Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 25, wczoraj: 58
ogółem: 1 723 109
statystyki szczegółowe
Podsumowanie sezonu 2010/2011
Tabela końcowa
|
|
M |
Pkt. |
Zw |
Re |
Po |
Br.zd |
Br.str. |
R |
1 |
Policja |
20 |
52 |
17 |
1 |
2 |
110 |
35 |
75 |
2 |
Meble Zieliński |
20 |
50 |
16 |
2 |
2 |
126 |
46 |
80 |
3 |
Calesa |
20 |
43 |
13 |
4 |
3 |
95 |
41 |
54 |
4 |
Orły |
20 |
41 |
13 |
2 |
5 |
95 |
56 |
39 |
5 |
Valmet |
20 |
37 |
12 |
1 |
7 |
88 |
53 |
35 |
6 |
Do trzech razy |
20 |
30 |
9 |
3 |
8 |
80 |
55 |
25 |
7 |
Błękitni ZK |
20 |
21 |
6 |
3 |
11 |
66 |
89 |
-23 |
8 |
Czarni |
20 |
20 |
6 |
2 |
12 |
53 |
83 |
-30 |
9 |
Dach Term |
20 |
10 |
3 |
1 |
16 |
51 |
146 |
-95 |
10 |
Magnolia |
20 |
9 |
3 |
0 |
17 |
51 |
134 |
-83 |
11 |
ZSOiE |
20 |
7 |
2 |
1 |
17 |
40 |
107 |
-67 |
W 110 meczach strzelono 855 bramek . Średnia na mecz 7,70 %
Puchar Ligi: 16 meczy - łącznie w sezonie 2010/2011 rozegrano 126 spotkań.
Najlepsza obrona: Policja – 35 straconych bramek, Calesa – 41, Meble Zieliński – 46.
Najlepszy atak: Meble Zieliński –126 strzelonych bramek, Policja – 110, Calesa, Orły – 95.
Walkowery: 12
Przełożone mecze: 10
Mistrzostwo LALPN: Policja
Puchar LALPN: Meble Zieliński
Kartki: 43 żółte, 3 czerwone = 46 kartek
Fair Play
Lp. |
Zespół |
Pkt. |
|
|
1 |
Magnolia |
0 |
0 |
0 |
2 |
Dach Term |
3 |
1 |
0 |
3 |
Calesa |
9 |
3 |
0 |
4 |
Valmet |
9 |
3 |
0 |
5 |
Błękitni ZK |
11 |
2 |
1 |
6 |
Do trzech razy |
12 |
4 |
0 |
7 |
Orły |
12 |
4 |
0 |
8 |
ZSOiE |
17 |
4 |
1 |
9 |
Meble Zieliński |
21 |
7 |
0 |
10 |
Czarni |
24 |
8 |
0 |
11 |
Policja |
26 |
7 |
1 |
Klasyfikacja strzelców
Lp. |
Nazwisko |
Zespół |
Bramki |
|
|
|
|
1 |
Słobodzian |
Calesa |
47 |
2 |
Bobilewicz |
Meble Zieliński |
46 |
3 |
Matrunionek K. |
Policja |
37 |
4 |
Zuba |
Orły |
35 |
5 |
Lech |
Do trzech razy |
30 |
6 |
Borowy J. |
Meble Zieliński |
21 |
7 |
Duczmal |
Meble Zieliński |
21 |
8 |
Mużyłowski |
Valmet |
20 |
9 |
Demków |
Do trzech razy |
18 |
10 |
Nazaruk |
Policja |
14 |
11 |
Pocętkowski |
Czarni |
12 |
12 |
Makowiecki |
Dach Term |
12 |
13 |
Janicki |
Orły |
12 |
14 |
Łokaj |
Orły |
11 |
15 |
Kołacki A. |
Błękitni ZK |
11 |
16 |
Handke |
Błękitni ZK |
11 |
17 |
Wójtowicz P. |
Calesa |
10 |
18 |
Łobodziec |
Orły |
10 |
19 |
Gawrych |
Orły |
10 |
20 |
Pietrus |
ZSOiE |
9 |
21 |
Kuprys |
Valmet |
9 |
22 |
Płaczek |
Meble Zieliński |
9 |
23 |
Hajdul |
Policja |
9 |
24 |
Gembicki |
Valmet |
8 |
25 |
Iwaniuch Ad. |
Dach Term |
8 |
26 |
samobójcza |
samobójcza |
8 |
27 |
Bednarski |
Valmet |
8 |
28 |
Janik J. |
Czarni |
8 |
29 |
Tłuszcz |
Magnolia |
8 |
30 |
Kaczmarek D. |
Magnolia |
8 |
31 |
Jachimek D. |
Dach Term |
8 |
32 |
Marszał |
Czarni |
8 |
33 |
Banaś L. |
ZSOiE |
7 |
34 |
Rudewicz |
Valmet |
7 |
35 |
Osiński |
Valmet |
7 |
36 |
Borowy K. |
Meble Zieliński |
7 |
37 |
Cieplak |
Do trzech razy |
7 |
38 |
Wujda |
Policja |
7 |
39 |
Lubowiecki K. |
Policja |
7 |
40 |
Polak |
Dach Term |
6 |
41 |
Gutowski |
Błękitni ZK |
6 |
42 |
Gawrych M. |
Błękitni ZK |
6 |
43 |
Terlecki |
Do trzech razy/Meble Zieliński |
6 |
44 |
Franczak |
Calesa |
6 |
45 |
Jasik |
Calesa |
6 |
46 |
Kozakiewicz P. |
Policja |
6 |
47 |
Jasiński |
Meble Zieliński |
6 |
48 |
Kaczmarek N. |
Magnolia |
6 |
49 |
Paś |
Magnolia |
6 |
50 |
Jakuszewicz |
Do trzech razy |
5 |
51 |
Pas |
Błękitni ZK |
5 |
52 |
Kołacki M. |
Błękitni ZK |
5 |
53 |
Durko |
Meble Zieliński |
5 |
54 |
Kasperczak |
Magnolia |
5 |
55 |
Tomczak |
Orły |
5 |
56 |
Stompor |
Calesa |
4 |
57 |
Fedor |
Calesa |
4 |
58 |
Graczyk S. |
Czarni |
4 |
59 |
Samsel |
Policja |
4 |
60 |
Chytry |
Meble Zieliński |
4 |
61 |
Pleszka |
Magnolia |
4 |
62 |
Wolicki |
Valmet |
4 |
63 |
Mazurek |
Calesa |
4 |
64 |
Mazurek |
Valmet |
4 |
65 |
Częścik |
Magnolia |
4 |
66 |
Szklarek |
Magnolia |
4 |
67 |
Jachimek M. |
Dach Term |
4 |
68 |
Kusek |
Orły |
3 |
69 |
Kurzydło |
Do trzech razy |
3 |
70 |
Zieliński T. |
Dach Term |
3 |
71 |
Stróż |
Błękitni ZK |
3 |
72 |
Szakoła |
Orły |
3 |
73 |
Bondarenko |
Błękitni ZK |
3 |
74 |
Musiał |
Policja |
3 |
75 |
Cimek |
ZSOiE |
3 |
76 |
Furtak |
ZSOiE |
3 |
77 |
Tacka |
Policja |
3 |
78 |
Grynienko |
Valmet |
3 |
79 |
Łoziński |
Dach Term |
3 |
80 |
Płomińska |
Czarni |
3 |
81 |
Kozakiewicz B. |
Policja |
3 |
82 |
Osiński |
Do trzech razy |
3 |
83 |
Trotzer B. |
ZSOiE |
2 |
84 |
Wilczyński |
Calesa |
2 |
85 |
Adamski |
Do trzech razy |
2 |
86 |
Gembara Ad. |
ZSOiE |
2 |
87 |
Bosiuk |
ZSOiE |
2 |
88 |
Kurzydło S. |
Calesa |
2 |
89 |
Zgórski |
ZSOiE |
2 |
90 |
Wójtowicz J. |
Calesa |
2 |
91 |
Kloc |
Policja |
2 |
92 |
Zieliński P. |
Meble Zieliński |
2 |
93 |
Napierała |
Dach Term |
2 |
94 |
Byczkowski |
ZSOiE |
2 |
95 |
Wołowski |
Meble Zieliński |
2 |
96 |
Przybyła B. |
Czarni |
2 |
97 |
Żałobowski |
Valmet |
2 |
98 |
Owczarek |
Valmet |
2 |
99 |
Korytowski |
Czarni |
2 |
100 |
Sówka |
Policja |
1 |
101 |
Gawron |
ZSOiE |
1 |
102 |
Mordas |
Valmet |
1 |
103 |
Fiedler |
ZSOiE |
1 |
104 |
Wójcik |
Do trzech razy |
1 |
105 |
Urban |
Błękitni ZK |
1 |
106 |
Gembara Al.. |
ZSOiE |
1 |
107 |
Petsch |
Do trzech razy |
1 |
108 |
Dudek |
Orły |
1 |
109 |
Krawczyk |
Magnolia |
1 |
110 |
Dzienisz |
Valmet |
1 |
111 |
Szkućko |
Valmet |
1 |
112 |
Chęciński |
ZSOiE |
1 |
113 |
Graczyk |
Calesa |
1 |
114 |
Zaranek |
Valmet |
1 |
115 |
Kowalczyk |
Do trzech razy |
1 |
116 |
Diabułek |
Czarni |
1 |
117 |
Wasilewski |
Calesa |
1 |
118 |
Wójtowicz T. |
Calesa |
1 |
119 |
Potaszyński |
Policja |
1 |
120 |
Janik S. |
Czarni |
1 |
121 |
Dubicki |
Czarni |
1 |
122 |
Przybyła S. |
Czarni |
1 |
123 |
Kurylczuk |
Błękitni ZK |
1 |
124 |
Zieliński Ł. |
Dach Term |
1 |
125 |
Trotzer T. |
ZSOiE |
1 |
126 |
Grabowy K. |
Do trzech razy |
1 |
127 |
Kowalczyk |
Do trzech razy |
1 |
128 |
Żurek |
Valmet |
1 |
129 |
Szymczak |
Czarni |
1 |
130 |
Rupieta |
Policja |
1 |
131 |
Niemców |
Błękitni ZK |
1 |
132 |
Czygunowski |
Orły |
1 |
133 |
Imdelak |
Dach Term |
1 |
134 |
Socha |
Orły |
1 |
Kartki
Lp. |
Nazwisko |
Zespół |
|
|
1 |
Nazaruk |
Policja |
0 |
1 |
2 |
Banaś L. |
ZSOiE |
1 |
1 |
3 |
Kołacki A. |
Błękitni ZK |
0 |
1 |
4 |
Durko |
Meble Zieliński |
2 |
0 |
5 |
Pocętkowski |
Czarni |
2 |
0 |
6 |
Gawrych M. |
Błękitni ZK |
2 |
0 |
7 |
Butkiweicz |
Meble Zieliński |
2 |
0 |
8 |
Hajdul |
Policja |
2 |
0 |
9 |
Rozmys |
Karmann |
2 |
0 |
10 |
Cieplak |
Do trzech razy |
2 |
0 |
11 |
Matrunionek K. |
Policja |
2 |
0 |
12 |
Trotzer T. |
ZSOiE |
1 |
0 |
13 |
Przybyła S. |
Czarni |
1 |
0 |
14 |
Płaczek |
Meble Zieliński |
1 |
0 |
15 |
Firuta |
Calesa |
1 |
0 |
16 |
Fiedler |
ZSOiE |
1 |
0 |
17 |
Misiak |
Czarni |
1 |
0 |
18 |
Przybyła B. |
Czarni |
1 |
0 |
19 |
Byczkowski |
ZSOiE |
1 |
0 |
20 |
Samsel |
Policja |
1 |
0 |
21 |
Janicki |
Orły |
1 |
0 |
22 |
Bobilewicz |
Meble Zieliński |
1 |
0 |
23 |
Socha |
Orły |
1 |
0 |
24 |
Czygunowski |
Orły |
1 |
0 |
25 |
Wlazło |
Do trzech razy |
1 |
0 |
26 |
Zieliński Paweł |
Meble Zieliński |
1 |
0 |
27 |
Tomczak |
Orły |
1 |
0 |
28 |
Przybyła B. |
Czarni |
1 |
0 |
29 |
Cierebiej |
Czarni |
1 |
0 |
30 |
Lubowiecki K. |
Policja |
1 |
0 |
31 |
Pilarczyk |
Valmet |
1 |
0 |
32 |
Makowiecki |
Dach Term |
1 |
0 |
33 |
Gumienny |
Do trzech razy |
1 |
0 |
34 |
Bielecki |
Calesa |
1 |
0 |
35 |
Diabułek |
Czarni |
1 |
0 |
36 |
Wójtowicz P. |
Calesa |
1 |
0 |
37 |
Musiał |
Policja |
1 |
0 |
Lp. | Nazwisko | Zespół | Bramki |
1 | Matrunionek K. | Policja | 8 |
2 | Lech | Do trzech razy | 7 |
3 | Słobodzian | Calesa | 6 |
4 | Łobodziec | Orły | 6 |
5 | Bobilewicz | Meble Zieliński | 5 |
6 | Jasiński | Meble Zieliński | 4 |
7 | Zuba | Orły | 4 |
8 | Szakoła | Orły | 3 |
9 | Iwaniuch Ad. | Dach Term | 3 |
10 | Nazaruk | Policja | 3 |
11 | Demków | Do trzech razy | 3 |
12 | Łokaj | Orły | 3 |
13 | Zieliński P. | Meble Zieliński | 3 |
14 | Duczmal | Meble Zieliński | 3 |
15 | Gołębiewski | ZSOiE | 2 |
16 | Potaszyński | Policja | 2 |
17 | Lubowiecki | Policja | 2 |
18 | Janicki | Orły | 2 |
19 | samobjcza | samobójcza | 2 |
20 | Borowy J. | Meble Zieliński | 2 |
21 | Jasik | Calesa | 1 |
22 | Cieplak | Do trzech razy | 1 |
23 | Hajdul | Policja | 1 |
24 | Kozakiewicz A. | Policja | 1 |
25 | Czygunowski | Orły | 1 |
26 | Mużyłowski | Karmann | 1 |
27 | Rudewicz | Karmann | 1 |
28 | Zaranek | Karmann | 1 |
29 | Bondarenko | Błękitni ZK | 1 |
30 | Płomińska | Czarni | 1 |
31 | Kloc | Policja | 1 |
32 | Kozakiewicz P. | Policja | 1 |
33 | Tomczak | Orły | 1 |
34 | Płaczek | Meble Zieliński | 1 |
35 | Terlecki | Meble Zieliński | 1 |
36 | Święcicki | Do trzech razy | 1 |
37 | Kozakiewicz B. | Policja | 1 |
38 | Borowy K. | Meble Zieliński | 1 |
Kartki Puchar Ligi
Lp. | Nazwisko | Zespół | ||
1 | Gumienny | Do trzech razy | 1 | 0 |
2 | Cieplak | Do trzech razy | 1 | 0 |
3 | Nazaruk | Policja | 1 | 0 |
4 | Kruchlik | Błękitni ZK | 1 | 0 |
5 | Kowalczyk | Do trzech razy | 1 | 0 |
6 | Zaranek | Valmet | 1 | 0 |
7 | Socha | Orły | 1 | 0 |
8 | Tomczak | Orły | 1 | 0 |
9 | Sówka | Policja | 1 | 0 |
10 | Lubowiecki | Policja | 1 | 0 |
11 | Szymczak | Meble Zileiński | 1 | 0 |
Wyniki
14.06.2011r.
Do trzech razy - Orły 3- 5 (1-2)
(Lech x2, Osiński -Zuba x2, Gawrych R., Łobodziec, Tomczak)
Calesa - Meble Zieliński 3 - 1 (2-0)
(Słobodzian x3 - Bobilewicz)
Calesa - Błękitni ZK 3 - 0 (?-?)
( - )
12.06.2011r.
Policja - Czarni 9 - 3 (3-1)
(Matrunionek K.x6, Lubowiecki x2, Hajdul - Marszał x2, Korytowski)
10.06.2011r.
Policja - Orły 4 - 3 (2-0)
(Wujda x2, Kozakiewicz B., Matrunionek K. - Gawrych, Socha, Zuba)
07.06.2011r.
Meble Z. - Błekitni ZK 3 - 0 (?-?) vo
( - )
Czarni - Do trzech razy 3 - 0 (?-?) vo
( - )
Czarni - Błekitni ZK 3 - 0 (?-?) vo
( - )
Policja - Calesa 1 - 1 (0-0)
(Kozakiewicz B. - Wójtowicz P.)
05.06.2011r.
Dach Term - Błekitni ZK 3 - 3 (?-?)
(Joachimek D.x2, Joachimek M. - Handke x2, Kołacki A.)
Valmet - Do trzech razy 2 - 2 (?-?)
(Owczarek, Załobowski - Cieplak, Lech)
03.06.2011r.
Calesa - Do trzech razy 2 - 2 (1-1)
(Słobodzian x2. - Lech x2)
Czarni - Magnolia 3 - 11 (?-?)
(Janik J., Płomińska, Przybyła B. - Kaczmarek D.x3, Paś x3, Szklarek x2, Tłuszcz x2, Kasperczak)
31.05.2011r.
Meble Zieliński - Do trzech razy 5 - 2 (2-0)
(Bobilewicz x2, Duczmal x2, Borowy K. - Lech x2)
26.05.2011r.
Meble Zieliński - Magnolia 18- 3 (?-?)
(Bobilewicz x7, Borowy J.x3, Durko x3, Borowy K.x2, Duczmal x2, Płaczek - Tłuszcz x2, Kaczmarek N.)
25.05.2011r.
Orły - ZSOiE 3- 0 vo
Valmet - ZSOiE 3- 0 vo
Magnolia - ZSOiE 3- 0 vo
Dach Term - ZSOiE 3- 0 vo
24.05.2011r.
Do trzech razy - ZSOiE 3- 0 (?-?) vo
( - )
Policja - Valmet 9 - 2 (3-1)
(Lubowiecki x3,Kozakiewicz B.x2, Nazaruk x2, Rupieta, Wujda - Mazurek, Wolicki)
22.05.2011r.
Valmet - Czarni 3- 0 (?-?) vo
( - )
Meble Zieliński - ZSOiE 14 - 1 (14-1) mecz przerwany w 36 min.zostaje utrzymany wynik z boiska.
(Bobilewicz x6, Borowy J.x4, Jasiński x4, Płaczek, Terlecki - Byczkowski)
20.05.2011r.
Błękitni ZK - Orły 3- 10 (?-?)
(Kołacki M., Handke, Niemców - Gawrych R.x3, Tomczak x2, Zuba x2, Łobodziec, Czygunowski, Janicki)
Magnolia - Dach Term 7 - 3 (?-?)
(Częścik x3, Kaczmarek D.x2, Tłuszcz - Imdelak, Łoziński, Napierała)
17.05.2011r.
1/2 Finału Pucharu Ligi
Meble Zieliński - Do trzech razy 4- 2 (2-2)
(Bobilewicz x2. Terlecki, Zieliński P. - Święcicki, samobójcza)
Orły - Policja 1 - 3 (0-0)
(Łobodziec - Matrunionek K. x2, Kozakiewicz B.)
15.05.2011r.
Do trzech razy - Dach Term 6 - 3 (?-?)
(Lech x3, Demków x2, Osiński - Jachimek D., Jachimek M., Makowiecki)
13.05.2011r.
Valmet - Błękitni ZK 6 - 2 (2-1)
(Mazurek x2, Bednarski, Grynienko, Owczarek, Wolicki - Handke, Kołacki A.)
Calesa - Meble ZielińOrły 3 - 4 (2-1)
(Mazurek x2, Słobodzian - Zuba x3, Gawrych R.)
10.05.2011r.
1/2 Finału Pucharu Ligi
Policja - Orły 1- 1 (1-1)
(Matrunionek K. - Tomczak)
Do trzech razy - Meble Zieliński 3 - 3 (2-0)
(Lech x3 - Bobilewicz x2, Płaczek)
08.05.2011r.
Policja - Magnolia 11 - 3 (6-0)
(Matrunionek K.x4, Nazaruk x2, Rupieta x2, Tacka, Kozakiewicz P., Kozakiewicz B. - Pleszka x2, Częścik)
Valmet - Meble Zieliński 1 - 6 (?-?)
(Kuprys - Bobilewicz x2, Borowy J.x2, Duczmal, Płaczek)
06.05.2011r.
Meble Zieliński - Dach Term 13 - 1 (5-0)
(Bobilewicz x5, Duczmal x2, Jasieński x2, Chytry, Płaczek, Zieliński P., Terlecki - Joachimek M.)
Calesa - Czarni 7 - 1 (4-0)
(Słobodzian x3, Jasik x2, Wójtowicz P., Franczak - Płomińska)
29.04.2011r.
Policja - Błękitni ZK 4 - 0 (?-?)
(Matrunionek k., Nazaruk, Samsel, Wujda - )
Orły - Valmet 3 - 1 (?-?)
(Janicki, Łokaj, Zuba - Mazurek)
28.04.2011r.
ZSOiE - Czarni 1 - 9 (?-?)
(Furtak - Marszał x3, Pocętkowski x3, Graczyk S., Janik J., Szymczak)
27.04.2011r.
I-Runda Pucharu Ligi
Orły - Valmet 7- 0
(Zuba x3, Janicki x2, Łokaj, samobójcza - )
26.04.2011r.
Magnolia - Calesa 1 - 12 (1-3)
(samobójcza - Słobodzian x5, Jasik x2, Wójtowicz P. x2, Wójtowicz J. x2, samobójcza)
Dach Term - Policja 1 - 11 (0-5)
(Makowiecki - Matrunionek K. x4, Hajdul, Kloc, Nazaruk, Kozakiewicz P., Samsel, Tacka, samobójcza)
22.04.2011r.
Orły - Czarni 6 - 3 (3-3)
(Janicki x4, Łokaj, Zuba - Janik J., Pocętkowski, Przybyła B.)
Błękitni ZK - Do trzech razy 2 - 3 (1-2)
(Gawrych M., Gutowski - Lech x3)
Meble Zieliński - Policja 2 - 3 (2-1)
(Bobilewicz, Borowy J., Zieliński P. - Nazaruk, Wujda)
19.04.2011r.
I-Runda Pucharu Ligi
Błekitni ZK - Meble Zieliński 2- 8
(Kołacki M., Oliniak - Jasiński x4, Zieliński P. x2, Borowy J., Duczmal)
Calesa - Do trzech razy 3 - 3
(Słobodzian x3 - Lech x2, Demków)
17.04.2011r.
Magnolia - Valmet 2 - 6
(Tłuszcz, Kaczmarek D. - Wolicki x2, Żurek, Osiński, Kuprys, Bednarski)
I-Runda Pucharu Ligi
Czarni - Policja 1- 7
(Płomińska - Matrunionek K. x2, Nazaruk x2, Kloc, Kozakiewicz P., Lubowiecki K.)
15.04.2011r.
Dach Term - Orły 4 - 9
(Polak x2, Iwaniuch Ad., Zieliński Ł. - Zuba x4, Łobodziec x2, Janicki x2, Łokaj)
12.04.2011r.
Do trzech razy - Magnolia 7 - 1
(Lech x3, Demków x2, Kowalczyk, Grabowy K. - Szklarek)
ZSOiE - Błękitni ZK 3 - 5
(Zgórski, Trotzer T.,Cimek - Kołacki A. x2, Kołacki M.x2, Gawrych M.)
10.04.2011r.
Calesa - Valmet 4 - 3
(Słobodzian x2, Jasik, Wójtowicz P. - Wolicki, Rudewicz, samobójcza)
08.04.2011r.
Błękitni ZK - Magnolia 12 - 3
(Gawrych M. x4, Handke x2, Kołacki A., Kołacki M., Kurylczuk, Pas, samobójcza x2. - Paś x2, Tłuszcz)
Dach Term - Calesa 3 - 11
(Jachiek M., Makowiecki, Polak - Słobodzian x4, Mazurek x2, Kurzydło S. x2, Franczak, Jasik, Wójtowicz P.)
05.04.2011r.
Czarni - Dach Term 7 - 0
(Pocętkowski x3, Dubicki, Janik J., Janik S., Przybyła S. - )
Orły -Meble Zieliński 3 - 3
(Zuba x3 - Bobilewicz, Borowy J., Durko)
03.04.2011r.
Orły - Magnolia 8 - 0
(Łobodziec x4, Zuba x4 - )
ZSOiE - Policja 3 - 8
(Furtak x2, Cimek - Matrunionek K. x2, Kozakiewicz P. x2, Kloc, Lubowiecki, Nazaruk, Potaszyński)
01.04.2011r.
Czarni - Meble Zieliński 2 - 4
(Graczyk S., Pocętkowski - Duczmal x2, Bobilewicz, Płaczek )
Dach Term - Valmet 1 - 8
(Makowiecki - Grynienko x2, Kuprys x2, Bednarski,Mazurek, Mużyłowski, Rudewicz)
29.03.2011r.
ZSOiE - Calesa 2 - 5
(Pietrus, Zgórski - Słobodzian x2, Franczak, Wasilewski, Wójtowicz T.)
Do trzech razy - Policja 1 - 4
(Lech - Hajdul, Matrunionek, Nazaruk, Samsel)
27.03.2011r.
Calesa - Meble Zielinski 1 - 3
(Słobodzian - Bobilewicz x2, Borowy J.)
Orły - Do trzech razy 5 - 6
(Zuba x4, Łobodziaec - Demków x2, Lech x3, Osiński)
25.03.2011r.
Czarni - Policja 1 - 11
(Pocętkowski - Matrunionek K. x4, Nazaruk x3, Wujda x2, Lubowiecki K., Musiał)
Magnolia - ZSOiE 0 - 3 (walkower)
( - )
22.03.2011r.
Magnolia - Czarni 0 - 3 (walkower)
( - )
Meble Zieliński - Błękitni ZK 10 - 2
(Duczmal x4, Bobilewicz x2, Borowy J., Płaczek, Terlecki, Wołowski - Kołacki A., Gutowski)
23.11.2010r.
Dach Term - ZSOiE 1 - 2
(Łoziński - Pietrus x2)
Karmann - Magnolia 6 - 2
(Bednarski x2, Mużyłowski x2, Gembicki, Rudewicz - Kaczmarek N., Pleszka)
21.11.2010r.
Karmann - Do trzech razy 5 - 1
(Mużyłowski x3,Osiński,Zaranek - Kowalczyk)
Błękitni ZK - Czarni 3 - 1
(Pas x2,Handke - Diabułek)
Dach Term - Błekitni ZK 4 - 5
(Jachimek x3,Polak- Bondarenko x3,Pas x2)
19.11.2010r.
Policja - Orły 2 - 0
(Hajdul,Matrunionek K. - )
14.11.2010r.
ZSOiE - Karmann 3 - 6
(Banaś L.x3 - Gembicki x2,Rudewicz,Kuprys,Mużyłowski,Osiński)
Do trzech razy - Meble Zieliński 1 - 3
(Jakuszewicz - Bobilewicz x2,Chytry)
12.11.2010r.
Meble Zieliński - Magnolia 6 - 2
(Borowy J.x6 - Kaczmarek N.Paś)
Calesa - -Policja 0 - 3 Opis z meczu
( - Matrunionek K.x2,Musiał)
09.11.2010r.
ZSOiE - Orły 5 - 11
(Banaś L. x2,Pietrus x2,Bosiuk - Gawrych x3,Szakoła x3,Zuba x3,Janicki,Łokaj)
Calesa - -Błękitni ZK 3 - 3
(Słobodzian x2,Graczyk - Handke x2,Stróż)
07.11.2010r.
Policja - Karmann 1 - 4
(Wujda - Mużyłowski x2,Gembicki,Rudewicz)
Czarni - Dach Term 3 - 4
(Graczyk S.,Janik J.,Marszał - Iwaniuch Ad. x3,Zieliński T.)
05.11.2010r.
Meble Zieliński - ZSOiE 10 - 7
(Bobilewicz x5,Duczmal x3,Chytry,Durko - Pietrus x3,Banaś,Byczkowski,Chęciński,Cimek)
Calesa - Do trzech razy 3 - 2 Opis z meczu
(Słobodzian x3 - Lech,Terlecki)
02.11.2010r.
Magnolia - Dach Term 2 - 9
(Kasperczak R.,Krawczyk - Makowiecki x4,Iwaniuch x3,Polak,Zieliński T.)
Karmann - Czarni 10 - 0
(Mużyłowski x3,Osiński x2,Rudewicz x2,Dzienisz,Kuprys,Szkućko - )
29.10.2010r.
ZSOiE - Czarni 1 - 2
(Gembara Ad. - Janik J. x2)
Błękitni ZK - Orły 2 - 1
(Handke,Kołacki M. - Janicki)
26.10.2010r.
Magnolia - Calesa 0 - 8 Opis z meczu
( - Słobodzian x3,Franczak x3,Jasik,Wójtowicz P.)
I-Runda Pucharu Ligi
Meble Zieliński - Błękitni ZK 0 - 1
( - Bondarenko)
24.10.2010r.
Dach Term - Policja 1 - 7
(Napierała - Hajdul x2,Lubowiecki,Matrunionek K.,Musiał,Nazaruk,Tacka)
I-Runda Pucharu Ligi
Karmann - Orły 3 - 4
(Mużyłowski,Rudewicz,Zaranek - Szakoła x3,Zuba)
22.10.2010r.
Calesa - Orły4 - 4 Opis z meczu
(Słobodzian x2,Fedor,Wilczyński- Zuba x2,Tomczak,Janicki)
Do trzech razy - Dach term 16 - 2
(Demków x5,Lech x4,Adamski x2,Terlecki x2,Cieplak,Jakuszewicz,Kurzydło - Jachimek D. x2)
19.10.2010r.
Policja - Magnolia 4 - 2
(Matrunionek K.x2,Nazaruk,samobójcza - Kaczmarek N.,Szklarek)
Karmann - Błekitni ZK 8 - 2
(Mużyłowski x3,Bednarski x2,Osiński x2,Kuprys - Handke,Stróż)
17.10.2010r.
Do trzech razy - ZSOiE 7 - 1 Opis z meczu
(Demków x4,Cieplak,Kurzydło,Lech - Banaś L.)
Baraż o I-Rundę Pucharu Ligi
Dach Term - Orły 3 - 9
(Iwaniuch Ad.x3 - Łobodziec x4,Zuba x3,Łokaj,Czygunowski)
15.10.2010r.
Meble Zieliński - Dach Term 10 - 2
(Bobilewicz x4,Duczmal x3,Płaczek - Makowiecki,Zieliński T.)
Calesa - Czarni 4 - 2 Opis z meczu
(Słobodzian x2,Fedor x2 - Pocętkowski)
12.10.2010r.
Policja - Błękitni ZK 4 - 3
(Matrunionek K.x2,Nazaruk,Lubowiecki - Kołacki A. x2,Stróż)
Karmann - Orły 2 - 5
(Gembicki,Mużyłowski - Łokaj x3,Dudek,Zuba)
Puchar Ligi - I runda
10.10.2010r.
Calesa - Do trzech razy 4 - 5 Opis z meczu
(Słobodzian x3,Jasik - Demków x2,Lech x2,Cieplak)
Policja - Czarni 9 - 0
(Matrunionek K.x3,Potaszyński x2,Hajdul,Kozakiewicz A.,Lubowiecki,Nazaruk - )
08.10.2010r.
Orły - Czarni 5 - 2
(Zuba x2,Łokaj,Łobodziec,Gawrych - Płomińska,Pocętkowski)
Błękitni ZK - Do trzech razy 0 - 9 Opis z meczu
( - Cieplak x3,Lech x3,Demków,Jakuszewicz,Petsch)
05.10.2010r.
Dach Term - Orły 4 - 5
(Makowiecki x3,Iwaniuch Ad. - Łokaj x2,Kusek,Zuba,Łobodziec)
Karmann - Meble Zieliński 3 - 7
(Bednarski,Kuprys,Mużyłowski - Borowy K.x3,Duczmal,Bobilewicz,Chytry)
Puchar Ligi - runda wstępna
03.10.2010r.
ZSOiE - Orły 2 - 7
(Gołębiewski x2 - Łobodziec, Łokaj, Szakoła x2, Zuba x3)
Magnolia - Dach term 0 - 3 walkower
( - )
01.10.2010r.
Do trzech razy - Magnolia 5 - 2 (3-0) Opis z meczu
(Demków x2,Jakuszewicz x2,Terlecki - Kasperczak,Pleszka)
ZSOiE - Błękitni ZK 3 - 3 (1-1)
(Trotzer B.,Gembara Ad.,Gembara Al. - Gutowski x2,samobójcza)
28.09.2010r.
Calesa - Karmann 3 - 0 Opis z meczu
(Słobodzian x2,Stompor - )
Meble Zieliński - Policja 1 - 5 (2-1)
( Borowy J.- K. Matrunionek x2, Lubowiecki, Kozakiewicz P.,samobójcza)
26.09.2010r.
Błękitni ZK - Magnolia 6 - 5
(Kołacki A. x3,Gutowski x2,Urban - Kasperczka x2,Szklarek,Kaczmarek D.,Kaczmarek N.)
Dach Term - Calesa 2 - 12 Opis z meczu
(Łoziński,Polak - Słobodzian x8,Stompor x2,Wójtowicz P.,Wilczyński)
24.09.2010r.
Czarni - Do trzech raz 2 - 2 Opis z meczu
(Graczyk S.,Janik J. - Cieplak,Wójcik)
Orły - Meble Zieliński 2 - 3
(Kusek,Tomczak - Bobilewicz,Borowy K.)
21.09.2010r.
Orły - Magnolia 4 - 2
(Janicki,Kusek,Łokaj,Zuba - Kaczmarek D.,Kaczmarek N.)
ZSOiE - Policja 1 - 5
( Fiedler- Matrunionek K.x3,Nazaruk,Samsel)
19.09.2010r.
Czarni - Meble Zieliński 3 - 3
(Marszałx2,Korytowski - Bobilewiczx2,Borowy J.)
Dach Term - Karmann 0 - 9
( - Gembickix3,Mużyłowskix3,Kuprys,Mordas,Żałobowski)
17.09.2010r.
Do trzech razy - Policja 2 - 5 Opis z meczu
(Lech,Kurzydło - Hajdulx3,Matrunionek K.,Sówka )
ZSOiE - Calesa 4 - 6 Opis z meczu
(Bosiuk,Gawron,Pietrus,Trotzer B. - Słobodzianx2,Wójtowicz P.x2,Stompor,Fedor)
ROZGRYWKI ZAWIESZONE
DO ODWOŁANIA !!!
M | Pkt. | ||
1 | Mmalu Żary | 10 | 27 |
2 | Caleg | 10 | 19 |
3 | Do 3 X | 10 | 17 |
4 | Orły | 10 | 12 |
5 | Eurotrans Nowogród Bobrzański | 10 | 4 |
6 |
AC Żarski Team |
10 | 8 |