Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona oficjalna

Strona klubowa

Patronat Medialny

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

BANERY

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 10, wczoraj: 376
ogółem: 1 250 217

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sezon 2010/2011

 

Podsumowanie sezonu 2010/2011

 

 

Tabela końcowa

 

 

 

 

M

Pkt.

Zw

Re

Po

Br.zd

Br.str.

R

1

Policja

20

52

17

1

2

110

35

75

2

Meble Zieliński

20

50

16

2

2

126

46

80

3

Calesa

20

43

13

4

3

95

41

54

4

Orły

20

41

13

2

5

95

56

39

5

Valmet

20

37

12

1

7

88

53

35

6

Do trzech razy

20

30

9

3

8

80

55

25

7

Błękitni ZK

20

21

6

3

11

66

89

-23

8

Czarni

20

20

6

2

12

53

83

-30

9

Dach Term

20

10

3

1

16

51

146

-95

10

Magnolia

20

9

3

0

17

51

134

-83

11

ZSOiE

20

7

2

1

17

40

107

-67

 

W 110 meczach strzelono 855 bramek . Średnia na mecz 7,70 %

Puchar Ligi: 16 meczy - łącznie w sezonie 2010/2011 rozegrano 126 spotkań.

 

Najlepsza obrona: Policja – 35 straconych bramek, Calesa – 41, Meble Zieliński – 46.

 

Najlepszy atak: Meble Zieliński –126 strzelonych bramek, Policja – 110, Calesa, Orły – 95.

 

Walkowery: 12

 

Przełożone mecze: 10

 

Mistrzostwo LALPN: Policja

 

Puchar LALPN: Meble Zieliński

 

Kartki: 43 żółte, 3 czerwone = 46 kartek

 

Fair Play

 

 

Lp.

Zespół

Pkt.

 

 

1

Magnolia

0

0

0

2

Dach Term

3

1

0

3

Calesa

9

3

0

4

Valmet

9

3

0

5

Błękitni ZK

11

2

1

6

Do trzech razy

12

4

0

7

Orły

12

4

0

8

ZSOiE

17

4

1

9

Meble Zieliński

21

7

0

10

Czarni

24

8

0

11

Policja

26

7

1

 

 

Klasyfikacja strzelców

 

 

Lp.

Nazwisko

Zespół

Bramki

 

 

 

 

1

Słobodzian

Calesa

47

2

Bobilewicz

Meble Zieliński

46

3

Matrunionek K.

Policja

37

4

Zuba

Orły

35

5

Lech

Do trzech razy

30

6

Borowy J.

Meble Zieliński

21

7

Duczmal

Meble Zieliński

21

8

Mużyłowski

Valmet

20

9

Demków

Do trzech razy

18

10

Nazaruk

Policja

14

11

Pocętkowski

Czarni

12

12

Makowiecki

Dach Term

12

13

Janicki

Orły

12

14

Łokaj

Orły

11

15

Kołacki A.

Błękitni ZK

11

16

Handke

Błękitni ZK

11

17

Wójtowicz P.

Calesa

10

18

Łobodziec

Orły

10

19

Gawrych

Orły

10

20

Pietrus

ZSOiE

9

21

Kuprys

Valmet

9

22

Płaczek

Meble Zieliński

9

23

Hajdul

Policja

9

24

Gembicki

Valmet

8

25

Iwaniuch Ad.

Dach Term

8

26

samobójcza

samobójcza

8

27

Bednarski

Valmet

8

28

Janik J.

Czarni

8

29

Tłuszcz

Magnolia

8

30

Kaczmarek D.

Magnolia

8

31

Jachimek D.

Dach Term

8

32

Marszał

Czarni

8

33

Banaś L.

ZSOiE

7

34

Rudewicz

Valmet

7

35

Osiński

Valmet

7

36

Borowy K.

Meble Zieliński

7

37

Cieplak

Do trzech razy

7

38

Wujda

Policja

7

39

Lubowiecki K.

Policja

7

40

Polak

Dach Term

6

41

Gutowski

Błękitni ZK

6

42

Gawrych M.

Błękitni ZK

6

43

Terlecki

Do trzech razy/Meble Zieliński

6

44

Franczak

Calesa

6

45

Jasik

Calesa

6

46

Kozakiewicz P.

Policja

6

47

Jasiński

Meble Zieliński

6

48

Kaczmarek N.

Magnolia

6

49

Paś

Magnolia

6

50

Jakuszewicz

Do trzech razy

5

51

Pas

Błękitni ZK

5

52

Kołacki M.

Błękitni ZK

5

53

Durko

Meble Zieliński

5

54

Kasperczak

Magnolia

5

55

Tomczak

Orły

5

56

Stompor

Calesa

4

57

Fedor

Calesa

4

58

Graczyk S.

Czarni

4

59

Samsel

Policja

4

60

Chytry

Meble Zieliński

4

61

Pleszka

Magnolia

4

62

Wolicki

Valmet

4

63

Mazurek

Calesa

4

64

Mazurek

Valmet

4

65

Częścik

Magnolia

4

66

Szklarek

Magnolia

4

67

Jachimek M.

Dach Term

4

68

Kusek

Orły

3

69

Kurzydło

Do trzech razy

3

70

Zieliński T.

Dach Term

3

71

Stróż

Błękitni ZK

3

72

Szakoła

Orły

3

73

Bondarenko

Błękitni ZK

3

74

Musiał

Policja

3

75

Cimek

ZSOiE

3

76

Furtak

ZSOiE

3

77

Tacka

Policja

3

78

Grynienko

Valmet

3

79

Łoziński

Dach Term

3

80

Płomińska

Czarni

3

81

Kozakiewicz B.

Policja

3

82

Osiński

Do trzech razy

3

83

Trotzer B.

ZSOiE

2

84

Wilczyński

Calesa

2

85

Adamski

Do trzech razy

2

86

Gembara Ad.

ZSOiE

2

87

Bosiuk

ZSOiE

2

88

Kurzydło S.

Calesa

2

89

Zgórski

ZSOiE

2

90

Wójtowicz J.

Calesa

2

91

Kloc

Policja

2

92

Zieliński P.

Meble Zieliński

2

93

Napierała

Dach Term

2

94

Byczkowski

ZSOiE

2

95

Wołowski

Meble Zieliński

2

96

Przybyła B.

Czarni

2

97

Żałobowski

Valmet

2

98

Owczarek

Valmet

2

99

Korytowski

Czarni

2

100

Sówka

Policja

1

101

Gawron

ZSOiE

1

102

Mordas

Valmet

1

103

Fiedler

ZSOiE

1

104

Wójcik

Do trzech razy

1

105

Urban

Błękitni ZK

1

106

Gembara Al..

ZSOiE

1

107

Petsch

Do trzech razy

1

108

Dudek

Orły

1

109

Krawczyk

Magnolia

1

110

Dzienisz

Valmet

1

111

Szkućko

Valmet

1

112

Chęciński

ZSOiE

1

113

Graczyk

Calesa

1

114

Zaranek

Valmet

1

115

Kowalczyk

Do trzech razy

1

116

Diabułek

Czarni

1

117

Wasilewski

Calesa

1

118

Wójtowicz T.

Calesa

1

119

Potaszyński

Policja

1

120

Janik S.

Czarni

1

121

Dubicki

Czarni

1

122

Przybyła S.

Czarni

1

123

Kurylczuk

Błękitni ZK

1

124

Zieliński Ł.

Dach Term

1

125

Trotzer T.

ZSOiE

1

126

Grabowy K.

Do trzech razy

1

127

Kowalczyk

Do trzech razy

1

128

Żurek

Valmet

1

129

Szymczak

Czarni

1

130

Rupieta

Policja

1

131

Niemców

Błękitni ZK

1

132

Czygunowski

Orły

1

133

Imdelak

Dach Term

1

134

Socha

Orły

1

 

Kartki

 

 

Lp.

Nazwisko

Zespół

 

 

1

Nazaruk

Policja

0

1

2

Banaś L.

ZSOiE

1

1

3

Kołacki A.

Błękitni ZK

0

1

4

Durko

Meble Zieliński

2

0

5

Pocętkowski

Czarni

2

0

6

Gawrych M.

Błękitni ZK

2

0

7

Butkiweicz

Meble Zieliński

2

0

8

Hajdul

Policja

2

0

9

Rozmys

Karmann

2

0

10

Cieplak

Do trzech razy

2

0

11

Matrunionek K.

Policja

2

0

12

Trotzer T.

ZSOiE

1

0

13

Przybyła S.

Czarni

1

0

14

Płaczek

Meble Zieliński

1

0

15

Firuta

Calesa

1

0

16

Fiedler

ZSOiE

1

0

17

Misiak

Czarni

1

0

18

Przybyła B.

Czarni

1

0

19

Byczkowski

ZSOiE

1

0

20

Samsel

Policja

1

0

21

Janicki

Orły

1

0

22

Bobilewicz

Meble Zieliński

1

0

23

Socha

Orły

1

0

24

Czygunowski

Orły

1

0

25

Wlazło

Do trzech razy

1

0

26

Zieliński Paweł

Meble Zieliński

1

0

27

Tomczak

Orły

1

0

28

Przybyła B.

Czarni

1

0

29

Cierebiej

Czarni

1

0

30

Lubowiecki K.

Policja

1

0

31

Pilarczyk

Valmet

1

0

32

Makowiecki

Dach Term

1

0

33

Gumienny

Do trzech razy

1

0

34

Bielecki

Calesa

1

0

35

Diabułek

Czarni

1

0

36

Wójtowicz P.

Calesa

1

0

37

Musiał

Policja

1

0

 

 

 

Lp. Nazwisko Zespół Bramki
       
1 Matrunionek K. Policja 8
2 Lech Do trzech razy 7
3 Słobodzian Calesa 6
4 Łobodziec Orły 6
5 Bobilewicz  Meble Zieliński 5
6 Jasiński Meble Zieliński 4
7 Zuba Orły 4
8 Szakoła Orły 3
9 Iwaniuch Ad. Dach Term 3
10 Nazaruk Policja 3
11 Demków  Do trzech razy 3
12 Łokaj Orły 3
13 Zieliński P. Meble Zieliński 3
14 Duczmal Meble Zieliński 3
15 Gołębiewski ZSOiE 2
16 Potaszyński Policja 2
17 Lubowiecki Policja 2
18 Janicki  Orły 2
19 samobjcza samobójcza 2
20 Borowy J. Meble Zieliński 2
21 Jasik Calesa 1
22 Cieplak Do trzech razy 1
23 Hajdul Policja 1
24 Kozakiewicz A. Policja 1
25 Czygunowski Orły 1
26 Mużyłowski Karmann 1
27 Rudewicz Karmann 1
28 Zaranek Karmann 1
29 Bondarenko Błękitni ZK 1
30 Płomińska Czarni 1
31 Kloc Policja 1
32 Kozakiewicz P. Policja 1
33 Tomczak Orły 1
34 Płaczek Meble Zieliński 1
35 Terlecki Meble Zieliński 1
36 Święcicki Do trzech razy 1
37 Kozakiewicz B. Policja 1
38 Borowy K. Meble Zieliński 1

Kartki Puchar Ligi

 

Lp. Nazwisko Zespół    
1 Gumienny Do trzech razy 1 0
2 Cieplak Do trzech razy 1 0
3 Nazaruk  Policja 1 0
4 Kruchlik  Błękitni ZK 1 0
5 Kowalczyk  Do trzech razy 1 0
6 Zaranek Valmet 1 0
7 Socha Orły 1 0
8 Tomczak Orły 1 0
9 Sówka Policja 1 0
10 Lubowiecki Policja 1 0
11 Szymczak Meble Zileiński 1 0

 

Wyniki

 

 

14.06.2011r.

Do trzech razy - Orły 3- 5 (1-2)
(Lech x2, Osiński -Zuba x2, Gawrych R., Łobodziec, Tomczak)

Calesa - Meble Zieliński 3 - 1 (2-0)
(Słobodzian x3 - Bobilewicz)

Calesa - Błękitni ZK 3 - 0 (?-?)
( - )

12.06.2011r.

Policja - Czarni 9 - 3 (3-1)
(Matrunionek K.x6, Lubowiecki x2, Hajdul - Marszał x2, Korytowski) 

10.06.2011r.

Policja - Orły 4 - 3 (2-0)
(Wujda x2, Kozakiewicz B., Matrunionek K. - Gawrych, Socha, Zuba) 

07.06.2011r.

Meble Z. - Błekitni ZK 3 - 0 (?-?) vo
( - )

Czarni - Do trzech razy 3 - 0 (?-?) vo
( - )

Czarni - Błekitni ZK 3 - 0 (?-?) vo
( - ) 

Policja - Calesa 1 - 1 (0-0)
(Kozakiewicz B. - Wójtowicz P.) 

05.06.2011r.

Dach Term - Błekitni ZK 3 - 3 (?-?)
(Joachimek D.x2, Joachimek M. - Handke x2, Kołacki A.) 

Valmet - Do trzech razy 2 - 2 (?-?)
(Owczarek, Załobowski - Cieplak, Lech) 

03.06.2011r.

Calesa - Do trzech razy 2 - 2 (1-1)
(Słobodzian x2. - Lech x2) 

Czarni - Magnolia 3 - 11 (?-?)
(Janik J., Płomińska, Przybyła B. - Kaczmarek D.x3, Paś x3, Szklarek x2, Tłuszcz x2, Kasperczak) 

 31.05.2011r.

Meble Zieliński - Do trzech razy 5 - 2 (2-0)
(Bobilewicz x2, Duczmal x2, Borowy K. - Lech x2) 

26.05.2011r.

Meble Zieliński - Magnolia 18- 3 (?-?)
(Bobilewicz x7, Borowy J.x3, Durko x3, Borowy K.x2, Duczmal x2, Płaczek - Tłuszcz x2, Kaczmarek N.) 

25.05.2011r.

Orły - ZSOiE 3- 0  vo

Valmet - ZSOiE 3- 0  vo

Magnolia - ZSOiE 3- 0  vo

Dach Term - ZSOiE 3- 0  vo
 

24.05.2011r.

Do trzech razy - ZSOiE 3- 0 (?-?) vo
( - )

Policja - Valmet 9 - 2 (3-1)
(Lubowiecki x3,Kozakiewicz B.x2, Nazaruk x2, Rupieta, Wujda - Mazurek, Wolicki)

22.05.2011r.

Valmet - Czarni 3- 0 (?-?) vo
( - )

Meble Zieliński - ZSOiE 14 - 1 (14-1) mecz przerwany w 36 min.zostaje utrzymany wynik z boiska.
(Bobilewicz x6, Borowy J.x4, Jasiński x4, Płaczek, Terlecki - Byczkowski)

20.05.2011r.

Błękitni ZK - Orły 3- 10 (?-?)
(Kołacki M., Handke, Niemców - Gawrych R.x3, Tomczak x2, Zuba x2, Łobodziec, Czygunowski, Janicki)

Magnolia - Dach Term 7 - 3 (?-?)
(Częścik x3, Kaczmarek D.x2, Tłuszcz - Imdelak, Łoziński, Napierała)

17.05.2011r.

1/2 Finału Pucharu Ligi

Meble Zieliński -  Do trzech razy 4- 2 (2-2)
(Bobilewicz x2. Terlecki, Zieliński P. - Święcicki, samobójcza)

Orły - Policja 1 - 3 (0-0)
(Łobodziec - Matrunionek K. x2, Kozakiewicz B.)

15.05.2011r.

Do trzech razy - Dach Term 6 - 3 (?-?)
(Lech x3, Demków x2, Osiński - Jachimek D., Jachimek M., Makowiecki)

13.05.2011r.

Valmet - Błękitni ZK 6 - 2 (2-1)
(Mazurek x2, Bednarski, Grynienko, Owczarek, Wolicki - Handke, Kołacki A.)

Calesa - Meble ZielińOrły 3 - 4 (2-1)
(Mazurek x2, Słobodzian - Zuba x3, Gawrych R.)

10.05.2011r.

1/2 Finału Pucharu Ligi

Policja -  Orły 1- 1 (1-1)
(Matrunionek K. - Tomczak)

Do trzech razy - Meble Zieliński 3 - 3 (2-0)
(Lech x3 - Bobilewicz x2, Płaczek)

08.05.2011r.

Policja - Magnolia 11 - 3 (6-0)
(Matrunionek K.x4, Nazaruk x2, Rupieta x2, Tacka, Kozakiewicz P., Kozakiewicz B. - Pleszka x2, Częścik)

Valmet - Meble Zieliński 1 - 6 (?-?)
(Kuprys  - Bobilewicz x2, Borowy J.x2, Duczmal, Płaczek)

06.05.2011r.

Meble Zieliński - Dach Term 13 - 1 (5-0)
(Bobilewicz x5, Duczmal x2, Jasieński x2, Chytry, Płaczek, Zieliński P., Terlecki - Joachimek M.)

Calesa - Czarni 7 - 1 (4-0)
(Słobodzian x3, Jasik x2, Wójtowicz P., Franczak - Płomińska)

29.04.2011r.

Policja - Błękitni ZK 4 - 0 (?-?)
(Matrunionek k., Nazaruk, Samsel, Wujda - )

Orły  - Valmet 3 - 1 (?-?)
(Janicki, Łokaj, Zuba - Mazurek)

28.04.2011r.

ZSOiE - Czarni 1 - 9 (?-?)
(Furtak - Marszał x3, Pocętkowski x3, Graczyk S., Janik J., Szymczak)

27.04.2011r.

I-Runda Pucharu Ligi

Orły -  Valmet 7- 0 
(Zuba x3, Janicki x2, Łokaj, samobójcza - )

26.04.2011r.

Magnolia - Calesa 1 - 12 (1-3)
(samobójcza - Słobodzian x5, Jasik x2, Wójtowicz P. x2, Wójtowicz J. x2, samobójcza)

Dach Term  - Policja 1 - 11 (0-5)
(Makowiecki - Matrunionek K. x4, Hajdul, Kloc, Nazaruk, Kozakiewicz P., Samsel, Tacka, samobójcza)

22.04.2011r.

Orły - Czarni 6 - 3 (3-3)
(Janicki x4, Łokaj, Zuba - Janik J., Pocętkowski, Przybyła B.)

Błękitni ZK  - Do trzech razy 2 - 3 (1-2)
(Gawrych M., Gutowski - Lech x3)

Meble Zieliński  - Policja 2 - 3 (2-1)
(Bobilewicz, Borowy J., Zieliński P. - Nazaruk, Wujda) 

19.04.2011r.

I-Runda Pucharu Ligi

Błekitni ZK -  Meble Zieliński 2- 8
(Kołacki M., Oliniak - Jasiński x4, Zieliński P. x2, Borowy J., Duczmal)

Calesa - Do trzech razy 3 - 3
(Słobodzian x3 - Lech x2, Demków)

17.04.2011r.

Magnolia - Valmet 2 - 6
(Tłuszcz, Kaczmarek D. - Wolicki x2, Żurek, Osiński, Kuprys, Bednarski)

I-Runda Pucharu Ligi

Czarni -  Policja 1- 7
(Płomińska - Matrunionek K. x2, Nazaruk x2, Kloc, Kozakiewicz P., Lubowiecki K.)

15.04.2011r.

Dach Term - Orły 4 - 9
(Polak x2, Iwaniuch Ad., Zieliński Ł. - Zuba x4, Łobodziec x2, Janicki x2, Łokaj)

12.04.2011r.

Do trzech razy - Magnolia 7 - 1
(Lech x3, Demków x2, Kowalczyk, Grabowy K. - Szklarek)

ZSOiE - Błękitni ZK 3 - 5
(Zgórski, Trotzer T.,Cimek - Kołacki A. x2, Kołacki M.x2, Gawrych M.)

10.04.2011r.

Calesa - Valmet 4 - 3
(Słobodzian x2, Jasik, Wójtowicz P. - Wolicki, Rudewicz, samobójcza)

08.04.2011r.

Błękitni ZK - Magnolia 12 - 3
(Gawrych M. x4, Handke x2, Kołacki A., Kołacki M., Kurylczuk, Pas, samobójcza x2. - Paś x2, Tłuszcz)

Dach Term - Calesa 3 - 11
(Jachiek M., Makowiecki, Polak - Słobodzian x4, Mazurek x2, Kurzydło S. x2, Franczak, Jasik, Wójtowicz P.)

05.04.2011r.

Czarni - Dach Term 7 - 0
(Pocętkowski x3, Dubicki, Janik J., Janik S., Przybyła S. - )

Orły -Meble Zieliński 3 - 3
(Zuba x3 - Bobilewicz, Borowy J.,  Durko)

03.04.2011r.

Orły - Magnolia 8 - 0
(Łobodziec x4, Zuba x4 - )

ZSOiE - Policja 3 - 8
(Furtak x2, Cimek - Matrunionek K. x2, Kozakiewicz P. x2, Kloc, Lubowiecki, Nazaruk, Potaszyński)

01.04.2011r.

Czarni - Meble Zieliński 2 - 4
(Graczyk S., Pocętkowski - Duczmal x2, Bobilewicz, Płaczek )

Dach Term - Valmet 1 - 8
(Makowiecki  - Grynienko x2, Kuprys x2, Bednarski,Mazurek, Mużyłowski, Rudewicz)

 29.03.2011r.

ZSOiE - Calesa 2 - 5
(Pietrus, Zgórski - Słobodzian x2, Franczak, Wasilewski, Wójtowicz T.)

Do trzech razy - Policja 1 - 4
(Lech - Hajdul, Matrunionek, Nazaruk, Samsel)

27.03.2011r.

Calesa - Meble Zielinski 1 - 3
(Słobodzian - Bobilewicz x2, Borowy J.)

Orły - Do trzech razy 5 - 6
(Zuba x4, Łobodziaec - Demków x2, Lech x3, Osiński)

25.03.2011r.

Czarni  - Policja 1 - 11
(Pocętkowski - Matrunionek K. x4, Nazaruk x3, Wujda x2, Lubowiecki K., Musiał)

Magnolia - ZSOiE 0 - 3 (walkower)
( - ) 

22.03.2011r.

Magnolia - Czarni 0 - 3 (walkower)
( - )

Meble Zieliński - Błękitni ZK 10 - 2
(Duczmal x4, Bobilewicz x2, Borowy J., Płaczek, Terlecki, Wołowski - Kołacki A., Gutowski)

23.11.2010r.

Dach Term - ZSOiE 1 - 2
(Łoziński - Pietrus x2)

Karmann - Magnolia 6 - 2
(Bednarski x2, Mużyłowski x2, Gembicki, Rudewicz - Kaczmarek N., Pleszka)

21.11.2010r.

Karmann - Do trzech razy 5 - 1
(Mużyłowski x3,Osiński,Zaranek - Kowalczyk)

Błękitni ZK - Czarni 3 - 1
(Pas x2,Handke - Diabułek)

Dach Term -  Błekitni ZK 4 - 5
(Jachimek x3,Polak- Bondarenko x3,Pas x2)

19.11.2010r.

Policja - Orły 2 - 0
(Hajdul,Matrunionek K. - )

14.11.2010r.

ZSOiE - Karmann 3 - 6
(Banaś L.x3 - Gembicki x2,Rudewicz,Kuprys,Mużyłowski,Osiński)

Do trzech razy -  Meble Zieliński 1 - 3
(Jakuszewicz - Bobilewicz x2,Chytry)

12.11.2010r.

Meble Zieliński  - Magnolia 6 - 2
(Borowy J.x6 - Kaczmarek N.Paś)

Calesa -  -Policja 0 - 3                  Opis z meczu
( - Matrunionek K.x2,Musiał)

09.11.2010r.

ZSOiE - Orły 5 - 11
(Banaś L. x2,Pietrus x2,Bosiuk - Gawrych x3,Szakoła x3,Zuba x3,Janicki,Łokaj)

Calesa -  -Błękitni ZK 3 - 3
(Słobodzian x2,Graczyk - Handke x2,Stróż)

07.11.2010r.

Policja - Karmann 1 - 4
(Wujda - Mużyłowski x2,Gembicki,Rudewicz)

Czarni -  Dach Term 3 - 4
(Graczyk S.,Janik J.,Marszał - Iwaniuch Ad. x3,Zieliński T.)

05.11.2010r.

Meble Zieliński - ZSOiE 10 - 7 
(Bobilewicz x5,Duczmal x3,Chytry,Durko - Pietrus x3,Banaś,Byczkowski,Chęciński,Cimek)

Calesa -  Do trzech razy 3 - 2          Opis z meczu
(Słobodzian x3 - Lech,Terlecki)

02.11.2010r.

Magnolia - Dach Term 2 - 9  
(Kasperczak R.,Krawczyk - Makowiecki x4,Iwaniuch x3,Polak,Zieliński T.)

Karmann -  Czarni 10 - 0
(Mużyłowski x3,Osiński x2,Rudewicz x2,Dzienisz,Kuprys,Szkućko - )

29.10.2010r.

ZSOiE - Czarni 1 - 2   
(Gembara Ad. - Janik J. x2)

Błękitni ZK -  Orły 2 - 1
(Handke,Kołacki M. - Janicki)

26.10.2010r.

Magnolia - Calesa 0 - 8            Opis z meczu
( - Słobodzian x3,Franczak x3,Jasik,Wójtowicz P.)

I-Runda Pucharu Ligi

Meble Zieliński -  Błękitni ZK 0 - 1
( - Bondarenko)

24.10.2010r.

Dach Term - Policja 1 - 7            
(Napierała - Hajdul x2,Lubowiecki,Matrunionek K.,Musiał,Nazaruk,Tacka)

I-Runda Pucharu Ligi

Karmann -  Orły 3 - 4
(Mużyłowski,Rudewicz,Zaranek - Szakoła x3,Zuba)

22.10.2010r.

Calesa - Orły4 - 4                 Opis z meczu
(Słobodzian x2,Fedor,Wilczyński- Zuba x2,Tomczak,Janicki)

Do trzech razy -  Dach term 16 - 2
(Demków x5,Lech x4,Adamski x2,Terlecki x2,Cieplak,Jakuszewicz,Kurzydło - Jachimek D. x2)

19.10.2010r.

Policja - Magnolia 4 - 2   
(Matrunionek K.x2,Nazaruk,samobójcza - Kaczmarek N.,Szklarek)

Karmann -  Błekitni ZK 8 - 2
(Mużyłowski x3,Bednarski x2,Osiński x2,Kuprys - Handke,Stróż)

17.10.2010r.

Do trzech razy - ZSOiE 7 - 1              Opis z meczu
(Demków x4,Cieplak,Kurzydło,Lech - Banaś L.)

Baraż o I-Rundę Pucharu Ligi

Dach Term -  Orły 3 - 9
(Iwaniuch Ad.x3 - Łobodziec x4,Zuba x3,Łokaj,Czygunowski)

15.10.2010r.

Meble Zieliński - Dach Term 10 - 2   
(Bobilewicz x4,Duczmal x3,Płaczek - Makowiecki,Zieliński T.)

Calesa -  Czarni 4 - 2                       Opis z meczu
(Słobodzian x2,Fedor x2 - Pocętkowski)

12.10.2010r.

Policja - Błękitni ZK 4 - 3    
(Matrunionek K.x2,Nazaruk,Lubowiecki - Kołacki A. x2,Stróż)

Karmann -  Orły 2 - 5
(Gembicki,Mużyłowski - Łokaj x3,Dudek,Zuba)

Puchar Ligi -  I runda

10.10.2010r.

Calesa  - Do trzech razy 4 - 5             Opis z meczu
(Słobodzian x3,Jasik - Demków x2,Lech x2,Cieplak)

Policja  -  Czarni 9 -  0 
(Matrunionek K.x3,Potaszyński x2,Hajdul,Kozakiewicz A.,Lubowiecki,Nazaruk - )

08.10.2010r.

Orły - Czarni 5 - 2    
(Zuba x2,Łokaj,Łobodziec,Gawrych  - Płomińska,Pocętkowski)

Błękitni ZK -  Do trzech razy  0 - 9       Opis z meczu
( - Cieplak x3,Lech x3,Demków,Jakuszewicz,Petsch)

05.10.2010r.

Dach Term - Orły 4 - 5     
(Makowiecki x3,Iwaniuch Ad. - Łokaj x2,Kusek,Zuba,Łobodziec)

Karmann -  Meble Zieliński 3 -  7
(Bednarski,Kuprys,Mużyłowski - Borowy K.x3,Duczmal,Bobilewicz,Chytry)

Puchar Ligi - runda wstępna

03.10.2010r.

ZSOiE  - Orły 2 - 7     
(Gołębiewski x2 - Łobodziec, Łokaj, Szakoła x2, Zuba x3)

Magnolia -  Dach term 0 -  3  walkower
( - )

01.10.2010r.

Do trzech razy  - Magnolia  5 - 2 (3-0)       Opis z meczu
(Demków x2,Jakuszewicz x2,Terlecki - Kasperczak,Pleszka)

ZSOiE  -  Błękitni ZK  3 -  3 (1-1)
(Trotzer B.,Gembara Ad.,Gembara Al. - Gutowski x2,samobójcza)

28.09.2010r.

Calesa  - Karmann  3 - 0              Opis z meczu
(Słobodzian x2,Stompor - )

Meble Zieliński  -  Policja 1 - 5  (2-1)
( Borowy J.- K. Matrunionek x2, Lubowiecki, Kozakiewicz P.,samobójcza)

26.09.2010r.

Błękitni ZK  - Magnolia  6 - 5             
(Kołacki A. x3,Gutowski x2,Urban - Kasperczka x2,Szklarek,Kaczmarek D.,Kaczmarek N.)

Dach Term  -  Calesa 2 - 12            Opis z meczu
(Łoziński,Polak - Słobodzian x8,Stompor x2,Wójtowicz P.,Wilczyński)

24.09.2010r.

Czarni  - Do trzech raz  2 - 2           Opis z meczu
(Graczyk S.,Janik J. - Cieplak,Wójcik)

Orły  -  Meble Zieliński 2 - 3              
(Kusek,Tomczak - Bobilewicz,Borowy K.)

21.09.2010r.

Orły - Magnolia  4 - 2                         
(Janicki,Kusek,Łokaj,Zuba - Kaczmarek D.,Kaczmarek N.)

ZSOiE -  Policja 1 - 5                         
( Fiedler- Matrunionek K.x3,Nazaruk,Samsel)

19.09.2010r.

Czarni - Meble Zieliński  3 - 3        
(Marszałx2,Korytowski - Bobilewiczx2,Borowy J.)

Dach Term -  Karmann 0 - 9          
( - Gembickix3,Mużyłowskix3,Kuprys,Mordas,Żałobowski)

17.09.2010r.

Do trzech razy - Policja  2 - 5            Opis z meczu
(Lech,Kurzydło - Hajdulx3,Matrunionek K.,Sówka )

ZSOiE -  Calesa 4 - 6                            Opis z meczu
(Bosiuk,Gawron,Pietrus,Trotzer B. - Słobodzianx2,Wójtowicz P.x2,Stompor,Fedor)

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA


VI - KOLEJKA

/I-RUNDA/

DO 3 X - CALEG

/poniedziałek 15.10.2018 godz. 20.10/

AC ŻARSKI TEAM - MMalu ŻARY

/piątek 19.10.2018 godz. 19.00/

BŁĘKITNI - EUROTRANS

/piątek 19.10.2018 godz. 20.10/

SPOTKANIA ZALEGŁE

/I-RUNDA/

CALEG - EUROTRANS

/wtorek 16.10.2018 godz. 19.00/

BŁĘKITNI - DO 3 X

/środa 17.10.2018 godz. 19.30/

 

Reklama

OSTATNIE SPOTKANIA

6 kolejka /I RUNDA/

DO 3 X  - CALEG

6 -1 /2-0/

Tabela LALPN

    M Pkt.
1 Do 3 X 5 13
2 Eurotrans 4 10
3 Mmalu Żary 5 9
4 Orły 5 7
5 Błękitni 4 6
6 Magicy Żary 5 6
7 Caleg 5 4
8 AC Żarski Team 5 0

Zaległe mecze

Kontakt

 lalpn@op.pl  

Nie bądź obojętny!