wójtowicz P. |
Calesa |
8 |
20 |
Niemczycki |
Błękitni Grupa Rybacka |
8 |
21 |
Demków |
Do 3 X |
8 |
22 |
Żukowski |
Policja |
8 |
23 |
Patrzykąt D. |
FC Żary |
8 |
24 |
Kozakiewicz B. |
Policja |
8 |
25 |
Kols |
Malinowski Team |
7 |
26 |
Maciołek |
FC Żary |
7 |
27 |
Słobodzian |
Calesa |
7 |
28 |
Handke |
Błękitni Grupa Rybacka |
7 |
29 |
Lech |
Do 3 X |
7 |
30 |
Hass |
FC Żary |
7 |
31 |
Pieciuch |
Malinowski Team |
7 |
32 |
Lidtke |
Malinowski Team |
7 |
33 |
Kopernicki |
AZ Klinkier |
6 |
34 |
Gondaż |
Valmet |
6 |
35 |
Tomczak |
Orły |
6 |
36 |
Domański |
Calesa |
6 |
37 |
Dołągiewicz |
Orły |
6 |
38 |
Bielecki M. |
Calesa II |
6 |
39 |
Osiński |
Valmet |
6 |
40 |
Gromanowski |
AZ Klinkier |
6 |
41 |
Ryba |
Łabędzia |
6 |
42 |
Korzenko |
Błękitni Grupa Rybacka |
6 |
43 |
Terlecki |
Do 3 X |
5 |
44 |
Stróż |
Błękitni Grupa Rybacka |
5 |
45 |
Walasek |
Malinowski Team |
5 |
46 |
Zaranek |
Valmet |
5 |
47 |
Biczewski |
Błękitni Grupa Rybacka |
5 |
48 |
Romanowski |
Błękitni Grupa Rybacka |
5 |
49 |
Grynienko |
Błękitni Grupa Rybacka |
4 |
50 |
Bedkowski |
Błękitni Grupa Rybacka |
4 |
51 |
Andrzejewski D. |
Policja |
4 |
52 |
Kurzydło B. |
Calesa II |
4 |
53 |
Kuprys |
Valmet |
4 |
54 |
Sendziak |
AZ Klinkier |
4 |
55 |
Tłuszcz P. |
Łabędzia |
4 |
56 |
Pachała |
Błękitni Grupa Rybacka |
4 |
57 |
Krawczyk |
FC Żary |
4 |
58 |
Adamski |
Do 3 X |
4 |
59 |
Wójtowicz J. |
Calesa |
4 |
60 |
Łobodziec |
Orły |
4 |
61 |
Jakuszewicz |
Do 3 X |
4 |
62 |
Banaś |
Łabędzia |
4 |
63 |
Rapiej |
Valmet |
4 |
64 |
Trojanowski |
Malinowski Team |
3 |
65 |
Łapa |
Do 3 X |
3 |
66 |
Nacfalski |
Malinowski Team |
3 |
67 |
Chytry |
Malinowski Team |
3 |
68 |
Wójtowicz T. |
Calesa |
3 |
69 |
Cienki |
Calesa II |
3 |
70 |
Pocętkowski |
Orły |
3 |
71 |
Helman |
Malinowski Team |
3 |
72 |
Janicki |
Orły |
3 |
73 |
Świerżewski |
AZ Klinkier |
3 |
74 |
Jasik |
Calesa |
3 |
75 |
Zieliński P. |
Meble Zieliński |
3 |
76 |
Wysokiński |
Policja |
3 |
77 |
Żałobowski |
Valmet |
3 |
78 |
Sobczak |
Do 3 X |
3 |
79 |
Wilczyński |
Meble Zieliński |
3 |
80 |
Frąckowiak |
Valmet |
3 |
81 |
Janik J. |
Do 3 X |
3 |
82 |
Rupieta |
FC Żary |
3 |
83 |
Kozakiewicz P. |
Policja |
3 |
84 |
Ratajczak Ka. |
Malinowski Team |
3 |
85 |
Sarnecki |
Valmet |
2 |
86 |
Cieplak |
Do 3 X |
2 |
87 |
Kurzydło S. |
Calesa II |
2 |
88 |
Welke |
FC Żary |
2 |
89 |
Szklarek |
Łabędzia |
2 |
90 |
Kołacki M. |
Błękitni Grupa Rybacka |
2 |
91 |
Wujda |
Policja |
2 |
92 |
Dziekleński |
Łabędzia |
2 |
93 |
Breszyk R. |
Meble Zieliński |
2 |
94 |
Przybyła |
Do 3 X |
2 |
95 |
Sachar |
Łabędzia |
2 |
96 |
Potaszyński |
Policja |
2 |
97 |
Patrzykąt T. |
FC Żary |
2 |
98 |
Dulnik |
Łabędzia |
2 |
99 |
Zuba |
Meble Zieliński |
2 |
100 |
Hajdul |
Policja |
2 |
101 |
Płaczek |
Meble Zieliński |
2 |
102 |
Bandiak |
Orły |
2 |
103 |
Wolicki |
Valmet |
2 |
104 |
Kasprolewicz |
Calesa II |
2 |
105 |
Nagler |
Do 3 X |
1 |
106 |
Tłuszcz K. |
Łabędzia |
1 |
107 |
Borowy J. |
Meble Zieliński |
1 |
108 |
Tosza |
Calesa II |
1 |
109 |
Osiński |
Do 3 X |
1 |
110 |
Gawrych |
Orły |
1 |
111 |
Nowakowski |
AZ Klinkier |
1 |
112 |
Nazaruk |
Policja |
1 |
113 |
Krzak |
Orły |
1 |
114 |
Nalepa |
Calesa II |
1 |
115 |
Bielecki K. |
Calesa |
1 |
116 |
Szymczak |
Meble Zieliński |
1 |
117 |
Wąsowicz |
Malinowski Team |
1 |
118 |
Dworczak |
Błękitni Grupa Rybacka |
1 |
119 |
Breszyk D. |
Meble Zieliński |
1 |
120 |
Kołtun |
Calesa II |
1 |
121 |
Bednarski |
Valmet |
1 |
122 |
Sówka |
Policja |
1 |
123 |
Gawrych M. |
Błękitni Grupa Rybacka |
1 |
124 |
Ważny |
Malinowski Team |
1 |
125 |
Rekusz |
Łabędzia |
1 |
126 |
Korytowski |
Do 3 X |
1 |
127 |
Lubowiecki K. |
Policja |
1 |
128 |
Janik Sz. |
Do 3 X |
1 |
129 |
Ufa |
FC Żary |
1 |
130 |
Tacka |
Policja |
1 |
131 |
Kowalczyk |
Do 3 X |
1 |
132 |
Pawliczuk |
Łabędzia |
1 |
133 |
Kaniowski |
Calesa II |
1 |
134 |
Jóźwiak |
Malinowski Team |
1 |
135 |
samobójcza |
|
22 |
Na listę strzelców wpisało się 134 zawodników. [2011/2012 – 143 zawodników].
Wyniki wszystkich spotkań
Finał Pucharu LALPN
28.06.2013r.
Calesa - AZ Klinkier 2 - 1 (2-0)
(Maćko, Wójtowicz M. - Korochoda)
XII - kolejka
26.06.2013r.
Policja - Do 3 X 5 - 0 (0-0)
(Cichocki 32',42',50',60' Kozakiewicz P.35' - )
Valmet - Orły 2 - 1 (0-0)
(Rapiej 37', Mużyłowski 43' - Lubowiecki 60'+5')
Malinowski Team - Calesa II 6 - 1 (-)
(Ratajczak Ka.8',23', Jóźwiak 26', samobójcza 45', Lidtke 53', Pieciuch 57' - Kasprolewicz 15')
24.06.2013r.
AZ klinkier - Calesa 1 - 3 (1-1)
(Mariasz 9' - Maćko 23',47',60')
FC Żary - Błękitni Grupa Rybacka 3 - 4 (1:1)
(Rupieta 4', Hass 38', samobójcza 48' - Biczewski 18', Korzenko 39', Kołacki A,45', Romanowski 48')
Łabędzia - Meble Zieliński 3 - 0 walkower
( - )
XXII - kolejka
21.06.2013r.
Do 3 X - Łabędzia 2 - 4 (1-3)
(Janik J.22', Jakuszewicz 49' - Semczyszyn 3', Banaś 8', Ryba 25', 60'+2')
Meble Zieliński - FC Żary 0 - 3 walkower
( - )
Błękitni Grupa Rybacka - AZ Klinkier 1 - 5 (1-1)
(Romanowski 24', - Postróżny 17',34', Korochoda 50',52', Gromanowski 60')
19.06.2013r.
Calesa II - Valmet 2 - 8 (0-4)
(Kaniowski 36', Zubowicz 60' - Wolicki 10', Osiński 13', Mazurek 21', Frąckowiak 23',32', Rapiej 38', Mużyłowski 41',57')
Orły - Policja 2 - 3 (0-1)
(samobójcza 35', Lubowiecki R.56' - Samsel 3', Kozakiewicz B.33', Cichocki 52')
Malinowski Team - Calesa 7 - 1 (4-1)
(Pieciuch 2',48', Lidtke 6',9',25',53', Ratajczak K.35' - Maćko 21'k)
1/2 Finału Pucharu Ligi - rewanże
14.06.2013r.
Policja - Calesa 2 - 6 (2-3)
(Kozakiewicz B.13',29' - Maćko 3',39', Wójtowicz J. 5',55', Gałązka 17',34')
AZ Klinkier - Meble Zieliński 5 - 0 (1-0) mecz przerwany w 48'
(Mariasz 8', Postróżny 33',40', Sendziak 46', Korochoda 47' - )
XXI - kolejka
12.06.2013r.
Łabędzia - Orły 1 - 6 (1-2)
(Ryba 30' - Tomczak 5',31', Łobodziec 23',24', Łubowiecki 48',54')
Policja - Calesa II 2 - 1 (1-1)
(Hajdul 23', Żukowski 36' - Zubowicz 9')
Calesa - Błękitni Grupa Rybacka 3 - 3 (1-1)
(Gałązka 9', Maćko 44',46' - Biczewski 5', Handke 54',59')
XX - kolejka - zaległy
10.06.2013r.
Calesa II - Łabędzia 4 - 3 (2-2)
(Bielecki 5',45', Zubowicz 28',55' - Semczyszyn 9',18', Pawliczuk 49')
XXI - kolejka
07.06.2013r.
Valmet - Malinowski Team 7 - 2 (1-1)
(Zaranek 13',46'48', Osiński 43', Mużyłowski 53', Rapiej 54', Mazurek 60' - Walasek 27', Pieciuch 40')
AZ Klinkier - Meble Zieliński 3 - 0 walkower
( - )
FC Żary - Do 3 X 6 - 1 (5-1)
(Matrunonek K.12', Bogucki 21',21',24',50', Hass 25' - Lech 20')
XX - kolejka
05.06.2013r.
Orły - FC Żary 3 - 2 (0-0)
(Lubowiecki R.36', Dołągiewicz 39', Bandiak 52' - Patrzykąt D.57', Rupieta 58')
Do 3 X - AZ Klinkier 0 - 6 (0-2)
( - Korochoda 19',31', Postróżny 25', samobójcza 46', Hejmanowski 53', Gromanowski 57')
Meble Zieliński - Błękitni Grupa Rybacka 1 - 2 (0-1)
(Duczmal 47' - Romanowski 14', Handke 60'+1')
XVIII - kolejka
03.06.2013r.
Calesa II - AZ Klinkier 2 - 5 (1-3)
(Zubowicz 27',40'- Postróżny 1', Korochoda 3',10',33', Gromanwoski 53')
XX - kolejka
31.05.2013r.
Malinowski Team - Policja 2 - 2 (1-0)
(samobójcza 19', Walasek 60'+1' - Żukowski 35', Cichocki 42')
Valmet - Calesa 0 - 3 walkower
( - )
XIX - kolejka
29.05.2013r.
Błękitni Grupa Rbacka - Do 3 X 4 - 3 (1-1)
(Niemczycki 24', Biczewski 45', Handke 47', Stróż 59' - Demków 19', Nagle 37', Lech 60')
AZ Klinkier - Orły 7 - 2 (3-1)
(Korochoda 8',17',30',40', Gromanowski 37',57', Postróżny 46' - Łobodziec 27', Lubowiecki R.59')
Calesa - Meble Zieliński 10 - 3 (3-1)
(Gałązka 8',45',47',49, Wójtowicz J.9', Słobodzian 20',32',36',37',46' - Duczmal 17',31', Wilczyński 41')
1/2 Finału Pucharu Ligi
27.05.2013r.
Calesa - Policja 5 - 2 (3-1)
(Słobodzian 4', Bielecki 14', Jasik 20', Gałązka 38', Domański 48' - samobójcza 21', Żukowski 43')
Meble Zieliński - AZ Klinkier 1 - 2 (1-0)
(Wilczyński 23' - Korochoda 35', Sendziak 53')
XIX - kolejka
22.05.2013r.
FC Żary - Calesa II 9 - 4 (4-3)
(Bogucki 6',12',49', Korlolik 9',25', Patrzykąt D.36',57', samobójcza 39', Matrunionek K.58' - Zubowicz 5', Bielecki M.26',29', samobójcza 50')
Łabędzia - Malinowski Team 3 - 1 (2-1)
(Ryba 4',48', Semczyszyn 15', - Pieciuch 1')
Policja - Valmet 3 - 1 (1-0)
(Cichocki 13'55', Kozakiewicz B.48' - Osiński 56')
XVIII - kolejka
17.05.2013r.
Do 3 X - Meble Zieliński 7 - 2 (3-1)
(Kowalczy 22'k, Demków 25',60'+1', Adamski 30',37', Sobczak 38', Terlecki 54' - Płaczek 29', Duczmal 55')
Policja - Calesa 1 - 3 (0-3)
(Tacka 60'+1' - Gałązka 10', Maćko 25', Wójtowicz P.25'k')
15.05.2013r.
Orły - Błękitni Grupa Rybacka 3 - 1 (1-1)
(Dołągiewicz 27', Lubowiecki 38', Łobodziec 54' - Handke 23')
Valmet - Łabędzia 4 - 3 (2-1)
(Żałobowski 9', Mazurek 20',60'+1'', Osiński 52' - Ryba 24', Semczyszyn 31', Banaś 51')
Malinowski Team - FC Żary 3 - 3 (1-1)
(Walasek 23',50',59' - Krawczyk 2', Hass 33', Korolik 40')
XVI - kolejka
13.05.2013r.
Policja - FC Żary 2 - 1 (1-1)
(Samsel 2', Cichocki 42' - Bogucki 5')
XVII - kolejka
10.05.2013r.
AZ Klinkier - Malinowski Team 7 - 0 (4-0)
(Korochoda 1',18',42', Hejmanowski 12', Postróżny 28',35',55' - )
FC Żary - Valmet 4 - 3 (2-2)
(Matrunionek K.10', Ufa 28', Hass 33', Korolik 46' - Osiński 17', Mazurek 25', Rapiej 36')
Łabędzia - Policja 1 - 6 (1-0)
(Semczyszyn 8' - Hajdul 32', Kozakiewicz B.35',55', Wysokiński 42', Kozakieiwcz P.57', Cichocki 59')
08.05.2013r.
Meble Zieliński - Orły 0 - 1 (0-1)
( - Łobodziec 10')
Calesa - Do 3 X 2 - 3 (1-1)
(Wójtowicz P.30', Domański 50' - Sobczak 17', Demków 43',47')
Błękitni Grupa Rybacka - Calesa II 3 - 1 (2-1)
(Kołacki A.9', Pachała 11', Romanowski 48' - Zubowicz 24')
XV - kolejka
29.04.2013r.
AZ Klinkier - Policja 0 - 0 (0-0)
( - )
XIII - kolejka
Calesa - Calesa II 0 - 0 (0-0)
( - )
XVI - kolejka
16.04.2013r.
Malinowski Team - Błękitni Grupa Rybacka 0 - 1 (0-0)
( - Kołacki A.44')
Calesa II - Meble Zieliński 1 - 8 (1-4)
(Zubowicz 17' - Zieliński P.11',39', Wilczyński 11', Duczmal 15',24',35',37', Zuba 50')
Do 3 X - Orły 3 - 3 (1-2)
(Dołągiewicz 20', Tomczak 37',54' - Demków 26', Adamski 28', Janik Sz.33')
24.04.2013r.
Valmet - AZ Klinkier 0 - 3 walkower
( - )
Łabędzia - Calesa 2 - 4 (1-3)
(Tłuszcz P.23', Banaś 57' - Słobodzian 15', Jasik 19', Maćko 26', Wójtowicz P.37' /karny)
XIII - kolejka
22.04.2013r.
AZ Klinkier - FC Żary 3 - 3 (0-1)
(Świerżewski 34', Sendziak 40', Gromanowski 41' - Krawczyk 18',60', Maciołek 44')
XV - kolejka
19.04.2013r.
Błękitni Grupa Rybacka - Vlmet 5 - 0 (1-0)
(Pachała 21',40', Handke 37', Korzenko 44', Romanowski 55' - )
Calesa - Orły 2 - 1 (2-0)
(Gałązka 11', Słobodzian 32'atrzykąt D.48', Matrunionek K.60' - )
17.04.2013r.
FC Żary - Łabędzia 4 - 2 (2-0)
(Bogucki 5', Hass 10', Matrunionek K.38', 59' - Ryba 39', Semczyszyn 41')
Do 3 X - Calesa II 0 - 3 walkower
( - )
Meble Zieliński - Malinowski Team 1 - 1 (1-1)
(Wilczyński 21' - Kols 16' / karny)
II - runda - rewanże Pucharu Ligi
15.04.2013r.
Do 3 X - Calesa 0 - 3 walkower
( - )
Orły - Policja 1 - 4 (0-2)
(Lubowiecki R.53' - Kozakiewicz B.25',38', Kozakiewicz P.30', Wujda 60'+2')
XIV - kolejka
12.04.2013r.
Calesa II - Orły 3 - 5 (2-1)
(Kurzydło S.9', Kasprolewicz 12', Zubowicz 57' - Dołągiewicz 15',54', Tomczak 41', Lubowiecki R.56', Janicki 60'+1')
Malinowski Team - Do 3 X 3 - 0 walkower
( - )
FC Żary - Calesa 2 - 0 (0-0)
(Patrzykąt D.48', Matrunionek K.60' - )
10.04.2013r.
Łabędzia - AZ Klinkier 0 - 3 walkower
( - )
Policja - Błękitni Grupa Rybacka 5 - 3 (2-1)
(Lubowiecki K.20', Samsel 30', Żukowski 43',51', Kozakiewicz B.50' - Kołacki A.5', Korzenko 32', Pachała 56')
Valmet - Meble Zieliński 0 - 3 walkower
( - )
XIII - kolejka
08.04.2013r.
Orły - Malinowski Team 3 - 4 (2-1)
(Tomczak 9',21', Dołągiewicz 51' - Helman 30'+1', Kols 48',49,51')
Valmet - Do 3 X 3 - 0 walkower
( - )
II - runda - rewanże Pucharu Ligi
05.04.2013r.
AZ Klinkier - FC Żary 2 - 2 (2-1)
(Korochoda20',47' - Bogucki 15', Korolik 23')
Meble Zieliński - Błękitni Grupa Rybacka 2 - 2 (0-2) dogrywka: 3-3; karne: 4-3
(Borowy J.33',53', dogrywka: Duczmal 65' - Gawrych M.21', Grynienko T.26', dogrywka: Kołacki M.70')
XIII - kolejka
03.04.2013r.
Meble Zieliński - Policja 2 - 6 (2-3)
(samobójcza 2', Zuba 24' - Cichocki 9',43', Kozakiewicz B.12', Samsel 23', Żukowski 42',57')
Błękitni Drupa Rybacka - Łabędzia 3 - 0 walkower
( - )
Mecze zaległe
16.11.2012r.
Calesa - Malinowski Team 8 - 1 (4-0)
(Maćko 13',30',45', Wójtowicz P.21',46', Korolik 28',38', Gałązka 52' - Trojanowski 50')
II - runda Pucharu Ligi
16.11.2012r.
AZ Klinkier - FC Żary 4 - 2 (2-1)
(Ziętek 22', Postróżny 24', Mariasz 35', samobójcza 45' - Patrzykąt D.28', Hass 38')
Policja - Orły 4 - 5 (3-1)
(Samsel 1',8', Cichocki 16', Kozakiewicz B.54' - Lubowiecki 23',34',38',48', Pocętkowski 40')
14.11.2012r.
Calesa - Do 3 X 7 - 2 (2-2)
(Maćko 11',32',51',58', Gałązka 12',31', Jasik 40' - Cieplak 4', samobójcza 5')
Mecze zaległe
12.11.2012r.
AZ Klinkier - Meble Zieliński 3 - 0 (-) walkower
( - )
Valmet - Malinowski Team 5 - 0 (2-0)
(samobójcza 27',37, Kuprys 28', Mużyłowski 51', Frąckowiak 58'(karny) - )
XI - kolejka
09.11.2012r.
Do 3 X - Łabędzia 3 - 2 (2-1)
(Demków 15', Korytowski 23' Cieplak 43'' - Tłuszcz P.5', Dulnik 54')
Meble Zieliński - FC Żary 1 - 6 (1-2)
(Duczmal 23', - Bogucki 18',22',33', Maciołek 41', Matrunionek K.50',59')
Błękitni Grupa Rybacka - AZ Klinkier 2 - 3 (0-1)
(Kołacki A.39' samobójcza 55' - Mariasz 25', Korochoda 34', Świerżewski 60'+1')
07.11.2012r.
Calesa II - Valmet 5 - 8 (1-4)
(Zubowicz 23',36', Kurzydło B.40',46', Bielecki M.59' - Gondaż 3',11',45',47', Mużyłowski 6', Sarnecki 15', Zaranek 37', Wolicki 57')
Orły - Policja 2 - 3 (1-1)
(Lubowiecki 29', Pocętkowski 32', - Samsel 16', Cichocki 36', Żukowski 60'+2')
Mecze zaległe
05.11.2012r.
Policja - Valmet 2 - 2 (1-1)
(Potaszyński 23', Cichocki 49' - Mazurek 22', Sarnecki 50')
FC Żary - Do 3 X 5 - 1 (1-0)
(Patrzykąt T.22',50', Rupieta 35', Maciołek 47', Patrzykąt D.54' - Terlecki 56')
X - kolejka
02.11.2012r.
Łabędzia - Orły 2 - 1 (2-0)
(Rekusz 9', Dulnik 13' - Pocętkowski 46')
Policja - Calesa II 2 - 1 (1-0)
(Potaszyński 26', samobójcza 35' - Kurzydło B.38')
Calesa - Błękitni Grupa Rybacka 1 - 1 (0-0)
(Korolik 45' - Handke 50')
II - runda Pucharu Ligi
31.10.2012r.
Meble Zieliński - Błękitni Grupa Rybacka 2 - 2 (2-2)
(Szymczak 10', Jasiński 13' - Kołacki A.5',29')
IX - kolejka
26.10.2012r.
Łabędzia - Malinowski Team 2 - 1 (1-1) mecz zaległy
(Semczyszyn 23',46' - Kols 9')
Orły - FC Żary 1 - 2 (0-2)
(Janicki 37' - Krawczyk 22', Maciołek 25')
Do 3 X - AZ Klinkier 0 - 9 (0-5)
( -Hejmanowski 3',34',37, Mariasz 10', Korochoda 14',25', Sendziak 17', Nowakowski 40, Kopernicki 50')
Meble Zieliński - Błękitni Grupa Rybacka 0 - 3 (-) walkower
( -)
24.10.2012r.
Calesa II - Łabędzia 6 - 1 (2-0)
(Zubowicz 7', Kurzydło B.14', Cienki 35', somobójcza 43', Kurzydło S.46', Bielecki M.60' - Sachar 53')
Malinowski Team - Policja 3 - 2 (2-2)
(Kols 16', Ważny 24', Chytry 51' - Cichocki 5', Andrzejewski D.14')
Valmet - Calesa 2 - 4 (1-2)
(Mużyłowski 1', Mazurek 54' - Wójtowicz T.9',60', Maćko 18', Wójtowicz P.32')
VII - kolejka / zeległy mecz
22.10.2012r.
Do 3 X - Meble Zieliński 4 - 1 (2-1)
(Jakuszewicz 2', Przybyła 23', Lech 57', Terlecki 59' - Duczmal 6')
VIII - kolejka
19.10.2012r.
FC Żary - Calesa II 2 - 2 (0-2)
(Matrunionek K.34',45' - Cienki 14', Zubowicz 21')
17.10.2012r.
Błękitni Grupa Rybacka - Do 3 X 5 - 0 (0-0)
(Niemczycki 32', Handke 36', Bedkowski 46', Biczewski 55',59' - )
Calesa - Meble Zielinski 3 - 2 (3-0)
(Gałązka 19',30', Maćko 27' - Zieliński P.43', Breszyk R.53')
AZ klinkier - Orły 7 - 1 (2-0)
(Hejmanowski 7',53', Korochoda 21',51',56', samobójcza 52', Postróżny 59' - Zuba 31')
VII - kolejka
12.10.2012r.
Policja - Calesa 1 - 6 (0-4)
(Żukowski 56' - Domański 2', Gałązka 11',38', Wójtowicz J. 15', Maćko 16',50'')
10.10.2012r.
Orły - Błękitni Grupa Rybacka 2 - 4 (1-1)
(Lubowiecki 12', Bandiak 59' - Gawrych 2', Niemczycki 35',55', Kołacki A.54')
Valmet - Łabędzia 4 - 1 (2-1)
(Mazurek 5', Kuprys 16',60', Gondaż 48' - Dziekleński 4')
Malinowski Team - FC Żary 0 - 6 (0-2)
( - Matrunionek K.4',57', Bogucki 21',50, Patrzykat D.41', samobójcza 60')
09.10.2012r.
Calesa II - AZ Klinkier 1 - 8 (1-5)
(Zubowicz 16' - Hejmanowski 7',8', Kopernicki 14',30', Mariasz 26',53', Korochoda 48', Pieciuch 51')
VI - kolejka
05.10.2012r.
AZ Klinkier - Malinowski Team 6 - 1 (3-1)
(Korochoda 5',60', Postróżny 8', Hejmanowski 30',46', Mariasz 43' - Nacfalski 13')
FC Żary - Valmet 5 - 2 (5-1)
(Krawczyk 2', samobójcza 7', Matrunionek K.9',17',Hass 27' - Żałobowski 22', Bednarski 35')
Łabędzia - Policja 0 - 5 (0-2)
( - Wujda 4', Sówka 25', Samsel 31',50', Wysokiński 46')
03.010.2012r.
Meble Zieliński - Orły 2 - 3 (0-1)
(Breszyk D.34', Duczmal 45' - Tomczak 30', Lubowiecki 32',40')
Calesa - Do 3 X 6 - 1 (1-0)
(Wójtowicz J.29', Domański 31',39', Jasik 32', Korolik 36', Gałązka 55' - Lech 53')
Błękitni Grupa Rybacka - Calesa II 5 - 2 (3-1)
(Kołacki A.6', Korzenko 11',34', Niemczycki 16', Bedkowski 46' - Kołtun 29', Zubowicz 36')
IV - kolejka - zaległy mecz
01.10.2012r.
Błękitni Grupa Rybacka - Valmet 8 - 2 (2-2)
(Kołacki A.12',21', Stróż 41',50', Niemczycki 55', Dworczak 56', Bedkowski 57', Kołacki M.60'+1' - Mazurek 6', Mużyłowski 16')
V - kolejka
28.09.2012r.
Malinowski Team - Błękitni Grupa Rybacka 3 - 6 (0-4)
(Chytry 35',52', Wąsowicz 59' - Grynienko 6', 25',30',50', Korzenko 11', Kołacki A.37')
Calesa II - Meble Zieliński 0 - 4 (0-0)
( - samobójcza 38', Duczmal 42',59', Szymczak 53')
Orły - Do 3 X 2 - 3 (1-2)
(Pocętkowski 30', Lubowiecki R.59' - Janik J.10', Lech 27', Łapa 36')
26.09.2012r.
Valmet - AZ Klinkier 1 - 11 (1-5)
(Mazurek 4' - Hejmanowski 3',27',55', Korochoda 16',23,27'40', Mariasz 28', Świerżewski 46', samobójcza 49', Pieciuch 57') .
Łabędzia - Calesa 2 - 9 (1-0)
(Szklarek 23',56' - Wójtowicz P.35', Maćko 38',44',48', Wójtowicz J.51', Bielecki 52", Domański 53',58', Korolik 59')
Policja - FC Żary 4 - 5 (1-3)
(Kozakiewicz B. 5', Hajdul 35', Kozakiewicz P. 45', Cichocki 50' - Maciołek 12',24',27', Patrzykąt D. 41', Matrunionek K. 45')
III - kolejka - zaległy mecz
24.09.2012r.
Valmet - Meble Zieliński 3 - 1 (1-0)
(Osiński 30', Żałobowski 47', Mużyłowski 60' - Płaczek 50')
IV - kolejka
21.09.2012r.
AZ Klinkier - Policja 4 - 3 (2-2)
(Hejmanowski 15', Korochoda 22', Mariasz 56', Sendziak 60'+3' - Wujda 28', Andrzejewski 30', Samsel 48')
Do 3 X - Calesa II 7 - 1 (2-0)
(Janik S.16', Łapa 16',44', Terlecki 35',56', Przybyła 52', Lech 53' - Nalepa 36')
19.09.2012r.
FC Żary - Łabędzia 9 - 2 (2-2)
(Bogucki 7',40',44', Welke 27',55', Patrzykąt D.36', Hass 41', Matrunionek K.42',43' - Tłuszcz P.11", Dziekleński 16')
Calesa - Orły 4 - 2 (4-0)
(Gałązka 3',7', Maćko 25', Wójtowicz P.26' - samobójcza 37', Lubowiecki R.48')
Meble Zieliński - Malinowski Team 1 - 2 (1-1)
(Duczmal 19' - Helman 9', Trojanowski 47')
I - Runda Pucharu LALPN
18.09.2012r.
Błękitni Grupa Rybacka - Valmet 7 - 3 (2-2)
(Handke 9', Biczewski 15', Korzenko 35',39', Kołacki A.42', Grynienko 45',59' - Mużyłowski 16', Frackowiak 18', Sarnecki 58')
III - kolejka
14.09.2012r.
Malinowski Team - Do 3 X 2 - 1 (1-0)
(Lidtke 10',Kols 43' - Jakuszewicz 54')
Calesa II - Orły 1 - 7 (1-1)
(Zubowicz 23' - Lubowiecki R.34',48',51',54',58',60', Krzak 60'+1')
12.09.2012r.
Łabędzia - AZ Klinkier 0 - 12 (0-8)
( - Korochoda 7',29',30',49,58, Hejmanowski 10',18',20',40',56', Mariasz 11',14')
Policja - Błękitni Grupa Rybacka 3 - 2 (2-1)
(Andrzejewski 6',50', Nazaruk 22' - Handke 5', Bedkowski 58')
FC Żary - Calesa 0 - 1 (0-0)
( - Gałązka 43')
Super Puchar LALPN 2012
07.09.2012r.
AZ Klinkier - Meble Zieliński 5 - 1 (1-1)
(Hejmanowski 24', Korochoda 33',49', Świerżewski 57', Postróżny 59' - Duczmal 9')
I - Runda Pucharu LALPN
07.09.2012r.
Malinowski Team - Do 3 X 0 - 1 (0-0)
( - Lech 46')
05.09.2012r.
Orły - Calesa II 7 - 2 (3-0)
(Lubowiecki R. 8',11',56', Janicki 30',32',35',45' - Kurzydło S.46', Zubowicz 55')
FC Żary - Łabędzia 6 - 1 (2-1)
(Maciołek 9', Rupiet 13', 54', Matrunionek K.42', Hass 47', Matrunionek M.55' - Nalepa 1')
II - kolejka
03.09.2012r.
Błękitni Grupa Rybacka - Łabędzia 6 - 2 (2-1)
(Stróż 7',47', Biczewski 15', Niemczycki 55',61', Kołacki 57' - Tłuszcz P.18', Sachar 59')
31.08.2012r.
Meble Z. - Policja 1 - 5 (1-1)
(Duczmal 15' - Kozakiewicz B. 19', samobójcza 31', Wysokiński 51', Samsel 55', Żukowski 59')
Calesa - Calesa II 3 - 2 (1-0)
(Gałązka 25', Jasik 52', Wójtowicz T. 59' - Cięki 38', Zubowicz 60')
29.08.2012r.
Orły - Malinowski Team 2 - 1 (2-0)
(Gawrych R.19', Lubowiecki 23' - Helman 45')
Valmet - Do 3 X 2 - 4 (1-2)
(Gondaż 27', Mużyłowski 41' - Lech 13', Sobczak 28', Osiński 35', Adamski 60')
AZ Klinkier - FC Żary 5 - 3 (1-1)
(Sendziak 25', Hejmanowski 31', Kopernicki 44', 53', Korochoda 49' - Bogucki 1', Matrunionek K. 32', 42')
I - kolejka
24.08.2012r.
Policja - Do 3 X 1 - 3 (1-1)
(Samsel 5' - Demków 8', Jakuszewicz 36', Cieplak 60')
Valmet - Orły 3 - 4 (2-2)
(Kuprys 8', Zaranek 30', Mużyłowski 45' - Janicki 10', Lubowiecki R. 20', 36', 54')
Malinowski Team - Calesa II 3 - 2 (3-1)
(Nacfalski 2',47', Trojanowski 19', Lidtke 28' - Tosza 12', Zubowicz 43', samobójcza 55')
22.08.2012r.
AZ Klinkier - Calesa 1 - 1 (0-1)
(Maćko 16' - Kopernicki 32')
FC Żary - Błękitni Grupa Rybacka 0 - 0 (0-0)
( - )
Łabędzia - Meble Zieliński 3 - 2 (2-1)
(Tłuszcz K.11', Banaś 16', samobójcza 35' - Borowy J. 21', Breszyk R. 52')
Dziękuję za udany sezon 2012/2013 oraz współpracę wszystkim zespołom, które wystąpiły w LALPN.
Jednocześnie chciałbym zaprosić do udziału w rozgrywkach w nowy sezonie LALPN 2013/2014 (zapisy do 31 lipca).
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |