Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona oficjalna

Strona klubowa

Patronat Medialny

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

BANERY

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 75, wczoraj: 116
ogółem: 1 221 168

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sezon 2011/2012

 

Podsumowanie sezonu 2011/2012

 

Tabela

 

 

 

M

Pkt.

Zw

Re

Po

Br.zd

Br.str.

R

1

AZ Klinkier

24

66

21

3

0

121

31

90

2

Calesa

24

55

17

4

3

105

33

72

3

Meble Zieliński

24

48

14

6

4

64

40

24

4

Policja

24

45

14

3

7

65

47

18

5

Orły

24

41

13

2

9

72

68

4

6

Błękitni

24

40

13

1

10

72

54

18

7

Do 3 X

24

39

12

3

9

73

75

-2

8

Valmet

24

35

11

2

11

79

73

6

9

Heavy Metal

24

32

9

5

10

87

73

14

10

Czarni

24

22

7

1

16

66

99

-33

11

Łabędzia

24

21

6

3

15

64

88

-24

12

UM Lubsko

24

6

2

0

22

26

143

-117

13

Dach Term

24

3

1

0

23

23

94

-71

 

W sezonie 2011/2012 w LALPN zostało rozegranych łącznie 171 spotkań (17 w Pucharze, 154 w lidze). [126 spotkań - 16 Puchar, 110 w lidze].

 

Strzelono 1017 bramek (średnia na mecz  około 5,9) [2010/2011 – 845 średnia 7,68].

 

Sędziowie pokazali łącznie 135 kartek (125 kartek w lidze / 121 żółtych i 4 czerwone – 10 w Pucharze ligi wszystkie żółte. [2010/2011 – rozdano 57 kartek / w lidze 43 żółte i 3 czerwone – w Pucharze ligi 11 żółtych kartek].

 

Dwa zespoły trafiły do klubu 100 bramek: AZ Klinkier 121 bramek i Calesa 105 [2010/2011 - Meble Zieliński – 126 bramek i Policja 110].

 

Do rozgrywek zostało zgłoszonych ponad 250 zawodników, którzy reprezentowali 13 zespołów.

 

Najlepsza obrona: AZ Klinkier – 31 straconych bramek, Calesa – 33, Meble Zieliński – 40.

Najlepszy atak: AZ Klinkier – 125 zdobytych bramek, Calesa – 105, Heavy Metal – 87.

 

Walkowery: 28 (w tym 12 Dach Term w rundzie wiosennej po wycofaniu się z rozgrywek).

 

Przełożone mecze: 26 (22 w lidze, 4 w Pucharze).

 

Mistrz LALPN 2011/2012: AZ Klinkier

 

Puchar LALPN: Meble Zieliński

Najlepszy bramkarz: Bogdanowicz Krzysztof

Najlepszy strzelec: Korochoda Maciej

 

 

Fair Play

 

Lp.

Zespół

Pkt.

 

 

1

Łabędzia

12

4

0

2

Calesa

15

5

0

3

Meble Zieliński

15

5

0

4

Valmet

18

6

0

5

Do 3 X

26

7

1

6

Czarni

28

9

0

7

Policja

36

12

0

8

Heavy Metal

41

12

1

9

Orły

45

15

0

10

AZ Klinkier

62

19

1

11

Błękitni

69

23

0

12

UM Lubsko

8

1

1

13

Dach Term

9

3

0

 

Klasyfikacja otrzymanych kartek.

 

Lp.

Nazwisko

Zespół

 

 

1

Gumienny

Do 3 X

1

1

2

Sówka B.

UM Lubsko

0

1

3

Szymczak

Czarni

3

0

4

Kurylczuk

Błękitni

2

0

5

Korochoda

AZ Klinkier

2

0

6

Borowy K.

Meble Zieliński

2

0

7

Sendziak

AZ Klinkier

5

0

8

Postróżny

AZ Klinkier

5

0

9

Stróż

Błękitni

3

0

10

Gawrych

Orły

2

0

11

Krzak

Orły

4

0

12

Janik J.

Czarni

2

0

13

Pilarczyk

Valmet

1

0

14

Kozakiewicz B.

Policja

1

0

15

Kożenko

Błękitni

3

0

16

Niemców

Błękitni

1

0

17

Krzywdziński

AZ Klinkier

2

0

18

Łobodziac

Orły

1

0

19

Trojanowski

Heavy Metal

1

0

20

Durko

Meble Zieliński

2

0

21

Chytry

Heavy Metal

2

0

22

Kols

Heavy Metal

1

0

23

Wasilewski

Calesa

1

0

23

Skórzyński

Policja

1

0

24

Dyblański

Błękitni

1

0

25

Hejmanowski

AZ Klinkier

2

0

26

Rekusz

Łabędzia

1

0

27

Janik Sz.

Czarni

1

0

28

Betkowski

Dach Term/UM

2

0

29

Junel

Dach Term

1

0

30

Handke

Błękitni

2

0

31

Kołacki A.

Błękitni

1

0

32

Wilk

Błękitni

3

0

33

Nowicki

Łabędzia

2

0

34

Oliniak

Błękitni

1

0

35

Łobodziec

Orły

1

0

36

Bednarski

Valmet

2

0

36

Działa

Dach Term

1

0

37

Sówka M.

Policja

3

0

38

Hajdul

Policja

1

0

39

Fabiańczyk

Orły

1

0

40

Wolicki

Valmet

2

0

41

Skorek

AZ Klinkier

0

1

42

Marszał

Czarni

2

0

43

Zankiewicz

AZ Klinkier

3

0

44

Nacfalski

Heavy Metal

2

0

45

Cieplak

Do 3 X

2

0

46

Niewiadomski

Orły

3

0

47

Czygunowski

Orły

2

0

48

Cichocki

Policja

3

0

49

Turkawka

Błękitni

3

0

50

Osiński

Do 3 X

1

0

51

Kaniowski

Calesa

1

0

52

Piekarek

Czarni

1

0

53

Terlecki

Do 3 X

2

0

54

Helman

Heavy Metal

1

0

55

Kaczmarek

Heavy Metal

1

1

56

Suszka

Heavy Metal

2

0

57

Matrunionek M.

Policja

1

0

58

Samsel

Policja

1

0

59

Mariasz

AZ Klinkier

1

0

60

Maćko

Calesa

1

0

61

Gałązka

Calesa

2

0

62

Kulka

Heavy Metal

1

0

63

Jóźwiak

Heavy Metal

1

0

64

Szuszka

Błękitni

1

0

65

Bondarenko

Błękitni

1

0

66

Żurek

Valmet

1

0

67

Dziekleński

Łabędzia

1

0

68

Kurzydło B.

Do 3 X

1

0

69

Janicki

Orły

1

0

70

Wujda

Policja

1

0

71

Koszowski

Meble Zieliński

1

0

71 zawodników zostało ukaranych kartkami.[2010/2011 – 37 zawodników].

Klasyfikacja strzelców.

 

Lp.

Nazwisko

Zespół

Bramki

 

 

 

 

1

Korochoda

AZ Klinkier

37

2

Gałązka

Calesa

29

3

Kols

Heavy Metal

28

4

Mużyłowski

Valmet

27

5

Maćko

Calesa

27

6

Lubowiecki R.

Orły

21

7

samobójcza

samobójcza

17

8

Lech

Do 3 X

17

9

Hejmanowski

AZ Klinkier

17

10

Nacfalski

Heavy Metal

15

11

Matrunionek

Calesa

15

12

Demków

Do 3 X

14

13

Stróż

Błękitni

14

14

Postróżny

AZ Klinkier

14

15

Tłuszcz P.

Łabędzia

14

16

Mariasz

AZ Klinkier

13

17

Helman

Heavy Metal

13

18

Żukowski

Policja

13

19

Bobilewicz

Meble Zieliński

13

20

Andrzejewski

Łabędzia

13

21

Marszał A.

Czarni

12

22

Kożenko

Błękitni

12

23

Polak

Dach Term/UM Lubsko

11

24

Duczmal

Orły/Meble

11

25

Niemczycki

Łabędzia/Błękitni

11

26

Handke

Błękitni

10

27

Wójtowicz P.

Calesa

10

28

Kołacki A.

Błękitni

9

29

Kozakiewicz B.

Policja

9

30

Janicki

Orły

9

31

Świerżewski

AZ Klinkier

9

32

Wujda

Policja

9

33

Borowy J.

Meble Zieliński

9

34

Rekusz

Łabędzia

9

35

Słobodzian

Calesa

8

36

Osiński

Valmet

8

37

Samsel

Policja

8

38

Płaczek

Meble Zieliński

8

39

Wołowski

Meble Zieliński

8

40

Rudewicz

Valmet

8

41

Trojanowski

Heavy Metal

7

42

Biczewski

UM Lubsko

7

43

Zieliński P.

Meble Zieliński

7

44

Iwaniuch

UM-Dach Term

7

45

Cichocki

Policja

7

46

Tomczak

Orły

7

47

Sendziak

AZ Klinkier

7

48

Breszyk

Meble Zieliński

6

49

Łysy

Orły

6

50

Rupieta

Policja

6

51

Ziętek

AZ Klinkier

6

52

Cyrana

Valmet

5

53

Ratajczak Kaz.

Heavy Metal

5

54

Korytowski

Czarni

5

55

Mazurek

Valmet

5

56

Leszczyński

AZ Klinkier

5

57

Kowalczyk

Do 3 X

5

58

Hajdul

Policja

5

59

Kloc

Policja

4

60

Chmielewski

Valmet

4

61

Diabułek

Czarni

4

62

Pocętkowski

Orły

4

63

Bidziński

Heavy Metal

4

64

Kuprys

Valmet

4

65

Gawrych

Błękitni

4

66

Wolicki

Valmet

4

67

Chytry

Heavy Metal

4

68

Cieplak

Do 3 X

4

69

Łapa

Do 3 X

4

70

Kołacki M.

Błękitni

4

71

Zaranek

Valmet

4

72

Stompor

Calesa

3

73

Semczyszyn

Łabędzia

3

74

Adamski

Do 3 X

3

75

Przybyła

Czarni

3

76

Borowy K.

Meble Zieliński

3

77

Furtak

Łabędzia

3

78

Pleszka

Do 3 X

3

79

Skórzyński

Policja

3

80

Junel

UM-Dach Term

3

81

Betkowski

Dach Term/UM Lubsko

3

82

Płomińska

Czarni

3

83

Terlecki

Do 3 X

3

84

Żałobowski

Valmet

3

85

Jasik

Calesa

3

86

Łokaj

Orły

3

87

Łobodziec

Orły

3

88

Dziekleński

Łabędzia

3

89

Banaś

Łabędzia

3

90

Nowakowski

AZ Klinkier

2

91

Walasek

Policja

2

92

Petsch

Do 3 X

2

93

Tłuszcz K.

Łabędzia

2

94

Durko

Meble Zieliński

2

95

Frąckowiak

UM Lubsko

2

96

Makowiecki

Dach Term

2

97

Girzycki

Czarni

2

98

Wasilewski

Calesa

2

99

Kurzydło B.

Do 3 X

2

100

Baworowski

Łabędzia

2

101

Działa

Dach Term

2

102

Szklarek

Łabędzia

2

103

Krzak

Orły

2

104

Kurzydło S.

Do 3 X

2

105

Janik Sz.

Czarni

2

106

Drobniak

Do 3 X

2

107

Grynienko

Valmet

2

108

Nazaruk

Policja

2

109

Piekarek

Czarni

2

110

Grynienko

Błękitni

2

111

Sadowski

Orły

1

112

Marszał K.

Czarni

1

113

Jasiński

Meble Zieliński

1

114

Pawliczuk

Łabędzia

1

115

Skorek

AZ Klinkier

1

116

Kadłubowski

Czarni

1

117

Szymczak

Meble Zieliński

1

118

Frąckowiak

Valmet

1

119

Bednarek

UM Lubsko

1

120

Kroma

UM Lubsko

1

121

Pycia

UM Lubsko

1

122

Potaszyński

Policja

1

123

Kaznowski

Dach Term

1

124

Jachimek D.

Dach Term

1

125

Korolik

Valmet

1

126

Niemiec

Meble Zieliński

1

127

Działa

UM Lubsko

1

128

Pazera

Heavy Metal

1

129

Szymczak

Czarni

1

130

Dubicki

Czarni

1

131

Wójtowicz J.

Łabędzia

1

132

Krzywdziński

AZ Klinkier

1

133

Sówka

Policja

1

134

Franczak

Calesa

1

135

Zieliński T.

UM-Dach Term

1

136

Jasik B.

Łabędzia

1

137

Bednarski

Valmet

1

138

Święcicki

Do 3 X

1

139

Rynkiewicz

Valmet

1

140

Niewiadomski

Orły

1

141

Jóźwiak

Heavy Metal

1

142

Kulka

Heavy Metal

1

143

Bedkowski

Błękitni

1

144

Trukawka

Błękitni

1

145

Zieliński Ł.

UM Lubsko

1

146

Gawrych M.

Błękitni

1

147

Gento Masera

Błękitni

1

148

Lubowiecki K.

Policja

1

149

Kondycki

Łabędzia

1

 

 

Na listę strzelców wpisało się 149 zawodników. [2010/2011 – 134 zawodników].

 

 

 

 

 

 

Wyniki wszystkich spotkań

 

11.06.2012r.

Valmet - Meble Zieliński 0 -3 (-) vo
( - )

Czarni - AZ Klinkier 0 - 3 (-) vo
( - )

06.06.2012r.

1/2 Finału Pucharu Ligi - rewanże

Policja - Meble Zieliński 5 - 4 (3-2) dogrywka: 5-6
(Żukowski x3, Nazaruk, Hajdul - Duczmal x2, Durko x2, Gutowski x2)

Calesa - AZ Klinkier 1 - 2 (0-1) 
(Matrunionek - Postróżny x2)

Mecz ligowy

Orły - Łabędzia 7 - 0 (2-0) 
(Lubowiecki R.x7 - )

01.06.2012r.

Meble Zieliński - AZ Klinkier 0 - 0 (0-0)
( - )

30.05.2012r.

Calesa - Valmet 3 - 0 (-) vo
( - )

Łabędzia - Czarni 11 - 5 (6-0) 
(Rekusz x3, Tłuszcz P.x2, Andrzejewski x2, Banaś x2, Dziekleński, Kondycki - )

28.05.2012r.

1/2 Finału Pucharu Ligi

AZ Klinkier - Calesa 4 - 2 (3-1)
(Postróżny x3, Hejmanowski - Jasik, Wójtowicz P.)

Mecz ligowy

Meble Zieliński - Policja 4 - 0 (2-0) 
(Bobilewicz x3, Borowy J. - )

Meble Zieliński - Dach Term 3-0 vo

Dach Term - Valmet 0-3 vo

23.05.2012r.

Valmet - AZ Klinkier 4 - 8 (1-3)
(Zaranek x3, Rudewicz - Postróżny x4, Hejmanowski x2, Ziętek x2)

Błękitni - Orły 9 - 1 (2-0) 
(Niemczycki x4, Kołacki M.x2, Kożenko x2, Grynienko - Lubowiecki)

Policja - Łabędzia 3 - 1 (1-1)
(Rupiet, Wujda, Żukowski - Tłuszcz P.)

Dach Term - Calesa 0 - 3 vo

21.05.2012r.

Błękitni - Policja 3 - 3 (1-2)
(Grynienko, Kożenko, Lukas Gento Masera - Hajdul, Lubowiecki, Żukowski)

18.05.2012r.

Calesa - Czarni 7 - 0 (4-0)
(Maćko x3, Gałązka x2, Matrunionek, Słobodzian - )

UM Lubsko - Do 3 X 0 - 3 vo

UM Lubsko - Czarni 0 - 3 vo


1/2 Finału Pucharu LALPN

Meble Zieliński - Policja 4 - 3 (3-2)
(Zieliński P,x2, Bobilewicz, Breszyk - Żukowski x2, Cichocki)

16.05.2012r.

Do 3 X - Heavy Metal 3 - 2 (1-1)
(Kowalczyk, Cieplak, Łapa - Kols, Chytry)

AZ Klinkier - Orły 4 - 1 (1-0) 
(Leszczyński, Postróżny, Świerżewski, Ziętekl - Łobodziec)

Calesa - Meble Zieliński 1 - 1 (1-0)
(Słobodzian - Płaczek)

14.05.2012r.

AZ Klinkier - Policja 2 - 0 (0-0) 
(Hejmanowski, Sendziak - )

11.05.2012r.

Heavy Metal - Orły 3 - 4 (1-2) 
(Helamn x2, Kols - Janicki x2, Łokaj, Łysy)

Łabędzia - Valmet 3 - 4 (2-1) 
(Andrzejewski x3 - Rudewicz x2, Wolicki x2)

AZ Klinkier - Dach Term 0 - 3 vo

09.05.2012r.

Czarni - Heavy Metal 1 - 4 (1-1) 
(Piekarek - Helman x3, Nacfalski)

Orły - Do 3 X 7 - 1 (3-0) 
(Lubowiecki x4, Janicki, Tomczak, Łysy - Kowalczyk)

07.05.2012r.

Valmet - Błękitni 3 - 8 (2-5) 
(Mazurek x2, Rudewicz - Kożenko x4, Gawrych x2, Niemczycki x2)

04.05.2012r.

Policja - UM Lubsko 3 - 0 (2-1) 
(Cichocki, Żukowski, Rupieta -)

Calesa - Łabędzia 3 - 0 (1-0) 
(Matrunionek, Gałązka, Jasik - )

Dach Term - Łabędzia 0 - 3 vo

02.05.2012r.

Łabędzia - Meble Zieliński 3 - 5 (0-1) 
(Andrzejewski, Banaś, Tłuszcz P. - Duczmal x2, Płaczek x2, Breszyk)

Błękitni - Calesa 3 - 2 (1-2) 
(Kożenko, Stróż, Gawrych - Wójowicz P., Gałązka)

Błękitni - Dach Term 3 - 0 vo

27.04.2012r.

Czarni - Błękitni 0 - 7 (0-3) 
( - Niemczycki x2, Stróż x2, Bedkowski, Grynienko, Trukawka)

Heavy Metal - Policja 1 - 7 (1-4) 
(Bidziński - Żukowski x3, Samsel, Nazaruk, Cichocki, Wujda)

UM Lubsko - Valmet 4 - 9 (0-5) 
(Polak x2, Iwaniucg, Zieliński Ł. - Mużyłowski x3, Żałobowski x2, Kuprys, Mazurek, Wolicki, Zaranek)

25.04.2012r.

Heavy Metal - UM Lubsko 7- 0 (4-0) 
(Helman x3, Jóźwiak, Kols, Kulka, Nacfalski - )

Policja - Do 3 X 2 - 2 (1-1) 
(Cichocki, Hajdul - Lech, Terlecki)

Czarni - Orły 1 - 5 (0-0) 
(Płomińska - Janicki x2, Łysy x2, Pocętkowski)

23.04.2012r.

Do 3 X - Błękitni 3 - 2 (0-1) 
(Lech x2, Demków - Handke, Niemczycki)

20.04.2012r.

Valmet - Heavy Metal 2- 0 (0-0) 
(Mużyłowski, Mazurek - )

Meble Zieliński - Błękitni 5 - 0 (2-0) 
(Breszyk x2, Bobilewicz, Płaczek, Zieliński P. - )

Dach Term - UM Lubsko 3 - 0 vo
( - )

18.04.2012r.

UM Lubsko - Meble Zieliński 3 - 4 (2-1) 
(Biczewski x2, Polak - Borowy J., Breszyk, Duczmal, Zieliński P.)

Orły - Policja 5 - 1 (3-0) 
(Pocętkowski x2, Janicki, Lubowiecki, Łobodziec - Rupieta)

AZ klinkier - Calesa 1 - 0 (0-0) 
(Postróżny - )

16.04.2012r.

Meble Zieliński - Heavy Metal 3 - 1 (0-1) 
(Breszyk, Duczmal, Płaczek - Kols)

13.04.2012r.

Łabędzia - AZ Klinkier 1 - 2 (0-0) 
(Tłuszcz P. - Korochoda, Sendziak)

Do 3 X - Valmet 2 - 8 (0-4) 
(Drobniak, Łapa - Mużyłowski x5, Kuprys, Osiński, Wolicki)

Błękitni - Heavy Metal 4 - 2 (2-0) 
(Stróż x2, Handke, samobójcza - Nacfalski, Bidziński)

Heavy Metal - Dach Term 3-0 vo 
( - )

11.04.2012r.

AZ Klinkier - Błękitni 4 - 2 (1-1) 
(Korochoda x4 - Kożenko, Niemczycki)

Valmet - Orły 2 - 8 (2-2) 
Mużyłowski, Rynkewicz - Pocętkowski x2, Lubowiecki x2, Janicki, Niewiadomski, Łysy, Tomczak)

Policja - Czarni 4 - 1 (2-0) 
(Cichocki x2, Żukowski, Rupieta - Janik Sz.)

06.04.2012r.

Calesa - UM Lubsko 6 - 2 (3-2) 
(Gałązka x4, Matrunionek x2 - Betkowski, Biczewski)

Łabędzia - Do 3 X 3 - 4 (1-2) 
(Andrzejewski x2, Tłuszcz - Lech, Kurzydło S., Demków, Święcicki)

04.04.2012r.

Heavy Metal - Calesa 2 - 2 (1-0) 
(Bidziński, Nacfalski - Maćko x2)

UM Lubsko - AZ Klinkier 1 - 6 (0-4) 
(Biczewski - Mariasz x2, Postróżny, Hejmanowski, Sendziak, Korochoda)

Błękitni - Łabędzia 1 - 2 (0-2) [
(Stróż - Tłuszcz P., Andrzejewski)

30.03.2012r.

Czarni - Valmet 1 - 5 (0-2) 
(Marszał A. - Mużyłowski x2, Bednarski,Rudewicz, Żałobowski)

Do 3 X - Meble Zieliński 2 - 2 (1-0) 
(Łapa, Kurzydło S.- Duczmal)

Orły - UM Lubsko 2 - 0 (1-0) 
(Łysy, Krzak - )

Orły - Dach Term 3 - 0 vo

28.03.2012r.

1/4 Finału Pucharu LALPN

AZ Klinkier - Orły 10 - 4 (4-2) 
(Korochoda x4, Ziętek x2, Leszczyński x2, Postróżny, Sędziak - Krak, Lubowiecki, Łobodziac, Łysy)

Do 3 X - Policja 4 - 4 (1-3) 
(Adamski, Kurzydło B., Łapa, Terlecki - Nazaruk x2, Cichocki, Samsel)

23.03.2012r.

1/4 Finału Pucharu LALPN

Valmet - Calesa 5 - 15 (1-6) 
(Mużyłowski x3, Bednarski x2 - Maćko x5, Wójtowicz P.x4, Gałązka x3, Jasik x2, Bielecki)

Heavy Metal - Meble Zieliński 2 - 6 (1-4) 
(Bidizński, Helman - Breszyk x3, Koszowski, Płaczek, Wołowski)

21.03.2012r.

Meble Zieliński - Orły 4 - 4 (1-3) 
(Borowy x2, Bobilewicz x2 - Lubowiecki x3, Łobodziec)

Do 3 X - Czarni 5 - 1 (1-1) 
(Lech x2, Cieplak, Demków, Łapa - Piekarek)

Valmet - Policja 0 - 7 (0-5) 
( - Wujda x4, Cichocki x2, Żukowski)

19.03.2012r.

Orły - Calesa 3 - 6 (1-4) 
(Lubowiecki R.x2Tomczak - Maćko x4, Gałązka, Wójtowicz P.)

16.03.2012r.

Calesa - Do 3 X 7 - 1 (1-1) 
(Gałązka x2, Maćko x2, Jasik, Matrunionek K., Wójtowicz P. - Lech)

AZ Klinkier - Heavy Metal 10 - 2 (4-1) 
(Korochoda x6, Hejmanowski x2, Postróżny, samobójcza - Chytry, Nacfalski)

Łabędzia - UM Lubsko 8 - 4 (4-1) 
(Andrzejewski x4, Jasik, Semczyszyn, Tłuszcz P., samobójcza - Biczewski, Junel, Zieliński T., samobójcza)

Dach Term - Czarni 3 - 0 vo
( - )

14.03.2012r.

Do 3 X - AZ Klinkier 1 - 7 (0-4) 
(samobójcza - Świerżewski x3, Korochoda x2, Mariasz x2)

Heavy Metal - Łabędzia 4 - 1 (1-1) 
(Kols x2, Helman, Nacfalski - Rekusz)

UM Lubsko - Błękitni 1 - 2 (0-0) 
(Iwaniuch - Kożenko, Kołacki M.)

09.03.2012r.

Policja - Calesa 2 - 3 (2-0) 
(Gałązka x2, Słobodzian - Żukowski, Skórzyński)

Czarni - Meble Zieliński 2 - 3 (-)
(Diabułek, Marszał A. - Borowy J., Breszyk, samobójcza)

Policja - Dach Term 3 - 0 vo
( - )

-----------------------------------------------------------

18.11.2011r.

Calesa - Czarni 5 - 3 (2-0)
(Gałązka x2, Maćko, Franczak, Matrunionek K. - Korytowski x2, Diabułek)

16.11.2011r.

Heavy Metal - UM Lubsko 15 - 0 (9-0)
(Kols x6, Helman x3, Nacfalski x3, Trojanowski x2, Ratajczak - )

Meble Zieliński - Policja 2 - 4 (2-1)
(Borowy J., Zieliński P. - Kozakiewicz B., Nazaruk, Samsel, Żukowski)

Łabędzia - Do 3 X 2 - 8 (0-3)
(Szklarek, Rekusz - Demków x4, Lech x4)

14.11.2011r.

AZ Klinkier - Policja 4 - 2 (1-2)
(Korochoda x2, Mariasz x2 - Sówka, Samsel)

09.11.2011r.

AZ Klinkier - Orły 4 - 0 (0-0)
(Korochoda x2, Krzywdziński, samobójcza - )

Dach Term - Valmet 3 - 7 (1-3)
(Działa x2, Junel - Rudewicz x3, Mużyłowski x2, Osiński, Grynienko)

Błękitni - Heavy Metal 2 - 3 (1-0)
(Gawrych, Stróż - Kols x2, Trojanowski)

06.11.2011r.

Policja - Łabędzia 5 - 3 (2-1)
(Żukowski x2, Skórzyński x2, Kozakiewixz B. - Baworowski, Niemczycki, Wójtowicz J.)

04.11.2011r.

Orły - Łabędzia 1 - 1 (0-1)
(Tomczak - Furtak)

Do 3 X - Błękitni 3 - 4 (2-1)
(Kurzydło, Lech, Pleszka - Handke x3, Stróż)

02.11.2011r.

Policja - Calesa 2 - 5 (1-3)
(Samsel, Kozakiewicz B. - Słobodzian x2, Wójtowicz P., Wasilewski, Maćko)

Valmet - Meble Zieliński 1 - 2 (1-0)
(Osiński - Borowy J.x2)

II - Runda Pucharu Ligi

30.10.2011r.

Calesa - Valmet 2 - 0 (0-0)
(Słobodzian, Maćko - )

Policja - Do 3 X 5 - 1 (3-0)
(Samsel x3, Kozakiewicz B., Wujda - Kurzydło)

28.10.2011r.

Calesa - Valmet 5 - 1 (2-0)
(Maćko x2, Wjtowicz P.x2, Słobodzian - Chmielewski)

Czarni - AZ Klinkier 3 - 3 (2-1)
(Diabułek, Girzycki, Marszał A. - Hejmanowski x2, Mariasz)

Meble Zieliński - Dach Term 10 - 3 (2-0)
(Bobilewicz x5, Wołowski x4, Płaczek - Iwaniuch, Makowiecki, Polak)

26.10.2011r.

UM Lubsko - Do 3 X 1 - 5 (1-0)
(Biczewski - Demków x2, Pleszka, Terlecki, Kowalczyk)

Błękitni - Orły 2 - 1 (0-0)
(Kołacki M., Stróż - Lubowiecki)

24.10.2011r.

Łabędzia - Valmet 1 - 1 (1-0)
(Furtak - Osiński)

II - Runda Puchary Ligi

Orły - AZ Klinkier 0 - 10 (0-6)
( - Hejmanowski x3, Korochoda x3, Leszczyński, Postróżny, Sendziak, Ziętek)

23.10.2011r.

Czarni - Błękitni 4 - 2 (3-0)
(Diabułek x2, Dubicki, Janik Sz.- Handke, Stróż)

Do 3 X - Heavy Metal 2 - 2 (0-0)
(Nacfalski, Trojanowski - Demków, Kurzydło)

21.10.2011r.

Dach Term - Calesa 1 - 8 (1-2)
(Iwaniuch - Wójtowicz P.x3, Gałązka x2, Maćko x2, Matruninek)

Valmet - AZ Klinkier 0 - 1 (0-1)
( - Ziętek)

Łabędzia - Czarni 1 - 3 (0-1)
(Tłuszcz P. - Marszał A. x3)

Puchar Ligi

20.10.2011r.

Meble Zieliński - Heavy Metal 6 - 2 (2-1)
(Borowy J. x2, Bobilewicz, Durko, Płaczek, Wołowski - Kols, Trojanowski)

19.10.2011r.

Orły - UM Lubsko 3 - 0 (-) valkower
( - )

AZ Klinkier - Dach Term 9 - 2 (2-2)
(Korochoda x3, Postróżny x2, Sendziak, Świerżewski, Mariasz, samobójcza - Betkowski x2)

Błękitni - Plicja 1 - 3 (0-0)
(Handke - Kozakiewicz B. x2, Samsel)

17.10.2011r.

Calesa - Meble Zieliński 3 - 3 (0-2)
(Matrunionek x2, Gałązka - Borowy K., Płaczek, Wołowski)

16.10.2011r.

Dach Term - Łabędzia 0 - 5 (0-2)
( - Baworowski, Dziekleński, Furtak, Rekusz, SzklarekDuczmal)

14.10.2011r.

Heavy Metal - Orły 8 - 2 (3-1)
(Trojanowski x3, Kols x2, Ratajczak Kaz. x2, Nacfalski - Duczmal, Tomczak)

UM Lubsko - Czarni 1 - 9 (0-4)
(Frąckowiak - Marszał A. x5, Korytowski x2, Przybyła, Szymczak)

Calesa - Łabędzia 3 - 0 (2-0)
(Maćko, Wasilewski, samobójcza - )

12.10.2011r.

Policja - UM Lubsko 4 - 1 (0-0)
(Samsel, Kozakiewicz B., Żukowski, samobójcza - Działa)

Czarni - Heavy Metal 1 - 5 (0-3)
(Przybyła - Kols x2, Nacfalski, Pazera, Ratajczak)

Orły - Do 3 X 4 - 3 (3-3)
(Duczmal x2, Janicki, Krzak - Adamski, Demków, Drobniak)

10.10.2011r.

Meble Zileiński - Błękitni 1 - 2 (1-1)
(Niemiec - samobójcza, Gawrych)

09.10.2011r.

Do 3 X - Czarni 10 - 0 (5-0)
(Lech x3, Demków x2, Kowalczyk x2, Pleszka, Kurzydło, Terlecki - )

07.10.2011r.

Błękitni - Dach Term 3 - 0 (-) walkower
( - )

Łabędzia - Meble Zieliński 1 - 4 (1-3)
(Semczyszyn - Zieliński P. x2, Durko, Płaczek)

AZ Klinkier - Calesa 1 - 1 (1-1)
(Hejmanowski - Matrunionek)

05.10.2011r.

Meble Zielińki - AZ Klinkier 2 - 3 (1-1)
(Wołowski x2 - Korochoda, Sendziak, Świerżewski)

Heavy Metal - Policja 2 - 2 (1-1)
(Nacfalski, Trojanowski - Rupieta, Samsel)

UM Lubsko - Valmet 0 - 3 (-) walkower
( - )

04.10.2011r.

Błękitni - Calesa 1 - 2 (0-0)
(Handke - Gałązka x2)

Puchar Ligi

02.10.2011r.

Heavy Metal - Czarni 3 - 0 (-) walkower
( - )

30.09.2011r.

Valmet - Magorex 5 - 2 (2-0)
(Mużyłowski x4, Kuprys - Kols, Nacfalski)

Policja - Do 3 X 0 - 1 (0-0)
( - Demków)

Czarni - Orły 2 - 4 (2-3)
(Girzycki, Przybyła - Łokaj x2, Janicki, Tonczak)

28.09.2011r.

Łabędzia - AZ Klinker 0 - 4 (0-1) Puchar Ligi
( - Korochoda x2, Leszczyński, Ziętek)

Valmet - Błękitni 4 - 1 (3-0)
(Mużyłowski x2, Korolik, Mazurek - Kołacki A.)

Dach Term - UM Lubsko 9 - 0 (2-0)
(Polak x5, Iwaniuch x2, Jacimek D., Kaznowski - )

25.09.2011r.

Orły -Policja 1 - 2 (1-1) 
(Tomczak - samobójcza, Kozakiewicz B.)

Łabędzia - AZ Klinkier 2 - 12 (0-6)
(Semcyzsyzn, Tusycy K. - Korochoda x5, Hejmanowski, Lesycyz}ski, Sendziak, Świerżewski, Ziętek, samobójcza)

23.09.2011r.

UM Lubsko - Meble Zieliński 2 - 1 (1-1) 
(Kroma, Pycia - Bobilewicz)

Do 3 X - Valmet 5 - 3 (0-2)
(Cieplak x2, Petsch x2, Lech - Cyrana, Mużyłowski, Osiński)

Magorex - Dach Term 4 - 3 (2-3)
(Kols x2, Chytry, Nacfalski - Polak x2, Junel)

21.09.2011r.

Calesa - UM Lubsko 14 - 1 (4-0) 
(Maćko x5, Gałązka x4, Matrunionek x4, Stompor - Bednarek)

Valmet - Orły 12 - 2 (5-0)
(Mużyłowski x4, Chmielwski x3, Cyrana x2, Osiński x2, Frąckowiak - Duczmal, samobójcza )

Policja - Czarni 10 - 1 (5-0)
(Kloc x4, Walasek x2, Wujda x2, Potaszyński - Płomińska)

20.09.2011r.

AZ Klinkier - Błękitni 6 - 1 (5-1)
(Korochoda x2, Leszczyński, Maciarz, Postrózny, Ziętek - Kołacki A.)

18.09.2011r.

Dach Term - Do 3 X 0 - 3 (-) walkower
( - )

Meble Zieliński - Magorex 3 - 3 (0-2)
(Borowy K., Durko, Szymczak - Helman, Kols, Nacfalski)

16.09.2011r.

Orły - Dach Term 3 - 0 (-) walkower
( - )

UM Lubsko - AZ Klinkie 2 - 17 (-)
(Biczewski, Frąckowiak - Hejmanowski x6, Korochoda x4, Postrożny x3, Leszczyński x2, Maciarz x2, Nowakowski, Sędziak )

Błękitni - Łabędzia 6 - 2 (-)
(Kołacki A.x2, Kożenko x2, Stróż, samobójcza - Tłuszcz P., Tłuszcz K.)

14.09.2011r

Czarni - Valmet 1 - 4 (1-1)
(samobójcza - Cyrana x2, Mużyłowski, Osiński)

Do 3 X - Meble Zieliński 1 - 2 (0-2)
(Lech - Bobilewicz, Płaczek)

Magorex - Calesa 2 - 8 (2-4)
(Kols, Ratajczak - Maćko x2, Stompor x2, Gałązka, Jasik, Matrunionek, Wójtowicz P.)

Puchar Ligi

11.09.2011r.

AZ Klinkier - UM Lubsko 3 - 0 (-) walkower
( - )

Valmet - Błękitni 3 - 0 (-) walkower
( - )

Do 3 X - Dach Term 9 - 0 (4-0)
(Demków x4, Cieplak x2, Kowalczyk, Pleszka, Wlazło - )

09.09.2011r.

Meble Zieliński - Orły 3 - 0 (0 - 0)
(Bobilewicz, Borowy J., Wołowski - )

Dach Term - Czarni 1 - 3 (0-1)
(Makowiecki - Kadłubowski, Korytowski, Płomińska)

Valmet - Policja 2 - 3 (-)
(Kuprys, Mużyłowski - Kozakiewicz B. X2, Hajdul)

07.09.2011r.

Łabędzia - UM Lubsko 7 - 0 (3-0)
(Rekusz x3, Dziekleński, Pawliczuk, Semczyszyn, Tłuszcz P.- )

AZ Klinkier - Magorex 4 - 3 (2-3)
(Maciarz x2, Nowakowski, Skorek - Kols x2, Bidziński)

Calesa - Do 3 X 7 - 1 (3-0)
(Gałązka x4, Słobodzian x2, Maćko - Adamski)

04.09.2011r.

Do 3 X - AZ Klinkier 1 - 7 (0-1)
(Adamski - Korochoda x4, Świerżewski x2, samobójcza)

Magorex - Łabędzia 4 - 4 (1-2)
(Kols x3, Chytry - Tłuszcz P. x3, Niemczycki)

UM Lubsko - Błękitni 0 - 3 (-) walkower
( - )

02.09.2011r.

Orły - Calesa 2 - 1 (1-1)
(Sadowski, Duczaml - Maćko)

Czarni - Meble Zieliński 1 - 4 (1-2)
(Marszał K. - Zieliński P. x2, Borowy K., Jasiński)

Policja - Dach Term 3 - 1 (1-1)
(Hajdul x2, Rupieta - Iwachów)

 

Dziękuję za udany sezon 2011/2012 oraz współpracę wszystkim zespołom, które wystąpiły w LALPN.

 

Jednocześnie chciałbym zaprosić do udziału w rozgrywkach w nowy sezonie LALPN 2012/2013 (zapisy do 31 lipca).

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA


ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW

DO ROZGRYWEK

SEZONU 2018/2019

do 20.08.2018 r.

 

Reklama

OSTATNIE SPOTKANIA

FINAŁ PUCHARU LALPN

DO 3 X  -BEZ NAZWY

0 - 5 (0-0)

Tabela LALPN

    M Pkt.
1 Bez nazwy 24 62
2 MMalu Żary 24 62
3 Błękitni 24 39
4 AC Żarski Team 24 37
5 Caleg 24 27
6 Magicy Żary 24 26
7 Orły 24 24
8 Eurotrans 24 19
9 Do 3 X 24 19

 

 

Zaległe mecze

Kontakt

 lalpn@op.pl  

Nie bądź obojętny!

Najnowsza galeria

Oto profesjonalna...amatorka
Ładowanie...